Четвер, 25.04.2024, 12:13
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Форум » Все про все » Наука та релігія » Ставлення до релігії (Все про опіум для народу)
Ставлення до релігії
Чи віруюча ви людина?
1. Віруючий [ 16 ] [72.73%]
2. Атеїст [ 6 ] [27.27%]
Усього відповідей: 22
perekosДата: Вівторок, 27.11.2007, 12:02 | Повідомлення # 1
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Бог. А чи існує він взагалі? Чи він створив людину і придумав закони і заповіді?


 
PROSPEROДата: Вівторок, 27.11.2007, 17:35 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: Offline
Бог...Це явище або істота існує, хоча б тому, що у всіх релігіях світу є це поняття - єдиного і верховного управителя всим... Просто кожна релігія по своєму його описує і дає представлення хто він є...
 
perekosДата: Середа, 28.11.2007, 10:27 | Повідомлення # 3
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
А Ви віруючий чи атеїст?

Добавлено (28.11.2007, 10:27)
---------------------------------------------

Quote (PROSPERO)
Це явище або істота існує

Роблю вивод, що віруючий.
Quote (PROSPERO)
хоча б тому, що у всіх релігіях світу є це поняття - єдиного і верховного управителя всим

це не доказ. можливо люди самі видумали - так простіше.



 
PROSPEROДата: Середа, 28.11.2007, 11:03 | Повідомлення # 4
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (perekos)
А Ви віруючий чи атеїст?

Віра дуже обмежує мислячу людину в засобах пізнання. Але й відкидати те в що вірили мої предки було б недоцільно (хоча я дуже не поважаю християнську релігію) . Тому я більш схильний вважати себе шукачем істини чим тим, сліпо підкоряється догмам церкви..

Quote (perekos)
це не доказ. можливо люди самі видумали - так простіше.

Всі одразу і скрізь...і так тисячоліття..


 
perekosДата: Середа, 28.11.2007, 11:49 | Повідомлення # 5
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (PROSPERO)
Всі одразу і скрізь...і так тисячоліття..

Люди раніше боготворили природні явища - вогонь, дощ, боялися блискавки і т.д. Звітси коріння любої релігії. Дальше вже просто йшла систематизація.



 
PROSPEROДата: Середа, 28.11.2007, 14:11 | Повідомлення # 6
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (perekos)
Люди раніше боготворили природні явища - вогонь, дощ, боялися блискавки і т.д. Звітси коріння любої релігії.

А що ми знаємо про наших предків і про те в що вони вірили, які релігії були в них, і на чому ці вірування грунтувалися?.. А про грім та блискавку, і те що їх боялися - це вчили в школі, як загалом і теорію Дарвіна B)

 
perekosДата: Середа, 28.11.2007, 15:00 | Повідомлення # 7
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
точно. подобається мені його теорія еволюції. якось ближча до істини.


 
GreyДата: Середа, 28.11.2007, 16:52 | Повідомлення # 8
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (PROSPERO)
Віра дуже обмежує мислячу людину в засобах пізнання

В корені хибна думка - той же Дарвін був глибоко релігійною людиною.
Quote (perekos)
подобається мені його теорія еволюції

Напевне тільки тому, що радянська і пострадянська школа інших не викладають ( наприклад про те, що мавпи - це здичавілі люди ).

Не можна плутати релігійність ( цілування ікон, попівські обряди, заборону їсти скоромну їжу в піст, малювання крашанок на Пасху і т.д ) з вірою в Бога - це АБСОЛЮТНО РІЗНІ РЕЧІ! yes





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
perekosДата: Середа, 28.11.2007, 17:47 | Повідомлення # 9
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Grey)
наприклад про те, що мавпи - це здичавілі люди

така теорія змахує на бред. скажіть ще що бог сотворив людину по своєму образу і подобі.



 
НерекламаДата: Середа, 28.11.2007, 18:09 | Повідомлення # 10
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Проголосувала за "віруючого", але мені далеко до Greyа ;)


"Життя - це шанс на щастя."

 
WirdДата: Середа, 28.11.2007, 18:48 | Повідомлення # 11
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
мого варіанту тут немає, це щось типу "Віруючий але не в тому розумінні, що є для більшості людей"
 
GreyДата: Середа, 28.11.2007, 19:28 | Повідомлення # 12
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (perekos)
така теорія змахує на бред

Воно може й так, але така теорія існує. Ви ж не будете заперечувати, що поряд з прогресом завжди існує і регрес - діалектика! ( чи може Ви не вивчали діалектичного матеріалізму? ).
Quote (perekos)
скажіть ще що бог сотворив людину по своєму образу і подобі.

1. Докажіть, що це не так - отримаєте НОБЕЛІВСЬКУ ПРЕМІЮ.
2. Ви, мабуть, маєте на увазі фізичні форми і тіло - в такому сенсі, звичайно, ні.
Quote (Wird)
"Віруючий але не в тому розумінні, що є для більшості людей"

Уточніть, будь-ласка, що Ви маєте на увазі під цими словами.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
WirdДата: Середа, 28.11.2007, 21:28 | Повідомлення # 13
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Grey)
Не можна плутати релігійність ( цілування ікон, попівські обряди, заборону їсти скоромну їжу в піст, малювання крашанок на Пасху і т.д ) з вірою в Бога - це АБСОЛЮТНО РІЗНІ РЕЧІ!

Маю на увазі що ці поняття, релігійність і віра в Бога є в корні невірними тому, що вони створені самими людьми. Бог так схожий на нас тому, що всі релігійні знання які зараз існують, створювались не так як прийнято гадати " від Бога --> до людей", а "від людини яка зрозуміла, що можна заробити(хитруна) --> до людей які хотіли перекласти відповідальність у повсякденому житті на вищу силу (дармовірів і просто наівних)".
Вірю, що існує сила яка створила "все суще" але це не Біблійний і не Коранський і т.д. боги. Людські боги це вигадка, якщо хочете це легенда або міф в яких люди почали бачити правду, істину якої там немає.

П.С. вірю, що є щось вище але людині на даному етапі розвитку недано це зрозуміти.


 
GreyДата: Середа, 28.11.2007, 21:45 | Повідомлення # 14
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Wird)
Бог так схожий на нас

Чим саме? Ви і справді думаєте, що це сивий дядько з бородою? Так і я сивий і з бородою, ну то й що?

Ви сприймаєте поняття релігії і віри в Бога з "совкової" точки зору або своєї недосконалої власної, тому, що, напевно, ніколи не зустрічалися з віруючими людьми, а тільки з побожними або з так званими "демонстраторами", які ходять до церкви так, щоб бачили інші, а не для власного самовдосконалення. А Ви коли небудь бачили ін'єкційного наркомана, якого Віра позбавила залежності? А я таких бачив і не одного!





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
WirdДата: Середа, 28.11.2007, 22:56 | Повідомлення # 15
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Grey)
Чим саме? Ви і справді думаєте, що це сивий дядько з бородою? Так і я сивий і з бородою, ну то й що?

Може недословно але: "створені ми по образу і подобі божій" - перефразую " і придуманий образ Бога по образу і подобі людини"

Quote (Grey)
Ви сприймаєте поняття релігії і віри в Бога з "совкової" точки зору

незрозумів значення совкової точки зору

Quote (Grey)
або своєї недосконалої власної, тому, що, напевно, ніколи не зустрічалися з віруючими людьми, а тільки з побожними або з так званими "демонстраторами", які ходять до церкви так, щоб бачили інші, а не для власного самовдосконалення.

В мене мати віруючою людиною, вона непідпадає під жоден з вище згаданих вами критеріїв. Також спілкувався з її братами та сестрами по вірі. На основі їх розмов і свого житевого досвіду в мене скалась така думка про земні віри.

Quote (Grey)
А Ви коли небудь бачили ін'єкційного наркомана, якого Віра позбавила залежності? А я таких бачив і не одного!

Ні небачив, але це один з 3-х шляхів потрапити в лапи до Бога:
1)відчай - хвороба, втрата близьких, алкоголізм, наркоманія. Ці люди в цей період свого житя активно шукають надію на те, що в них все буде добре - цю надію їм дають проповідники, батюшки, имами, монахи - зазвичай харизматична особистість, яка здатна подарувати надію, відпустити гріхи начебто ви під впливом дявола вчинили те чи інше, або покарані за гріхи вчинені до вашого покаяння.
2) самотність - люди які немають достатьнього кола спілкування, відчуваючи свою непотрібність вони ідуть туди де їх будуть слухать і переживати їх проблеми з ними. До цієї багаточисленої аудиторії відносяться тисячі православних бабусь, але це нетільки вони це може бути людина з будь якої верстви населення.
3) діти - маючи дітей віруючі люди хочуть дати ім все найкраще на їх думку. Релігія або точніше віра в Бога є якраз тим що вони передають дітям, які з перших днів свого життя вбираючи інформацію про Бога як найкращий спосіб життя просто зомбуються. У дітям немає вибору.

Люди які починают вірити в Бога хочуть надію, це завжди тільки ті люди які в безвиході, ця надія може бути нетільки в бездумній вірі в Бога - це може буди віра в лікаря, віра в близьких, віра в силу, віра в прибульців.

Невже дивлячись у історію у вас виникає хоть одна думка, що всі ті кровожерливі факти, жада збагачення, лицемірство притаменне вищому вченню якому призначенно врятувати людство???


 
Форум » Все про все » Наука та релігія » Ставлення до релігії (Все про опіум для народу)
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net