Пятниця, 29.03.2024, 16:25
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Нереклама, paliy  
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » НУДИСТЫ (Это плохо?)
НУДИСТЫ
HeartlessДата: Понеділок, 14.04.2008, 15:09 | Повідомлення # 16
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Якщо людина уникає спокус, значить вона боїться втратити контроль над собою.
B)
Бо "запретный плод сладок")



... with the frozen heart and soul on fire...
 
sashkoДата: Понеділок, 14.04.2008, 15:22 | Повідомлення # 17
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
dash dash dash dash
Вибачте. Не втримався. Вирвалось.
Думаю, що сеанс варто припинити.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
HeartlessДата: Понеділок, 14.04.2008, 15:29 | Повідомлення # 18
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (sashko)
Вибачте. Не втримався. Вирвалось.
Думаю, що сеанс варто припинити.

Чому ж)) Давайте поговоримо) Визнайте, що ви кожен день, кожен час і хвилину свого життя обмежуєте себе, бо ви слабка людина, і не здатні тримати себе у руках, ви боїтеся втратити контроль і тоді всі ваші переконання падуть крахом :) І ви станете таким же грішником, якими ви вважаєте більшість людей на цьому форумі)

B)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
sashkoДата: Понеділок, 14.04.2008, 15:40 | Повідомлення # 19
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Добре.
Мене вже наче попустило. Здається з'явилося світло в кінці тунелю.

1
Quote (Heartless)
) ви слабка людина, і не здатні тримати себе у руках,

Аминь! Тобто - істинно! Я серьозно. Я дійсно слабка людина, я немічна людина. Але Бог в мені - сильний. Зрозумійте це :)
Quote (Heartless)
ви боїтеся втратити контроль і тоді всі ваші переконання падуть крахом

Не аминь! Тобто- не істинно!
Хочу ще раз, в котрий раз наголосити. Все що людині ( в тому числі і мені і вам, Хартлесс) потрібно для щастя і радості в цьому житті і для життя вічного це просто повірити тому, що говорить Бог, просто щиро повірити. І тоді - ніяких напрягів!

Quote (Heartless)
І ви станете таким же грішником, якими ви вважаєте більшість людей на цьому форумі)

Хартлесс, а що у вашому розумінні - "грішник"?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 14.04.2008, 15:58
 
HeartlessДата: Понеділок, 14.04.2008, 15:57 | Повідомлення # 20
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (sashko)
Все що людині ( в тому числі і мені і вам, Хартлесс) потрібно для щастя і радості в цьому житті і для життя вічного це просто повірити тому, що говорить Бог, просто щиро повірити. І тоді - ніяких напрягів!

Зрозумійте, Сашко, в мене і так ніяких напрягів. Я себе не обмежую, крім звісно випадків, коли щось суперечить моїм особистим життєвим принципам. І ніякого розврату та розпусти. Мене на це підсвідомо не тягне :) І мені добре. :)

І до речі, те що як ви кажете говорить Бог, написано у Біблії, причому не їм самим, а ЛЮДИНОЮ. Про це теж слід замислюватися)

Грішник - людина, що не слухається Бога.

:)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
sashkoДата: Понеділок, 14.04.2008, 16:16 | Повідомлення # 21
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Heartless)
Зрозумійте, Сашко, в мене і так ніяких напрягів.

Яка нещира (або щира) неправда! :)
Quote (Heartless)
Я себе не обмежую, крім звісно випадків, коли щось суперечить моїм особистим життєвим принципам.

Людожер з племені Мумба-юмба теж себе не обмежує, з'їдаючи свого поганого сусіда Ваню, адже це не "суперечить його особистим життевим принципам".
Чикатило теж себе не обмежував вбиваючи наступну свою жертву, адже це теж не "суперечить його життєвим принципам". І так далі.
Хартлесс, ви не замислювались над тим, що можливо ваші "особисті життєві принципи" нічим не кращі від "особистих життєвих принципів" того ж людожера чи Чикатило, чи Сонькі "золотої ручки"? Може варто керуватися не тим, що ми хочемо, а краще керуватися тим, чого хоче Бог? Може все ж таки він є мірилом того, що є правильно і добре, а не ми з вами, а, Хартлесс?
Чому ви вирішили, що якщо ви дозволяєте собі випити алкоголю по святах чи збрехати комусь заради подальшого всесвітнього блага чи набити якомусь "злому" дядькові пику, то це є правильно і добре? На підставі чого ви так вирішили? Скажіть мені будь-ласка.

Quote (Heartless)
І ніякого розврату та розпусти.

Це ви самі так вирішили?
Дозвольте поцікавитись, на підставі чого ви вирішили, що принципи з якими ви погоджуєтесь не є розпусними чи розвратними?

Quote (Heartless)
І мені добре.

Невже?

Quote (Heartless)
І до речі, те що як ви кажете говорить Бог, написано у Біблії, причому не їм самим, а ЛЮДИНОЮ.

Ось що говорить сама Біблія з цього приводу:
19 И притом мы имеем вернейшее пророческое слово; и вы хорошо делаете, что обращаетесь к нему, как к светильнику, сияющему в темном месте, доколе не начнет рассветать день и не взойдет утренняя звезда в сердцах ваших,
20 зная прежде всего то, что никакого пророчества в Писании нельзя разрешить самому собою. 21 Ибо никогда пророчество не было произносимо по воле человеческой, но изрекали его святые Божии человеки, будучи движимы Духом Святым. (2-е Петра 1:19-21)
Quote (Heartless)
Грішник - людина, що не слухається Бога.

Дякую за відповідь.
Ви слухаєтесь Бога, Хартлесс?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 14.04.2008, 16:32
 
HeartlessДата: Понеділок, 14.04.2008, 17:01 | Повідомлення # 22
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (sashko)
Хартлесс, ви не замислювались над тим, що можливо ваші "особисті життєві принципи" нічим не кращі від "особистих життєвих принципів" того ж людожера чи Чикатило, чи Сонькі "золотої ручки"?

А чому ви думаєте що ваші життєві принципи кращі? :) У кожної людини вони свої, ці принципи, і не вам їх осуджувати.

Quote (sashko)
Може все ж таки він є мірилом того, що є правильно і добре

Невже Бог вам давав вам життя, розум, мудрість, щоб ви його не використовували? Думаю, навпаки. Тому треба інколи і мозок включати, а не тільки вуха чи очі(коли ви читаєте чи слухаєтесь Слова Божого)

Quote (sashko)
Чому ви вирішили, що якщо ви дозволяєте собі випити алкоголю по святах чи збрехати комусь заради подальшого всесвітнього блага чи набити якомусь "злому" дядькові пику, чі бігати голою по пляжу, то це є правильно і добре? На підставі чого ви так вирішили? Скажіть мені будь-ласка.

Я не кажу, що це добре чи погано. Бо НЕМАЄ НІЧОГО У ЦЬОМУ СВІТІ ЄДИНОПРАВИЛЬНОГО. УСЕ МАЄ І ЧОРНІ І БІЛІ СТОРОНИ. УСЕ. І не вам про це судити.

Quote (sashko)
Це ви самі так вирішили?
Дозвольте поцікавитись, на підставі чого ви вирішили, що принципи з якими ви погоджуєтесь не є розпусними чи розвратними?

Тоді в мене зустрічне питання. Чому ви вирішили, що ви праві? Бо в Біблії вичитали? :) Яку все ж таки писала людина... така ж людина, як і ми з вами.

Добавлено (14.04.2008, 17:01)
---------------------------------------------
B) Сашко, вибачте, але я не хочу більше розглядати з вами цю тему. Бо можу ненароком чимось образити вас чи ваші переконання. Вважаю за потрібне припинити диспут. :)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
ОксанаДата: Понеділок, 14.04.2008, 22:33 | Повідомлення # 23
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Quote (Grey)
3. Для інших людей демонстрація статевих органів є звичайним проявом розпусти і моральної деградації!Крім, звичайно, громадських бань і саун, хай навіть пляжів, де жінки і чоловіки миються окремо.

Окремо, а не поодинці. Окремі жіночі і чоловічі колективи... В них можуть знаходитись люди нетрадиційної орієнтації, яких вигляд оголеного тіла здатен провокувати і думки, і фантазії, і розпусту.. Нуддисти ж - це люди в яких просто відсутні певні комплекси, вони сприймають тіло як тіло і не звертають увагу на статеву приналежність. Розпусти та моральної деградації немає, інше діло естетичний вигляд тіла (ми над часом не владні) - але, знову ж таки, нуддисти мало звертають увагу і оцінюють чийсь вигляд.....


 
GreyДата: Понеділок, 14.04.2008, 23:33 | Повідомлення # 24
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Оксана)
Нудисти ж - це люди в яких просто відсутні певні комплекси, вони сприймають тіло як тіло і не звертають увагу на статеву приналежність.

У даному випадку це не зовсім вірно.
Суть нудизму - носити одяг шкідливо для здоров"я ( у деяких випадках це правильно, а у деяких - ні! ).
Тому купання голяком уночі - це варіант розпусти ( крім подружніх пар ), бо не носить ніякої ідеї нудизму як явища, і наявність чи відсутність комплексів тут ні до чого.

А тепер уявіть чукчу-нудиста!

Добавлено (14.04.2008, 23:21)
---------------------------------------------
Стосовно Адама і Єви.
Вони не були абсолютно голими - вони були вкриті сяйвом Божої слави ( це приблизно те, що зараз прийнято називати аурою ), яке захищало їх від усіх оточуючих проблем, а після гріхопадіння втратили його.
Я розумію, що це буде важким декому для сприйняття, але ...

Добавлено (14.04.2008, 23:33)
---------------------------------------------

Quote (sashko)
Вибачте. Не втримався. Вирвалось.Думаю, що сеанс варто припинити.

Quote (sashko)
Добре.Мене вже наче попустило. Здається з'явилося світло в кінці тунелю.

:( Якісь дивні глюки у Електроніка %)





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Середа, 16.04.2008, 12:01 | Повідомлення # 25
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Heartless)
Сашко, вибачте, але я не хочу більше розглядати з вами цю тему.

Дивна логіка, накатали десяток запитань мені, а потім швиденько в кущі, тобто "не хочу розглядати з вами цю тему"!
А навіщо ж тоді питання задавали?

Quote (Heartless)
А чому ви думаєте що ваші життєві принципи кращі?

Не мої, а Біблійні! :)
Quote (Heartless)
У кожної людини вони свої, ці принципи, і не вам їх осуджувати.

Звичайно не мені, а Слову Божому! ТОму я на нього і зсилаюсь у своїх постах. :)

Quote (Heartless)
Невже Бог вам давав вам життя, розум, мудрість, щоб ви його не використовували?

Хартлесс, Бог дав людині життя, аби вона жила виконуючи Його волю. А Його воля вказана у Слові Його. Читайте Біблію. Якщо ви дієте якось інакше, то то вже не є життя, а є шляхом до смерті і сама смерть. Нажаль, цього ви поки ще не розумієте.
Хартлесс, Бог дав людині розум для того аби вона пізнавала Його і слухалась Його Слова, тим самим відображаючи Його образ у Всесвіті. Все інше це ваші хворобливі фантазії, які в деяких вже матеріалізувалися в сіфіліс і в Хіросіму. І цього ви теж, нажаль, ще не розумієте.
Хартлесс, мудрість це є не те, що ви нею вважаєте, а те чим вважає її живий Бог, Творець усього. І справжньою мудрістю є послух Богу. Все інше, то є глупота, яка її володарів веде до горя і смерті. Таке визначення дає Біблія.

Quote (Heartless)
Тому треба інколи і мозок включати, а не тільки вуха чи очі(коли ви читаєте чи слухаєтесь Слова Божого)

А з чого ви вирішили, що я не підключаю мозок, не розмірковую, не аналізую прочитане, коли я читаю Біблію? Можете дати аргументовану відповідь?

Quote (Heartless)
Бо НЕМАЄ НІЧОГО У ЦЬОМУ СВІТІ ЄДИНОПРАВИЛЬНОГО.

Чому ви так вирішили? На чому ви грунтуєте цю думку? Ви можете це довести?
БІблія говорить інакше, є тільки одна правда і є речі правильні (це ті які по волі Божій) і є речі не правильні, злі(які проти волі Божої). Цікаво як ви вважаєте, кому люди повинні більше довіряти: вам чи БІбліі, книзі яка в письменному вигляді нараховує вже близько 3500 років і правда якої перевірина життям мільонів, тих хто довіряли Богу, і навіть життям і горем всіх інших які Йому не довіряли.
Quote (Heartless)
УСЕ МАЄ І ЧОРНІ І БІЛІ СТОРОНИ. УСЕ.

Відсилаю вас до цікавої теми "Філософія (Добро і зло), в розділі "Психологія і філософія" там ви зможете прочитати чудовий діалог між мною та ПсевдонімБом.
Quote (Heartless)
Тоді в мене зустрічне питання. Чому ви вирішили, що ви праві? Бо в Біблії вичитали?

Думаю, маю право спочатку почути відповідь на своє питання. :)



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Середа, 16.04.2008, 12:01
 
HeartlessДата: Середа, 16.04.2008, 21:58 | Повідомлення # 26
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Сашко, я раціоналіст. Я вірю в те, що бачу, чую, відчуваю, те, що доведено науково і що можна перевірити шляхом практичних дослідів.

І це моя філософія. Нікого не схиляю на свій бік, але розділити з вами вашу правду не зможу.

Усе у житті розвивається, колись давно у наукових працях вчені писали, що Земля плоска, і всі вірили у це, бо це сказав поважний ВЧЕНИЙ. Але це не виявилося істиною.
Думаю ви мене зрозуміли.

Тема вичерпана. B)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
СЕРЕНУШКАДата: Середа, 07.05.2008, 19:59 | Повідомлення # 27
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 34
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Grey)
Суть нудизму - носити одяг шкідливо для здоров"я (

А еще по приколу! ;)




Грех, если женщина выглядит менее красивой, чем могла бы быть...
 
paliyДата: Субота, 10.05.2008, 00:11 | Повідомлення # 28
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (СЕРЕНУШКА)
А еще по приколу!

А ти змогла б роздягтися на людях? %)



Сім-сім
 
lenka89Дата: Понеділок, 13.07.2015, 13:00 | Повідомлення # 29
Новачок
Група: Новачки
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хіба нудисти це погано. Подивіться на цих прекрасних дівчат . Щасливі задоволені, приємно на них подивитися.
http://nudistik.com/nudisti/2146-krasivye-snimki-zrelyh-nudistok.html

 
sadasДата: Пятниця, 21.08.2015, 17:08 | Повідомлення # 30
Новачок
Група: Новачки
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Элитные и дешевые, молодые и зрелые индивидуалки - любые наВаш вкус http://www.intimtown.com/
 
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » НУДИСТЫ (Это плохо?)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net