Четвер, 28.03.2024, 19:43
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Модератор форуму: Нереклама, ivan  
Форум » Все про все » Інтернет » Кімната допомоги швидкісного інтернету - ОГО (Чим зможу тим допоможу.)
Кімната допомоги швидкісного інтернету - ОГО
ivanДата: Понеділок, 28.01.2008, 14:45 | Повідомлення # 1
Бувалий
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Репутація: 14
Статус: Offline
Шановні кобеллячани !
Мені б хотілося створити дану тему для того, щоб допомагати Вам у використанні послуги Укртелекому - швидкісного інтернету - ОГО.
Пишіть будь-ласка сюди свої проблеми. Чим зможу тим допоможу.
Я не Бог, але дещо вже знаю і дуже хочу цими знаннями поділитися. Ви можете подумати, а навіщо йому це. Я Вам відповім, все дуже просто.
Я також колись був новачком у цьому ділі і я на собі знаю як тяжко коли не розумієш елементарних речей, а немає в кого запитати.
Укртелеком використовуючи це заробляє непогані кошти.
З великою повагою Ivan.



Не забуваємо ставити "+" якщо комусь допоміг !


Повідомлення відредагував ivan - Понеділок, 28.01.2008, 14:46
 
PROSPEROДата: Пятниця, 28.05.2010, 11:54 | Повідомлення # 76
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (exo2)
Та не в цьому справа - Дашківка чи Радянське , в цьому чи в тому році - без різниці. На практиці, якщо припустити такий варіант, буде працювати інтернет і як він буде працювати?

Як любий швидкісний інтернет "ОГО". Все залежить від ліній до абонента.




Повідомлення відредагував PROSPERO - Пятниця, 28.05.2010, 11:54
 
dmstealthДата: Середа, 26.01.2011, 10:00 | Повідомлення # 77
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 5
Репутація: 2
Статус: Offline
Вибачаюсь що на російській, але так простіше обгрунтувати)))

Я только этим летом (2010г) вернулся жить обратно в Кобеляки (работу необходимую здесь нашел), до этого провел 8 лет в Полтаве. В обласном центре больше 3 лет просидел на интернете от Оптинет (Солвер), за все время к ним обращался может раза 3, и то в случаях когда дажесеть не работала.
Вернулся в Кобеляки, подключил "славнозвістний" ОГО!, и ... честно, я ОГООООО! как ОХ***ел..
Тариф - безлим за 200 грн (до 24Мб/с). Я подключился только в октябре и до сих пор не могу отойти от шока, как они себе позволяют брять огромные деньги за интернет который по качеству на уровне 2007 года.
Да, скорость загрузки приемлемая (до 18Мб)..
Потом заметил что по договору я имею полное право на скорость до 3Мб upload, но где она? Разобрался, раза с 10 добился включения на мою линию AnnexM, аплоад да, стал 2,5Мб/с, но! Загрузка упала до 9Мб/с, появились постоянные разрывы соединения... В итоге по прошествии недели мне отключили АннексМ этот, вернулась скорость загрузки нормальная. Так что получается - оборудование супер-интернета от Укртелекома просто напросто не выдерживает что-ли?
И еще один нюанс - как и многие пользуюсь аськой и скайпом, иногда играю в покер он-лайн, и вот что заметил - частые короткие разрывы соединения, как будто интернет пропал и через пару секунд вернулся, при этом модем показывает постоянное нормальное подключение, на модем не грешу, перепробовал аж три от разных производителей. А за высокие пинги на даже украинские ресурсы вообще молчу, арендую VDS в Киеве, на него пинг с того же Солвера максимум 25, с Укртелекома - 90 в лучшем случае...
А наибольше меня интересует вопрос - неужели всех пользователей Укртелекома устраивает качество услуг за непомерно высокие деньги, почему монополистом этим до сих пор не заинтересовался Антимонопольный комитет (как пример Воля-кабель, тот же Поиск)?
И может кто знает - альтернатива в Кобеляках планируется ли? Я не имею ввиду лиц которые раздают по кабелю и Wi-Fi тот же укртелеком.





 
Форум » Все про все » Інтернет » Кімната допомоги швидкісного інтернету - ОГО (Чим зможу тим допоможу.)
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net