Субота, 20.04.2024, 14:43
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Все про все » Психологія, філософія » Гомосексуалізм: ІМІДЖ ЧИ ХВОРОБА? (Чи мають вони право на існування?)
Гомосексуалізм: ІМІДЖ ЧИ ХВОРОБА?
НерекламаДата: Понеділок, 31.03.2008, 18:45 | Повідомлення # 46
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (Нереклама)
sashko, от уявіть, що Ваш син говорить Вам, що він гомосексуаліст (вибачте за припущення), Ваші дії?

;)
Конкретно Ваші дії, а не думки, що Ви б робили в даній ситуації?



"Життя - це шанс на щастя."

 
sashkoДата: Вівторок, 01.04.2008, 10:17 | Повідомлення # 47
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Нереклама)
Конкретно Ваші дії, а не думки, що Ви б робили в даній ситуації?

Сказав би: Синку, це збочення, а ти збоченець! Тим самим ти засмучуєш мене, свого батька, і Господа Бога. Пропоную тобі допомогу у позбавленні від цього маразму.
Але ж ви зроумійте, Нереклама.

Гомиками стають не просто так. Причин є декілька:
1 Неправильне виховання дітей батьками, яке включає в себе наступні пункти:
- власний негативний приклад батьків;
-батьки не приділяють достатньо уваги вихованню дітей (в тому числі і статевому вихованню);
-замість них це робить або телевізор, або вулиця, або якась няня.
- батьки самі не знають, що є добре, а що є пагано. Тому і дітей толком навчити не можуть, що є добром, а що є злом, і чого треба триматися в житті, і як варто поводитись.
- може ще щось у неправильному вихованні.
2 Погана спадковість. Коли на протязі багатьох поколінь роду це збочення змогло закріпитися і розвинутися в психіці поколінь. Та ця проблема теж вирішується, я впевнений, мудрим батьківським вихованням на ранніх стадіях розвитку дитини.
Та повірте, мій син, якщо я, дай Боже, буду живий, напевне буде знати, що педарастія, то є срам, гріх і гидота для Бога.
А вам, шановні форумчани, раджу читати Слово Боже, з вірою читати. А то із-за вашої "безудержной любви" к педарастії, яка виникла в результаті промивки ваших мізків сучасними ЗМІ, ви самі, та ваші діти почнете вірити в те, що подружне життя двох дядь, або двох тьоть, то є цілком нормальне явище. Схаменіться! Поки не пізно. Не варто проявляти ніжні почуття до зла (не до людей, а до зла, вслухайтесь).



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Вівторок, 01.04.2008, 16:02 | Повідомлення # 48
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Погана спадковість. Коли на протязі багатьох поколінь роду це збочення змогло закріпитися і розвинутися в психіці поколінь.

shok Вперше чую що педерастія передається спадково.
:( А звідки у гоміків свої діти??? Клоновані чи що?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Вівторок, 01.04.2008, 16:33 | Повідомлення # 49
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
А звідки у гоміків свої діти??? Клоновані чи що?

Добрий день, Грей! Радий вас чути.
А повашому, в них що, половий орган атрофовано чи що?
Чи може ви виключаєте фізіологічну можливість полового акту між жінкою та чоловіком з проявами гомосексуальності?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Вівторок, 01.04.2008, 16:42
 
GreyДата: Вівторок, 01.04.2008, 19:54 | Повідомлення # 50
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
фізіологічну можливість полового акту між жінкою та чоловіком з проявами гомосексуальності?

Набір слів позбавлений будь-якого смислу.
Існує 2 ( ДВА! ) типи гомосексуальних пар:
чоловік + чоловік
жінка + жінка
Будь-яка з цих пар НЕ МОЖЕ мати спільних дітей.

Якщо ж Ви говорите про анальний секс між чоловіком і жінкою, то це НЕ ГОМОСЕКСУАЛІЗМ, а статеве збочення ( використання для статевого задоволення не передбачених для цього Богом органів людського тіла ).





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Середа, 02.04.2008, 14:21 | Повідомлення # 51
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
:) Грей, як мені важко з вами!


Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PePeL-soNДата: Середа, 02.04.2008, 14:34 | Повідомлення # 52
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (Grey)
використання для статевого задоволення не передбачених для цього Богом органів людського тіла

РЖУЩАПІДСТІЛУПАДУНЕМОГУ :D :D :D



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
B@SSMANДата: Середа, 02.04.2008, 15:30 | Повідомлення # 53
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 368
Репутація: 11
Статус: Offline
Гоміків до стіни в чистому полі . .


. .или что-то случилось, или одно из двух. .

 
sashkoДата: Середа, 02.04.2008, 15:45 | Повідомлення # 54
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (B@SSMAN)
Гоміків до стіни в чистому полі . .

Думаю, що шановані вами Будда та Заратуштра, вас би не підтримали в цьому бажанні. В принципі, як і Христос.
Тим більше, що ваша программа дій технічно важка для виконання. Як не як, далеко не на всякому полі є стіни.
:)

Левит 18
1 И сказал Господь Моисею, говоря:
2 объяви сынам Израилевым и скажи им: Я Господь, Бог ваш.
3 По делам земли Египетской, в которой вы жили, не поступайте, и по делам земли Ханаанской, в которую Я веду вас, не поступайте, и по установлениям их не ходите:
4 Мои законы исполняйте и Мои постановления соблюдайте, поступая по ним. Я Господь, Бог ваш.
5 Соблюдайте постановления Мои и законы Мои, которые исполняя, человек будет жив. Я Господь [Бог ваш].
6 Никто ни к какой родственнице по плоти не должен приближаться с тем, чтобы открыть наготу. Я Господь.
7 Наготы отца твоего и наготы матери твоей не открывай: она мать твоя, не открывай наготы ее.
8 Наготы жены отца твоего не открывай: это нагота отца твоего.
9 Наготы сестры твоей, дочери отца твоего или дочери матери твоей, родившейся в доме или вне дома, не открывай наготы их.
10 Наготы дочери сына твоего или дочери дочери твоей, не открывай наготы их, ибо они твоя нагота.
11 Наготы дочери жены отца твоего, родившейся от отца твоего, она сестра твоя [по отцу], не открывай наготы ее.
12 Наготы сестры отца твоего не открывай, она единокровная отцу твоему.
13 Наготы сестры матери твоей не открывай, ибо она единокровная матери твоей.
14 Наготы брата отца твоего не открывай и к жене его не приближайся: она тетка твоя.
15 Наготы невестки твоей не открывай: она жена сына твоего, не открывай наготы ее.
16 Наготы жены брата твоего не открывай, это нагота брата твоего.
17 Наготы жены и дочери ее не открывай; дочери сына ее и дочери дочери ее не бери, чтоб открыть наготу их, они единокровные ее; это беззаконие.
18 Не бери жены вместе с сестрою ее, чтобы сделать ее соперницею, чтоб открыть наготу ее при ней, при жизни ее.
19 И к жене во время очищения нечистот ее не приближайся, чтоб открыть наготу ее.
20 И с женою ближнего твоего не ложись, чтобы излить семя и оскверниться с нею.
21 Из детей твоих не отдавай на служение Молоху и не бесчести имени Бога твоего. Я Господь.
22 Не ложись с мужчиною, как с женщиною: это мерзость.
23 И ни с каким скотом не ложись, чтоб излить [семя] и оскверниться от него; и женщина не должна становиться пред скотом для совокупления с ним: это гнусно.
24 Не оскверняйте себя ничем этим, ибо всем этим осквернили себя народы, которых Я прогоняю от вас:
25 и осквернилась земля, и Я воззрел на беззаконие ее, и свергнула с себя земля живущих на ней.
26 А вы соблюдайте постановления Мои и законы Мои и не делайте всех этих мерзостей, ни туземец, ни пришлец, живущий между вами,
27 ибо все эти мерзости делали люди сей земли, что пред вами, и осквернилась земля;
28 чтоб и вас не свергнула с себя земля, когда вы станете осквернять ее, как она свергнула народы, бывшие прежде вас;
29 ибо если кто будет делать все эти мерзости, то души делающих это истреблены будут из народа своего.
30 Итак соблюдайте повеления Мои, чтобы не поступать по гнусным обычаям, по которым поступали прежде вас, и чтобы не оскверняться ими. Я Господь, Бог ваш.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Середа, 02.04.2008, 15:48
 
FillipAFДата: Понеділок, 19.05.2008, 08:54 | Повідомлення # 55
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Вовочка гуляет во дворе, тут слышит:
- Вовочка, иди домой!!!
- Щас, Ма...
- Я не мама, я папа!!!
- Да вас П@д@расов Х@Р розберёш!!!...
dash

А я за однополые браки. Но только если обе тёлки клёвые. scenic




Привет учасникам естественного отбора!
 
HeartlessДата: Вівторок, 20.05.2008, 23:16 | Повідомлення # 56
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Grey)
А звідки у гоміків свої діти??? Клоновані чи що?

Бувають випадки, коли людина розуміє що вона гомосексуаліст вже після гетеросексуального досвіду. Буває що у них вже є сім'ї і діти.

Але, як на мене, такі люди називається вже не гомосексуалами, а бісексуалами. B)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
RosTstaffДата: Середа, 21.05.2008, 10:18 | Повідомлення # 57
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 171
Репутація: 12
Статус: Offline
Сексуальные меньшынства ето просто те люди (существа) у которых не получаеться жить полноценной жизню и они ищут счастья иным путём. Не уважаю я таких!
 
sashkoДата: Середа, 21.05.2008, 10:39 | Повідомлення # 58
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Heartless)
Quote (Grey) А звідки у гоміків свої діти??? Клоновані чи що?

Бувають випадки, коли людина розуміє що вона гомосексуаліст вже після гетеросексуального досвіду. Буває що у них вже є сім'ї і діти.

Але, як на мене, такі люди називається вже не гомосексуалами, а бісексуалами.


А буває, що і тягне чоловіка до чоловіків, але із жіночками не проти. Як просвітила на Жорстокосердна, їх можна обізвати бісексуалами. А як по мені той же гомік. Хрін за редьку не солодший. Одне збочення.
Як казав один з класиків цього форуму: "це така хвороба головного мозку...". Тільки шановні форумчани я вам відкрию новину, якщо ви ще її не знали. Справа в тому, що хвороби головного мозку такіж заразні хвороби як, наприклад сифіліс чи грип. І зазвичай вони передаються повітрянно-крапельним шляхом, і здатні проникати в мозок через вуха та через зір. Так, наприклад, в історіїї були непоодинокі випадки, коли дурість одного чи невеликої групи людей перекидалась в голови більшої частини суспільства (згадайте Німетчину 33-го, Росію 17-го).

Одним словом, шановні, бережіться аби гомосексуалізм, столь пропагандируемый в современном обществе, як одна з "хвороб головного мозку" не перекинувся в ваші голови та голови ваших дітей.
Будьте пильні, я вас люблю!
:)



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
KINGДата: Пятниця, 13.06.2008, 10:57 | Повідомлення # 59
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 142
Репутація: 22
Статус: Offline
НЕ можу зрозуміти про що тема. Яка пропаганда гомосексуалізму, який імідж? Ви що, десь бачили плакати на стінках за закликами "Запрошуємо вас до нашого клубу гламурних хлопців! приходьте - буде весело! раз спробуєте і не зможете відірватися!"?? Я такого не бачив, навіть в інтернеті:) Так, дехто намагається на цьому заробити гроші, але ж не дуже добрі люди і на нещастях людських грошву заробляють.
Нема тут ніякого іміджу. Просто є хворі люди від природи, нестандартні, так що ж їм тепер вішатися? От ви тут говрите про релігію, її гуманізм, а ніяких гуманних відношень до гомосексуалів щось я у вас небачу. ну любе він чоловіків, та і Бог з ним - невже вас якийсь гомосексуал заставляв любити теж чоловіків?:)

 
oleksiy11Дата: Пятниця, 13.06.2008, 12:16 | Повідомлення # 60
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (KING)
От ви тут говрите про релігію, її гуманізм, а ніяких гуманних відношень до гомосексуалів щось я у вас небачу

Золоті слова




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
Форум » Все про все » Психологія, філософія » Гомосексуалізм: ІМІДЖ ЧИ ХВОРОБА? (Чи мають вони право на існування?)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net