Пятниця, 29.03.2024, 09:31
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Шкарбан Анатолій Миколайович (Депутат Полтавської обласної ради.)
Шкарбан Анатолій Миколайович
AdminДата: Вівторок, 11.12.2007, 18:22 | Повідомлення # 1
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
В даній темі форуму ви можете задати запитання депутату Полтавської обласної ради від Блоку Юлії Тимошенко, Шкарбану Анатолію Миколайовичу.
Розмова з Анатолієм Шкарбаном відбудеться в суботу 22 грудня 2007 року з 14.00 до 16.00. Пріоритет надається тим питанням, які будуть задані в режимі "online". Всі інші питання будуть розглянуті по мірі можливостей гостя. Тому рекомендовано заходити на даний розділ форуму саме у вище вказаний час і швидко записувати свої питання.

За підтримки газети "ЕХО Кобеляк"




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
ШкарбанДата: Пятниця, 29.02.2008, 04:36 | Повідомлення # 106
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Grey,
Quote (Grey)
А Ви проведіть порівняння з російським рівнем життя учителя, лікаря і т.д.; з системою охорони здоров"я, з пенсійним забезпеченням і т.д.

Ми говоримо про різні речі, демократію і рівень соціальних послуг. Дійсно, в деяких тюрмах чи колоніях медичне забеспечення чи харчування може бути краще чим у якомусь місті але тюрма залишається тюрмою.

Добавлено (29.02.2008, 04:36)
---------------------------------------------

Quote (Admin)
але якщо порівняти Україну з іншими постСРСР-овськими країнами, то ми найдемократичніші!

Ви мабуть забули прибалтійські країни де демократичні процеси не в порівнянні з Україною.

 
GreyДата: Пятниця, 29.02.2008, 06:40 | Повідомлення # 107
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
Ми говоримо про різні речі, демократію і рівень соціальних послуг

Я думаю, більшість людей обрала б високий рівень соціально-забезпеченого життя.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
perekosДата: Пятниця, 29.02.2008, 10:25 | Повідомлення # 108
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Grey)
Я думаю, більшість людей обрала б високий рівень соціально-забезпеченого життя.

Не потрібно так категорично :) Далеко не все міряється грошима. Дивно, але чим стаю старше - тим більше це розумію.



 
ШкарбанДата: Пятниця, 29.02.2008, 10:25 | Повідомлення # 109
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Grey)
Я думаю, більшість людей обрала б високий рівень соціально-забезпеченого життя
Вимушенний з Вами погодитись. Дійсно наші люди готові відмовитися від свобод і демократичних засад на користь споживацьких настроїв. Тому і тяготіють до "сильної руки", до авторитаризму. І досвід останніх 80 років нічому не навчив.
В хліву ситніше, сухіше, світліше і безпечніше чим у лісі. Правда колись поведуть під ніж але кожен надіється що не скоро і не його першим.

 
GreyДата: Пятниця, 29.02.2008, 15:47 | Повідомлення # 110
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
Правда колись поведуть під ніж але кожен надіється що не скоро і не його першим.

Будь-яка держава є інструментом пригноблення власного народу і не потрібно тішити себе ілюзіями свободи
Quote (perekos)
Далеко не все міряється грошима.

Тобто Ви готові свідомо відмовитися від безкоштовної освіти, медицини, гарантованого працевлаштування, достойної зарплатні і т.д. заради можливості обирати і бути обраним? Сумніваюсь я однак yes




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ШкарбанДата: Пятниця, 29.02.2008, 17:03 | Повідомлення # 111
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline

Quote (Grey)
Тобто Ви готові свідомо відмовитися від безкоштовної освіти, медицини, гарантованого працевлаштування, достойної зарплатні і т.д. заради можливості обирати і бути обраним? Сумніваюсь я однак

Прошу вибачення,але це ДЕМАГОГІЯ.
Quote (Grey)
Будь-яка держава є інструментом пригноблення власного народу

Держава - це 1) сукупність людей, території, на якій вони проживать, та суверенної у межах даної території влади; 2) організація політичної влади, головний інститут політичної системи суспільства, який спрямовує і організовує за допомогою правових норм спільну діяльність людей і соціальних груп, захищає права та інтереси громадян. (Юридична енциклопедія)'

Quote (Grey)
не потрібно тішити себе ілюзіями свободи

Свобо́да — здатність людини поступати відповідно до своїх бажань, інтересів і цілей на основі знання об'єктивної дійсності. Свобода - в найбільш загальному значенні, наявність можливості вибору, варіантів витоку подій. Відсутність вибору, варіантів росходження події рівносильна відсутністю свободи.

 
ivanДата: Пятниця, 29.02.2008, 23:40 | Повідомлення # 112
Бувалий
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Репутація: 14
Статус: Offline
Шановний Анатолій Миколайович !
Я розумію що Ви людина -політик, але особисто мені набридло читати Ваші вислови, слова, фрази і т.д., які спеціально заучені для публіки або взяті із якихось інших джерел.
Моє Вам побажання- відповідайте своїми словами і від щирого серця. Можна словами, які будуть доступні для всієї аудиторії.
Ви не на мітингу і за Ваші відповіді ніхто Вам ніякого рейтингу виставляти не буде.
Особисто мені б хотілося почути відповіді Шкарбана-людини , а не політика. Хотілося почути чесні відповіді, те що у Вас на душі Анатолій Миколайович, а не те що Вам потрібно говорити, керуючись Ваши статусом у суспільстві.
Набридла показуха ! Хочеться щирості !!!!!!
:( :( :(



Не забуваємо ставити "+" якщо комусь допоміг !
 
ШкарбанДата: Субота, 01.03.2008, 07:19 | Повідомлення # 113
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (ivan)
Хотілося почути чесні відповіді, те що у Вас на душі Анатолій Миколайович, а не те що Вам потрібно говорити, керуючись Ваши статусом у суспільстві.
Набридла показуха ! Хочеться щирості !!!!!!

Запитань, які б мали відношення до мене як до людини а не до депутата, я ще не отримав.

Quote (ivan)
Я розумію що Ви людина -політик

Надіюся що Ви помиляєтеся, я вважаю себе в першу чергу людиною, чоловіком, батьком, сином, а політика то вже десь там на .....анадцятому місці.
Quote (ivan)
Ви не на мітингу

На мітинги принципово стараюся не ходити бо це не місце де можна щось почути чи вирішити.
Quote (ivan)
Ваші вислови, слова, фрази і т.д., які спеціально заучені для публіки або взяті із якихось інших джерел.

Навмисно нічого не заучую, хоча можливо Ви маєте рацію, бо ж працюючи довгий час із документами які мають свій стиль, і у побуті підсвідомо цей стиль проявляється.

 
KoxaДата: Неділя, 02.03.2008, 18:42 | Повідомлення # 114
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго Вам вечора, Анатолій! :)
Проглянувши ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ, спало на думку, чи не шкода Вам втраченого часу?.. В тому числі, на "просиджування" в цьому форумі? Що Вам, це особисто дає? Чи, це задля дружніх стосунків з Редакцією?
Дякую. :)

 
ivanДата: Неділя, 02.03.2008, 18:48 | Повідомлення # 115
Бувалий
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Репутація: 14
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
Запитань, які б мали відношення до мене як до людини а не до депутата, я ще не отримав.

Розкажіть якщо це не секрет де Ви познайомилися із своєю дружиною ? Як це було ?



Не забуваємо ставити "+" якщо комусь допоміг !


Повідомлення відредагував ivan - Неділя, 02.03.2008, 18:48
 
ШкарбанДата: Понеділок, 03.03.2008, 05:17 | Повідомлення # 116
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Доброго ранку.
Quote (Koxa)
Проглянувши ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ, спало на думку, чи не шкода Вам втраченого часу?.. В тому числі, на "просиджування" в цьому форумі? Що Вам, це особисто дає? Чи, це задля дружніх стосунків з Редакцією?

Кожен ранок я переглядаю до 30 інтернет видань тож "просиджувати" на форумі не маю часу. Не думаю що моя присутність на форумі впливає на мої взаємовідносини з редакцією бо матеріал про кабінет уже пройшов. Хоча я б із задоволенням прийняв би участь в любій слідуючій конференції, бажано в формі дискусії.

Добавлено (03.03.2008, 05:01)
---------------------------------------------
Що до запитань- відповідей то тут ситуація двояка, можливо я не представляю інтерес для інших запитань ;
можливо учасникам форуму не цікаві інші запитання.
З іншого боку я теж бачу проблему в тому, що зареєстрованих 776 а активних форумчан до 10, це повинно стати для чедакції предметом роздумів і дій. Але погодтесь що для Кобеляків мати свою постійно діючу інтернет газету це здорово, тому я із задоволенням буду продовжувати спілкування з надією найти однодумців.

Добавлено (03.03.2008, 05:17)
---------------------------------------------

Quote (ivan)
Розкажіть якщо це не секрет де Ви познайомилися із своєю дружиною ? Як це було ?

В цьому році ми св"яткуватимемо 20 річницю сімейного життя, хоча я не можу в це повірити так бистро пролетів час.
А познайомилися ми в гуртожитку, де я періодично обходив кімнати однокурсниць у пошуках дармової їжі. Поїсти на дурницю це теж була ціла наука, потрібно було підтримувати з студентками дружні відносини щоб покормили але не переступати межу, щоб не "прикормили". В одну із таких кімнат і підселили молоденьку первокурсницю із села яка тихенько сиділа в куточку і спостерігала як ми апетитно поїдаємо все що приготувала її мама.
В подальшому були різні подїї, які не можна обговорювати на загал, але все закінчилося одруженням і народженням доньки Оксани .

 
ivanДата: Понеділок, 03.03.2008, 13:57 | Повідомлення # 117
Бувалий
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Репутація: 14
Статус: Offline
Спасибі Вам Анатолій Миколайович за відповідь. Просто вже так надоїла політика і проблеми, що хочеться почути щось приємне, трохи романтичне.
Я думаю кобеллячанам буде цікаво дізнатися про Шкарбана-людину, а не політичного діяча-депутата.
Анатолій Миколайович, а Ви за натурою людина романтична ? Подобається Вам спів солов"я, відпочинок на березі річки ?



Не забуваємо ставити "+" якщо комусь допоміг !
 
ШкарбанДата: Понеділок, 03.03.2008, 16:15 | Повідомлення # 118
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (ivan)
Ви за натурою людина романтична ? Подобається Вам спів солов"я, відпочинок на березі річки ?

Свого часу був аж занадто романтичним і емоційним. Життя показало складність повної залежності від таких почуттів, тому з часом вимушенний був стати і практичнішим і цинічнішим і більш незалежним від своїх емоцій.
Відпочинок на березі річки не завжди вдається а ось шашлик в садочку із дружиною практикуємо, при цьому не зважаючи на 20 річне подружнє життя нам в ці хвилини цікаво і у двох.

Quote (ivan)
Шкарбана-людину, а не політичного діяча-депутата.

Шкода якщо мене сприймають як депутата у відриві від розуміння мене як людини, моє депутатство це продовження моїх людських прагнень, уподобань , мрій і т.д.
А взагалому сьогодні депутатська діяльність наскільки заполітизована партійними ознаками що може дійсно людського в ній майже не залишилося.

 
ivanДата: Понеділок, 03.03.2008, 22:48 | Повідомлення # 119
Бувалий
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Репутація: 14
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
сьогодні депутатська діяльність наскільки заполітизована партійними ознаками що може дійсно людського в ній майже не залишилося

З цим я з Вами згоден на всі 100 %. %) %) %)
Ще одне запитання. А хотілося б Вам опинитися на безлюдному острові і прожити там деякий час ?
І які б у Вас були відчуття після повернення до сучасного життя , "до депутатства, як продовження Ваших мрій" ?



Не забуваємо ставити "+" якщо комусь допоміг !
 
ШкарбанДата: Вівторок, 11.03.2008, 20:41 | Повідомлення # 120
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (ivan)
А хотілося б Вам опинитися на безлюдному острові і прожити там деякий час ?

Дійсно, інколи хочеться побути на самоті, без людей, без спілкувань, без ЗМІ. Колись подобалось підводне мисливство. Тихо, рибки і ні одної людської фізіономії. Інколи хочеться плюнути на все і працювати лісником щоб цілими днями ходити лісом у самоті.
Quote (ivan)
І які б у Вас були відчуття після повернення до сучасного життя , "до депутатства, як продовження Ваших мрій" ?

Я і сьогодні покидаючи територію інтернату складно адаптуюся в сучасне життя. Але щоб це зрозуміти потрібно побувати в інтернаті, відчути атмосферу, поспілкуватися з підопічними, і т.д. Запрошую.

Добавлено (11.03.2008, 20:41)
---------------------------------------------
suicide




Повідомлення відредагував Шкарбан - Субота, 15.03.2008, 06:13
 
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Шкарбан Анатолій Миколайович (Депутат Полтавської обласної ради.)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net