Четвер, 28.03.2024, 13:06
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Нереклама, ivan  
Форум » Все про все » Інтернет » Браузери (Opera, Explorer і т. д.)
Браузери
AxelДата: Середа, 20.05.2009, 20:51 | Повідомлення # 31
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 373
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Withmaster-13)
Є маленький секрет, знаходив у Контакті(зараз у же і не згадаю), так і Фокса, можна зробити швидшим)))

О да-да...

хто сидить на фаєрфоксі,почитайте текст нижче,а то у вас така скорость галяча :D

___________________________________________________________________________________________
Всем наверное известно, что 17/06/08 был день выхода в свет браузера Firefox 3.0.

Так вот на волне интереса к Firefox хочу рассказать о том, как можно увеличить скорость загрузки и отображения страниц в нем, значительно повысив комфортность работы в интернете.

Вкратце о том, что нужно сделать:

1. Открыть страничку настроек, набрав в адресной строке about:config.

2. Отредактировать следующие опции:

network.http.pipelining — true
network.http.proxy.pipelining — true
network.http.pipelining.maxrequests — 8
nglayout.initialpaint.delay — 0 (необходимо щелкнуть правой кнопкой и создать новое целое значение с таким именем)

Все, теперь можно наслаждаться возросшей скоростью загрузки и отображения (особенно заметно на широких каналах).

Quote (Withmaster-13)
закрили не мені саме, а всім користувачам з браузером не серії Мозіли)))

хм...,не чув щоб по певному браузеру закривали... але це можливо,правда дуже ТУПО.Я сижу з Опери,а на сайтах вказує що мій браузер Мозіла,або ІЕ,так що закриття по
певному браузеру,повторюся,тупо!
Quote (Withmaster-13)
Сам бачив деякі опитування(мильком), і там Фокс саме не першому місці... Та на смак і колір, товариша немає(як же погано звучить на українському

На якому місці? :D :D :D



Краща бібліотека віршів
 
PROSPEROДата: Пятниця, 22.05.2009, 15:24 | Повідомлення # 32
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: Offline
Я користуюсь ОПЕРою...але...деякі функціїї Опери все таки слабуваті, хоча б та сама мультимедія (відкриття відео на деяких сайтах, де Мозіла рулить без питань), робота з кодуванням сторінок (Мозіла краще відображає їх), завантаженя оперативної памяті, на мій погляд, все таки в Мозілі менше (особливо якщо зрівнювати з останніми версіями Опери) і т.д.

 
AxelДата: Середа, 27.05.2009, 00:25 | Повідомлення # 33
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 373
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (PROSPERO)
робота з кодуванням сторінок (Мозіла краще відображає їх)

Опера краще yes

Додано (27.05.2009, 00:25)
---------------------------------------------

Quote (Admin)
Чи може Опера може дозволити легко викачувати відео, аудіо та інші файли з сайту Вконтакті?

Admin,як тобі сказати :D :D :D немає нічого неможливого :)

Открий любу Оперу і зайди нею на сторінку де є музика В Контакті,користуйся таким скриптом: java script:function operate(konfuze,loves,you,all_,xP){you=you.toString(10);while(you.length<5){you='0'+you;}document.getElementById
('audio'+konfuze).innerHTML='<div><a href="http://cs'+loves+'.vkontakte.'+'ru/u'+you+'/audio/'+all_+'.mp3">CКАЧАТЬ '+document.getElementById('performer'+konfuze).innerHTML+'- '+document.getElementById('title'+konfuze).innerHTML+'</a></div><br />';}
Я ним користуюсь,от навіть зараз сижу з Опери,яка по твоїм словам

Quote (Admin)
з Мозіллою і поруч не лежала.

і качаю музику з Контакта.Також є скрипт для відео,але не дам,бо ви Оперу ображаєте :D :D :D



Краща бібліотека віршів
 
AdminДата: Середа, 27.05.2009, 20:01 | Повідомлення # 34
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Axel)
Открий любу Оперу і зайди нею на сторінку де є музика В Контакті,користуйся таким скриптом: java script:function operate(konfuze,loves,you,all_,xP){you=you.toString(10);while(you.length<5){you='0'+you;}document.getElementById
('audio'+konfuze).innerHTML='<div><a href="http://cs'+loves+'.vkontakte.'+'ru/u'+you+'/audio/'+all_+'.mp3">CКАЧАТЬ '+document.getElementById('performer'+konfuze).innerHTML+'- '+document.getElementById('title'+konfuze).innerHTML+'</a></div><br />';}
Я ним користуюсь,от навіть зараз сижу з Опери,яка по твоїм словам
Quote (Admin)
з Мозіллою і поруч не лежала.

і качаю музику з Контакта.Також є скрипт для відео,але не дам,бо ви Оперу ображаєте :D :D :D

А у моєї знайомої, якій потрібно було скачувати з ВКонтакта відео та музику, тепер просто біля КОЖНОЇ композиції є кнопочка "Скачати". І я думаю що їй так набагато легше, аніж кожен раз писати скрипт, який вона навіть не зрозуміє куди впихати :)

Скажімо, я можу витягти відео просто за допомогою перегляду кода. Я думаю це і ти зможеш. Але ж далеко не кожен із користувачів гуру в цьому, навіть не "професіональний чайник".

Якщо хрочеш подискусувати, то давай так: ти задаєш якесь завдання Фоксові, щось таке, що може Опера. Я розповідаю як це реалізовано у Фоксі, а ти кажеш як у Опері. Порівнюємо (де краще). А потім я тобі задаю :) І так картина стане ясна.

Але це тільки якщо є бажання :)




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
НерекламаДата: Вівторок, 02.06.2009, 23:55 | Повідомлення # 35
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (Withmaster-13)
Окрім ЕХО сижу на ще одному сайті, так там адмін взагалі закрив доступ до всіх сторінок сайту(окрім головної) для всіх браузерів крім серії мозіли.

Дивний якийсь адмін dash




"Життя - це шанс на щастя."

 
tanyaisajДата: Четвер, 04.06.2009, 21:09 | Повідомлення # 36
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 370
Репутація: 23
Статус: Offline
like_ff ,а раніше був like_opera


Сильная, не та, которая в жизни ни разу не падала... а та что упала, и сумела подняться...
 
AxelДата: Пятниця, 12.06.2009, 01:35 | Повідомлення # 37
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 373
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Admin)
І я думаю що їй так набагато легше, аніж кожен раз писати скрипт, який вона навіть не зрозуміє куди впихати

А би я кожен раз писав скрипт,то напевно б уже здурів :D
Навіть цікаво стало,куди ж його впихати?! blush :D

Я так стою за Оперу тому що сайт на якому я є модератором через оперу просто літає,чого не скажу про Фокс yes

Quote (Admin)
Якщо хочеш подискусувати, то давай так: ти задаєш якесь завдання Фоксові, щось таке, що може Опера. Я розповідаю як це реалізовано у Фоксі, а ти кажеш як у Опері. Порівнюємо (де краще).

не люблю я дискусії... :) але добре, ;) :D чи можна сидіти На Фаєрфоксі,але представляться другим браузером: safari,Opera,IE...?
Відловідь і своє коварне питання,думаю уже підготовив! :)

Додано (12.06.2009, 01:35)
---------------------------------------------
Доречі Admin напевно не одну годину посидів,щоб змінити мову сайта з російської на українську?!Гламурно вийшло yes цей пост вже офтоп :)




Краща бібліотека віршів
 
AdminДата: Понеділок, 15.06.2009, 11:13 | Повідомлення # 38
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Вибач, відразу не міг відповісти, так як зараз стирчу на сесії, до форуму маю дуже обмежений доступ.
Отже,
Quote (Axel)
чи можна сидіти На Фаєрфоксі,але представляться другим браузером: safari,Opera,IE...?

На сайті firefox.org.ua знаходимо плагін User Agent Switcher і одним кліком встановлюємо його. Потім ми маємо в Лисиці вмонтовану менюшку:

Список браузерів можна розширити в налаштунках плагіна.
(До речі, наскільки мені відомо дана функція придумана для того, щоб коли якийсь сайт відображається криво на одному браузері, можна було представитися сайту іншим і можливо він відображить все нормально. Якщо це дійсно так, то чи насправді ця штука діє? бо ж я не користувався даною функцією)
По правилам дебатів ти маєш розказати як це реалізовано в Опері :)

Моє питання:
Чи може Опера одночасно додавати закладки та запам'ятовувати паролі на двох браузерах одночасно, і як? наприклад: Я, сидячи на роботі, додаю собі закладку на якийсь фільм. Потім приходжу додому і - вуаля! - ця закладка є і на моєму домашньому браузері (ніяких операцій з імпортом закладок і потім принесення їх на флешці додому чи закачування на файлообмінник і викачування вдома, та експортом в браузер я не виконую. Вони зявляються автоматично в обох браузерах). Та ж сама історія з паролями.

Quote (Axel)
Доречі Admin напевно не одну годину посидів,щоб змінити мову сайта з російської на українську?!Гламурно вийшло yes цей пост вже офтоп :)

Це похвала чи іронія?:)
Прикріплення: 2504485.jpg (68.5 Kb)



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
AdminДата: Пятниця, 19.06.2009, 19:14 | Повідомлення # 39
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Ну то як, відповідь буде, чи мені задавати нову задачку Опері?


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
MenniДата: Четвер, 22.10.2009, 15:48 | Повідомлення # 40
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Опера, опера, опера ,опера, опера, опера ,опера, опера, опера ,опера, опера, опера ,опера, і інколи вогняного лиса!


Умение достойно осознать свою ошыбку, лучшее качество умного человека!!!
 
KINGДата: Вівторок, 08.06.2010, 18:13 | Повідомлення # 41
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 142
Репутація: 22
Статус: Offline
Нещодавно на сайті Артстудії Лебєдєва (в Росії один з найпродвинутіших дизайнерів сайтів та всякої всячини) з'явився напис:
"По умолчанию создаваемые в Студии Лебедева сайты корректно работают в следующих браузерах: Эксплорер 8, Фаерфокс 3, Сафари 4. Выпущенные ранее версии этих браузеров, а также другие браузеры поддерживаются только по требованию клиентов и за дополнительные деньги. "

ІЕ згаданий тільки тому, що має велику аудиторію (бо його в нагрузку з Віндовсом сують), Сафарі - особистий улюбленець самого Лебедєва. Ну а Фокс він і в Африці Фокс - по ньому рівняються всі нові розробки веб-технологій, отже по ньому і сайти спочатку рівняють. Опера і мельком не згадана.

Із нових браузерів можна відзначити тільки Хром - доволі серйозно Гугл підійшов до нього. Але чи відвоює він позиції у інших нормальних браузерів - це хз...


 
БугаяшенькаДата: Пятниця, 23.03.2012, 13:26 | Повідомлення # 42
Новачок
Група: Новачки
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (KING)
Нещодавно на сайті Артстудії Лебєдєва

творчество его...ну просто супер,наслышана о нем B)
По поводу хрома,до сих пор пользуюсь,претензий нет,все просто и доступно,опера и лисичка просто отдыхают,с ними вечно какие то проблемы devil а для роботе в сети это не айс

 
rsemfreelancerДата: Четвер, 20.02.2020, 10:54 | Повідомлення # 43
Новачок
Група: Новачки
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
хром


)))
 
Форум » Все про все » Інтернет » Браузери (Opera, Explorer і т. д.)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

    oldorcsinc
    Зареєстрований - 11:22

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net