Четвер, 25.04.2024, 16:57
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Культура та мистецтво » Музикайф » Стаття в газеті "Колос" . . (Обурливий "наїзд" на музичний стиль рок)
Стаття в газеті "Колос" . .
PsevdoNimBДата: Четвер, 24.01.2008, 13:29 | Повідомлення # 46
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, Ви дійсно вважаєте шкідливою і руйнівною музику гуртів "Калинов мост", "Аквариум", "Пикник", "Кино", "ДДТ", "Машина времени", "Секрет", "Наутилус" або "Юпитер" ?
або з українських "ВВ", "Кому вниз", "Вій", "Плач Єремії", "Мандри" та ін.
(я міг би ще дуже багато добавити до цього списку та вибрав самі загальновідомі)

 
sashkoДата: Четвер, 24.01.2008, 13:56 | Повідомлення # 47
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Поганість чи гарність тих чи інших виконавців (рок, поп, фолк, класика, не важливо) випливає для мене з того, які слова присутні в їх піснях і в якому ступені вони співпадають з біблійним сприйняттям світу. Бо саме Слово є для мене мірилом правди і брехні, добра і зла. І з тих позицій які мені читко відкриті в Біблії я і роблю висновки стосовно правдивості тих чи інших пісень.
Тепер на основі цього принципу я в загальному охарактеризую моє ставлення до деяких з перерахованих вами виконавців.
Скажу вам, що в свій час, я цікавився російським і українським роком, полюбляв його слухати, тобто частина тих виконавців які ви прерахували мені знайомі на слух (музичний).
В них (в текстах їх пісень) є як і правда так і неправда. Як зло так і добро. Тобто якісь реплікі вірні (з точкі зору Слова Божого). Якісь ні.
Це була відповідь безпосередньо по частині тих гуртів які ви мені виклали.

Також на данному этапі, я схильний важати шкідливою і руйнівною музику (не важливо чи рок це чи класика, чи фолк, чи ще щось) яка відповідає тим критеріям які почав викладати в попередньму пості, та продовжу, дасть Бог в наступних (просто нажаль там передбачається наявність досить об'емного тексту, та зараз немаю такого часу).



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Четвер, 24.01.2008, 15:58 | Повідомлення # 48
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, з такими категоричними вимогами до життя Вам дуже складно його сприймати.
Чесно кажучи, я б сам не хотів так собі все ускладнювати.

Але навіть з Вашої відповіді видно, що саме поняття "рок" тут абсолютно ні до чого, а важливо як хто його використовує.
тобто... це все рівно, що я почав би требувати від Вас категоричної відповіді "так" чи "ні" на питання "Ніж - це добре чи погано?" Ним же можна різати людей, а можна й салат або різьбити мебельні шедеври тощо.

Добавлено (24.01.2008, 15:58)
---------------------------------------------
Або задам питання ще тонше:
Якщо метелик, підлетівши до вогню, згорає. Чи можна після цього казати, що вогонь - це погано?


 
sashkoДата: Четвер, 24.01.2008, 16:07 | Повідомлення # 49
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Я боявся, що ви саме так сприймите ідею мого посту. Тому я і попередив, що аргументи будуть надані піздніше. Сподіваюсь в них я більш предметно розповім про сам рок!
Quote
тобто... це все рівно, що я почав би требувати від Вас категоричної відповіді "так" чи "ні" на питання "Ніж - це добре чи погано?" Ним же можна різати людей, а можна й салат або різьбити мебельні шедеври тощо.

В ситуації з ножем ви підіймаєте питання не про сутність самого предмету - ніж, а про сутність мотивів якими керуються люди, що користуються ножем.
А в питанні року як музичного напрямку, я в першу чергу піднімаю питання про рок з точки зору розуміння самої сутності року, його природи як предмету теми для обговорення. Розумієте? А потім вже, на основі цього розуміння можна буде перейти і до мотивів того, хто може застосовувати таке явище як рок!
Ви звичайно можете підняти логічне питання: а чому це ми можемо говорити про сутність року, а про сутність ножа як предмету - ні.
Ми звичайно можемо поговорити і про це, та не раджу ні вам ні собі
:)
Повірте, Біблія дає читке пояснення стосовно сутності ножа, та і багатьох інших штучних явищ в цьому світі: паганий він чи гарний, та якщо я вам зараз його окреслю то тут у багатьох, в тому числі і у мене вуха поопухають від шоку yes
Так що краще займемося більш простим питанням про таке складне явище як рок, ніж почнемо розглядати складне питання про такий "простий" предмет, як ніж. ;)
А взагалі, запрошую вас, ПсевдоНімБе, до теми "Біле і Чорне". Я думаю, там ми "повеселімося"! ;)



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 24.01.2008, 16:13
 
GreyДата: Четвер, 24.01.2008, 16:21 | Повідомлення # 50
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Питання стоїть чи є рок як музика взагалі руйнівним явищем чи ні.

Це рівносильно питанню - корисне Сонце чи шкідливе?
Відповідь 1. Корисне - без Сонця немає життя.
Відповідь 2. Шкідливе - від перегріву під сонячними променями будь-яка жива істота ( в тому числі і людина ) може померти.
Хто з форумчан може дати однозначну правильну відповідь?

Quote (PsevdoNimB)
Рок-напрямків дуууууже багато

Ось де собака порився - як можна звалити в одну кучу півсотні музичних течій? Цілком згоден з PsevdoNimBом про необхідність обговорення конкретного музичного напрямку!

Добавлено (24.01.2008, 16:21)
---------------------------------------------

Quote (sashko)
Поганість чи гарність тих чи інших виконавців (рок, поп, фолк, класика, не важливо) випливає для мене з того, які слова присутні в їх піснях і в якому ступені вони співпадають з біблійним сприйняттям світу

Чому тоді Ви відмовляєтеся слухати псалми у супроводі рок-групи? Це лукавство з Вашого боку!




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Четвер, 24.01.2008, 17:11 | Повідомлення # 51
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Грей
Quote

Це рівносильно питанню - корисне Сонце чи шкідливе?

Ні, Грей, не рівносильне. Бо Сонце створив Бог, а рок, як напрям музики - людина.
Різницю відчуваєте?

Quote
Ось де собака порився - як можна звалити в одну кучу півсотні музичних течій? Цілком згоден з PsevdoNimBом про необхідність обговорення конкретного музичного напрямку!

Є ні-і-і, куме, пропоную спочатку корінчикі роздивитися, а потім вже і віття рубати! Витоки року, звідкіля взявся як напрям, з чого складається рок як музика, а потім і до напрямків різних дойдемо , якщо дасть Бог!

Quote
Чому тоді Ви...

Тому що ви, Грей, неуважно читаєте мої пости, або ж їх просто не дочитуєте повністю! yes



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 24.01.2008, 17:13
 
GreyДата: Четвер, 24.01.2008, 17:28 | Повідомлення # 52
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Поганість чи гарність тих чи інших виконавців (рок, поп, фолк, класика, не важливо) випливає для мене з того, які слова присутні в їх піснях і в якому ступені вони співпадають з біблійним сприйняттям світу. Бо саме Слово є для мене мірилом правди і брехні, добра і зла.

Все я читаю, все. Ні слова про мелодію, тільки про слова.
Тому повторюю питання про псалми у виконанні рок-груп і лукавство з Вашого боку! yes




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Четвер, 24.01.2008, 17:53 | Повідомлення # 53
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Моя думка така, що і музика, а не тільки слова здатна сильно впливати на психіку і на розум людини і навіть на її фізичний стан. Тобто я висловлюю ту думку, що музика (як поєднання мелодії, ритму, гармонії) буває чи злою чи доброю по своїй суті.

Добавлено (24.01.2008, 17:53)
---------------------------------------------
Розумієте, Грей, якщо я кажу в одному пості що на людину впливають не тільки слова пісень але й музика, то якщо я в другому пості починаю розказувати про вплив слів пісні на людину, кажучи що про вплив музики я розповім трохи пізніше, то це не означає, що я тим сами не визнаю вплив музики на туж людину.
прочитайте також більш уважніще останні абзаци постів №45 та 47




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Четвер, 24.01.2008, 19:30 | Повідомлення # 54
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
sashko, Ви любите питання, слухайте:
Молода людина прийшла на концерт християнської рок-групи і почула пісні хвали Богу. Ця людина задумалася над своїм життям і під впливом почутого прозріла - прийшла у лоно Святої Церкви.
Це погано чи добре?
Музиканти у цьому випадку доброчинці чи носителі зла?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ДмитроДата: Пятниця, 25.01.2008, 14:31 | Повідомлення # 55
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 44
Репутація: 9
Статус: Offline
В мене також питання до sashko-Ви православний християнин?Чи належите до однієї з новомодних конфесій,яких в Союзі гамузом називали баптистами?

Добавлено (25.01.2008, 14:31)
---------------------------------------------

Quote (PsevdoNimB)
"Калинов мост", "Аквариум", "Пикник", "Кино", "ДДТ", "Машина времени", "Секрет

Є побоювання,що в sashko принцип-"этой книги я не читал,но мнение-отрицательное!" yes



Если Ваш друг верен Вам не взирая на обстоятельства то ставлю 100 против одного что это Ваша собака.
 
sashkoДата: Вівторок, 29.01.2008, 13:30 | Повідомлення # 56
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Є побоювання,що в sashko принцип-"этой книги я не читал,но мнение-отрицательное!"

Своє ставлення до тих книг..., вибачте груп, які я слухав, я досить читко, на мій погляд, виклав в пості №47.

Всім, хто бажає, можу вислати на мило, підбірку статей по рок музиці. Так сказати, для збалансованості думок. ;)




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Вівторок, 29.01.2008, 15:24 | Повідомлення # 57
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
sashko, де відповідь на пост 54?



"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Четвер, 31.01.2008, 13:36 | Повідомлення # 58
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
sashko, де відповідь на пост 54?

Відповідь наступна:
Quote
Молода людина прийшла на концерт християнської рок-групи і почулапісні хвали Богу.

А що в вашому розумінні є істинною хвалою Господа?
По вашому, якщо ви чуєте слова: Аллилуя, Слава Богу, чи ще щось подібне, то це вже і є та Хвала.
Так ні ж. Адже з цими і подібними словами, наприклад, в середньовічча людей на вогнищах спалювали. Та ще й слова з Біблії зачитували!
І як по вашому ту "хвалу" Богу було слухати?
А ось іще один приклад:

- Здравствуйте. Бог в помощь.
- Спасибо на добром слове. И вам дай Бог здоровья. Как живете-можете?
- Божьей милостью.
- Слава Богу.
- Воруем понемногу.
- А что понемногу?.. Мы вот помногу воруем. Бог милостив.
- Да мы видишь как. Мы понемногу воруем, понемногу разбоем берем.
- А-а. Мы разбоем мало. Но, правда, недавно двое не без нашей помощи отдали Богу душу.
- Что ж, Бог дал, Бог взял.
- Да, видно, им так на роду написано. А все-таки старушку одну зазря угробили.
- Бога гневите. Что значит - зазря? Как это? Бог зря не допустит.
- Да, это так. Все от Бога. Нам на большую-то дорогу как выйти половчее?
- Сейчас все леском, леском, а где поляна как в крови, там налево.
- Найдем. Слава Богу, не маленькие.
- Найдете. Бог поможет. Осторожнее, не зацепите пулеметом за виселицу.
- Спаси Христос. Как можно?
- Ну, Бог в помощь.
- Вам того же. На Бога теперь вся надежда.
(с) А. Трушкин
Розумієте, істинна Хвала не тільки в словах, а й у тому що ми робимо і як ми робимо і чому ми робимо, коли говоримо ці слова.
Слова наші, то можуть бути і "Божі" та діла наші можуть не відповідати цим словам. І в цьому теж зло.
І в мене є сумнів, щодо того чи дійсно рок-музика по суті своїй відповідає Божому Слову, Його намірам.
Чи дійсно вона не є одним з тих інструментів, які створив сатана через людей (спотворивши такий Божий дар як музика), аби погубити людину, зруйнувати її психіку, організм, відвернути людину від Бога.

І в цьому ми, принаймні я, і намагаємось розібратись в цій темі.
Адже, Грей, ви, я думаю, не будете сперечатись, що те що суперечить Слову Божому, є злом, в любому випадку.

Нам може здаватись, по близорукості нашій, що те що невідповідає Слову може бути добром, може вести нас та інших до Бога, та це тільки на перший погляд.

Quote
під впливом почутого прозріла - прийшла у лоно Святої Церкви.

Відповівши на питання цієї теми ми зможемо сформувати читку реакцію на цей текст

Добавлено (31.01.2008, 13:36)
---------------------------------------------
Ще раз нагадую про мою пропозицію в пості №56




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 31.01.2008, 13:35
 
GreyДата: Четвер, 31.01.2008, 17:35 | Повідомлення # 59
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
істинна Хвала не тільки в словах, а й у тому що ми робимо і як ми робимо і чому ми робимо, коли говоримо ці слова.

Згоден на 200%.
Ви чули Кеннета Коупленда або ХіллСонг?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Четвер, 31.01.2008, 17:45 | Повідомлення # 60
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Ви чули Кеннета Коупленда або ХіллСонг?

Кеннета Коупленда чув років едак чотири назад.Та вже забув про що він саме говорив.
Про ХіллСонг чув, що такі є, а як в них співають не чув.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
Форум » Культура та мистецтво » Музикайф » Стаття в газеті "Колос" . . (Обурливий "наїзд" на музичний стиль рок)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net