Четвер, 28.03.2024, 15:06
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: KING  
Форум » Флудерський Рай! » Просто Флуд » Кредити. Чи варто їх брати?
Кредити. Чи варто їх брати?
ОксанаДата: Вівторок, 01.01.2008, 16:39 | Повідомлення # 31
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
sashko, З Новим роком Вас!
Хотіла б пояснити зміст свого запитання про Ваших дітей... В одному ж і тому повідомленні № 19 Ви, як на мене, говорите абсурдні речі:

Quote (sashko)
Результат: коли моя дружина була на третьому місяці вагітності ми придбали пральну машину Индезит.

а також:
Quote (sashko)
Ми не мали житла. Коли моя дружина завагітніла, я не знав як бути. Ми не бачили звідкіля воно, те житло, могло до нас прийти. Та я вірив, що Господь нас не залишить. Я молився. Постійно. Було дуже тяжко. За десять днів до народження мого сина ми отримали трехкімнатну квартиру.

Можливо я дуже практично оцінюю Ваші повідомлення, але навіщо Вам пральна машина якщо немає даху над головою, чи просто в образі Бога Ви знайшли собі спонсора??

 
sashkoДата: Вівторок, 01.01.2008, 17:06 | Повідомлення # 32
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Можливо я дуже практично оцінюю Ваші повідомлення, але навіщо Вам пральна машина якщо немає даху

"Не мати даху над головою" - в данному випадку слід розуміти, що не було свого даху над головою, і що не було постійногодаху над головою
Навіщо нам пральна машина? На мій погляд я вже дав досить конкретне пояснення в своєму пості №19.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Вівторок, 01.01.2008, 17:11
 
GreyДата: Вівторок, 01.01.2008, 17:15 | Повідомлення # 33
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
1
Quote (sashko)
моя сім'я завжди гарно, якісно харчується, одягається. Я можу дозволити собі речі з натуральних тканей та шкіри

Quote (sashko)
кожен рік можемо дозволити собі їздити на море

2
Quote (sashko)
Я працюю на інженерній посаді

Цілком згоден з Оксаною - занадто багато таємниць - пункти 1 і 2 явно не відповідають один одному, коли врахувати, що жінка і дитина не працюють.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ОксанаДата: Вівторок, 01.01.2008, 17:27 | Повідомлення # 34
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Ви дали быльш ніж
Quote (sashko)
конкретне пояснення в своєму пості №19.

Тепер я Вас добре розумію, Ваші приорітети, надію на спонсорство .... biggrin
Хай Бог вирішить Ваш "квартирный вопрос", а Ви подбаєте про зручність.
Так от, інші якраз і беруть кредити, щоб мати "постійний дах" над головою, а потім працюють! Для того, щоб заробити і на постійні витрати (до яких автоматично додаються платежі за користування кредитом), і на змінні ( хоббі, подарунки, розваги...) Кожному своє, як кажуть.
Точні цифри так і не дочекалась, доречі (про розподіл сімейного бюджету), на всяк випадок уточнюю: я теж не податковий інспектор!

 
sashkoДата: Вівторок, 01.01.2008, 21:42 | Повідомлення # 35
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Цілком згоден з Оксаною - занадто багато таємниць - пункти 1 і 2 явно не відповідають один одному

Grey, ви не скористались моєю порадою для вас в пості №28 теми "Аборти".
В ЛС я надам вам фактичні відповіді по цим двом пунктам. І спробуйте мені повірити, хоч для вас це і важко, як я розумію

Quote
Так от, інші якраз і беруть кредити, щоб мати "постійний дах" над головою, а потім працюють! Для того, щоб заробити і на постійні витрати (до яких автоматично додаються платежі за користування кредитом), і на змінні ( хоббі, подарунки, розваги...) Кожному своє, як кажуть.
Точні цифри так і не дочекалась, доречі (про розподіл сімейного бюджету), на всяк випадок уточнюю: я теж не податковий інспектор!

Дякую, Оксано, що ми знову повертаємось до теми про кредити.
Quote
Так от, інші якраз і беруть кредити, щоб мати "постійний дах" над головою, а потім працюють!

Хай беруть!.. Кабалу на шию. Мені їх відверто жалько. І не раджу ні собі, ні вам брати з них приклад. Вони намагаються самі вирішити свої проблеми. А я пропоную вирішувати їх з Господом. Кожному з нас вибирати яким шляхом іти в житті. Але і йти цим шляхом прийдеться також нам, бо ми його вибрали. Розумієте?
Quote
Точні цифри так і не дочекалась, доречі (про розподіл сімейного бюджету),

А я так і не дочекався від вас чи хочете ви аби я надав їх вам в ЛС чи ні. Та тепер бачу, що хочете. Я вам відпишу також.
Про суботу залишається за мною в силі

Добавлено (01.01.2008, 21:42)
---------------------------------------------

Quote
Тепер я Вас добре розумію, Ваші приорітети, надію на спонсорство ....

Оксано, намагаюсь слідувати наступним порадам Божим:Книга Еклезиаста 9:10 "Все, что может рука твоя делать, по силам делай; потому что в могиле, куда ты пойдешь, нет ни работы, ни размышления, ни знания, ни мудрости."
Псалом 36:3-7 "Уповай на Господа и делай добро; живи на земле и храни истину. 4 Утешайся Господом, и Он исполнит желания сердца твоего. 5 Предай Господу путь твой и уповай на Него, и Он совершит, 6 и выведет, как свет, правду твою и справедливость твою, как полдень. 7 Покорись Господу и надейся на Него."
Пропоную вам замислитись над цими текстами і прийняти як керівництво у житті.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
xSALaMONZДата: Середа, 02.01.2008, 13:17 | Повідомлення # 36
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 315
Репутація: 10
Статус: Offline
Я вважаю, що кредити варто брати, адже зараз більша частина людей користуються кредитами.


 
sashkoДата: Четвер, 03.01.2008, 09:50 | Повідомлення # 37
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Я вважаю, що кредити варто брати, адже зараз більша частина людей користуються кредитами.

Тобто, xSALaMONZ, ви вважаєте, якщо більшість людей беруть кредити, то це говорить про те, що кредити то є гарна штука.
Чи правильно я вас зрозумів?




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
EVAДата: Четвер, 03.01.2008, 21:50 | Повідомлення # 38
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Я не брала кредитів, доки життя не змусило це робити.
Взагалі, живу за принципом - не брати в борг, не давати в борг. Бо життя вже навчило...
Але в мене не було вибору, тому довелось одягти собі ярмо на шию на кілька років. Назбирати потрібну суму в мене не було можливості, ці гроші потрібні мені були одразу. Частину ж зарплати для мене віддавати простіше.
Ця річ, що я придбала, дійсно варта того, що я взяла на неї кредит. Вважаю, що якщо немає іншого виходу, кредит варто брати, але треба розраховувати власні сили.



Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
GreyДата: Четвер, 03.01.2008, 22:03 | Повідомлення # 39
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
EVA, Кожна людина, яка бере кредит, вважає, що купує за ці гроші необхідну її річ. Правда в тому, що це майже завжди не відповідає дійсності. Цікаво, а за яку річ Ви особисто продалися в рабство?



"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Пятниця, 04.01.2008, 10:17 | Повідомлення # 40
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
EVA, я вас розумію і не збираюсь осуджувати. Кожен з нас може вляпатись в якусь халепу в житті.
Та все ж я згоден з Греєм.
Взагалі я радий, що ви тверезо дивитесь на те, що таке кредит і правильно його охарактеризували - "ярмо".

Добавлено (04.01.2008, 10:17)
---------------------------------------------

Quote
Вважаю, що якщо немає іншого виходу, кредит варто брати, але треба розраховувати власні сили.

Пропоную вірити, що завжди є інший вихід, кращій. Мені здається, що такий підхід буде кращім для кожного з нас.
Так, сили треба розраховувати, але не для кредиту. Для нього ми ніколи їх не розрахуємо як слід.
В мене є друг який брав кредит на автомобіль, вважав, що він йому дуже потрібний, аби їздити за тридцять кілометрів на роботу. Аби не тягатися з важкими сумками інструментів по електричкам. Мій друг працює сантехником. Досить прибильне зараз зайняття. Особливо в великих містах. Я його відмовляв. Та не помогло.
Взяв він ту машину. Одразу ж виявилось, що в неї двигун вже "прогнив", його пора міняти. Потім, через декілька місяців, в чотири години ранку, майже на пустій трасі він виходив із своєї машини і прямо в нього в'їхав таксист який чомусь саме в той момент заснув за кермом.
Друг втратив свідомість. Отримав перелом руки. Порвав зв'язку на коліні і здається ще перелом отримав на тій же нозі. Також шви наклали на голову. Тепер другий місяць сидить дома. Машині потрібен ремонт. Дружині за другим родити через три місяці. Кредит треба виплачувати. Ось такі університет
и. Думаєм.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
EVAДата: Пятниця, 04.01.2008, 16:48 | Повідомлення # 41
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
sashko!
Ніхто ж не винен, що так сталося з Вашим другом! Кредит у цьому не винен тим паче.
А щодо мене, то іншого виходу не було. Я чотири роки шукала інший шлях, але довелось все - таки брати той клятий кредит. Думаєте, дуже хотілось? НІ!!! Думаєте, по приколу тепер віддавати майже свю зарплату, лиш потримавши її в руках? А що поробиш? Інколи без кредиту не обійтись, повірте.



Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
SEKSIДата: Пятниця, 04.01.2008, 16:54 | Повідомлення # 42
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Ну а что делать, если нет другого выхода?!
Кредиты - ЗЛО, но от него никуда не дется! Государство поставило своих жителей в такое положение, что хочешь - не хочеешь, берешь в кредит дом, машину, компьютер, играешь в кредит свадьбу и т.п. Зарплата у большинства украинцев недостаточная, чтобы купить некоторые вещи сразу.



Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
EVAДата: Пятниця, 04.01.2008, 17:19 | Повідомлення # 43
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Grey!
Прочитай ОП. Там відповідь на твоє питання.
А хто знає мене особисто, той і так знає, за що я виплачую кредит.



Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
GreyДата: Пятниця, 04.01.2008, 18:38 | Повідомлення # 44
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
EVA, особисте питання - чому на аватарці у Вас на грудях змія?

Добавлено (04.01.2008, 18:38)
---------------------------------------------

Quote (SEKSI)
Государство поставило своих жителей в такое положение, что хочешь - не хочеешь

Не перекладайте відповідальність за свої вчинки на державу.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
EVAДата: Пятниця, 04.01.2008, 18:49 | Повідомлення # 45
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Grey!
Ви такий спостережливий!
Якщо чесно, сама щойно додивилася, що то змія. Мені чомусь завжди здавалося, що рука розстібає корсет.



Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
Форум » Флудерський Рай! » Просто Флуд » Кредити. Чи варто їх брати?
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

    oldorcsinc
    Зареєстрований - 11:22

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net