Пятниця, 29.03.2024, 12:57
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 12 з 12
  • «
  • 1
  • 2
  • 10
  • 11
  • 12
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Шкарбан Анатолій Миколайович (Депутат Полтавської обласної ради.)
Шкарбан Анатолій Миколайович
AdminДата: Вівторок, 11.12.2007, 18:22 | Повідомлення # 1
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
В даній темі форуму ви можете задати запитання депутату Полтавської обласної ради від Блоку Юлії Тимошенко, Шкарбану Анатолію Миколайовичу.
Розмова з Анатолієм Шкарбаном відбудеться в суботу 22 грудня 2007 року з 14.00 до 16.00. Пріоритет надається тим питанням, які будуть задані в режимі "online". Всі інші питання будуть розглянуті по мірі можливостей гостя. Тому рекомендовано заходити на даний розділ форуму саме у вище вказаний час і швидко записувати свої питання.

За підтримки газети "ЕХО Кобеляк"




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
mazepas2008Дата: Понеділок, 06.04.2009, 23:01 | Повідомлення # 166
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
В принципі, я так і думав. Гроші правлять бал. А в райду за рік оборот до 6 млн грн. По маштабах району-нормальні "бабки".
Ми чуємо із ЗМІ про откати, корупцію, хабарі, лобіювання інтересів десь там: у столиці, великих містах. А в Кобеляках це теж є, тільки "бабки" хадять на порядок менші.

 
ШкарбанДата: Вівторок, 07.04.2009, 20:16 | Повідомлення # 167
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Ми чуємо із ЗМІ про откати, корупцію, хабарі, лобіювання інтересів десь там: у столиці, великих містах. А в Кобеляках це теж є, тільки "бабки" хадять на порядок менші.

Можу тільки позаздрити Вам, що Ви не знаєте точні об’єми бюджетних коштів які привласнюються на різних рівнях. Коли мені сказали, що в одному із найбідніших районів області керівник за 2 роки зумів купити квартиру у Києві я був шокований.


 
mazepas2008Дата: Вівторок, 14.04.2009, 22:39 | Повідомлення # 168
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
що в одному із найбідніших районів області керівник за 2 роки зумів купити квартиру у Києві я був шокований.

Нащо мені чужі райони, я по своєму бачу що робиться. ЦІкаво, як один із наших очільників,працюючи на старій роботі роками їздив на стареньких "Жигулях", а сівши у владне кріселко придбав собі іномарку за 40тис дол, доці купив у центрі міста квартирку, зробив вдома шикарний євроремонт...І все це за мізерну зарплату слуги кобеляцької громади?????


 
ШкарбанДата: Середа, 15.04.2009, 05:36 | Повідомлення # 169
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
І все це за мізерну зарплату слуги кобеляцької громади?????

У Вас звідкіля цей «старорежимний» вислів? Сьогодні це словосполучення навіть у виборчих перегонах не використовують. tommy


 
mazepas2008Дата: Середа, 29.04.2009, 21:21 | Повідомлення # 170
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
У Вас звідкіля цей «старорежимний» вислів? Сьогодні це словосполучення навіть у виборчих перегонах не використовують.

Полюбляю читати архівні матеріали.От нещодавно потрапила до рук газета "Колос" за 6 травня 1989 року про кандидата в народні депутати СРСР Шкарбана М.І. стаття називалась "Це серцю дороге село". :D

Додано (29.04.2009, 21:21)
---------------------------------------------
Шкарбан, прочитав у "Колосі", що депутати не підтримали будівницво птахокомплексу, відклали на довивчення. Запитання до вас, як до голови колітету облради по екології: яка користь чи шкода нашому району від цього птахокомплексу?


 
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Шкарбан Анатолій Миколайович (Депутат Полтавської обласної ради.)
  • Сторінка 12 з 12
  • «
  • 1
  • 2
  • 10
  • 11
  • 12
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net