Четвер, 28.03.2024, 13:27
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама, paliy  
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » ЦНОТА (З ким? Коли? А варто?)
ЦНОТА
sashkoДата: Четвер, 24.04.2008, 12:55 | Повідомлення # 121
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Heartless)

Quote (Grey)

Хартлесс, Грей - ви такі обізнані обоє! :)
Правда, не впевнений, що в результаті ваших зусиль у молоді відіб'є охоту вступати в до- і позашлюбні стосунки з собі подібними.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 24.04.2008, 12:58
 
rock888Дата: Вівторок, 29.04.2008, 10:51 | Повідомлення # 122
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 30
Репутація: 7
Статус: Offline
(Ж)Можна і треба , лиш би хлопчик імбицилом не був, та і дівчинці хоча б 17...
(М)Можна і треба , а коли і як, то вже як пощастить yes (жарт) , та ні , то вже яка психіка в хлопака, моральні засади, і взагалі настрой на життя.
Хоча це і справа кожного, та деяких я б таки поров, аби не перетворювали ЦЕ у хворобу суспільства.



Мах-тук-тара, мак-мєсін.

Повідомлення відредагував rock888 - Вівторок, 29.04.2008, 10:58
 
AdminДата: Вівторок, 29.04.2008, 15:44 | Повідомлення # 123
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Grey)
sashko, я шокований статтею, яку Ви запропонували. Невже християнин може підтримувати таке? Далі по тексту статті: "Розквіт суспільної аморальності в Україні не припиниться доти, поки самі українці не повернуться до звичаїв та віри предків! Нинішня сіоноліберальна розбещеність... - пряма дорога до зникнення українського етносу..."

Перекладемо на звичайну мову: 1. Геть євреїв ( бо це вони сіоністи )! 2. Геть християнство ( бо воно з пагорбів Сіону )! 3. Назад до віри предків - до ідолопоклонства ( бо традиційний культ древніх українців - Перун та інші божки ).

Моя порада Вам і Філоненку публічно вибачитися на сторінках форуму та газети за роздування антинаціональної та антирелігійної ворожнечі на сторінках "ЕХО".


Євреїв аж ніяк не поважаю і не вважаю їх святими (що не скажеш про них самих). Читав основи Талмуту - по цим основами ми - "гої" - створені щоб прислужувати євреям. Тобто вони вважають себе світовими господарями, вони, бачите, обрані, вони ідеали. А ми всі так, сіренькі, маленькі... Нема за що їх поважати і поважати їхні основи моральності та соцустрою - у них Сіонізм а у нас Християнство. Якщо це діло більше двох тисяч років було одним і тим же, то це не означає що основи моралі цих двох релігій - одинакові і до тепер!

А під фразою "Розквіт суспільної аморальності в Україні не припиниться доти, поки самі українці не повернуться до звичаїв та віри предків! Нинішня сіоноліберальна моральна розбещеність, піднята до рівня державної політики – пряма дорога до зникнення українського етносу на правічних українських теренах…", я так зрозумів, означає, що потрібно повернутися до моральніх норм наших попередніх поколінь, де бути незайманим не вважалось ненормальним! Тут зовсім не мається на увазі Перун та інші боги (хоча хто знає, може Перун і був тим самим Богом а інші боги - апостолами, просто русини називали їх іншими іменами??), а просто соціальний устрій.




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
GreyДата: Вівторок, 29.04.2008, 22:36 | Повідомлення # 124
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Шановний Admin, при всім моїй повазі до Вашої персони:
1. Я хотів чути відповідь Філоненка.
2. Ви маєте право на будь-яку думку, але публікувати шовіністські статті у ЗМІ права не маєте.
3. Не "Талмут", а Талмуд.
4. Доки Ви не навчитеся поважати інших людей будь-якої національності, не розраховуйте, що хтось поважатиме Вас!
5. Поняття "сіоноліберальна розбещенність" взагалі абсурдна, або Ви зовсім не знаєте законів, про які говорите, бо іудеї високо цінують цноту.
6. Моральні норми попередніх поколінь будувалися на основі християнства, яке своїм корінням іде саме в іудаїзм, а не в язичницьку віру в Перуна.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
oleksiy11Дата: Середа, 30.04.2008, 05:55 | Повідомлення # 125
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Грею а як же:
Quote (Admin)
основи Талмуту - по цим основами ми - "гої" - створені щоб прислужувати євреям. Тобто вони вважають себе світовими господарями, вони, бачите, обрані, вони ідеали




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
GreyДата: Середа, 30.04.2008, 06:46 | Повідомлення # 126
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
oleksiy11, шановний!
Хай собі вважають, а хто Вам заважає так думати? yes




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
oleksiy11Дата: Середа, 30.04.2008, 08:02 | Повідомлення # 127
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
А як же:
Quote (Grey)
Ви маєте право на будь-яку думку, але публікувати шовіністські статті у ЗМІ права не маєте

:D
Чи може талмуд не є засобом масоврї інформації

Quote (Grey)
Доки Ви не навчитеся поважати інших людей будь-якої національності, не розраховуйте, що хтось поважатиме Вас!

Вони не навчилися поважати нас то чому ми повинні поважати їх?




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
sashkoДата: Вівторок, 06.05.2008, 11:48 | Повідомлення # 128
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (rock888)
(Ж)Можна і треба , лиш би хлопчик імбицилом не був, та і дівчинці хоча б 17... (М)Можна і треба , а коли і як, то вже як пощастить yes (жарт) , та ні , то вже яка психіка в хлопака, моральні засади, і взагалі настрой на життя. Хоча це і справа кожного, та деяких я б таки поров, аби не перетворювали ЦЕ у хворобу суспільства.


О! Ще один претендент на звання "кумиру" кобеляцької молоді!
Ті з них, у кого сильно чухається між ногами, але слабко розвинуті самоповага і здоровий глузд будуть вам вельми вдячні за цей великодушний дозвіл на секс у машині. Правда, потім, в процесі їх знівечиного і опаскудженного життя, їх відношення до ваших, Рок888, записів різко зміниться на протилежне. Звичайно, якщо у цих людей до того часу, ще залишиться достатня кількість совісті і розуму.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
МаринкаДата: Неділя, 19.04.2009, 01:47 | Повідомлення # 129
Міс Емоція
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1610
Репутація: 36
Статус: Offline
На мою думку для багатьох цнотливість залишаэться ознакою чистоти та незайманосты "гарної" дівчинки. Я вважаю,що це взагалі-то дурниці. Цнотливіть означає лише те,що у тебе ще не було статевих стосунків. Це не привід для хвальби,так само,як заняття сексом - не тема для оголошення. Це не зробить із тебе гіршу або кращу людину. Цнотливість,як і секс, - річ приватна і стосується лише тебе. Якщо ти не захочеш займатися сексом до шлюбу, то усе гаразд.Якщо ж займаєшся - усе також нормально. Ось така моя думка!


Життя потрібно прожити так,щоб було не соромно за марно прожиті роки...

Повідомлення відредагував Маринка - Неділя, 19.04.2009, 01:48
 
mazepas2008Дата: Вівторок, 21.04.2009, 20:05 | Повідомлення # 130
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Маринка)
Ось така моя думка!

Тобто, кожному своє.


 
АбрамДата: Пятниця, 16.10.2009, 09:07 | Повідомлення # 131
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 128
Репутація: 8
Статус: Offline
Багато прочитав, багато хотів би написати, а напишу коротко. Дуже хотів би щоб моя кохана і я були першими один в одного. І не виправдовуйте свої життєві помилки тим, що "треба спробувати", "не помирати ж цнотливою". Просто не дочекались, бо хотілось бути як всі.



 
legokohДата: Вівторок, 24.11.2009, 02:51 | Повідомлення # 132
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
Всім привіт!
Перечитав всі 9 сторінок цієї теми! Спочатку було цікаво, потім нудно, потім довгі зелені топіки sashka, а потім вже кінець. Хочу і я додати своїх "5 копійок". Трохи вище було запитання нарахунок того, чи є хтось цнотливий на форумі. Я з своєю дружиною були цнотливими до першої шлюбної ночі. І це дуже класно було припіднести цей подарунок один одному.
Крім того, я часто читаю профілактичні лекції серед студентів. Я іноді їм задаю запитання: "Якщо б у вас був вибір між двома одинаковими дівчатами, але одна цнотлива, а інша мала так десь приблизно 5 партнерів, кого б ви хотіли за дружину?" 100% хлопців відповідають, що цнотливу. Тому це щось дорогоцінне, що потрібно берегти для єдиного і єдиної. Коли буде таке суспільство, багато що зміниться на краще.



Життя прекрасне... якщо ти його любиш!
 
PsevdoNimBДата: Вівторок, 24.11.2009, 16:33 | Повідомлення # 133
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (legokoh)
Тому це щось дорогоцінне, що потрібно берегти для єдиного і єдиної. Коли буде таке суспільство, багато що зміниться на краще.

Повністю підтримую!
Бували випадки, коли жінка народжувала дитину дуже схожу на чоловіка, з яким вже не "спала" років 5-10... Справа вся в енергетичних звязках, котрі встановлюються після статевих відносин. Тому тільки від цнотливої жінки можна впевнено отримати для чоловіка саме ЙОГО дитину.
Хоча описують й випадки, коли дитина від одного чоловіка дуже схожа на іншого чоловіка з яким жінка зовсім не "спала", а просто його дуже палко кохала.
Цей світ загадковий :) Що ми в ньому знаємо?
А відносно цнотливості чоловіків нічого сказати не можу, крім того, що сили свої (енергію) потрібно економно берегти, щоб нормально себе проявити в цьому світі. Тобто трахатися на всі сторони дуже не вигідно для здоров'я й ризиковано (я маю на увазі не тільки заразну загрозу).

Додано (24.11.2009, 16:33)
---------------------------------------------
І ще не треба забувати, що кожна людина намагається максимально оправдати свій власний спосіб життя (який би він не був). Тому нецнотливі люди звичайно ж будуть проти цноти. Нікому не хочеться жити неправильно.
Елементарна психологія :)


 
ОляДата: Вівторок, 24.11.2009, 16:49 | Повідомлення # 134
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 99
Репутація: 10
Статус: Offline
legokoh, згодна, підтримую.
Та ось, іформація до розсуду. Колись (а цей експеримент дійсно відбувався, багатьох вчених він приголомшив shok ) намагалися вивести нову породу- таких собі, полосатих коней. Та для цього звели зебру-жеребця з простою кобилою. Спробували один раз , другий, коротше не раз. Та нічого не відбулося. Експеримент припинили, кобилу відпустили в табун та забули. Через занадто великий час та сама кобила після "спілкування" з собі подібними жеребцями почала народжувати полосатих конячок %) . Та наші "державні мужі" не винайшли нічого кращого, ніж засекретити цей факт.
Так, про кобил досить. Хто має знайомих, які займаються розведенням суперпородистих голубів? Запитайте у них, що саме найстрашніше для них (не приймаючи до уваги- втратити колекцію). Уявіть собі- якщо чистопородну голубку "потопче" міський сіренький "простачок"! Все! Від неї вже елітного потомства навіть через багато років, нехай від суперпартнера очікувати-годі і мріяти! Клюви вже будуть не ті, чи очі не того кольору, або пір'я не так стирчатимуть, лапки не тієї форми тощо.
А що у людей ? Після "Олімпіади-1980" та "Фестивалю молоді і студентів" в Москві 1984 р. акушери тих років багато можуть пригадати випадків, коли дівчата, навіть перебуваючи у шлюбі за білими чоловіками народжували негренят. Так, дівчата усі зізнавалися, що мали сексуальні стосунки з іноземцями негроїдної раси. Але за багато років до шлюбу! :(



Жизнь-это борьба и поле битвы- сердце человеческое.

Повідомлення відредагував Оля - Вівторок, 24.11.2009, 16:50
 
GreyДата: Вівторок, 24.11.2009, 18:39 | Повідомлення # 135
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Оля, советую почитать:
http://ru.wikipedia.org/wiki....%D1%8F_ (%D1%82%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F)




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » ЦНОТА (З ким? Коли? А варто?)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

    oldorcsinc
    Зареєстрований - 11:22

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net