Пятниця, 19.04.2024, 16:36
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Цивільний шлюб
Цивільний шлюб
sashkoДата: Вівторок, 08.01.2008, 13:15 | Повідомлення # 1
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Зараз багато хто живе в так званому "цивільному шлюбі".
Тобто це така ситуація, коли чоловік і жінка погоджуються жити разом під одним дахом, спати в одній постілі, та при цьому не розписуються в Рагсі чи не вінчаються в церкві.
У кого яке ставлення до такого життя?
І чому саме таке?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
EVAДата: Вівторок, 08.01.2008, 18:12 | Повідомлення # 2
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Я - проти цивільного шлюбу.
Бо вважаю, що люди, які обирають такий "шлюб", не впевнені у своїх почуттях, цивільний шлюб ні до чого не зобов"язує чоловіка й жінку. Тому вони не бережуть такий шлюб. Та й шлюбом такі стосунки назвати, чесно кажучи, важко...



Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
GreyДата: Вівторок, 08.01.2008, 19:18 | Повідомлення # 3
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
не вінчаються в церкві

Вінчання в церкві для держави є незаконним і такий шлюб єюридично не дійсним ( бо у нас церква відокремлена від держави ), тобто по визначенню цивільним.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ОксанаДата: Вівторок, 08.01.2008, 21:50 | Повідомлення # 4
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
В мене такий "цивільний шлюб" став позитивним досвідом, ще раз підтвердив правильність нашого вибору - стати родиною! Що ми згодом і зробили wink
 
EVAДата: Середа, 09.01.2008, 19:49 | Повідомлення # 5
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (Оксана)
В мене такий "цивільний шлюб" став позитивним досвідом, ще раз підтвердив правильність нашого вибору - стати родиною! Що ми згодом і зробили

Але, на жаль, досить часто буває навпаки...
Моя подруга має досить плачевний досвід цивільного шлюбу. Від цього так званого шлюбу вона народила дитину. Прожили кілька років з так званим чоловіком у мирі й злагоді, поки... він безслідно не зник з нашого міста. От і жив у цивільному шлюбі. Ніяких обовязків, ніякої відповідальності.
Але, не буду категоричною. Все, в першу чергу залежить від самої людини.




Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
GreyДата: Середа, 09.01.2008, 21:56 | Повідомлення # 6
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (EVA)
Моя подруга має досить плачевний досвід цивільного шлюбу.

Згідно статистики по Україні зараз близько 40-50% законних шлюбів закінчуються розлученням.
Висновки робіть самостійно.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Четвер, 10.01.2008, 11:18 | Повідомлення # 7
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Висновки робіть самостійно.

Спробую, зробити.
В Божому розумінні цивільний шлюб є просто блудом!
Також, раніше серед нормальних людей таке явище, як цивільний шлюб, називалося просто - блуд!
Нажаль на цьому форумі я не можу бути лаконічний. Адже, чомусь на мої лаконічні запитання тут відповідають в більшості випадків ну зовсім лаконічно, тобто ніяк.
Тому знову прийдеться розжовувати самому.
Широка розповсюдженність цього явища (цивільного шлюбу), а також великій відсоток розлучень офіційних браків в наш час мають насправді однакові причини.
Які ж они?
1 Безбожжя. Аби не вдаватися в історію питання більш детальніше скажу так: На протязі віків дехто промивав людям мізки, з певною метою, навчаючи, що верхом усього у Всесвіті є сама людина - її почуття, думки, емоції. Це призвело до того, що люди, в більшості своїй відкинули авторитет Бога і Його Cлова і почали займатися кому що заманеться по повній программі (і інквізиція, і релігійні гоніння, світові війни, комунізм, фашизм, розпуста, жадоба, споживальництво, насилля, розквіт даунізму, критинизму, екологічні проблеми та інше - це все одого поля ягоди). В наш час масла в огонь інтенсивно підливають ЗМІ з їх безкінечними розпустними балачками, фільмами та рекламою. Через них дехто теж, дуже добре промиває людям мізки.

2 Вигнавши Бога з свого розуму (відкинувши джерело усього доброго), люди автоматично втрачають справжню любов один до одного, повагу до себе, до людей, втрачають відповідальність, смирення, кротість.
На їх місце приходять злоба (прикрита або ні), гординя, глупота, безвідповідальність, розпуста, роздратованість, невміння вислуховувати і розуміти один одного та інше. Всі ці ганебні якості породжуються в нас самоправедністю, яка випливає з того ж самого безбожжя. Тобто замість праведного Бога ми важаємо себе самі праведними, добрими, гарними (адже нема з ким порівнювати, хіба, що тільки з гіршими ніж ми самі). Кожен намагається поставити себе на місце Творця, Царя.
Ось і виходить наступне.
3устрічаються дві пихаті, самолюбні, безвідповідальні істоти і вступають в офіційний шлюб, який перш за все несе за собою відповідальність. Адже входження в шлюб то є акт відповідальності. Відповідальністості друг перед другом (клятва один одному нести тягарі один одного і підтримувати один одного "...доки смерть не розлучить нас"), перед рідними і суспільством (для цього по суті і проводиться громадська регістрація в наш час, для деяких повторюю по суті а не по формі), перед Небом (вінчання) .
Та, оскільки говорити гарно під час одруження, то одне, а бути гарним в кожну мить свого життя то зовсім інше, то будучи безвідповідальними, пихатими, злими, люди не здатні жити разом. Хіба може скандаліст ужитись зі скандалістом? Пихатий з пихатим? Хіба може сліпий вести сліпого? Вони ж обидва впадуть в яму!
Тому коли настає життя сімейне, яке вимагає від людей самопожертви, кротості, вміння відмовлятися від своїх інтересів за ради загального добра в сім'ї, люди які не навчені усього цього (кротості, смирення, відповідальності, тощо) просто розходяться. Аби пиху, самолюбство кожного з них ніщо не турбувало.
Інші, взагалі, відмовляються нести будь яку відповідальність, навіть формально. І не маючи терпіння живуть в блуді, вибачте, в цивільному шлюбі. Адже це ж добре, займатися чим хочеш з ким хочеш. Обсмоктати один одного. покористуватися собі в задоволення. Якщо вирішу, що він(вона) гарні для того аби обсмоктувати й надалі, то одружусь, а якщо начне напрягати, то як кажуть "я не я і шапка не моя". Головне аби мій егоїзм не чипали. Піду іншого(іншу) шукати яка(який) не буде напрягати його (мій егоїзм).




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 10.01.2008, 11:20
 
EVAДата: Четвер, 10.01.2008, 13:33 | Повідомлення # 8
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (sashko)
Безбожжя. Аби не вдаватися в історію питання більш детальніше скажу так: На протязі віків дехто промивав людям мізки, з певною метою, навчаючи, що верхом усього у Всесвіті є сама людина - її почуття, думки, емоції. Це призвело до того, що люди, в більшості своїй відкинули авторитет Бога і Його Cлова і почали займатися кому що заманеться по повній программі (і інквізиція, і релігійні гоніння, світові війни, комунізм, фашизм, розпуста, жадоба, споживальництво, насилля, розквіт даунізму, критинизму, екологічні проблеми та інше - це все одого поля ягоди).

Згодна з Вами.




Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
GreyДата: Четвер, 10.01.2008, 20:06 | Повідомлення # 9
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
sashko, почитайте повідомлення #3 і прокоментуйте.



"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Пятниця, 11.01.2008, 11:10 | Повідомлення # 10
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Так, Грей ви праві. З точки зору сучасної держави вінчання не має юридичної сили.
Та це з боку держави, як світського утворення.
Я ж свої думки про те, що таке повноцінний шлюб в юридичному розумінні, намагаюсь грунтувати на Біблійних традицієх. А саме, для мене фактом укладання повноцінного шлюбу - є наступні три моменти:
- Визнання себе двома особами різної статі сім'єю ( в наш ча це є згода на пропозицію одружитися з боку однієї з сторін);
-Публічне визнання цими двома особами себе як одного цілого (тобто сім'єю) перед рідними і суспільством ( в наш час це проявляється у такій формі як регістрація шлюбу у РАГСі);
-Визнання двома особами себе як одного цілого перед Небом ( в наш час це проявляється у такій формі як вінчання в церкві).



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Пятниця, 11.01.2008, 20:33 | Повідомлення # 11
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Нереклама)
Тобто якщо "не те" думають люди, це гріх? Може в цьому річ?

На мою думку - ні, бо більшість людей ( навіть на форумі ) вважають віруючих ненормальними ( не буду вдаватися у причини ).
Виходячи з Вашого вислову, віра в Бога - гріх! Нонсенс.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
НерекламаДата: Пятниця, 11.01.2008, 20:55 | Повідомлення # 12
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (Grey)
Виходячи з Вашого вислову, віра в Бога - гріх! Нонсенс.

Давно не спілкувались, Грейчику. До чого тут Бог?
Я говорю про "цивільний шлюб" та ставлення до нього.




"Життя - це шанс на щастя."

 
SEKSIДата: Пятниця, 11.01.2008, 21:19 | Повідомлення # 13
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Цивільний шлюб - це не для мене. Я проти цього.

Quote (Нереклама)
От, наприклад, ви вирішили, що ви створені один для одного. Але на цьому єтапі є декілька питань перед штампом в паспорті.
1. Де жити?
2. Гроші на весілля? (Можна дуже скромно? - читайте далі уважно: Кожна дівчина мріє про прекрасну білу сукню і пам'ять на все життя(?!) В нашій державі це можливо без достатньої суми?

Вважаю, що якщо люди кохають одне одного, але існує ряд причин, через які вони не можуть зараз одружитися, то можна продовжувати зустрічатись. А коли буде змога - просто взяти і одружитись, без всякого там цивільного шлюбу. Така моя думка.




Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
НерекламаДата: Пятниця, 11.01.2008, 23:42 | Повідомлення # 14
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (SEKSI)
Вважаю, що якщо люди кохають одне одного, але існує ряд причин, через які вони не можуть зараз одружитися, то можна продовжувати зустрічатись. А коли буде змога - просто взяти і одружитись, без всякого там цивільного шлюбу. Така моя думка.

Підтримую. В даному суспільстві інакше ніяк. А то люди "обсудять".




"Життя - це шанс на щастя."

 
perekosДата: Субота, 12.01.2008, 09:40 | Повідомлення # 15
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Grey)
бо більшість людей ( навіть на форумі ) вважають віруючих ненормальними

Помиляєтесь, просто диваками smile

Quote (Нереклама)
В даному суспільстві інакше ніяк. А то люди "обсудять".

Не таке вже наше суспільсто й концервативне.



 
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Цивільний шлюб
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net