Пятниця, 29.03.2024, 15:45
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Про сайт » Новини сайту » Оновлення відбулось (Як кому, а мені страх проблем принесло)
Оновлення відбулось
ExoДата: Четвер, 02.04.2009, 11:15 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Спочатку прошу пробачення за вимушену зупинку сайту на 2 дні. В звязку з глобальним оновленням хостинг повністю зупинив сайти, тож прийшлося сидіти і чекати. гублячи відвідування, рейтинги і якусь копійку.

Тепер до діла. Нововведення зробили багато, але поки що особисто адміністрація отримала лише проблеми dash . Наприклад всім вам відомий Admin просто-напросто завис і відписати від нього не маю можливості :( тому користуюся першим адміном сайту по замовчанню. Стараюся розібратися і довести все до нормального стану. Перші дні можливі баги, глюки. навіть перековеркання дизайну, тож попрошу віднестися до цього з розумінням і терпінням. Звичайно можна залишити все як є, але ж хочеться використати всі нововведення системи на повну (сподіваюся вам теж)!

Тому про будь-які неприємні баги відписуйте тут, будемо правити.


 
ExoДата: Четвер, 02.04.2009, 12:28 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Додано систему нагород, які ви тепер можете вручати один-одному як доповнення до репутації. Продивитися нагороди можна в профілі користувача напроти пункту "нагороди". ТАм показується загальна їх кількість у користувача, але якщо на цю цифру натиснути то можна буде переглянути в розгорнутому вигляді. Якщо ви бажаєте додати нагороду комусь, то потрібно в профілі користувача натиснут на "+", вибрати нагороду і написати за що саме ця нагорода вручається.

УВАГА! Відношення до нагород адміністрації буде таке ж сурове як і до репутації! давайте будемо взаємопривітливими і не пхати в ерпутації та нагорлоди один-одному якісь капості ні за що...

Продовження буде...


 
ExoДата: Четвер, 02.04.2009, 14:40 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Тепер маємо працюючу PDA-версію сайту. На наш сайт та форум можна заходити з КпК, мобільних телефонів та інших подібних пристроїв. Щоправда до кінця оборобувати дану функцію не можу, бо не маю таких пристроїв, але сподіваються багато кому згодиться.
 
AdminДата: Пятниця, 03.04.2009, 10:06 | Повідомлення # 4
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Підозрюю, що деякі із наших постійних користувачів не може зайти під своїм логіном чи паролем. Або ж не може змінити свої персональні дані.

Вся проблема в тому, що сервіс УКОЗ на якому знаходиться наш сайт вирішив об'єднати всих користувачів сайтів цього сервісу. Було створено сайт Unet.com де можна зайти під загальним аккаунтом (замість логіна використовується е-мейл) і вашим паролем з цього сайту. Якщо пароль з нашого сайту не підходе, то запросіть нагадування пароля, вам на е-мейл прийде посилання і перейшовши на нього вам один(!) раз покажуть ваш пароль до Унет. Цей самий пароль стане і вашим паролем для заходу на наш сайт. Там же, у вашому веб-топі (що це таке побачите) ви можете змінити свої дані (день народження, пароль та ін.)

Не знаю чи згодиться вам загальний аккаунт, але може - за допомогою нього ви зможете кожен створити сайт на умовно-безкоштовному хостингу (якщо вас це зацікавить), а також можете заходити по своєму е-майлі та паролі Унет на будь-який сайт від системи uCoz (крім тих які не підтримують загальний аккаунт). Хоча наш сайт поки що бажає відмовитися від загального доступу в цілях безпеки та зменшення пще ряда проблем. хоча не виключно що адміністратори сервісу запропонують якісь кращі послуги за допомогою Unet.com

На деякий час зробив можливість відписувати в чат всім. навіть гостям. Якщо щось не так пишіть туди (в тому разі якщо не можете відписати на форумі чи мені в ЛС чи ICQ)




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
AdminДата: Пятниця, 03.04.2009, 14:15 | Повідомлення # 5
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Усіх зареєстрованих користувачів прошу звернути увагу на верхню частину сайту. Там замість набридлиовї реклами ви тепер можете бачити панельку яка до цих пір була тільки у адміністраторів (щоправда більш функціональна). Передивіться уважно всі її можливості і я думаю якщо до неї звикнути, то навігація і функціональність по нашому сайту стане для вас більш легшою та обширнішою.


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
SamoswalДата: Пятниця, 03.04.2009, 19:44 | Повідомлення # 6
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Прикол, мені тепер знову 19!
Тепер я бачу репутацію можна піднімати скільки завгодно раз одній людині?




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
AdminДата: Субота, 04.04.2009, 09:55 | Повідомлення # 7
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Зміна репутації тепер буде залежати від кількості репутації того, хто її змінює. Чим більше очків репутації у вас - тим більше добавиться чи відбавиться репутації у того кому ви її додаєте\віднімаєте. До того ж, тепер при кожній зміні репутації буде вказуватися посилання на тему, в якій вам її змінили. А отже відразу буде видно чи за щось конкретне вам підняли репутацію, чи просто так накручуєте.

Як вам такий варіант?




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
SamoswalДата: Неділя, 05.04.2009, 13:00 | Повідомлення # 8
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Супер!



I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
PePeL-soNДата: Вівторок, 21.04.2009, 08:22 | Повідомлення # 9
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
У розділі Кобеляччина, в Темі афіша останє повідомлення написане від Hypnose(так видно при вході), а як заходиш в саму тему, то його нема(повідомлення)..То мене глючи чи форум??


Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
НерекламаДата: Вівторок, 21.04.2009, 17:23 | Повідомлення # 10
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
PePeL-soN, те повідомлення видалене за спам :)


"Життя - це шанс на щастя."

 
AdminДата: Середа, 22.04.2009, 09:33 | Повідомлення # 11
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (PePeL-soN)
У розділі Кобеляччина, в Темі афіша останє повідомлення написане від Hypnose(так видно при вході), а як заходиш в саму тему, то його нема(повідомлення)..То мене глючи чи форум??

Ууууу, Пепел-сон, видно перегуляв на Великдень :)

Хоча ні, то дійсно глюкнув форум. Поки що з невідомих причин, раніше такого не було. Тільки от по ділу щось у тій темі ніхто не пише :(




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
PePeL-soNДата: Четвер, 23.04.2009, 10:53 | Повідомлення # 12
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (Admin)
Ууууу, Пепел-сон, видно перегуляв на Великдень

:D dash %) Саме так)
Quote (Admin)
Тільки от по ділу щось у тій темі ніхто не пише :(

Адміне не хвилюйся))))Всьому свій час)))Адже літо на носі, а там ой яка маса міропріємств намічається))) yes



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
AxelДата: Неділя, 14.06.2009, 12:23 | Повідомлення # 13
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 373
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Exo)
Тепер маємо працюючу PDA-версію сайту. На наш сайт та форум можна заходити з КпК, мобільних телефонів та інших подібних пристроїв. Щоправда до кінця оборобувати дану функцію не можу, бо не маю таких пристроїв, але сподіваються багато кому згодиться.

з телефона на сайт не заходе!

Додано (14.06.2009, 12:23)
---------------------------------------------
телефон Nokia N 72 (смартфон) пробував з браузерів Opera mini 4.2 , UCWEB6 , NetFront , але не заходить!




Краща бібліотека віршів
 
AdminДата: Неділя, 14.06.2009, 15:04 | Повідомлення # 14
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Axel)
з телефона на сайт не заходе!

Додано (14.06.2009, 12:23)
---------------------------------------------
телефон Nokia N 72 (смартфон) пробував з браузерів Opera mini 4.2 , UCWEB6 , NetFront , але не заходить!


Дякую за інфу, будемо перевіряти...



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
Форум » Про сайт » Новини сайту » Оновлення відбулось (Як кому, а мені страх проблем принесло)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net