Субота, 20.04.2024, 16:44
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама, ivan  
Форум » Все про все » Інтернет » ІНТЕРНЕТ В КОБЕЛЯКАХ (О кого які жалоби на стан роботи Кобеляцького інтернету???)
ІНТЕРНЕТ В КОБЕЛЯКАХ
ISPДата: Пятниця, 28.03.2008, 00:46 | Повідомлення # 106
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 28
Репутація: 2
Статус: Offline
Где ты видел читающую газеты молодежь в Кобеляках ? )
Деньги на зарплату не есть первый вопрос ) первый вопрос есть мозг и руки работника)

 
AdminДата: Пятниця, 28.03.2008, 12:17 | Повідомлення # 107
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (ISP)
Добрый день, господа исследую рынок интернет в г. Кобеляки с целью предложить хорошую альтернативу Укртелекому и всему что у вас есть :)

Quote (ISP)
Вообще мне ваша деревня (не обижайтесь) нравиться в плане научно технического прогресса и курортного бизнеса :) И красиво как... ахренеть :)

От курортно доволі не погано і справді, розташування міста просто зручне - на перехресті двох трас + залізниця. Якщо бував у нашому місті (до речі це місто - по кількості населення відповідає, в порівнянні з деякими ішними районними центрами Полтавщини) то бачив скільки у нас магазинів. торгових точок і т.п. Торгівля розкручена дебело і продовжує розвиватися - значить є ще джерела заробляння на цьому. А от що до курортних секцій, то тут чомусь складніше - малувато. Молоді мало де ввечері підти, можна сміливо братися за це.

Що до інтернету. Стадія розвитку, багато хто хоче підключитися, багато хто ще буде. На даний момент УкрТелеком предоставляє доволі непоганий сервіс АДСЛ (в порівнянні з деякими, навіть Полтавськими) і йому просто немає конкурента - Один єдиний але слабкий і його умови не кращі. Стан же Діал-АПу в Укртелекома ЖАХЛИВИЙ в найпрямішому сенсі цього слова.
Що до кількості підключень то скажу що є плацдарм для роботи - знаю дуже багатьох людей, які хочуть підключитися, але не можуть - в УкрТелекома, бачите, немає вільних "слотів". Так що якщо буде гідний конкурент, який предоставе масове підключення, а не так що я вже майже півроку чекаю доки місця зявляться і якщо додати до цього, скажімо. городську сітку(можна спочатку невелику) - то все буде ОК. Сітку, до речі, сміливо можна створювати, не жалкувати коштів - лише за один цей атрибут до вас народ повале, кому ж не хотілось би мати прямі контакти по місту, навіть такому невеликому як наше?




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
AdminДата: Пятниця, 28.03.2008, 12:20 | Повідомлення # 108
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (ISP)
Деньги на зарплату не есть первый вопрос ) первый вопрос есть мозг и руки работника)

Читають таки, може не дуже багато але читають :)
Ну якщо мені за мою роботу будуть пропонувати 200 грн і я буду на ній працювати бо кращого варіанту немає, то як гадаєш, дуже я старатимуся за такі копійки, навіть якщо я супер талант?:) А взагалі таких спеців у нас малувато, але вони є. просто треба придумати чим їх переманити до себе (я маю на увазі вже зайнятих спеціалістів ;) ).
А взагалі можна знайти когось молодого і зі смекалкою(тільки треба пошукати щоб не "облажатися" як кажуть в народі). наприклад я мало шарю в даній справі, можу хіба що сітку в офісі налагодити, та до нету підключити + Вінду знаю дуже добре. Але якби мені запропонували ДІЙСНО хорошу зарплатню і хороші умови, то чи велика проблема розширити свої знання?:)



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
ISPДата: Пятниця, 28.03.2008, 17:36 | Повідомлення # 109
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 28
Репутація: 2
Статус: Offline
Уважаемый админ, кем вы видите себя в компании занимающейся предоставлением широкого спектра телекоммуникационных услуг?
Размер заработной платы для полной занятости?

 
AdminДата: Пятниця, 28.03.2008, 18:04 | Повідомлення # 110
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (ISP)
Уважаемый админ, кем вы видите себя в компании занимающейся предоставлением широкого спектра телекоммуникационных услуг? Размер заработной платы для полной занятости?

shok Я начебто заявки не подавав. Просто як приклад сказав :)
Я, на приклад, такий, що міг би займатися майже будь чим, що повязане з програмним забеспеченням. Варити оптику наврят чи став, а вивчити ФРІБСД, та особливості налаштувань TCP/IP програмно - це можливо недурним хлопцям нашого міста:) Тільки треба бути уважним - дурнів, видающих себе спецами, у нас теж вистачає.
А от що до заробітньої плати - тут для вас буде вигода. У нас не Дніпропетровськ, тому запроси дещо поменше. Я гадаю, що більшості зарплатня 1000+ була б пречудовою. А якщо "+" буде немаленький, то вам взагалі ціни не буде (доки ціни на ринку не підскочать знову, як останнього разу). Хоча я не відповідаю за 100% достовірності своєї інформації - я не знаю скільки отримує відповідальний за роботу інтернета УкрТелекома, я просто знаю, що мені колись пропонували за подібну роботу (адміністрація сеті + становлення її на дому у користувачів) 300 гривень. Щоправда це було ще до недавнього зросту цін, але, погодьтеся, це - смішні гроші.



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
ISPДата: Субота, 29.03.2008, 13:05 | Повідомлення # 111
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 28
Репутація: 2
Статус: Offline
У вас там разве есть домашние сети ?
интересный вариант )

 
AdminДата: Неділя, 30.03.2008, 04:34 | Повідомлення # 112
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
В тому то і справа що немає, один із підриємців хотів це зробити (він мені і провонував роботу), але до цих пір ніяк не розпочав.


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
ISPДата: Неділя, 30.03.2008, 23:41 | Повідомлення # 113
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 28
Репутація: 2
Статус: Offline
Давай в асю 444147160
 
perekosДата: Понеділок, 31.03.2008, 09:47 | Повідомлення # 114
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Admin)
мені колись пропонували за подібну роботу (адміністрація сеті + становлення її на дому у користувачів) 300 гривень

Хана, ну в нас і експлуататори shok Ніколи б навіть не подумав. dash
Quote (Admin)
але до цих пір ніяк не розпочав

Не дивно, що все стоїть на місці - дурних нема.



 
AdminДата: Понеділок, 31.03.2008, 12:01 | Повідомлення # 115
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (ISP)
Давай в асю 444147160

Щось не знаходе. Напишіть краще ви мені - 491-409-368



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
PhreakДата: Понеділок, 31.03.2008, 21:46 | Повідомлення # 116
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Все балакаэте і балакаєте про інтернет! Хвате вже в неті сидіти, краще б вже робили б щось. Розбалакалися як депутати в сесійній залі, кращеб вже спонсора шукалиб на інтернет і всякі сітки. А то всим хочеться швидкого нету і на халяву. :D


По теории должно работать но не работает, на практике работает но теоретически непонятно как!
 
ISPДата: Вівторок, 01.04.2008, 01:40 | Повідомлення # 117
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 28
Репутація: 2
Статус: Offline
Может вам еще шоу и женщин бесплатных ? )))
 
AdminДата: Вівторок, 01.04.2008, 02:50 | Повідомлення # 118
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (ISP)
Может вам еще шоу и женщин бесплатных ? )))

То чому, непогана ідея. Та ще й, можливо, прибуткова. То може ну його подалі той інтернет?:)



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
HeartlessДата: Вівторок, 01.04.2008, 19:26 | Повідомлення # 119
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (ISP)
Может вам еще шоу и женщин бесплатных ? )))

А можна безкоштовних чоловіків?
А то якась дискримінація)) :D




... with the frozen heart and soul on fire...
 
ivanДата: Середа, 02.04.2008, 21:28 | Повідомлення # 120
Бувалий
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Репутація: 14
Статус: Offline
Досить займатися флудом ! Отримаєте попередження. Будь-ласка все по темі !


Не забуваємо ставити "+" якщо комусь допоміг !
 
Форум » Все про все » Інтернет » ІНТЕРНЕТ В КОБЕЛЯКАХ (О кого які жалоби на стан роботи Кобеляцького інтернету???)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net