Четвер, 28.03.2024, 17:09
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все про все » Наука та релігія » ПРАВО БОГА
ПРАВО БОГА
wladislaw1977Дата: Неділя, 22.04.2012, 22:24 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Теорiя права Бога.---------------------------------------- Христос сказав :-"Князь свiту цього сатана". Для того, щоб князем свiту був Бог мною створено Право Бога.------------------------------------------------Право Бога - це совокупнiсть правил поведiнки в суспiльствi, встановлених Богом.---------------------------Право Бога - система встановлених Богом загальнообовьязкових нормативних приписiв , регулюючих суспiльнi вiдносини.-------------------------Право - Бога iдея уявлень Бога о любовi, справедливостi, свободi.----------------------- Призначення: право - iнструмент полiтичного панування Бога на Землi , створення царства Бога на Землi, побудова життя людей по задуму Бога, захист людей вiд зла.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Право Бога-це право, дане Богом, що регулює відносини між людьми. Закони Бога є істина, закони Бога є любов, отже істина є любовь.Бог є любов, істіна.Істіна є любов, любов є істина. Правда і iстина одне і теж....Правда е .любов, любов є правда. Де є невідповідність любові є невідповідність істини, правди ................................. .................................................. .. Відносини між людьми повинні відповідати любові ....................................... Любов стратегічно, це дотримання заповедей.Не вбивай, не змінюй, не кради, не свідчи неправдиво, не бажай жінку свого ближнього, не бажай майна ближнього твого, шануй свого батька та матір. Роби собі один вихідний день на тиждень (а краще два )...................................... .................................... Тонші умови любові: Бог через Мойсея. Я Господь, Бог ваш. Не кради, не брешіть і не обманюйте один одного. І не будете присягати Моїм Іменем на неправду, бо зневажиш Ім'я Бога свого. Не будеш гнобити ближнього свого, і грабувати. Плата найманцю не повинна залишатися в тебе до ранку. Не проклинай глухого і перед сліпим не роби нічого, щоб будеш боятися Бога твого.Не зроби кривди в суді: не будеш підлещуватися до старця і не будеш потурати особі вельможного, за правдою суди свого ближнього твого.Не ходи пліткарем серед народу свого, і не наставай на життя свого ближнього. Не ненавидь брата свого в серці своєму, Конче вияви ближнього свого, і не понесеш гріха за нього. ......................................................................................................................... Не мститися, і не ненавидь синів свого народу, люби ближнього свого як самого себе ................................ .................................................. .........................................( Яків)-Не бреши. Заздрість та сварка не є любов. Любов чиста, спокійна, лагідна, слухняна, повна милосердя та добрих плодів, покірлива, безстороння і не лицеприємна. Любов гордим не даеться, а смиренним дає благодать, любов не є лихослів'я, не є марнославство, любов довготерпляча, милостива, не є підступ, мужолозтво, скотолозтво. ................................................................................................................................Апостол .................................................. .................................................. ............................ Апостол Павло описав так роблячих не любов: вони повні всякої неправди, лукавства, користолюбства. злоби, повні заздрощів, вбивства. суперечки, омани, лихих звичаїв, обмовники, наклепники, богоненавидники, кривдники. чваньки, пишні, винахідники зла. не слухняні батькам нерозумні, зрадники. нелюбовні, немилостиві, гортань їх відкритий труну. язиком своїм обманюють. їдь на їхніх губах, уста їхні повні прокляття й гіркоти.Швидкі їхні ноги, щоб кров проливати, руїна та злидні на їхніх дорогах. вони не знають дороги світу, немає страху Божого перед очима їх. Любов нехай буде не вдавала, ненавидьте зло, туліться до добра, Любіть один до одного, з ніжністю, з шанобливістю. один одного попереджайте. Не мстіться самі улюблені, але дайте місце гніву Божому. Якщо твій ворог голодний, нагодуй його, як він прагне Напщi ж йго.Не будьте винні нікому нічого, крім взаємної любові. Не принижуй і не суди. Кожен з нас повинен догоджати ближньому на благо для науки. . Любов довготерпить, милосердствує, не заздрить, не вихваляється, не пишається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не мислить зла не радіє не правді, але тішиться правдою усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить. Усяке роздратування і гнів, і і крик, і богозневагу з усякою злобою нехай буде вiддалено від вас, але ви один до одного будьте ласкаві, милостиві, прощайте один другого.Блуд та нечисть усяка, та зажерливість нехай навіть не іменуються увас.Также лихослів'я та пустослів'я або жарти, непристойні вам, а навпаки подяка. Ні чого не робіть підступом або з чванливости, але в покорі майте один одного за більшого від себе. Не про себе тільки кожен турбуйся, але кожен і про інших. Що тільки правдиве, що тільки чесне, що справедливе, що чисте, що люб'язно, що достославного, що тільки чеснота і похвала думайте про це. І так умертвіть ваші земні члени: розпусту нечисть, пристрасть, лиху пожадливість та зажерливість. Будьте дружелюбни.Вразумляйте непорядних, потішайте малодушних, підтримуйте слабих, усім довготерпіть. . Не платіть злом за зло, але завжди дбайте про добро. В останні дні настануть тяжкі часи, бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, горді, богозневажники, батькам не покірні, невдячні, непобожні, нелюбовні, наклепники, нестриманi, жорстокі ненависники добра, зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога, вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Вiд таких вiддаляйся............................................................................................. .............................................. .................................................( Ісус Христос) "Кожен хто гнівається на брата свого підлягає суду, хто скаже на брата свого: рака (людина порожня) підлягає синедріон (Верховне судилище), а хто скаже: божевільний, підлягає геєні вогняній. Так буде й наприкінці віку цього. Пошле Людський Син Своїх Анголів, і зберуть з царства його всі спокуси, і тих, хто чинить беззаконня, і скинуть їх у піч вогненну, буде там плач і скрегіт зубів; Тоді праведники засяють, як сонце, у Царстві свого Отця"---------------------------------------------------------------------------------------------------------Також Христоc пояснював що таке любов у своiх проповiдях.

Додано (03.04.2012, 21:42)
---------------------------------------------
Ось що я написав на одному нацiоналiстичному форумi.
Шановнi нацiоналiсти , створення мною механiзму панування Бога , говорить о том, що я пророк , штамп Бога -це дати народження: моеi мами 7 квiтня - Благовiщення Пресвятоi Богородицi i моя 21 вересня - Народження Пресвятоi Богородицi, говорить о том , що я посланець Бога. Посланець Бога, якщо Бог не явиться особисто , являеться правителем уciх церков i свiту. Я объеднаю усi церкви Украiни в одну незалежну. Коли явится посланець вiруючи послухаються його i проголосують за нацiоналiстiв i Свобода приходить до влади. Я думаю ви теж цього бажаете тому потрiбне визнання Права Бога i тут ви могли б попрацювати.

Додано (05.04.2012, 22:23)
---------------------------------------------
15. І засурмив сьомий Ангол, і на небі зчинились гучні голоси, що казали: Перейшло панування над світом до Господа нашого та до Христа Його, і Він зацарює на вічні віки!
(Об'явлення 11:15) Як говориться:-,,чуеш сурми заграли час розплати настав,,.
_________________

Додано (08.04.2012, 09:18)
---------------------------------------------
Шановнi, пiдтримайте хто-небудь я ж не заспокоюсь поки не виконаю завдання Бога. Треба написати: я розумiю право Бога i хочу щоб усi люди жили по ньому. Четверо пiдтримають, далi лавиноподiбно.

Додано (10.04.2012, 16:25)
---------------------------------------------
Цiкава переписка на iншому форумi.

Повідомлення владислав украiнець » 08 квітня 2012, 18:02

о.Олег написав:

владислав украiнець написав:...Шановнi, пiдтримайте хто-небудь я ж не заспокоюсь поки не виконаю завдання Бога...

підтримати в чому (що Ви робите) і яке завдання (якщо можна - коротко, по тезах) і з чого Ви берете, що маєте якесь спецзавдання від Бога (я грішний он на Пасху (празників празник) народився Smile )?
З повагою. о.Олег

Пiдтримати в визнаннi Права Бога . Я створив Право Бога , яке призведе до яснiшого розумiння законiв Бога, Його плана для людей .Державами ,свiтом в iдеалi керуе право, воно ж i пануе . А якщо приймуть право Бога, буде керувати, панувати Бог. Я впевнений, що Право Бога - це механiзм панування Бога , печать Бога говорить, що я послан Богом, а просто так не посилають, мабудь з завданням. О. Олег, якби ви щось революцiйне створили теж би були посланником.
Пiдтримка така потрiбна , треба написати : я розумiю Право Бога i хочу , щоб усi люди жили по-ньому.

владислав украiнець

Повідомлення Максим Борець » 08 квітня 2012, 18:44
А якщо я перепишу Ваш останній абзац, то що? Може, дасте мені якесь високе звання в державі, яку, так розумію, збираєтесь створювати Smile
ну звичайно це жарт але не розумію, які у Вас є можливості керувати Церквою і світом(якщо за Вашими словами Бог не з'явиться особисто), якими методами Ви збираєтесь утверджувати "право Бога" , і, накінець, поясніть всім нам, з чого ви все ж таки взяли ту свою вибраність чи то пак месіанство?
Credo in Deum

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2012, 19:16

владислав украiнець написав:

о.Олег написав:

владислав украiнець написав:...Шановнi, пiдтримайте хто-небудь я ж не заспокоюсь поки не виконаю завдання Бога...

підтримати в чому (що Ви робите) і яке завдання (якщо можна - коротко, по тезах) і з чого Ви берете, що маєте якесь спецзавдання від Бога (я грішний он на Пасху (празників празник) народився Smile )?
З повагою. о.Олег

Пiдтримати в визнаннi Права Бога . Я створив Право Бога , яке призведе до яснiшого розумiння законiв Бога, Його плана для людей .Державами ,свiтом в iдеалi керуе право, воно ж i пануе . А якщо приймуть право Бога, буде керувати, панувати Бог. Я впевнений, що Право Бога - це механiзм панування Бога , печать Бога говорить, що я послан Богом, а просто так не посилають, мабудь з завданням. О. Олег, якби ви щось революцiйне створили теж би були посланником.
Пiдтримка така потрiбна , треба написати : я розумiю Право Бога i хочу , щоб усi люди жили по-ньому.

християнином стають внаслідок Печаті Божої Таїнств Хрещення і Миропомазання і... християнин - людина, яка сповідує Христове революційне вчення, а не якесь "своє". В кожному разі без прийняття Бога неможливо визнати Його право. Право Бога.., якщо Ви не про Любов, то це надто далеко до Бога, щоб я грішний чи хтось з Христових щось від Вас хотів черпати
що у Вас від Христа? Що подібного, чим відрізняєтесь? Можете коротко і точково описати те, про що Вам йдеться?
З повагою, о.Олег

Повідомлення Yur » 08 квітня 2012, 21:18

владислав украiнець написав:Теорiя права Бога ...

По-суті подане знаходиться у рамках християнського віровчення й допускаю, що у більшости тут присутніх, орім внутрішнього несприйняття, взагалі не знайдеться якихось конкретних заперечень викладеному.

Утім нестиковки є, хоч і малопомітні. Але як це буває, що зміна звуку всього на пів тона здатна змінити тональність з мінорної на мажорну і навпаки, так і акценти роззставлені у поданому вами праві, здатні змінити теорiю права Бога на теорію права сатани.

.. - iнструмент полiтичного панування Бога на Землi, створення царства Бога на Землi, побудова життя людей по задуму Бога, захист людей вiд зла.

Захищати людину від зла це добре, але Спасіння наше у Господі, що на Небесах. Зло ж, невід'ємний атрибут цього світу і навіть коли допустити, що усі начитавшись вашого права стануть паєньками, - вмирати вони не перестануть. Як і не перестануть ізригати вогонь вулкани, двигати землею землетруси і зносити цілі острови цунамі. Або якийсь метеороит забреде й накоїть лиха, як це було уже не раз.

Бог що Є Любов, показав нам Своє право у Сині Своєму - смирення. Ним Він зруйнував диявола, дарувавши нам свободу. Тож тримаймося Божої зброї й не даймо сатані забрати її у нас. Полишаючись в земному корінні й дбаючи за нього, пам'ятаймо, що матеріальні коріння ці рано чи пізно зотліють, а справжнє наше вкорінення - на небесах.
Зрештою, з таким духовним багажем людині й тут легше жиється.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Повідомлення владислав украiнець » 08 квітня 2012, 23:04

Максим Борець написав:А якщо я перепишу Ваш останній абзац, то що? Може, дасте мені якесь високе звання в державі, яку, так розумію, збираєтесь створювати Smile
ну звичайно це жарт але не розумію, які у Вас є можливості керувати Церквою і світом(якщо за Вашими словами Бог не з'явиться особисто), якими методами Ви збираєтесь утверджувати "право Бога" , і, накінець, поясніть всім нам, з чого ви все ж таки взяли ту свою вибраність чи то пак месіанство?

Державу я не збираюсь створювати.Церкви визнають мене як посланника Бога, звичайно виконують моi побажання , керiвники краiн менi теж не вiдкажуть. Право приймуть люди, церкви, потiм право зроблять законом, закони вiдповiдатимуть праву. На рахунок вибраностi дивiться на справи.

владислав украiнець
початківець
початківець

Повідомлення: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 19:27
Подякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Догори

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Максим Борець » Вчора, 00:04
Кажете "визнають", значить, досі не визнали. Чи не спонукає над чимось задуматися? Дайте накінець відповідь, з чого ви взагалі взяли про свою вибраність.
Та й взагалі попросив би вас конкретно відповісти на поставлені вам запитання.
Credo in Deum

Повідомлення владислав украiнець » Вчора, 00:23

о.Олег написав:християнином стають внаслідок Печаті Божої Таїнств Хрещення і Миропомазання і... християнин - людина, яка сповідує Христове революційне вчення, а не якесь "своє". В кожному разі без прийняття Бога неможливо визнати Його право. Право Бога.., якщо Ви не про Любов, то це надто далеко до Бога, щоб я грішний чи хтось з Христових щось від Вас хотів черпати
що у Вас від Христа? Що подібного, чим відрізняєтесь? Можете коротко і точково описати те, про що Вам йдеться?
З повагою, о.Олег

Старий Заповiт говорить як по-любовi жити , i Христос не вiдкидае його, а дае нове розумiння любовi. Я визначив поняття любовi iз Старого Заповiту i вiд Христа, визначив, що iстина - це любов. Головне в Правi - вiдношення мiж людьми повиннi вiповiдати любовi. Право рiзне бувае , такби -мовити не правове право. Всi держави живутьпо-праву ,по крайнiй мiрi роблять вигляд, чому б iм не пожити по Праву Бога. Ось вам i механiзм панування Бога на Землi.

Повідомлення Максим Борець » Вчора, 07:57
Та зрозумійте ж, що це право було створене задовго до вас. В чому ваша революція?
Credo in Deum

Повідомлення о.Олег » Вчора, 10:05

владислав украiнець написав:... На рахунок вибраностi дивiться на справи.

розкажіть про ті справи. Назвіть, наприклад, дві. Лише коротенько, окресліть суть двох своїх справ в двох невеличких абзацах. Можете?
З повагою, о.Олег

Повідомлення о.Олег » Вчора, 10:17

владислав украiнець написав:... Старий Заповiт говорить як по-любовi жити , i Христос не вiдкидае його, а дае нове розумiння любовi. Я визначив поняття любовi iз Старого Заповiту i вiд Христа, визначив, що iстина - це любов. Головне в Правi - вiдношення мiж людьми повиннi вiповiдати любовi. Право рiзне бувае , такби -мовити не правове право. Всi держави живутьпо-праву ,по крайнiй мiрi роблять вигляд, чому б iм не пожити по Праву Бога. Ось вам i механiзм панування Бога на Землi.

а де тут щось нове-Ваше? Можливо - механізм якийсь? Право Бога існує від Сотворення світу і постійно наражається на невід`ємну його (Права Бога) складову: ПРАВО ВІЛЬНОГО ВИБОРУ БОГА; наражається на СВОБОДУ ЛЮДИНИ
Якщо Ви і це врахували, то врахуйте також, що нічого не винайшли
З повагою, о.Олег

Повідомлення владислав украiнець » Вчора, 11:17

Yur написав:

владислав украiнець написав:Теорiя права Бога ...

По-суті подане знаходиться у рамках християнського віровчення й допускаю, що у більшости тут присутніх, орім внутрішнього несприйняття, взагалі не знайдеться якихось конкретних заперечень викладеному.

Утім нестиковки є, хоч і малопомітні. Але як це буває, що зміна звуку всього на пів тона здатна змінити тональність з мінорної на мажорну і навпаки, так і акценти роззставлені у поданому вами праві, здатні змінити теорiю права Бога на теорію права сатани.

.. - iнструмент полiтичного панування Бога на Землi, створення царства Бога на Землi, побудова життя людей по задуму Бога, захист людей вiд зла.

Захищати людину від зла це добре, але Спасіння наше у Господі, що на Небесах. Зло ж, невід'ємний атрибут цього світу і навіть коли допустити, що усі начитавшись вашого права стануть паєньками, - вмирати вони не перестануть. Як і не перестануть ізригати вогонь вулкани, двигати землею землетруси і зносити цілі острови цунамі. Або якийсь метеороит забреде й накоїть лиха, як це було уже не раз.

Бог що Є Любов, показав нам Своє право у Сині Своєму - смирення. Ним Він зруйнував диявола, дарувавши нам свободу. Тож тримаймося Божої зброї й не даймо сатані забрати її у нас. Полишаючись в земному корінні й дбаючи за нього, пам'ятаймо, що матеріальні коріння ці рано чи пізно зотліють, а справжнє наше вкорінення - на небесах.
Зрештою, з таким духовним багажем людині й тут легше жиється.

Правильно , спасiння у вiдмовi вiд грiха. Зло залишиться . Зараз у вiдносинах мiж людьми зло пануе, а буде панувати добро. Смирення складова любовi. Перемога над дияволом iснуе, свободу отримали , тепер ми беремо владу. Право це норми життя держав , не було ще поняття права Бога у цьому змiстi. Треба дати людям пожити на Землi по законам Бога.

владисл

Повідомлення Максим Борець » Вчора, 11:30
А от яким чином Ви плануєте привести людей до прийняття цього права Бога? Якщо людей до цього не привів авторитет самого Бога, що дав нам Декалог, авторитет Ісуса Христа, що дав дві заповіді любові, то як Ви хочете(навіть якщо допустити, що Ви-посланник) примусити людей прийняти свою концепцію?
Якщо Ви пропонуєте, як видно з Ваших дописів, доопрацювати Вашу систему права юристам, то в чому власне Ваше новаторство? Адже будь-які державно-юридичні норми права в ідеалі покликані саме конкретизувати і пристосувати Божі закони для виконання суспільством(не вбий, не вкради). Що Ви тут хочете ще нового?
Окрім того, дуже попрошу Вас відповідати на поставлені Вам запитання.
Credo in Deum

Повідомлення о.Олег » Вчора, 14:54

владислав украiнець написав:... Право це норми життя держав , не було ще поняття права Бога у цьому змiстi. Треба дати людям пожити на Землi по законам Бога.

перепрошую - Ви просто, мабуть, не розумієте, що Біблію називають Законом Божим саме тому, що це Закон, даний Богом Свому народові і, власне, по ньому вони намагались жити; що законодавства/"норми" європейських країн і з ними пов`язаних базувалося саме на Божому Законі...
про що Ви? Sad
З повагою
о

Повідомлення владислав украiнець » Вчора, 20:10
Iзраiль да , намагався жити по Закону Божому, iншi краiни не знаю. Норми законодавства не вбий не кради i т.п. цього не достатньо.Потрiбнi такi норми наприклад любов не е крик , брехня i т. п.. Вiдношення повиннi вiдповiдати любовi, пояснення любовi, iстина - це любов , все це потрiбно оформити в закон. Крiм того в правi присутня суть Старого Завiту , вчення Христа, що призведе до яснiшого розумiння народом. Моi справи це право Бога.

Повідомлення о.Олег » Вчора, 20:26
а невже це не у Вас я грішний читав про роздавання потиличників і чому у Вас це любов, а в тих держав - ні?
З повагою,о.Олег

Повідомлення владислав украiнець » Вчора, 20:33
Максим Борець, вибачайте якщо на щось не вiдповiв , важко думки формуються.

Повідомлення о.Олег » Вчора, 20:51

владислав украiнець написав:Максим Борець, вибачайте якщо на щось не вiдповiв , важко думки формуються.

ой - а мої відчуття такі, що Ви на жодне з питань, що їх поставив, не відповіли Sad
З повагою
о.Олег

Повідомлення Максим Борець » Вчора, 22:17
п. Владислав, Вам не здається, що кожен з наступних Ваших дописів слово в слово повторює думку попереднього, і таким чином розмова закручується по колу. Окрім цього Ви ігноруєте всі контраргументи, що робить неможливим конструктивну розмову з Вами. Єдине, чого Вам вдалося домогтися під час висвітлення Ваших ідей-це несприйняття вашими співрозмовниками.
Вибачте, відмовляюся
продовжувати дискусію в такому руслі, позаяк не бачу можливим донести до Вас свою думку.
Credo in Deum

Повідомлення владислав украiнець » Вчора, 22:21

о.Олег написав:а невже це не у Вас я грішний читав про роздавання потиличників і чому у Вас це любов, а в тих держав - ні?
З повагою,о.Олег

у солдатiв Бога нема можливостi посадити у тюрму , тому потоличники. Я не згоден з вами , що не вiдповiв на жодне запитання.

вла

Повідомлення Максим Борець » Вчора, 22:24
І ще цікаво стало: а ті солдати все-таки діють?
Credo in D

Повідомлення владислав украiнець » Вчора, 23:01
Максим Борець, частково вiдповiдi на вашi запитання iснують в моiх дописах , вiдповiдати на всi потребуе богато зусиль i часу.Задайте самi важливi для вас.Дописи повторюються запитання теж схожi. Солдати ще не дiють.

владислав

Повідомлення Максим Борець » Вчора, 23:59

владислав украiнець написав:створення мною механiзму панування Бога , говорить о том, що я пророк , штамп Бога -це дати народження: моеi мами 7 квiтня - Благовiщення Пресвятоi Богородицi i моя 21 вересня - Народження Пресвятоi Богородицi, говорить о том , що я посланець Бога. Посланець Бога, якщо Бог не явиться особисто , являеться правителем уciх церков i свiту. Я объеднаю усi церкви Украiни в одну незалежну. Коли явится посланець вiруючи послухаються його i проголосують за нацiоналiстiв i Свобода приходить до влади. Я думаю ви теж цього бажаете тому потрiбне визнання Права Бога i тут ви могли б попрацювати.

15. І засурмив сьомий Ангол, і на небі зчинились гучні голоси, що казали: Перейшло панування над світом до Господа нашого та до Христа Його, і Він зацарює на вічні віки!
(Об'явлення 11:15) Як говориться:-,,чуеш сурми заграли час розплати настав,,.
_________________

Шановнi, пiдтримайте хто-небудь я ж не заспокоюсь поки не виконаю завдання Бога. Треба написати: я розумiю право Бога i хочу щоб усi люди жили по ньому. Четверо пiдтримають, далi лавиноподiбно.

Саме з цього допису починається моє несприйняття Ваших думок, і, боюся, Вашої особи як релігійного чи політичного діяча.
Першою з причин мого несприйняття є те, що Ваші аргументи так і не переконали Sad мене і, боюся, кого-небудь іншого у Вашій обраності як посланника Божого. Збіг дат народження Вас і Вашої матері із християнськими святами ще ні про що не говорить.
По-друге, я розумію цитування Вами уривка Книги Одкровення в останніх абзацах у контексті Вашого месіанства наступним чином:
1) або Ви разом з усіма християнами очікуєте Другого Пришестя Христа Спасителя, але тоді ваші претензії на якесь месіанство-цілковитий абсурд, бо жодною з священних Книг Старого чи Нового Завіту не передбачена поява якихсь особливих посланників Божих;
2)Ви підміняєте собою постать Христа у другому Пришесті, що межує, боюся, з блюзнірством.
Credo in D

Повідомлення о.Олег » Сьогодні, 09:38
пан владислав украiнець нажаль лише переповторює гасла своїх попередніх гасел. У звязку з тим, що немає розвитку дискусії, а гілочка перетворюється на щось на кшталт пропагування суду Лінча, де суддями Sad мають стати "солдати Бога" - гілочку закрито
З повагою, о.Олег

Re: Право, юристи і Бог ?!

Повідомлення владислав украiнець » Сьогодні, 09:50
Максим Борець , я не буду переконувати вас у своiй обраностi як посланника Божого. Право Бога, його прийняття вас переконають. На роль Бога не претендую, шукати себе в Бiблii не буду.

Повідомлення о.Олег » 58 хвилин тому

владислав украiнець написав:Максим Борець , я не буду переконувати вас у своiй обраностi як посланника Божого. Право Бога, його прийняття вас переконають. На роль Бога не претендую, шукати себе в Бiблii не буду.
__На цьому i порiшим._______________

Додано (22.04.2012, 22:24)
---------------------------------------------
Відправлено на: 19 квітня 2012, 21:46
о.Олег
та... взагалі - бути Посланцем Божим не є якимось моментом (став, народився і є - ні: це, власне, перша Ваша ідея, що викликає спротив/недовіру/несприйнятт у християнина): бути Посланцем Божим - справа, важка праця цілого життя людини
працюймо :Rose:

владислав украiнець написав:O. Олег, ви ж обiцяли вiдкрити тему, коли очикувати, а якщо я дiйсно посланець Бога?

бачите - ми з Вами тут не одні: є ще і інші посланці Бога, які у Ваших словах Божого не добачають :pardon: . Нехай пройде трошки часу: можливо Ви навчитеся говорити не від себе грішного, а від Бога: цитуючи Його Слово, знаючи основи Вчення Його Церкви, Твори Його Святих, про яких ми всі церковно точно знаємо, що Божі...
Розумію (і тут не є важливим, що розумієте, а що ще нерозумієте Ви - Форум довірено мені і я грішний перед Богом і Його Церквою відповідальний за його відповідність, власне, Божому/Церковному, а не Вашому чи моєму приватному розумінню) що до цього ще неблизько, тому час до часу відкриватиму і, не ображайтесь, закриватиму тему чи інші подібні (звичайно - не лише Ваші), якщо якась людина заявлятиме про свою обраність бути посланцем Божим. Адже... фактично після Христа Ісуса, що Його Обіцяно в Старому Завіті і Він Родився, жоден післанець Божий нічого додати до Бога Божого не може - лише свого додасть. Христос із своїм Посилом до людини і без Вас чи мене звучить для світу... божевіллям. І над поясненням того, що Він для людини (кожного) Зробив, чого Навчив, Його Церква працює денно і ночно 2000 років - не варта Вам сподіватися, що те, про що Ви тут заявляли, перепрошую: невпорядкованого, претензійного, кричущого... і, на відміну від Бога-Слова, людського (адже Ви, навіть, якщо посланець - лише людина), може кимось бути сприйнятим позитивно, як шлях побудови християнина чи християнського суспільства, якщо не навчитеся не просто грамотно і впорядковано висвітлювати те, в чому переконані (а Вам над цим, судячи з Ваших дописів, нмсд, не ображайтеся лише, будьласка - пишу це в ПП, ніхто, окрім Вас цього листа не прочитає і... не написав би, якби Ви мені були байдужими: Вам над цим ще працювати і працювати), а, найважливіше, повторюсь: грамотно і впорядковано опертись на Слово Боже, Вчення Церкви, Святих Отців. Візьму на себе сміливість порадити Вам пройти школу Катехизму (в римо чи греко-католиків), багато працювати над своєю приватною і церковною молитвою.
тримайтеся Бога і точно, навіть, якщо не є, будете Його Посланцем
прошу молитися і за мене грішного

З повагою. о.Олег
Відправлено на: 20 квітня 2012, 00:19
владислав украiнець
За свое життя я постраждав i попрацював добряче, не буду розповiдати як, поки не розповсюджиться Право Бога, працювати також збираюсь цiле життя. Вчитись це довго, а Право вже iснуе i його треба розповсюджити, я не можу не займатися Правом, або залишити його на потiм, бо це буде зрада. Святi пояснювали Бiблiю, творили вiд себе i одночасно вiд Бога.
Те , що я визначив поняття любов i що icтина е любов, це ж не нова релiгiя, а просто пояснення. А ось Право Бога це нове в функцiонуваннi держави, життi людей, свiту. Християнство бере владу в функцiонуваннi держави, життi людей, свiту. Дякую за поради.
правлено на: 20 квітня 2012, 09:30
о.Олег

владислав украiнець написав:... творили вiд себе i одночасно вiд Бога...

безперечно, якщо розумієте, що працювали у повній відповідності до віри Церкви

владислав украiнець написав:...А ось Право Бога це нове в функцiонуваннi держави, життi людей, свiту. Християнство бере владу в функцiонуваннi держави, життi людей, свiту...

та ні - Ви просто не знаєте історії розвитку християнських держав світу (про це вже і у темі писав, а Ви і далі повторюєте це абсурдне твердження :( ) і... Ваше нове - просто забуте або Вами не знане старе
що не означає, звичайно, що ідея погана.
проте от навчитися на помилках тих людей/держав, які впроваджували Право Бога у минулому - гарний шанс не повторювати їх у майбутньому
таки вчіться - подякуєте, можливо, пізніше
покищо рано
на мою приватну думку, звичайно
З повагою. о.Олег
Відправлено на: 20 квітня 2012, 22:13
владислав украiнець
Пiдкажiть будьласка якийсь закон в iсторii стародавнiх держав де там написано, що вiдношення мiж людьми повиннi вiдповiдати любовi, пояснення любовi. А що там з iсторii розвитку християнських держав на рахунок Права Бога?
Відправлено на: Вчора, 07:43
о.Олег

владислав украiнець написав:Пiдкажiть будьласка якийсь закон в iсторii стародавнiх держав де там написано, що вiдношення мiж людьми повиннi вiдповiдати любовi, пояснення любовi. А що там з iсторii розвитку християнських держав на рахунок Права Бога?

та всі законодавства європейських держав та їхніх сателітів на 10 Божих Заповідях будуються. І шлях від тоталітарної монархії до демократії - пройшли саме християни. От лише Бога гублять... І особисто, і державно... І Бога їм проповідувати треба. Не "право" - права (в значенні законодавчо заставляти бути Божою людиною) в контексті Бога і бути не може: Бог не насильник; Бог дає людині "право" Себе вибрати
З повагою, о.Олег
Відправлено на: Вчора, 13:14
владислав украiнець

о.Олег написав:та всі законодавства європейських держав та їхніх сателітів на 10 Божих Заповідях будуються. І шлях від тоталітарної монархії до демократії - пройшли саме християни.

Тут я згоден з вами.
Право це елемент держави. Моiсей був главою держави i дав своiй державi закони Божi , тоб-то в державi було право Боже.Також Бог начертав на кам,яних скрижалях 10 заповiдей, для яснiшого розумiння сутi, щоб не шукати довго в книгах.Так якщо було вже право Боже в якiйсь державi, чому зараз не може? Моicей також писав про любов до ближнього, зараз не можу знайти де.I Христос дав нову заповiдь - ,,возлюби ближнього свого як самого себе,,.Отже треба втiлити в законодавство держав любов, суть Бога, подiбно як Бог дав скрижалi.
Законодавчо бути Божою людиною не заставиш, но можна заставити вести людину подiбно. Бог дае право себе вибрати, а от держава не дае право вбивати чи нi. Держава (народ) приймае закони, якi вона схоче, а якщо народ схоче , щоб любов внесли в закони, що ж тут поганого?
Відправлено на: Вчора, 22:27
о.Олег
та нічого поганого, якщо памятати, що насильно (а держава, власне, законодавчо прописує обовязок, переступлення якого взиває до покарання відповідними органами, позбавлення волі і т.д...) Бог Своє право не впроваджує: це справа свобідного вибору людини. Пропонуйте. От лише не з позиції свого обранства - про це хай нащадки думають, а покищо жодного позитиву для того, що Ви говорите, мова про свою (Вашу) обраність не несе: про Бога проповідуйте, про те,як Син Прийшов і ЩО для людини/держав ЗРОБИВ, про Церкву, яку НАДИХНУВ і "врата Аду Її не здолають", як би лихий не старався...
що знову ж взиває: молітеся, вчіться висловлювати свою думку на "папері"/тощо, знайте віру христової Церкви (принаймі щодо питань повязаних із стосунками з державами цього всебільш секуляризованого світу)
З повагою. о.Олег
Відправлено на: Сьогодні, 10:59
владислав украiнець
Покарання за вiдступлення вiд любовi не буде, тiльки за тi дii за якi i зараз карають. Бог пропонуе свое право, а люди приймають. Внесем любов до законодавства оце i будевсеохоплююча проповiдь про Бога.
Відправлено на: Сьогодні, 16:23
о.Олег

закон який можна не виконувати - не закон в значенні права
владислав украiнець
В законi написано що суддя крiм законiв повинен ще керуватися справедливiстю, внесемо любов в законодавство i буде зрозумiло, що таке справедливiсть.




Слава Богу

Повідомлення відредагував wladislaw1977 - Неділя, 08.04.2012, 09:15
 
ОляДата: Вівторок, 24.04.2012, 11:32 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 99
Репутація: 10
Статус: Offline
Бабуся приїхала! yes


Жизнь-это борьба и поле битвы- сердце человеческое.
 
wladislaw1977Дата: Пятниця, 27.04.2012, 13:28 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Яка нам справа до вашоi бабусi?

Додано (27.04.2012, 13:28)
---------------------------------------------
Шо я пропоную нового : це взятий з Бiблii опис любовi на однiй cторiнцi, поняття iстини, внесення любовi до законодавства.Якщо моi iдеi не внесе в свою програму якась нацiоналiстична партiя, то в планах створення ГО, завдання якого втiлення Права Бога в законодавство. Прошу вiдгукнутись бажаючих створити ГО.



Слава Богу

Повідомлення відредагував wladislaw1977 - Пятниця, 27.04.2012, 19:07
 
KINGДата: Четвер, 03.05.2012, 16:08 | Повідомлення # 4
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 142
Репутація: 22
Статус: Offline
Якщо чесно — много буковок, неасіліл... Може колись як буде час почитаю.
Я так розумію ви маєте якусь позицію щодо необхідності встановлення суспільного життя українців задля їх же блага? І в основу покладені Божі закони, чи як?

Боюся важко буде це реалізувати: занадто дофіга в Україні різних конфесій, різних поглядів на біблію і Бога (а насправді завдання кожного - стягти на свою сторону якомога більше "десятиноплательщиків", а є ще й чималий відсоток невіруючих. Як ви плануєте запевняти всіх у своїй правоті?

 
GreyДата: Четвер, 03.05.2012, 20:16 | Повідомлення # 5
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (wladislaw1977)
дати народження: моеi мами 7 квiтня - Благовiщення Пресвятоi Богородицi i моя 21 вересня - Народження Пресвятоi Богородицi, говорить о том , що я посланець Бога.

Вказані Вами дати не мають ніякого підтвердження у Біблії.
Вони вигадані людьми, а конкретно - православними, бо інші конфесії відзначають їх у інші дні.

Висновок: Ви, як мінімум, самозванець!




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
wladislaw1977Дата: Пятниця, 04.05.2012, 20:28 | Повідомлення # 6
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (KING)
Якщо чесно — много буковок, неасіліл... Може колись як буде час почитаю.
Я так розумію ви маєте якусь позицію щодо необхідності встановлення суспільного життя українців задля їх же блага? І в основу покладені Божі закони, чи як?

Боюся важко буде це реалізувати: занадто дофіга в Україні різних конфесій, різних поглядів на біблію і Бога (а насправді завдання кожного - стягти на свою сторону якомога більше "десятиноплательщиків", а є ще й чималий відсоток невіруючих. Як ви плануєте запевняти всіх у своїй правоті?

Так,Божi закони, любов. В усiх конфесiях любов одна, а не вiруючи пiдкоряються демократii то-бiш вiруючим.
Quote (Grey)
Вказані Вами дати не мають ніякого підтвердження у Біблії.
Вони вигадані людьми, а конкретно - православними, бо інші конфесії відзначають їх у інші дні.

Висновок: Ви, як мінімум, самозванець!
Тема мого послання Богом не обговорюеться.



Слава Богу
 
GreyДата: Субота, 05.05.2012, 12:40 | Повідомлення # 7
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (wladislaw1977)
Тема мого послання Богом не обговорюеться

Dummkopf mail1




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
wladislaw1977Дата: Середа, 26.09.2012, 21:12 | Повідомлення # 8
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрiбна людина для створення i ведення форума, плачу ринкову цiну.

Додано (26.09.2012, 21:12)
---------------------------------------------
Чому нема бажаючих? Дивно.




Слава Богу
 
Форум » Все про все » Наука та релігія » ПРАВО БОГА
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net