Середа, 24.04.2024, 05:52
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама, paliy  
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » ЦНОТА (З ким? Коли? А варто?)
ЦНОТА
sashkoДата: Четвер, 03.01.2008, 12:27 | Повідомлення # 91
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
perekos писав
Quote
Повірте, мені як чоловікові глибоко начхати на її наявність чи відсутність

sashko писав
Quote
Думаю,щокожен чоловік, що поважає себе,хотів би взяти цнотливу наречену.

Спробуйте це зрозуміти, perekos, не просто "чоловік", і не всякий "чоловік", а чоловік, що "поважає себе."

Точно также як є "чоловіки" яким "глибоко начхати" куди, вибачте, нагадити: в унітаз в туалеті, чи у себе на паркеті в дома, чи у сусіда під дверима. Та цей факт не означає, що ці "чоловіки" роблять правильно і пристойно. Розумієте? Бо є ще інші чоловіки, які все ж таки вважають за правильне справляти нужду в спеціально відведених для цього місцях.

Quote
Ну і як вона може прикрашати чи не прикрашати?

Perekose! Якщо бачити в жінці, лише набір кісток, м'язів, шкіри та внутрішніх органів, то тоді дійсно - ніяк не може.

Добавлено (03.01.2008, 12:27)
---------------------------------------------
Жаль, що не можу прикріпити тут файл з лекцією про телегонію.
Та кого цікавить можу вислати на мило.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 03.01.2008, 12:22
 
perekosДата: Четвер, 03.01.2008, 13:19 | Повідомлення # 92
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (sashko)
Спробуйте це зрозуміти, perekos, не просто "чоловік", і не всякий "чоловік", а чоловік, що "поважає себе."

А покажіть мені нормальну людину, яка себе не поважає.
Quote (sashko)
Точно также як є "чоловіки" яким "глибоко начхати" куди, вибачте, нагадити: в унітаз в туалеті, чи у себе на паркеті в дома, чи у сусіда під дверима. Та цей факт не означає, що ці "чоловіки" роблять правильно і пристойно.

Ну і до чого тут таке порівняння? Яким боком воно клеїться?
Quote (sashko)
Perekose! Якщо бачити в жінці, лише набір кісток, м'язів, шкіри та внутрішніх органів, то тоді дійсно - ніяк не може.

Знову, звідки Ви це побачили? І яким боком цнота може прикрашати чи ні?



 
sashkoДата: Четвер, 03.01.2008, 15:17 | Повідомлення # 93
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
А покажіть мені нормальну людину, яка себе не поважає.

Прошу читати цей піст уважно замислюючись над його змістом.
Аби не було стопору в темі і зайвих суперечок приводжу тлумачення поняття самоповага взяте з словників Даля та Ожегова.
Зараз буде важко. Пропоную напружити мізки.

Самоповага - це визнання своєї людської гідності.
Гідність - сообразність певним правилам поведінки.
Іншими словами, рівень поваги людини до самої себе визначається набором конкретних правил життевої поведінки які вона вважає прийнятними для себе і виконання яких призване проявляти її внутрішню сутність.
Далі можемо трохи розслабитись.
Коли ми говоримо про набір якіхось життевих правил, виконання яких відображає те, які ми є, слід вказати джерело від якого походять ці правила.
Для різних людей цим джерелом можуть виступати різні явища або особи.
Наведу приклади для кращого розуміння предмету.
Так, наприклад, якщо одна людина вважає своїм еталоном Бога, Його Слово, то вона буде бачити свою гідність в тому, що пропонує їй Бог і чим вона (ця людина) є для Нього.
Наприклад Бог, в своєму Слові мені говорить: ти - людина, тому ти
гідний того аби мати одну жінку в своєму житті. Ти гідний того, аби ця жінка була тільки для тебе, бо ти людина. Також жінка - теж людина, гідна того аби в неї був тільки один чоловік. І в цьому, каже Бог ваше щастя та благополучча.
Я, людина, вважаючи що саме це добре для мене, що саме цього я гідний і приймаю ці постанови, починаю жити по ним.
Якщо ж моїм еталоном є Грицько з 10-Б (крутий хлопчина, красивий, сильний, дівчата табунами бігають за ним), або кінозірка з one million dollars в кишені, які кажуть що головне в житті це дівки, пиво та гульня. То тоді я приймаю їх правила і вважаю себе гідним саме такого образу життя.
Таким чином ми бачимо, що моя
самоповага не вища ніж мій еталон. Який він у вас, perekos, замислитесь над цим!
Якщо ви не втомилися то можете продовжити читання. Якщо ж вам важко, то можете перейти до розгляду інших питань. В принципі суть своєї думки я виклав.
Також можу навести такий приклад: Якось бачив дівчинку (їй було рокі два) побачивши в піску чиюсь недосмоктану конфету вона взяла її і засунула собі в рота. Ви б так вчинили. Думаю, що ні. Бо на відміну від малої дитини у вас, дорослого, спрацьовує розуміння своєї гідності як дорослої людини, самоповага. Тобто ви себе поважаєте значно більше ніж ця маленька дитина яка ще не розуміє що є добро, а що є зло і хто вона така в цьому світі. В більшості випадків її еталоном є вона сама, тобто її нерозумні бажання, якісь основні інстинкти від народження: поїсти, посмоктати, потрогати щось новеньке. Для маленької дитини це природньо і сприймається нами нормально.
Таким чином виводжу кінцевий тезис: "Коли ви мене просите показати "нормальну людину, яка себе не поважає" я повинен сказати, що все залежить від того, наскільки вона, ця людина довіряє Богу. Чим більше послуху Слову Божому в людині, тим більша її самоповага. Я вирішую так, бо Він є мій еталон. А у вас, Перекос, який еталон?

Quote
Ну і до чого тут таке порівняння? Яким боком воно клеїться?

А до того, що якщо нам на щось "глибоко начхати", то це не означає, що це добре і правильно.
Quote
Quote (sashko)
Perekose! Якщо бачити в жінці, лише набір кісток, м'язів, шкіри та внутрішніх органів, то тоді дійсно - ніяк не може.

Знову, звідки Ви це побачили? І яким боком цнота може прикрашати чи ні?


No comments



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 03.01.2008, 15:22
 
perekosДата: Четвер, 03.01.2008, 15:38 | Повідомлення # 94
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
sashko, Таке враження що пространственні месаги - звичайний плагіат і нічого більшого surprised
Не потрібно все перекручувати на свій лад (ви ухиляєтесь від прямої відповіді) і займатися тут нав'язуванням, проповідництвом і вказуванням нам шляху (не потребую), для цього є розділ з відповідною назвою релігія. angry



 
sashkoДата: Четвер, 03.01.2008, 18:12 | Повідомлення # 95
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
sashko, Таке враження що пространственні месаги - звичайний плагіат і нічого більшого surprised

Мерси за комплиман. Дозвольте розглядати "таке враження" як визнання моїх розумових здібностей. :D
Quote
Не потрібно все перекручувати на свій лад (ви ухиляєтесь від прямої відповіді).

Шановний, я ж просив уважно читати мій піст і замислюватись над текстом. А не кидатись відразу з шаблею на танки.
Quote

(не потребую)

Іншими словами: ви згодні продовжувати облизувати чужі цукерки. (прошу не розуміти мене буквально).

Добавлено (03.01.2008, 18:12)
---------------------------------------------
Вибачте, Перекос, що не надіслав вам цього поста по ЛС. Він там просто не помістився.
Прийшлось викласти тут.
Дивіться, Перекос, ви задаєте таке питання:
А покажіть мені нормальну людину, яка себе не поважає?
Я хотів би аби ви побачили як ваше "просте" питання виглядає в моїх очах, людини яка читає ваші тексти не тільки тому, що знає букви, але ще тому, що я намагаюсь зрозуміти вас, і надати більш обгрунтовану і об'єктивну відповідь.
Ось дивіться. Ви просите аби я показав вам якусь нормальну людину яка себе не поважає.
Вибачте, але, коли я не просто читаю ваш піст аби відразу ж протеревенити вам щось своє у відповідь, а замислююсь над вашими словами, то у мене самого виникають наступні питання: що значить в вашому розумінні "нормальна людина". І як ви розумієте термін "поважати себе".
Я ж вам наводив приклади.
Наприклад людожер з племені мумба-юмба теж вважає себе нормальною людиною.
І європейська людина теж вважає себе нормальною.
Багато людей з порушеною психікою, що ситдять в лікарнях теж вважають себе нормальними.
Батюшка в церкві вважає себе нормальним. Буддиський монах теж вважає.
Наприклад ви вважаєте, що всеодно чи цнотлива дівчина чи ні і вважаєте себе нормальним. А я навпаки, вважаю, що порушення цноти, то є своєрідний прояв збочення і теж вважаю себе нормальною людиною.
дивіться у нас з вами на одне і теж явище не просто різні погляди, а вони діаметрально протилежні.
І що тепер виходить у нас з вами, слідкуйте за думкою:
Я кажу в пості №64, що всякий чоловік який себе поважає вважає, що цнота то добре.
Ви кажете в п №92 ( принаймні це випливає з характеру вашого питання): що всі хто нормальний - всі поважають себе (Адже ж хіба є така нормальна людина, яка б не поважала себе?. Це ж ваше запитання по суті? Так?)
тепер спробуємо поєднати слова наших реплік не розмірковуючи над тим, що ми маємо на увазі коли говоримо їх.
Виходить дві відповіді на одне й теж саме запитання:
1 Що всі хто поважають себе вважають, що цнота то добре. Бо ж перед цим я сказав, що всі хто поважають себе думають так.
2 Що всі хто поважають себе вважають, що цнота нічого не варта. Адже ви, перекос, теж вваажаєте себе нормальною людиною яка має самоповагу. А ви як нормальна людина вважаєте, що цнота нічого не варта.
Ну і до чого ми таким чином дійшли з вами, Перекос.
Що кожен з нас, будучи нормальною людиною яка поважає себе має ( чи може мати) два абсолютно протилежні погляди на одну і ту саму річ залишаючись при цьому нормальною людиною. Це вже схоже на шизофренію. Вам такс не здається.

Ось тому і приходиться мені спочатку прояснитися з питанням, про зміст який ми вкладаємо в слова які ми говоримо. А інакше буде повна маячня.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 03.01.2008, 18:15
 
GreyДата: Четвер, 03.01.2008, 19:29 | Повідомлення # 96
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
я ж просив уважно читати мій піст і замислюватись над текстом

Прочитав. Ну і яке відношення це має до теми "Цнота"???




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ОксанаДата: Четвер, 03.01.2008, 20:14 | Повідомлення # 97
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
sashko, По-дружньому пропоную Вам відредагувати Ваші повідомлення до мінімуму: "Я - за цноту!" і все. Навіщо змагатись в красномовності і визначати хто нормальніший : sashko чи perekos??

Особисто я не позаздрю дівчатам, в яких цнота є єдиною прикрасою або перевагою перед іншими. І вважаю абсурдом, що кохання, яке вже спалахнуло, одразу ж згасне після виявлення факту "нецнотливості" одного з двох..

Моя позиція : " Цнота - це не той фундамент, на якому будуються стосунки "


 
ЛтаваДата: Пятниця, 04.01.2008, 04:11 | Повідомлення # 98
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 97
Репутація: 4
Статус: Offline
Да, відсутність гарних лікарів (психіатра, психолога, сексопатолога), явно прслідковуються.
 
sashkoДата: Пятниця, 04.01.2008, 09:55 | Повідомлення # 99
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
sashko, По-дружньому пропоную Вам відредагувати Ваші повідомлення до мінімуму: "Я - за цноту!" і все.

Справа в тому, що я не вважаю форум лише кабінкою для голосування. "За" або "Проти". Пропоную вважати форум місцем де люди можуть поділитися своїми міркуваннями та допомогти один одному краще зрозуміти цей світ і себе. Ви як ставитесь до цього? Взагалі, якщо в когось є бажання спілкуватися на рівні "Привіт" - "Пока", то для цього створено чат.
Стосовно лаконічності. Я в принципі збирався переходити в інший режим спілквання, більш лаконічний. Мені страшенно подобається так спілкуватися, та в такому режимі вам прийдеться самим більше думати над своїми словами. Ви навіть не уявляєте на скільки більше. Згодні на такий варіант?

Quote
Навіщо змагатись в красномовності і визначати хто нормальніший :

Для мене суть не в красномовстві, а в тому, що всяке слово має силу змінювати людей. Тому я не байдужий, до того хто, що і як говорить. Хто, що і як чує. Бо від цього залежить те як буде формуватися характер людини, спосіб її мислення, а значить і її життя. Розумієте?Є таке прислів'я, пропоную замислитись над ним і зрозуміти про що я говорю: "Скажіть людині 100 разів, що вона - свиня, на 101 раз вона захрюкає.
Quote
Особисто я не позаздрю дівчатам, в яких цнота є єдиною прикрасою або перевагою перед іншими.

Не варто зміщувати акценти в розмові. Я не вважаю і в своїх постах не давав так думати наче якщо цнота це єдина прикраса в дівчини , то це добре.
Quote
Моя позиція : " Цнота - це не той фундамент, на якому будуються стосунки "

А моя позиція: "Варто аби цнота, була однією з багатьох складових фундаменту, на якому будуються нормальні стосунки між чоловіком та жінкою.
Як ви ставитесь до такого формулювання?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
EVAДата: Пятниця, 04.01.2008, 15:33 | Повідомлення # 100
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (sashko)
А моя позиція: "Варто аби цнота, була однією з багатьох складових фундаменту, на якому будуються нормальні стосунки між чоловіком та жінкою.
Як ви ставитесь до такого формулювання?

Я згодна з цією думкою. Але, sashko, вважаю, що Вам необхідно писати стисліше.

Quote (Оксана)
пропоную Вам відредагувати Ваші повідомлення до мінімуму: "Я - за цноту!" і все. Навіщо змагатись в красномовності


Як говорять: Краткость - сестра таланта. Прислухайтесь до нашої поради. Та вирішувати Вам, звісно.




Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
GreyДата: Пятниця, 04.01.2008, 16:08 | Повідомлення # 101
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
та в такому режимі вам прийдеться самим більше думати над своїми словами. Ви навіть не уявляєте на скільки більше. Згодні на такий варіант?

А Ви вважаєте нам нічим думати?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Неділя, 06.01.2008, 18:58 | Повідомлення # 102
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
А Ви вважаєте нам нічим думати?

Та ні ж. Якраз мислити у нас у всіх є чим.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
ДжиннДата: Неділя, 06.04.2008, 23:30 | Повідомлення # 103
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
А у мене питаннячко. Чи є на форумі хоч одна цнотлива особа жіночої статі? :(


трах-ті-бі-дох
 
HeartlessДата: Понеділок, 07.04.2008, 17:23 | Повідомлення # 104
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Джинн)
А у мене питаннячко. Чи є на форумі хоч одна цнотлива особа жіночої статі?

А чоловічої статі? ;)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
ДжиннДата: Понеділок, 07.04.2008, 18:19 | Повідомлення # 105
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
я вже давно її втратив (цноту) :'(


трах-ті-бі-дох
 
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » ЦНОТА (З ким? Коли? А варто?)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net