Четвер, 25.04.2024, 09:05
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Про сайт » Адміністратору » Адміністрація міста діюча??????????
Адміністрація міста діюча??????????
AdminДата: Четвер, 30.04.2009, 10:21 | Повідомлення # 16
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Admin, виника проблема ізвлаштуванням дитини в садочок. Що чути про розширення кількості груп?

Це постійна проблема, яка в нашому місті тягнеться вже років з... довго, одним словом. Тому не хочу вас розчарувати, але я особисто не чекаю в найближчий час її вирішення... І офіційно нічого з цього приводу не чув - скоріше всього у влади до цього руки ще не дійшли. Та і чи може вона чимось зарадити?..

Quote (mazepas2008)
На роботі хлопці говорили, що міськрада планує встановити біля своєї будівлі відеокамери спостереження так як це зробили біля райвідділе міліції. Наскільки це правдива інфа?

На останній сесії піднімали це питання і начебто збираються поставити таку камеру в одному з "особливо неспокійних" місць. Але точні координати установки камери не повідомляють із зрозумілих на то причин - вони стоять щоб ловити порушників, а кого ж та камера спіймає якщо всі порушники знають де вона знаходиться?



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
mazepas2008Дата: Понеділок, 25.05.2009, 23:03 | Повідомлення # 17
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Admin, дякую за інфу. Про відеоспостереження вже прочитав у "Ехо". А от за дитсадки скажу: жаль що закрили два дитсадки ( на пятивуглах та біля 2 школи), а ще більший жаль, скоріше обурення, що нічого не роблять по збільшенню груп. Десь чув, що планується у 2015 році будувати дитсадок. До того часу дитина в школу піде.

І питання по суті рубрики. На кругу,напроти "Левади" стоять сміттєві баки -там постійно бардак. Їх треба десь у проїзджому провулку розмістити, щоб не так яскраво кидалися в очі при в’їзді в місто.

Додано (25.05.2009, 23:03)
---------------------------------------------
Спасибі Міській владі за те що залатали дірки на Стародніпропетровській дорозі біля "Фазана".


 
paliyДата: Вівторок, 26.05.2009, 18:17 | Повідомлення # 18
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
І питання по суті рубрики. На кругу,напроти "Левади" стоять сміттєві баки -там постійно бардак. Їх треба десь у проїзджому провулку розмістити, щоб не так яскраво кидалися в очі при в’їзді в місто.

...Не знаю, де ти побачив бардак. Там завжди чисто. Особливо після того, як переставили контейнери до провулку. І чому їх ховати від людських очей?!!! B)



Сім-сім
 
mazepas2008Дата: Вівторок, 26.05.2009, 21:20 | Повідомлення # 19
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (paliy)
Не знаю, де ти побачив бардак. Там завжди чисто. Особливо після того, як переставили контейнери до провулку. І чому їх ховати від людських очей?!!!


Бардак був на Травневі св’ята: 2 травня знімав зарплату в банкоматі біля "Левади"-БУЛО ПОВНО СМІТТЯ НЕ ЛИШЕ В БАКАХ А Й ВНИЗУ БІЛЯ НИХ. 10 травня проводив друзів на Дніпро, спостерігав аналогічну картину. Тому я висловив таку думку.

paliy, РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ КУПАЛЬНИЙ СЕЗОН, ТОМУ ПРОХАЄМО ВЛАДУ МІСТА ОРГАНІЗУВАТИ ГОРОЖАНАМ ЗОНУ ВІДПОЧИНКУ БІЛЯ ВОРСКЛИ ПОДІБНУ ДО НОВОСАНЖАРСЬКОЇ.


 
paliyДата: Середа, 27.05.2009, 22:50 | Повідомлення # 20
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
paliy, РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ КУПАЛЬНИЙ СЕЗОН, ТОМУ ПРОХАЄМО ВЛАДУ МІСТА ОРГАНІЗУВАТИ ГОРОЖАНАМ ЗОНУ ВІДПОЧИНКУ БІЛЯ ВОРСКЛИ ПОДІБНУ ДО НОВОСАНЖАРСЬКОЇ.

Це вже зроблено. Цікаво, а ти хоч бачив пляж в Нових Санжарах, ти там коли-небуть був?



Сім-сім
 
paliyДата: Середа, 27.05.2009, 22:56 | Повідомлення # 21
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
БУЛО ПОВНО СМІТТЯ НЕ ЛИШЕ В БАКАХ А Й ВНИЗУ БІЛЯ НИХ.

Це підстава не для ховання контейнерів по кущах, а для підвищення санітарної культури кобелячан.



Сім-сім
 
oleksiy11Дата: Четвер, 28.05.2009, 12:50 | Повідомлення # 22
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (paliy)
Це підстава не для ховання контейнерів по кущах, а для підвищення санітарної культури кобелячан.

Цікаво про яку можна говорити культуру якщо навіть щоб отримати на руки елементарне рішення міської ради потрібно тижнями оббивати їхні пороги dash




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

Повідомлення відредагував oleksiy11 - Четвер, 28.05.2009, 20:18
 
AdminДата: Четвер, 28.05.2009, 14:58 | Повідомлення # 23
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Що до сміттєвих баків біля Левади... Було зховсім непогано коли їх поставили неподалік від банкомату. Потім комусь це не сподобалося і їх перетягли через вулицю і поставили прямо на узбіччі дороги на пішохідному переході ( як на мене до це якась дикість!). Потім їх хтось відпер на земляний покрив під вікна кутового будинку, пізніше жителі цього ж будинку (мабуть) відтягли їх назад на пішохідний перехід. Це самі місцеві жителі вирішили що їм місце саме на переході чи це працівники відповідної служби ніяк не вирішать де їх приткнути? І чим вони заважали біля банкомату? Невже там більше займали місця аніж на переході?


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
paliyДата: Пятниця, 29.05.2009, 14:28 | Повідомлення # 24
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Цікаво про яку можна говорити культуру якщо навіть щоб отримати на руки елементарне рішення міської ради потрібно тижнями оббивати їхні пороги

Ти мабуть із дуба впав чи тобі це наснилось :D ?!!! ... Хоча й таке може бути, якщо ти сам не знаєш чого хочеш від міської ради.



Сім-сім
 
oleksiy11Дата: Пятниця, 29.05.2009, 16:13 | Повідомлення # 25
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Палію ви вважаєте нормальним що рішення міської ради від 30.04.2009 я зміг отримати на руки тільки сьогодні????



Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

Повідомлення відредагував oleksiy11 - Пятниця, 29.05.2009, 16:14
 
paliyДата: Пятниця, 29.05.2009, 18:12 | Повідомлення # 26
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Палію ви вважаєте нормальним що рішення міської ради від 30.04.2009 я зміг отримати на руки тільки сьогодні????

Дивись, скільки причин для цього може бути: 1)ти сам тільки-но звернувся до міської ради за своїм рішенням; 2)ти не доніс необхідних документів для виписання чи видачі рішення; 3)заява була написана таким чином, що навіть при позитивному вирішенні питання виписати рішення не можливо без уточнення суті твого клопотання; 4) видачу твого рішення треба було узгодити в іншому (их) державному органі, на що потрібно було додатковий час; 5) спеціалісту, який готував твоє рішення, потрібно було перевірити факти, викладені у твоїй заяві. Продовжувати можу далі, бо сам виписую і часто підписую рішення міської ради. Знаю точно, що за сприятливих обставин рішення можна отримати через 1-10 днів після засідання виконкому. А тому впевнений, що в тебе просто виникли якісь із цим проблеми.



Сім-сім
 
mazepas2008Дата: Субота, 30.05.2009, 05:54 | Повідомлення # 27
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (paliy)
Дивись, скільки причин для цього може бути: 1)ти сам тільки-но звернувся до міської ради за своїм рішенням; 2)ти не доніс необхідних документів для виписання чи видачі рішення; 3)заява була написана таким чином, що навіть при позитивному вирішенні питання виписати рішення не можливо без уточнення суті твого клопотання; 4) видачу твого рішення треба було узгодити в іншому (их) державному органі, на що потрібно було додатковий час; 5) спеціалісту, який готував твоє рішення, потрібно було перевірити факти, викладені у твоїй заяві. Продовжувати можу далі, бо сам виписую і часто підписую рішення міської ради. Знаю точно, що за сприятливих обставин рішення можна отримати через 1-10 днів після засідання виконкому. А тому впевнений, що в тебе просто виникли якісь із цим проблеми.

Оце відповідь справжнього професіонала, який служить на благо громади і толерантно ставиться до людей. А то

Quote (paliy)
Ти мабуть із дуба впав чи тобі це наснилось ?!!! ... Хоча й таке може бути, якщо ти сам не знаєш чого хочеш від міської ради.

 
paliyДата: Субота, 30.05.2009, 10:47 | Повідомлення # 28
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Намагаюсь бути адекватним і об"єктивним: на дурні закиди даю в такому ж стилі і відсіч, а на ділові питання - толерантні й вичерпні відповіді.


Сім-сім
 
oleksiy11Дата: Неділя, 31.05.2009, 01:02 | Повідомлення # 29
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
1) я звернувся 29 квітня
2)всі документи були надані мною одразу при поданні заяви
3)заява писалася під диктову відповідного спеціаліста міської ради
4) видачу рішення було узгоджено з відповідною інстанцією спеціалістом одразу при поданні заяви
5) тут прокоментувати не можу...
При поданні заяви мені по рекомендували прийти після 10 травня, коли я прийшов мені повідомили що працівник який безпосередньо друкує рішення МР на лікарняному і попрохали зайти за тиждень, коли я наступного разу прийшов мені повідомили що рішення не підписав міський голова мотивуючи це тим що не сплачено за сміття (хоча це було не так) після цього на наступний день я отримав рішення на руки. Через 30 днів після подання.....
PS можливо я був недостатньо наполегливий але ....
P PS хочу зазначити що працівники МР відрізняються особливою доброзичливість від своїх колег з інших установ ;)




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
tanyaisajДата: Четвер, 04.06.2009, 21:14 | Повідомлення # 30
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 370
Репутація: 23
Статус: Offline
Я була на пляжі в Н-Санжарах і бачила там порядок,і столики з лавочками,і мангали для шашлику,і туалет там же,і роздягалку,і мусорку біля кожного столика,і волейбольну сітку,і порядок.РЕКА_МОЛОДЕЦЬ!!!!!


Сильная, не та, которая в жизни ни разу не падала... а та что упала, и сумела подняться...

Повідомлення відредагував tanyaisaj - Четвер, 04.06.2009, 21:15
 
Форум » Про сайт » Адміністратору » Адміністрація міста діюча??????????
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net