Пятниця, 29.03.2024, 16:08
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Шкарбан Анатолій Миколайович (Депутат Полтавської обласної ради.)
Шкарбан Анатолій Миколайович
AdminДата: Вівторок, 11.12.2007, 18:22 | Повідомлення # 1
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
В даній темі форуму ви можете задати запитання депутату Полтавської обласної ради від Блоку Юлії Тимошенко, Шкарбану Анатолію Миколайовичу.
Розмова з Анатолієм Шкарбаном відбудеться в суботу 22 грудня 2007 року з 14.00 до 16.00. Пріоритет надається тим питанням, які будуть задані в режимі "online". Всі інші питання будуть розглянуті по мірі можливостей гостя. Тому рекомендовано заходити на даний розділ форуму саме у вище вказаний час і швидко записувати свої питання.

За підтримки газети "ЕХО Кобеляк"




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
MuravkaДата: Пятниця, 21.12.2007, 23:53 | Повідомлення # 16
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Шановний Анатолій Миколайович! Якщо ви продивлялися форум то мабуть найчастіше зустрічали мене на темі "Про це..." З вашого дозволу я не буду змінювати свою цікавість в спілкуванні і задам питання то цій темі, мабуть не тільки мені буде цікаво про це дізнатися. Але на Вашій відповіді не нанаполягаю, якщо вважатимете за потрібне не відповідати то це ваше право. Але наскільки я вас знаю ви цілком нормальна людина, і думаю у Вас неповинно бути проблем в спілкуванні про це...
1.Як ви відноситесь до дошлюбного сексу, чи варто цим займатися до весілля, щоб зрозуміти чи ви підходите один одному у ліжку. (діло не в розмінах статевих органів, а цілком в усих сексуальних відносинах)
2. Чи знає ваша дружина про всі ваші сексуальні бажання?
3. Як ви вважаєте, чи варто самому розповідати своїй половині про зраду (якщо вона вже сталася), чи краще якщо вона (половинка) дізнається про це від когось.
4. Ваша думка. Чи нормально те, що закохана молода пара хоче спробувати щось нове в сексі, наприклад секс утрьох, тобто запросити до себе ще одну особу, (дівчину, хлопця).
5. І на останок. Що для Вас означає секс? (Шалене задоволення чи просто метод для зачаття нової людини).

З повагою до ВАС.




Я люблю людей.



Повідомлення відредагував Muravka - Пятниця, 21.12.2007, 23:54
 
ШкарбанДата: Субота, 22.12.2007, 09:10 | Повідомлення # 17
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Саруман)
Анатолій Миколайович, чи згодні ви (в принципі) з тим, що будь-яка влада завжди пила і питиме чужу кров (образно)?

Згоден, що при любій конфігурації влади чиновники будуть шукати шляхи використання владних можливостей для своєї особистої користі. Протидією цьому може бути тільки громадський контроль. Теоретично , головним завданням кожної ради , контроль за діями виконавців

Добавлено (22.12.2007, 08:32)
---------------------------------------------

Quote (Саруман)
Ваша думка з приводу раптового ремонту доріг у Кобеляках?

Кінець бюджетного року і на область « скинули» субвенцію з Державного бюджету. Якщо їх не освоїти , підтвердивши актом виконання робіт, то вони повернуться на Київ. Тому і штурмовий метод освоєння. Це чергове підтвердження бюджетної політики Держави у взаємовідношеннях з регіонами. Кошти забираються і перерозподіляються в ручному режимі. Скинувши субвенцію в четвертому кварталі Кабмін і не надіявся на їх освоєння.

Добавлено (22.12.2007, 08:36)
---------------------------------------------

Quote (Grey)
Ви витратили близько 10 років, щоб отримати диплом лікаря. Чому Ви покинули традиційну медицину?

Мене і мою дружину "видавили " із системи охорони здоров"я, але мітингів із цього факту ні серед колег, ні серед пацієнтів я не пам"ятаю.

Добавлено (22.12.2007, 08:56)
---------------------------------------------

Quote (Grey)
і підрахуйте скільки бюджетів потрібно, щоб їх вирішити:

Визнаю не коректність свого твердження про можливість районного бюджету забезпечити достатній рівень медичного обслуговування. Але я переконаний у проблемах прозорості і раціональності формування і виконання бюджетів.

Добавлено (22.12.2007, 09:01)
---------------------------------------------
Шановна "Муравка", Ваші запитання цікаві і мають право на життя, але сьогодні я не готовий винести наше обговорення цих проблем на широкий загал. Я не впевнений що мої відповіді і роздуми добавлять мені бали. Вибачте.

Добавлено (22.12.2007, 09:10)
---------------------------------------------
Зайка
Хочу спитати у Шкарбана чи можете ви сказати яка у вас в заведенії середня зарплата, і скільки получаете ви?

Зарплата працівників інтернату не задовольняє ні їх, ні мене.
Держава, на жаль, не високо оцінює працю людей які обслуговують інвалідів , ветеранів і інші категорії, що потребують допомоги.
Говорити ж про конкретні цифри не буду.


 
СаруманДата: Субота, 22.12.2007, 11:12 | Повідомлення # 18
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 80
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
Я не впевнений що мої відповіді і роздуми добавлять мені бали.

Так Ви тут заради якихось балів? А який за них приз дадуть? gifts
Це ж нібито "Кабінет", а не "Поле Чудес".



Весна будет когда-нибудь завтра...
 
ШкарбанДата: Субота, 22.12.2007, 11:20 | Повідомлення # 19
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Саруман)
Так Ви тут заради якихось балів?

Я тут по запрошеню, а вжитті кожна людина говорить, робить , живе, розуміючи що ти знаходишся не на безлюдному острові а серед людей. Оцінка людьми твоєї діяльності не останній фактор.

 
СаруманДата: Субота, 22.12.2007, 11:34 | Повідомлення # 20
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 80
Репутація: 3
Статус: Offline
Як Ви відноситесь до вкраденого капіталу і чи крали коли-небудь самі?

Відповідаючи на це питання, будь-ласка, уявіть що ви на безлюдному острові smile




Весна будет когда-нибудь завтра...
 
ШкарбанДата: Субота, 22.12.2007, 14:02 | Повідомлення # 21
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Саруман)
Як Ви відноситесь до вкраденого капіталу і чи крали коли-небудь самі?

Крадіжка - це злочин, який зафіксовано рішенням суду. У мене може викликати здивування раптове збагачення якоїсь людини, але без доказу в суді незаконності володіння коштами чи майном підстав когось звинувачувати я не маю.

 
paliyДата: Субота, 22.12.2007, 14:18 | Повідомлення # 22
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Доброго здоров"я, пане депутат! А як Ви думаєте: для рекламного грибка на розі Шевченка і Московської не багато 3 тис. грн.?


Сім-сім
 
ШкарбанДата: Субота, 22.12.2007, 16:01 | Повідомлення # 23
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (paliy)
Доброго здоров"я, пане депутат! А як Ви думаєте: для рекламного грибка на розі Шевченка і Московської не багато 3 тис. грн.?

Я впевнений, що собівартість повністю відповідає проектно-кошторисній документації. Хоча я знаю багато законних можливостей, як собівартість будь-якого капітального будівництва можна збільшити або зменшити. Не порушуючи чинного законодаства.

Добавлено (22.12.2007, 15:06)
---------------------------------------------
До мене дійшла інформація що вам пропонували більш злачні місця під сонцем, і ви відмовились. Чи це правда? Якщо так то Що вас тримає в Кобеляках чи в ліщинівці?

"Злачних" місць мені пока не пропонували. Якщо мова йде про інше місце роботи, на сьогоднішній день офіційних пропозицій до мене не надходило. Але я висловлювався про бажання або небажання при теоретичному обговоренні можливих кадрових пропозицій.
Невже я кобелякам так надоїв? кобеляки нормальне місце для проживання.

Добавлено (22.12.2007, 16:01)
---------------------------------------------
Що ви можете сказати про кваліфікованіст ь лікарів в кобеляцькій лікарні. Зараз майже не залишилось людей, які б були нею задоволені. Що ви можете сказати про це, як лікар. Які причини цього явища.
Я виховувася тоді, коли обговорення рівня надання медичної допомоги колегами вважалося неетичним. Тож оцінку роботи Кобеляцької лікарні я не буду робити. Проблема в іншому. В зниженні самого авторитету медичного працівника в сьогоднішній риночний період. 20 років назад прийшовши на роботу в лікарню лікарем, вже через півроку весь район знав, щ є такий лікар, бо друге відношення було до лікарів. Сьогодні часто пацієнт чи хворий не запам’ятовує прізвище, ім’я, по батькові того, хто його вчора лікував. І це є великою проблемою. Хоча я переконаний в не розумінні людьми того об’єму роботи, відповідальності і суспільному значенні, яке роблять медики сьогодні. На жаль ми до медицини відносимось, як до обслуговування, порівнюючи з іншими надавачами послуг, хоча це зовсім різні речі.


 
ivanДата: Неділя, 20.01.2008, 16:49 | Повідомлення # 24
Бувалий
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Репутація: 14
Статус: Offline
Шановний Анатолій Миколайович ! Яке Ваше відношення до сьогоднішньої кобеляцької міліції ? Чи задовольняє Вас їх робота ? comando SNG banned party


Не забуваємо ставити "+" якщо комусь допоміг !
 
ШкарбанДата: Понеділок, 21.01.2008, 06:25 | Повідомлення # 25
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Дякую не тільки за питання, а за те що згадали що є кабінет. Робота міліції мене не задовільняє як і кожного жителя Кобеляк та мабуть і усієї України. Але на рівні одного міста цю проблему не вирішити. Можливо потрібно переходити від " міліції - озброєного пролетаріату " до формування муніцепальної поліції. Люди які наймаються громадою для виконання якихось завдань краще контролюються по якості роботи. Хоча дивлячись на події в Державі, (бійка Луценка з Черновецьким), можливо найкращий варіант посилення прав самозахисту. Колись КОЛЬТ в Америці захищав краще шерифа. Тож до озброєння і самозахисту. Як пропозиція?

Ще раз дякую що згадали про моє існування, надіюсь на діалог і з іншими учасниками форуму.


 
ivanДата: Понеділок, 21.01.2008, 14:23 | Повідомлення # 26
Бувалий
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Репутація: 14
Статус: Offline
Шановний Анатолій Миколайович ! Питанна муніципальної міліції вже давно обговорюється, але хто не дає міському голові на базі відповідного Закону України створити громадське формування по охороні громадського порядку. Досвід такого форумвання є. В м.Комсомольськ нашим земляком Хряпою О.С. створене громадське формування, яке функціонує реально і приносить реальні результати. Відносно контролю за міліцією я з Вами згоден. Потрібно щоб хоч раз в квартал наш шановний Юрій Віталійович звітувався перед громадою району і вислуховував всі претензії до роботи міліції. Після цього приймав відповідні рішення, щодо покращення роботи міліції, а на наступній зустрічі звітувався що було зроблено по кожному питанню. Конкретно, без будь-яких хмар.
Відповідно Вашого заклику до озброєння я проти. Наші люди ще не "дозріли", щоб володіти зброєю для самозахисту. І так тії зброї повно на вулицях.
Моя думка така, що необхідно створити громадське формування в Кобеляках і щоб воно було не на бумазі, а реально працювало і забезпечувало охорону громадського порядку на вулицях м.Кобеляки, тобто здійснювало цілодобове патрулювання вулиць міста.



Не забуваємо ставити "+" якщо комусь допоміг !
 
ШкарбанДата: Вівторок, 22.01.2008, 06:02 | Повідомлення # 27
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (ivan)
Наші люди ще не "дозріли", щоб володіти зброєю для самозахисту

Ми зловживаємо оцінкою людей на їхню зрілість. Наші люди , це ми з Вами, тож говоріть не узагальнюючи а конкретно про нас.
Quote (ivan)
громадське формування

Це форма самоорганізації для виконання якогось завдання, тож відмовляючись від озброєння Ви пропонуєте теж саме- самозахист.
Quote (ivan)
так тії зброї повно на вулицях.

Незаконної зброї багато а законно озброюватися Ви проти, не логічно, давайте урівноважимо громадян з бандюками.
А претензії до роботи міліції можна висловливати і сьогодні через ЗМІ. Питання в іншому, ми хочемо щоб хтось самоорганізовувався і захищав нас, хтось від імені громади критикував роботу міліції і т.д.
Ми продовжуємо практику перекладання своїх проблем і вирішення їх на чужі плечі залишаючи за собою єдиний обов"язок - контроль за активністю та критику зусиль своїх добровольних захисників.

 
EVAДата: Середа, 23.01.2008, 22:47 | Повідомлення # 28
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Анатолію Миколайовичу!
Думаю, що Ви маєте якусь мрію. ;)
Скажіть, будь ласка, яка Ваша найзаповітніша мрія в житті? І чи здійснилась вона?



Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
ШкарбанДата: Четвер, 24.01.2008, 13:17 | Повідомлення # 29
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (EVA)
Скажіть, будь ласка, яка Ваша найзаповітніша мрія в житті? І чи здійснилась вона?

Дякую за запитання, хоча як виявилося воно надзвичайно складне.
Я переріс той вік , коли вірилося у перемогу добра над злом. Я переріс той вік коли по ночам мрії заважали спати.
Нажаль ,або на щастя , ще не наступив вік щоб сидячі в кріслі біля каміну з келихом кон"яку перегортати сторінки прожитого життя. Сьогодні мрії замінились на плани, завдання і перспективи. Але аналізуючи прожиті46 років я в загалом задоволений.

 
EVAДата: Четвер, 24.01.2008, 14:36 | Повідомлення # 30
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Дякую, Анатолію Миколайовичу! ;)
Перефразую питання - які Ваші найзаповітніші плани здійснились?



Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Шкарбан Анатолій Миколайович (Депутат Полтавської обласної ради.)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net