Пятниця, 19.04.2024, 19:24
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Цивільний шлюб
Цивільний шлюб
HeartlessДата: Середа, 14.05.2008, 18:44 | Повідомлення # 61
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Grey)
Кожен сам за себе? І до чого тут кохання? Потрахалися, а коли з"явилися перші труднощі - зразу і розбіглися?

Ну я не це мала на увазі, але якщо ви вже так, то і одружившись, можна потрахатися і розійтися B) одне й те саме, тільки мороки більше, рагси, печатки в паспорті. Суть не міняється)

Quote (sashko)
Любов обов'язково включає в себе мудрість, терпіння, самопожертву і відповідальність, окрім іншого. Замислитесь над цим.

На жаль багато хто вважає, що все і мудрість, і терпіння, і самопожерва присутня у відносинах, поки не розпочинають жити разом) В таких ситуація одруження є роковою помилкою, за якою наступає розлучення. Бо думати що можешь піти на самопожертву заради коханої людини - це одне. а піти на неї у якійсь конкретній життєвій ситуації - це інше.

Quote (sashko)
пропоную розпалалелити процес "придивляння" один до одного, для його, так би мовити, прискорення. Наприклад, набираєте собі групу потенційних чоловіків (на ваш розсуд), скажімо, чоловік 10-20, і починаєте з ними одночасно існувати в громадянському шлюбі.

МММ, Сашко, цікава ідея! :D Тільки треба зібратися і жити всім разом з усіма претендентами! Он готує, інший прасує, третій у кімнатах прибирає, четвертий ходить за покупками!!! Не життя, а малина! ;)

Quote (sashko)
Але, справа в тому, що любов включає в себе відповідальність за стосунки, за людину з якою маєш ці стосунки

Сашко, поясніть мені, молодій та нерозумній, чому я не можу бути відповідальна за свого коханого і за його дії у цивільному шлюбі? І невже вважаєте що штамп у паспорті може заставить когось бути відповідальним проти його волі? :)

Добавлено (14.05.2008, 18:44)
---------------------------------------------

Quote (sashko)
Придивіться до цієї щирої дівчини уважніше, можливо, вона ваш наступний партнер у цивільному шлюбі.

І до речі ця щира дівчина(тобто я) вже має свого партнера по цивільному шлюбу, тому ваше припущення не має сенсу :p




... with the frozen heart and soul on fire...
 
GreyДата: Середа, 14.05.2008, 20:05 | Повідомлення # 62
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Heartless)
Ну я не це мала на увазі

А що саме?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
InfinityДата: Середа, 14.05.2008, 22:16 | Повідомлення # 63
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 30
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Grey)
Отже, Ви просто боїтеся відповідальності за іншу людину?

Шановний Grey, схоже на те, що ви мене зовсім не зрозуміли, дочого тут це. dash У шлюбі, який би він не був цивільний чи інший, повинна бути взаємоповага, та відданість а на першому місці кохання.
Quote (Grey)
Це просто задоволення своїх статевих потреб!

Якщо вже мова про задоволення потреб, то їх можна задовольняти і без шлюбу!!!! Якщо люди в цивільному шлюбі це вже відповідальність!!!!!!

Quote (Grey)
А народними словами - блуд!

Доречі читаючи ваші повідомлення ви цікавий співрозмовник, але навіщо все зводити до одного, майте повагу до почуттів інших yes



З погляду молодості життя є безкінечне майбутнє; з точки зору старості - дуже коротке минуле.

Повідомлення відредагував Infinity - Середа, 14.05.2008, 22:18
 
GreyДата: Четвер, 15.05.2008, 07:08 | Повідомлення # 64
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Infinity)
Доречі читаючи ваші повідомлення ви цікавий співрозмовник

Дякую! yes
Quote (Infinity)
але навіщо все зводити до одного, майте повагу до почуттів інших

Я розумію що таке почуття, але, погодьтеся, жити лише за почуттями по меншій мірі просто аморально.
Чи Ви хочете переписати моральні норми своїх батьків і встановити свої?
Назвіть мені реальну перевагу цивільного шлюбу над законно зареєстрованим.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Четвер, 15.05.2008, 14:55 | Повідомлення # 65
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Heartless)
Бо думати що можешь піти на самопожертву заради коханої людини - це одне. а піти на неї у якійсь конкретній життєвій ситуації - це інше.

Абсолютно з вами згоден, Жорстокосердна!
Ось цим то й відрізняється справжня любов від усього іншого, що може нам здаватися коханням. Вона діє відповідно своїй суті, а не тільки говорить. В данному випадку я говорю про самопожертву.

Quote (Heartless)
МММ, Сашко, цікава ідея! :D Тільки треба зібратися і жити всім разом з усіма претендентами! Он готує, інший прасує, третій у кімнатах прибирає, четвертий ходить за покупками!!! Не життя, а малина!

Ага, а ще можна краще розпізнати характер кожного з претендентів. Адже кожен з них перебуваючи в колективі, швидше і глибше демонструє свою суть ніж будучи на одинці з вами. Одним словом - експеримент вдався!
А якщо їм всім закортить раптом до вас у ліжко залізти, не бентежтесь, а сміливо беріть у руку мухобійку і женіть їх кабелів від себе, вірніше тих кого вважаєте за потрібне. Але, думаю, що для Муравки, як автора теми "Секс у трьох..." ця ситуація не є проблемною взагалі.
Далі буде. Про відповідальність



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
InfinityДата: Четвер, 15.05.2008, 22:32 | Повідомлення # 66
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 30
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Grey)
жити лише за почуттями по меншій мірі просто аморально

Саме почуття між двома людьми які кохають один одного тримають шлюб. В житті бувають різні ситуації, непорузуміння між людьми, але якщо вони "щось" відчувають один до одного це все вирішує.
Quote (Grey)
Чи Ви хочете переписати моральні норми своїх батьків і встановити свої?

Я не намагаюся жити "як усі" у кожного своє життя та своя мораль. І комусь щось доказувати це неправильно!!!! Кожен повинен сам зрозуміти що для нього головне в житті та чого він хоче - кохання, гроші, друзі..... от і вся мораль.
Quote (Grey)
Назвіть мені реальну перевагу цивільного шлюбу над законно зареєстрованим.

Переваги в тому, що люди разом живуть томущо кохають ане через те, що в них штамп в паспорті.



З погляду молодості життя є безкінечне майбутнє; з точки зору старості - дуже коротке минуле.
 
GreyДата: Пятниця, 16.05.2008, 06:48 | Повідомлення # 67
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Infinity)
Кожен повинен сам зрозуміти що для нього головне в житті та чого він хоче

Людина, яка живе тільки за власними бажаннями називається егоїст.
Вона не може любити інших, якщо це обмежує її свободи.
Тому вона живе в цивільному шлюбі тільки для того, щоб мати можливість його розірвати в будь-який момент без шкоди для себе.
А буде при цьому страждати і переживати партнер чи ні - його не ці-ка-вить!

Хіба це правильно?





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
FillipAFДата: Пятниця, 16.05.2008, 12:40 | Повідомлення # 68
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (sashko)
Але, справа в тому, що любов включає в себе відповідальність за стосунки, за людину з якою маєш ці стосунки, і за всіх хто тебе оточує. ... І саме любов підштовхує людину до взяття цієї відповідальності, в тому числі і в стосунках з протилежною статтю. А перший ступінь матеріалізації відповідальності і є проголошення простого "згоден".

Понимание "жити так як хоче" состоит из множества составляющих частей. Думаю, не стоит это обсуждать более подробно (это полная клиника).
Гражданский брак включает в себя жизнь в одном доме… Не так ли? А в таком случае приходится вести совместное хозяйство и т.д. От сюда получается что материальная ответственность осознается (в противном случае они на врят ли стали бы вместе жить, ведь занятса сексом можно и не проживая вместе), а так же есть душевное равновесие, гармония и прочее (назовите это как хотите).
А регистрация брака может играть как положительную, так и негативную роль. Всё зависит от ситуаций, возможностей, отношений, самих людей. Короче, от различных внешних и внутренних факторов. Выходя из этого, кому как не самим «вместе-живущим» знать, нужен ли им брак на данном этапе отношений. И кто знает через какое время пара должна регистрировать брак?

Добавлено (16.05.2008, 12:40)
---------------------------------------------

Quote (sashko)
О, ФіліпАФ, здається, пішла перша черга ваших шанувальниць. Придивіться до цієї щирої дівчини уважніше, можливо, вона ваш наступний партнер у цивільному шлюбі.

Я оценил иронию :)
Кто знает? Нет ничего невозможного.
И встречный вопрос: почему такая негативная реакция на такого рода явление? Обида? Зависть? Что именно?




Привет учасникам естественного отбора!
 
InfinityДата: Неділя, 18.05.2008, 22:28 | Повідомлення # 69
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 30
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Grey)
Людина, яка живе тільки за власними бажаннями називається егоїст.Вона не може любити інших, якщо це обмежує її свободи.Тому вона живе в цивільному шлюбі тільки для того, щоб мати можливість його розірвати в будь-який момент без шкоди для себе.А буде при цьому страждати і переживати партнер чи ні - його не ці-ка-вить!

Я дуже здивований вашим негативним ставленням до цивільного шлюбу!!!!! shok
Давайте подумаєм - в цивільному шлюбі ЗАКОХАНІ люди живуть за взаємною згодою, за власним бажанням. Наскільки я зрозумів з ваших висловлювань люди які живуть в цивільному шлюбі ВСІ ЕГОЇСТИ та чекають моменту щоб його розірвати якщо щось їм не сподобається.
Я незнаю що саме є причиною вашого ставлення, але ви неправі !!! Знаючи людей які живуть в цивільному шлюбі набагато краще та довше ніж у зареєстрованому я не сказавби що вони егоїсти чи ще хтось. Не збираюсь когось переконувати чи агітувати за цивільний шлюб, але моя думка залишається непорушною!
Кожен сам вибирає що для нього краще! І це далеко не егоїзм, а право робити свій власний вибір. yes

Замість підпису: Навіть сама благородна ідея, в поганих руках може стати трагедією.




З погляду молодості життя є безкінечне майбутнє; з точки зору старості - дуже коротке минуле.
 
sashkoДата: Понеділок, 19.05.2008, 11:45 | Повідомлення # 70
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Ну, що ж, поїхали далі.
Quote (Heartless)
Сашко, поясніть мені, молодій та нерозумній, чому я не можу бути відповідальна за свого коханого і за його дії у цивільному шлюбі? І невже вважаєте що штамп у паспорті може заставить когось бути відповідальним проти його волі? :)

Я так розумію, Жорстокосердна.
Наведу приклад. Одна дитина, зробила якусь шкоду, наприклад, розбила м'ячем вікно в магазині. Власник магазину підходидить до неї і питає: Хто твої батьки (самі розумієте для чого він це питає)? Якщо, наприклад, ви СКАЖЕТЕ, що ви є матір'ю цієї людини, то тим самим ви берете відповідальність перед власником магазину за дії цієї дитини, бо ви визнали, що ви є його матір'ю. Якщо ж ви не визнаєте себе матір'ю цієї дитини (чи то із-за страху, чи то тому, що ви дійсно не є його матір'ю, чи ще по якийсь причині), то ви не будете нести відповідальності за її дії перед власником магазину, навіть якщо ви і дійсно є його матір'ю. В цьому разі, ви будете нести відповідальність лише перед Богом і своїм сумлінням, але не будете нести відповідальність перед власником магазину.
Чому? Тому, що ви не СКАЗАЛИ йому, чи ще комусь, що ви є матір'ю дитини, яка зробила шкоду.
Я привів цей приклад, аби ви, Жорстокосердна, побачили, що людина бере на себе відповідальність за свої дії перед людьми (в нашому випадку це наречена(ний), суспільство) лише тоді коли вона ПРОГОЛОШУЄ цю відповідальність. Зрозумійте це.
Це ПРОГОЛОШЕННЯ, в різні часи, у різних народів приймає різні форми. Наприклад, в наш час, це є розпис в книзі реєстрації гром. актів в ЗАГСі, колись, достатньо було слова "згоден(а)" перед нареченою, її рідними та знайомими. Форми були різні, але суть залишається незмінною. Треба ПРОГОЛОСИТИ цю відповідальність.
Інакше звідкіля ваш наречений дізнається, що ви згодні бути з ним і в горі і в радості і в здоров'ї і в хворобі, в бідності і в багатстві.
Інакше звідкіля, люди, які вас оточують, будуть знати. Що ви чоловік і дружина, якщо ви їм про це не скажете. Чи ви думаєте, що вони вам свічку тримати будуть, аби удостовіритись в цьому.
Якщо, наприклад, хтось з вас двоїх захворів, то другий може піднятися і піти до іншої людини жити, і буде мати повне моральне право на це, адже він не брав на себе ніякої відповідальності за подружне життя, адже ніхто нікому з вас не казав, що ви будете разом, допомогати один одному і в горі і в радості і в багатстві і в бідності,.... А якби сказали, то будьте добрі , будьте вірні своєму слову, якщо ви, звичайно, цінуєте його. А якщо ні, якщо вам сказати, всеодно, що присісти. То тоді люди і подають на розлучення. Бо безвідповідальні.
Ви мабуть запитаєте, а деж тут любов, кохання? Хіба тільки на слові якомусь повинен триматися шлюб?

В принципі так, на простому слові вірності і любові. Адже тільки та людина, яка кохає, здатна взяти на себе сміливість (відповідальність) дати іншій людині обіцянку і виконати її, стримати своє слово. Повірте, це саме так і є.
Нажаль, в наш час люди не вміють тримати свого слова, бо в багатьох охолола Божа любов. Зараз, для того аби дві сторони домовились про щось пишуться куча договорів, ставляться підписи, печатки, лише тому, що всі вже звиклися з тою думкою, що мене можуть обманути, не стримати свого слова. Раніше було не так. Досить часто, аби про щось домовитись, людям достатньо було дати своє слово, що вона зробить те то і те то. І вона так і робила, як казала. Бо дане слово було священним.
А зараз від одного лиха впадають в ще гірше. В зв'язку з охолодженням любові в нас, падає відповідальність за сказані нами слова. Тому люди дозволяють собі розлучення. Масово. І врешті врешт приходять до думки: а навіщо взагалі, комусь щось казати, всеодно ж толку не буде. Краще зробимо, що нам хочеться, а там видно буде. Все це - прокляття! НУ його.

Добавлено (19.05.2008, 11:45)
---------------------------------------------

Quote (FillipAF)
Понимание "жити так як хоче" состоит из множества составляющих частей. Думаю, не стоит это обсуждать более подробно (это полная клиника). Гражданский брак включает в себя жизнь в одном доме… Не так ли? А в таком случае приходится вести совместное хозяйство и т.д. От сюда получается что материальная ответственность осознается (в противном случае они на врят ли стали бы вместе жить, ведь занятса сексом можно и не проживая вместе), а так же есть душевное равновесие, гармония и прочее (назовите это как хотите).

Пропоную замислитись над тим, яку цінність саме для вас, Філіпаф, має слово яке ви даєте комусь? Чому ви говорите людині те чи інше слово? Які ваші мотиви?

Quote
А регистрация брака может играть как положительную, так и негативную роль. Всё зависит от ситуаций, возможностей, отношений, самих людей. Короче, от различных внешних и внутренних факторов. Выходя из этого, кому как не самим «вместе-живущим» знать, нужен ли им брак на данном этапе отношений. И кто знает через какое время пара должна регистрировать брак?

Суть не в регистрации. Регистрация - эта лишь одна и множества форм создания брака, которую принимает современное общество. Суть в простом слове "СОГЛАСЕН". Вот его то мы и не слышим в гражданском браке.
Это раз. Во вторых, нечего лезть в постельные отношения до и вне брака. Почему? Об этом есть размышления, например, в теме "Цнота".

Quote
Выходя из этого, кому как не самим «вместе-живущим» знать, нужен ли им брак на данном этапе отношений.

А если не нужен, то нечего и в постель прыгать друг ко дружке. Иначе это уже есть блуд. О чем и было уже неоднократно и довольно ясно сказано в этой теме.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 19.05.2008, 11:47
 
GreyДата: Понеділок, 19.05.2008, 15:18 | Повідомлення # 71
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Infinity)
Я дуже здивований вашим негативним ставленням до цивільного шлюбу!!!!

А Ви народжені в законному шлюбі чи цивільному?
Яка ставлення Ваших батьків до цивільного шлюбу?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
InfinityДата: Понеділок, 19.05.2008, 21:31 | Повідомлення # 72
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 30
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Grey)
А Ви народжені в законному шлюбі чи цивільному?

В законному шлюбі.
Quote (Grey)
Яка ставлення Ваших батьків до цивільного шлюбу?

Я думаю, що це питання недоречне, так як я висловлюю свою думку, і жити у шлюбі мені а не їм. yes



З погляду молодості життя є безкінечне майбутнє; з точки зору старості - дуже коротке минуле.
 
GreyДата: Понеділок, 19.05.2008, 21:47 | Повідомлення # 73
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Infinity)
Я думаю, що це питання недоречне, так як я висловлюю свою думку, і жити у шлюбі мені а не їм.

Тобто Вам абсолютно індеферентно відношення Ваших батьків до цього питання?
Плювати мені - житиму сам як хочу?
Де тоді повага до батьків?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).


Повідомлення відредагував Grey - Понеділок, 19.05.2008, 21:49
 
HeartlessДата: Понеділок, 19.05.2008, 21:48 | Повідомлення # 74
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
це питання на життєвому шляху кожен має вирішити для себе самостійно B)

просто ви, пане Грею, бачите це у ракурсі "правильно-неправильно"
Але це не вам і не нам судити

Кожен з альтернатив, чи то цивільний шлюб, чи то законний, має однакове право на існування.

Особливо моє глубоке переконання в тому, що вдалий цивільний шлюб обов'язково колись приведе до узаконення стосунків :)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
GreyДата: Понеділок, 19.05.2008, 21:53 | Повідомлення # 75
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Heartless)
просто ви, пане Грею, бачите це у ракурсі "правильно-неправильно"Але це не вам і не нам судити

А я і не збираюся судити - обирайте будь-який шлях. Але поняття сім"ї та шлюбу існує тисячі років, а Ви хочете повернутися назад до способу життя дикунів. Це - деградація!




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Цивільний шлюб
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net