Пятниця, 19.04.2024, 07:15
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Про сайт » Адміністратору » Компліменти сайту.
Компліменти сайту.
perekosДата: Понеділок, 03.03.2008, 17:07 | Повідомлення # 46
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Джинн)
з чого ти такий висновок зробив?

та тому що тут уже довгенько достукатись не вдається :(

Quote (Джинн)
Що ж то за власники такі? Створюють а потім плюються, треба їм мізки повправляти. Як думаєш?

Ну власника я тут вроді ніколи і не бачив, а може погано дивився :) , а співробітники раніше вроді набагато частіше проскакували :D А чим вони зараз займаються і що їм потрібно вправити, тобі, як їхньому колезі мабуть видніше.

Шкарбан вище вірно пише - не хватає тем місцевих і цікавих. Старт був добрий, але мабуть трішки всі розслабилися.




 
ОксанаДата: Понеділок, 03.03.2008, 20:41 | Повідомлення # 47
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Quote (perekos)
Старт був добрий, але мабуть трішки всі розслабилися.

причому "ВСІ" стосується до кожного. Ми ж в свій час жваво кинулись, встановлюючи рекоди для нового сайту. А так тримати? Якщо
Quote (perekos)
Старт був добрий
, то цього вже "не добавить, не отнять". :)

 
SEKSIДата: Четвер, 13.03.2008, 00:20 | Повідомлення # 48
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Раніше заставка на сайті була кращою (з жовтими листочками), ніж та що зараз.
Думаю, зі мною погодяться відвідувачі сайту.
Чому її змінили?



Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
PePeL-soNДата: Четвер, 13.03.2008, 09:48 | Повідомлення # 49
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Підтримую..На фото зараз якийсЬ чудак...Нецікаво ВзагалІ)) :D


Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
AdminДата: Четвер, 13.03.2008, 10:30 | Повідомлення # 50
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Тут вже достукались, тільки ви чомусь активності не виявляєте. Можливо гість занадто вже всім знайомий, його кожен у нас знає як свої 5 пальців, але все-одно, мені здається, поговорити з ним є ще про що.

Що до старту сайту.... Старт був масовий і дуже різкий, але сайт набрав певну кількість місцевих активістів і все, далі затормозилося. Вірніше не так - на форумі затормозилося, а загальна кількість відвідувачів самого сайту росте з кожним днем (скоро візьмемо 1000 відвідувачів). Люди приходять, забирають з сайту те що їм потрібно і йдуть не заглянувши на форум, або глянувши і не знайшовши собі цікавого. Тому, мені здається, навпаки - тем потрібно більш масових, які були б цікавими для всієї України а не лише для нашого регіону.
А взагалі майже всі форуми такими і виявляються - охочих багато спілкуватися меншість. НА кожному форумі складається певна "каста" із самих активних (10-30 чоловік) і багацько мимобіжних, або тих хто заходить на форум рідко.

Що до нового дизайну. Старий просто вже застарів, віджив своє. Та і назва "ЕХО Кобеляк", а саме її друга частина, все далі стає неактуальною. Погляньте на користувачів сайту - кобелячан тут залишилося від сили 10%, що правда вони і найактивніші. Тому зробив поки що такий тимчасовий дизайн, пізніше, я думаю, зроблю простеньку шапку без всяких "наворотів" - логотип, назва ті й по всьому.




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
PePeL-soNДата: Четвер, 13.03.2008, 13:42 | Повідомлення # 51
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Admin, теми бистро здихаютЬ...Сто пудов....ЩосЬ потрібно робити, радИкалЬно мІняти....
Щодо
Quote (Admin)
кобелячан тут залишилося від сили 10%, що правда вони і найактивніші.

То ти неправИй)))БілиЧани що нелюди??!!(( :'(



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
AdminДата: Четвер, 13.03.2008, 14:17 | Повідомлення # 52
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (PePeL-soN)
То ти неправИй)))БілиЧани що нелюди??!!(( :'(

Де я таке писав? НУ добре, 15% відвідувачів - з Кобеляцького району. Але все-одно це дуже вже ж меншість...

Як не дивно але до цих пір знаю кобелячан які в курсі що є наш сайт, які в інеті бувають по кілька разів на день, але, тим не менше, у нас не були. І це за півроку існування сайту і його вже немалі місця в рейтингах!




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
PePeL-soNДата: Пятниця, 14.03.2008, 09:17 | Повідомлення # 53
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (Admin)
НУ добре, 15% відвідувачів - з Кобеляцького району.

Так Краще)))) :)



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
perekosДата: Пятниця, 14.03.2008, 10:06 | Повідомлення # 54
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Admin)
Як не дивно але до цих пір знаю кобелячан які в курсі що є наш сайт, які в інеті бувають по кілька разів на день, але, тим не менше, у нас не були. І це за півроку існування сайту і його вже немалі місця в рейтингах

Висновок - їх не було зацікавлено в цьому. Також багато таких знайомих, що раз-другий зайшли і незацікавились. Значить щось не так, щось потрібно поміняти.
Сайту потрібно визначитися на яких користувачів (маю на увазі географічно) він розрахований. Адже нікого з інших регіонів той же самий "кабінет" не зацікавить. :'( І навпаки, міжнародні і українські новини краще дивитися на інших (спеціалізованих) ресурсах, де вони висвітлені більше і часто власними кореспондентами.



 
SEKSIДата: Пятниця, 14.03.2008, 12:22 | Повідомлення # 55
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (perekos)
Висновок - їх не було зацікавлено в цьому. Також багато таких знайомих, що раз-другий зайшли і незацікавились. Значить щось не так, щось потрібно поміняти.
Сайту потрібно визначитися на яких користувачів (маю на увазі географічно) він розрахований. Адже нікого з інших регіонів той же самий "кабінет" не зацікавить. І навпаки, міжнародні і українські новини краще дивитися на інших (спеціалізованих) ресурсах, де вони висвітлені більше і часто власними кореспондентами.

perekos, згодна з тобою. yes
Адже навіщо так часто кидати світові новини, коли краще було б зорієнтуватися на Полтавщині, Кобеляччині?




Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
NikДата: Субота, 15.03.2008, 16:58 | Повідомлення # 56
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 23
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (perekos)
Висновок - їх не було зацікавлено в цьому. Також багато таких знайомих, що раз-другий зайшли і незацікавились. Значить щось не так, щось потрібно поміняти.
Сайту потрібно визначитися на яких користувачів (маю на увазі географічно) він розрахований. Адже нікого з інших регіонів той же самий "кабінет" не зацікавить. І навпаки, міжнародні і українські новини краще дивитися на інших (спеціалізованих) ресурсах, де вони висвітлені більше і часто власними кореспондентами.

Сайт теряет свою популярность, как ни банально это звучит. Думаю, со мной многие соглясятся.

Quote (perekos)
Значить щось не так, щось потрібно поміняти.

Точно, нужно что-то менять, админы сайта, задумайтесь!



Ничто не вечно в этом мире...
 
PsevdoNimBДата: Понеділок, 17.03.2008, 21:42 | Повідомлення # 57
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (Admin)
Що до нового дизайну. Старий просто вже застарів, віджив своє. Та і назва "ЕХО Кобеляк", а саме її друга частина, все далі стає неактуальною. Погляньте на користувачів сайту - кобелячан тут залишилося від сили 10%, що правда вони і найактивніші. Тому зробив поки що такий тимчасовий дизайн, пізніше, я думаю, зроблю простеньку шапку без всяких "наворотів" - логотип, назва ті й по всьому.

Звісно, що хазяїн-барин, але... Ехо-КОБЕЛЯК було на мою думку краще. По-перше, був приємний партіотизм, що маємо щось СВОЄ, Кобеляцьке. По-друге, тут як в музиці, зміна назви та стилю - це часто зміна фанів та аудиторії. Форумчани точно здебільшого кобеляцькі, а хто примкнув з немісцевих, то мабуть був задоволений тою назвою. А тепер особисто мені якось вже й не дуже цікаво відвідувати цей форум. Бо форумів багато, а кобеляцький зникає :(

 
AdminДата: Вівторок, 18.03.2008, 09:19 | Повідомлення # 58
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (PsevdoNimB)
А тепер особисто мені якось вже й не дуже цікаво відвідувати цей форум. Бо форумів багато, а кобеляцький зникає :(

Дуже шкода, невже себе віджив? Мабудь треба чимось розважитися, наприклад цікавими темами. Можливо таки зачепити політику? Ти вдатися в творчу частину?... З самого початку курс сайту йшов не на ізольований Кобеляцький, а на всеукраїнський. Хочеться тут мати побільше людей з усієї країни, чути їхні думки... А от чим їх зацікавити саме на форумі, я хз... Будемо придумувати щось нове, для новачків (для стариків створювали Гуртожиток недавно). Бо сам сайт росте, кількість відвідувачів збільшується, а от на форумі мало хто зависає...

Може в кого будуть які пропозиції?




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
PePeL-soNДата: Вівторок, 18.03.2008, 14:17 | Повідомлення # 59
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Admin, пропоную гарненько передивитись та перебрати всі теми по всіх розділах...половину позакривати нах(тобі видніше які, але все ж непропускати і ті, які слабо насичені).....звичайно ж обсудивши це зі своїми модераторами.Створити розділ "архів", в який скинути всі закриті теми...А потім будем дивитись, разом думати і створювати "невмирущі" теми....Будем експерементувати..Чи як??!!Це моя пропозиція..... B)
Пи. Зи.Гуртожиток бажано не трогати... :)



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
ФибиДата: Вівторок, 18.03.2008, 17:50 | Повідомлення # 60
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 683
Репутація: 18
Статус: Offline
Як на мене,чудова ідея


Життя одне,живіть днем!!!!!
Проживи життя так,щоб на горі сказали:"ОГО"
 
Форум » Про сайт » Адміністратору » Компліменти сайту.
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net