Вівторок, 19.03.2024, 09:10
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Про сайт » Адміністратору » Баги сайту
Баги сайту
perekosДата: Вівторок, 13.11.2007, 12:57 | Повідомлення # 16
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Вже краще. Як на мене, то тут головне щоб була оригінальність, а не стандартна сірість "так як в усих". %)


 
AdminДата: Вівторок, 13.11.2007, 14:53 | Повідомлення # 17
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Grey)
У мене не працює кнопка "додати оголошення". Чи я тупий, чи це технічна проблема?

Вибачте, перевірив ще раз у ІЕ 6, і сравді деякі кнопки не хочуть працювати взагалі.... Дуже дивно, адже кноки стандартні... Прийдеться чимось замінювати. Вибаче за незручності, в найближчий час виправлю

Що цікаво в Опері та Нетскейпі працює все добре, а "стандартний" інтернет-браузер не хоче нормально фуричити зі "стандартними" кнопками... Ох морока, морока, ну нічо, виправим %) gamer




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
perekosДата: Вівторок, 13.11.2007, 17:03 | Повідомлення # 18
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
До речі. Додати картинку - та ж сама історія.


 
GreyДата: Вівторок, 13.11.2007, 21:56 | Повідомлення # 19
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Адміну! Респект за спроби вирішити проблеми.
Протягом доби спостерігаю за сайтом і співчуваю Вам. Форум - на ручнику, чат - фуфло.

А ще жаль Джинна і Муравку - аргументів немає, авторитетів немає, моральних цінностей немає. Одні понти. Фук - пустишка.

Але надіюся, що Ви не опустите рук - хто стукає - тому відкривають!
Іще одне технічне питання - чому Ваш сайт загружає машину практично на 100%, коли інші - на 10-15 ( Celeron 3ГГц, ОЗУ - 1 Гб )? Загадка природи.

З повагою Orlando Grey.





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
AdminДата: Середа, 14.11.2007, 03:10 | Повідомлення # 20
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Не все відразу, Містере Грей, не все відразу. Сайту без року тиждень (а точніше 2 тижня), а ви вже хочете великих успіхів:) ТІЦ 75 беруть новостворені сайти після кількох місяців існування, а ми вже взяли. Головне нікуди не тікайте і ви побачите - у нас буде один з найрозповсюджених сайтів України! В крайньому разі я на це дуже надіюся. B) Я зі свого боку намагаюся зробити його якомога цікавішим, чекаю пропозицій, та прохан, а їх як кі наплакав....

Що до вашого спору в тому розділі то я вже писав, які агрументи не приведи а кожен залищиться при своїй думці. ТА й втомилися вони, мабудь, це я та ви такі, що можемо вести демагогію місяцями і не втомлюватися, я любитель цього як і ви:) Пропонуте спірну тему і я з вами залюбки посперечаюся, звичайно по темі, а не просто так ради "щоб було".

Радив би вам користуватися оперою чи Нетскейпом, стандартний ІЕ дуже ненажерливий до ресурсів інтернету та комп'ютера, в цьому я впевнився вже. Хіба що ІЕ 7 версії і вище - там трошки полегше грузе.




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
perekosДата: Середа, 14.11.2007, 10:22 | Повідомлення # 21
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Admin)
Радив би вам користуватися оперою чи Нетскейпом, стандартний ІЕ дуже ненажерливий до ресурсів інтернету та комп'ютера, в цьому я впевнився вже. Хіба що ІЕ 7 версії і вище - там трошки полегше грузе.

Ненада розказувати. Просто сайт не оптимізований під користувачів з тоніпусінькім каналом (наскільки повню Грей на діалі). Той самий сніжок на головній. Плюс тупий укозівський движок і неможливість засунути інші, чи навіть сайт ти адмінеш лише "в межах дозволеного" т.е. панелі управління. Укозівський хостинг хоч і умовно безкоштовний але далеко не найкращий в плані можливостей, налаштувань, стабільної роботи і не розрахований на користувачів з діалом (просто рахують, що діал уже раритет і масово не використовується). Це як поговірка про безплатний сир. ;)
Тут від тебе небагато залежить, хоча можна пройтись по нерідним скриптам і попробувати їх переполовинити або хоч виправити особо тормознуті з них. Зразу вказую на чат.




 
AdminДата: Середа, 14.11.2007, 11:21 | Повідомлення # 22
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (perekos)
Ненада розказувати. Просто сайт не оптимізований під користувачів з тоніпусінькім каналом (наскільки повню Грей на діалі). Той самий сніжок на головній. Плюс тупий укозівський движок і неможливість засунути інші, чи навіть сайт ти адмінеш лише "в межах дозволеного" т.е. панелі управління. Укозівський хостинг хоч і умовно безкоштовний але далеко не найкращий в плані можливостей, налаштувань, стабільної роботи і не розрахований на користувачів з діалом (просто рахують, що діал уже раритет і масово не використовується). Це як поговірка про безплатний сир. Тут від тебе небагато залежить, хоча можна пройтись по нерідним скриптам і попробувати їх переполовинити або хоч виправити особо тормознуті з них. Зразу вказую на чат

А як що до того, що половину роботи над сайтом я роблю вдома, а не у офісі? У офісі стоїть виділена лінія 512 Кб (було б супер, якби це не був АДСЛ саме Кобеляцький), а от вдома у мене ЯК НЕ ДИВНО стоїть Діал Ап 45.2 кб :)
Ось зараз сижд вдома під модемом і спокіно собі працюю над сайтом, а мені тут завантажувати треба побільше, ніж якщо я просто по сайту прогуляюся. Просто треба активно користуватися тимчасовими файлами, я ні одного з них не видаляю вже на протязі півроку - відтоді як останнй раз ОС переустанавлював.

І, до речі, питання стояло не "чому сайт пригружає ТРАФІК?", а "чому сайт пригружає КОМП'ЮТЕР?" ;)

А з чатом треба щос робити. Укоз дуже хороша штука і зручна, до того ж ціни невисокі (чи ви думаєте на такий сайт нам вистачає 100 Мб безкоштовного хосту?), але те що вони прибрали РНР мене дуже дратує - нормального чату без РНР не зробиш. Чи може є якісь ідеї?

(А найбільша проблема - не завжди вистачає на все часу...)




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
perekosДата: Середа, 14.11.2007, 12:09 | Повідомлення # 23
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Admin)
(було б супер, якби це не був АДСЛ саме Кобеляцький),

Насмішив yes

Quote (Admin)
Ось зараз сижд вдома під модемом і спокіно собі працюю над сайтом

Значить в тебе залізні нерви, вітаю.

Quote (Admin)
І, до речі, питання стояло не "чому сайт пригружає ТРАФІК?", а "чому сайт пригружає КОМП'ЮТЕР?"

Вибачаюсь. Трішки не дочитав. А чому комп'ютер? Та ті ж некоректні скріпти в поєднанні з тонким каналом.

Quote (Admin)
Укоз дуже хороша штука і зручна, до того ж ціни невисокі (чи ви думаєте на такий сайт нам вистачає 100 Мб безкоштовного хосту?),

Укоз гарний для маленьких персональних сайтів з невеличким навантаженням, малою кількістю контенту і користувачів. Сам собі на ньому робив.
Знаєш, я коли первий раз зайшов, то здивувався. Чому на укозі? За хост всерівно прийдеться платити. Професійного сайту не його движку не зробиш. Чому не своє доменне ім'я, а прив'язане до хостингу? Це ж кабала. Де ти бачив нормальні сайти на умовно-безплатному хостингу? Якщо вже платити, то платити потрібно за дійсно якісний сервіс, а не кастровану пародію. Я вважаю ці два питання стратегічними помилками.




 
GreyДата: Середа, 14.11.2007, 14:16 | Повідомлення # 24
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Admin)
Радив би вам користуватися оперою чи Нетскейпом, стандартний ІЕ дуже ненажерливий до ресурсів інтернету та комп'ютера, в цьому я впевнився вже. Хіба що ІЕ 7 версії і вище - там трошки полегше грузе.

Поставив Оперу 9.23. Якийсь опер тупий попався - максимум сержат. При вході на сторінку завантаження ЦП в районі 80-90% ( так в чому виграш? ).
Ура! Кнопка "додати оголошення" працює, але чому тільки після реєстрації. А іншим хіба не цікаво?

Ви праві - я на dial-up ( канал 21-24 Кб/сек, загрузка в основному - 1 Кб/сек ), а шо поробиш - ХУТІР він і ...........

Адміна не розумію - в Кобеляках, по-моєму проблем з АДСЛ немає - за 40 грн/міс економії наживати собі геморой???
Чи Ви мазохіст?





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
perekosДата: Середа, 14.11.2007, 15:03 | Повідомлення # 25
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Admin)
нормального чату без РНР не зробиш. Чи може є якісь ідеї?

А тут нічого й думати. велосипед уже давно винайшли. ;)
Можна просто все розділити. Сам сайт прийдеться тут і залишити (якщо небажаєш ребрейдингу), а чат і форум перекинути на інші, більш пристосовані для цього ресурси. В такому випадку правда потрібно буде реєструватись на кожному ресурсі окремо (звичайно якщо ввести реєстрацію). Мінус. Зате можна створити і нормальний чат і форум, та й усе що хочеш. Це плюс. Звичайно є і інші нюанси.
Це лише моє бачення рішення. Вирішувати і робити тобі yes




 
AdminДата: Середа, 14.11.2007, 15:28 | Повідомлення # 26
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Grey)
Адміна не розумію - в Кобеляках, по-моєму проблем з АДСЛ немає - за 40 грн/міс економії наживати собі геморой???Чи Ви мазохіст?

Якби ви мені дали 380 грн на підключення, я б із задоволенням віддав би цю важливу місію наживати геморой комусь іншому, чесне слово!:)

Quote (perekos)
Зате можна створити і нормальний чат і форум, та й усе що хочеш. Це плюс. Звичайно є і інші нюанси

А вам і форум не подобається? shok



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
perekosДата: Середа, 14.11.2007, 15:47 | Повідомлення # 27
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Admin)
А вам і форум не подобається?

Не лякайся yes як на мене нормальний форум. Просто ти ж сам просив підказати по чатові. Я ж розписав трішки більше (теорія як робиться, коли неможливо щось вирішити заднім числом). Значить непонятки вийшли. :)
А чат ти тут всерівно нормальний не зробиш. Можливо хтось підкаже і інші варіанти, в мене в цьому досвіду небагато. Попитай на спеціалізованих форумах.




 
GreyДата: Середа, 14.11.2007, 17:34 | Повідомлення # 28
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Admin)
Якби ви мені дали 380 грн на підключення, я б із задоволенням віддав би цю важливу місію наживати геморой комусь іншому, чесне слово!:)

Є у мене добрий друг з чудовим козацьким прізвищем - НЕПИЙПИВО! Він мені допоміг, впевнений, допоможе і Вам! yes





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
AdminДата: Середа, 14.11.2007, 18:30 | Повідомлення # 29
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Grey)
Є у мене добрий друг з чудовим козацьким прізвищем - НЕПИЙПИВО! Він мені допоміг, впевнений, допоможе і Вам!

А у мене в будинку живе дуже нехороша тітка з прізвищем ВЕЛИКАПРОБЛЕМА на яку весь час приходиться витрачати всю свою зарплатню. Але вона обіцяє скоро вибратися геть і я згоден віддати все ради того щоб вона перестала тягнути гроші з мого гаманця пошвидше.
Чи ж ви думаєте я всю зарлатню на пиво спускаю та на сигарети? ЗЩаробляю я не багато, та якби це так було б, я вже спився, а якщо не спився, то обкурився б точно :)

До речі, кнопки тепер працюють на ІЕ, але вони втратили свою минулу красу. Вибачте, нічого іншого зробити не зміг.




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
GreyДата: Середа, 14.11.2007, 20:20 | Повідомлення # 30
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Admin)
Якби ви мені дали 380 грн на підключення

Тарифи на послугу ОГО! ( цитата - my.ukrtelecom.ua )

УВАГА! 30% знижки на підключення до послуги ОГО!

До 31 грудня 2007 року
діють тимчасові тарифи на підключення послуги ОГО!

Організація доступу до мережі Інтернет

Назва послуги Назва платежу гривні з ПДВ
Підключення Установча плата за умови підключення спеціалістами ВАТ "Укртелеком", одноразово 240,00
Установча плата за умови самостійного підключення на стороні абонента, одноразово 120,00

Беремо останній рядок+ADSLмодем=120+135=255 ( я коли палив - витрачав на рік суму, більшу у 3 рази! )
380-225=155
Арифметика - велика сила! ;)





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
Форум » Про сайт » Адміністратору » Баги сайту
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

    oldorcsinc
    Зареєстрований - 11:22

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net