Субота, 20.04.2024, 07:22
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Екологія в Кобеляках
Екологія в Кобеляках
paliyДата: Пятниця, 01.02.2008, 16:05 | Повідомлення # 31
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (sashko)
А звідкіля вони, нітрати, там взялися? Начебто, місця спокійні.

На це питання ніхто чіткої відповіді не зможе дати. Спостерігається загальна тенденція погіршення якості грунтових вод. Хоча суттєвим чинником може бути місцеве забруднення грунтів пестицидами і агрохімікатами, гноєсховищами, туалетами, вигрібними ямами тощо.



Сім-сім
 
oleksiy11Дата: Пятниця, 01.02.2008, 19:14 | Повідомлення # 32
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (paliy)
ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, 17 - 51 грн

мені здається що якби поставили уповноважену людину біля якого небуть стихійного сміттезвалища, то навіть по 15 грн з носа він би окупив свою місячну зарплату за день друге діло що це нікому непотрібно :(




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

Повідомлення відредагував oleksiy11 - Пятниця, 01.02.2008, 19:15
 
PsevdoNimBДата: Субота, 02.02.2008, 17:55 | Повідомлення # 33
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Все таки, як чудово, що ми живемо в Кобеляках, де є самі головні речі для життя - чисте повітря та чиста вода (порівнюючи з іншими містами).
І молодці Ісип і Галушко, що організували справу з тими зеленими контейнерами. Навіть естетично виглядають.
В Полтаві набагато гірше вирішується питання сміття.



Повідомлення відредагував PsevdoNimB - Субота, 02.02.2008, 17:57
 
MuravkaДата: Субота, 02.02.2008, 19:08 | Повідомлення # 34
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Ось так писати всі гаразд, а чому і самим не почати боротися з тими хто забруднює місто? Я впевна, кожен з вас не одноразово бачив у місті як хтось кидає ту саму обгортку з цукерки, чи окурок, просто під ноги на тротуарі, хоча поруч стоїть урна для сміття. І майже ні в кого не вистачає сміливості зупинити ту людину сказати про те що він робе неправильно. Хай з першого разу до нього не дійде, але я впернена, після того як ви скажете людині про це, то внеї в голові це запам’ятається, і перед тим як кинути окурок чи щось інше просто так, під ноги, цій людині мимоволі в голову прийде ваша фараз "що ж ти робиш...?" і вона вже хочаб подумає чи варто кидати. І так ця фраза буде супроводжувати майже кожен раз коли щось цією людиною буде кидатися, поки вона не зробе так як треба, (ПЕРЕВІРЕНО сама одного разу в м. Ялта кинула біля урни а не в неї.) І тепер як тільки з’являється сміття в руці зразуж згадую ту жіночку яка вічливо мені зробила зауваження.


Я люблю людей.

 
paliyДата: Субота, 02.02.2008, 23:27 | Повідомлення # 35
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Muravka)
І майже ні в кого не вистачає сміливості зупинити ту людину сказати про те що він робе неправильно.

Ти права на 200%. yes Дуже мало на це сміливців. Та всеж потрібно бути патріотом рідного міста - не боятися робити (чемно) зауваження щодо санітарної культури. Хай не образяться на мене сільські жителі, але саме вони частіше кидають сміття прямо на тротуарі, не звертаючи увагу на сміттєзбірник "під носом". Горожани дещо культурніші.

Добавлено (02.02.2008, 23:27)
---------------------------------------------

Quote (PsevdoNimB)
І молодці Ісип і Галушко, що організували справу з тими зеленими контейнерами.

Треба якось їм переказати позитивну громадську думку. :)



Сім-сім
 
MuravkaДата: Субота, 02.02.2008, 23:48 | Повідомлення # 36
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (paliy)
Ти права на 200%.

А ти в мені сумнівався?



Я люблю людей.

 
paliyДата: Субота, 02.02.2008, 23:53 | Повідомлення # 37
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Muravka)
А ти в мені сумнівався?

Ні, сонечко, анітрохи!!! :)



Сім-сім
 
MuravkaДата: Субота, 02.02.2008, 23:57 | Повідомлення # 38
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
kiss kiss kiss
Quote (paliy)
Ні, сонечко, анітрохи!!!



Я люблю людей.

 
paliyДата: Неділя, 03.02.2008, 00:01 | Повідомлення # 39
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Muravka)

Взаємно.



Сім-сім
 
PsevdoNimBДата: Неділя, 03.02.2008, 00:51 | Повідомлення # 40
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (paliy)
Треба якось їм переказати позитивну громадську думку.

Обов'язково перекажіть. Добрим вчинкам має бути підтримка... І надихання на подальші дії в інтересах міста.

 
sashkoДата: Середа, 16.04.2008, 14:30 | Повідомлення # 41
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Я підтримую Муравку на всі 100%.
Все правильно дівчина сказала. Треба кожному більш менш свідомому жителю почати боротися з непотрібством, яке ми зустрічаємо навколо себе. Боротися словом, зауваженням, картанням. І я впевнений, це буде мати свій позитивний результат.
Для цього звичайно ж треба мати як сміливість, так і небайдужість до рідного міста, до людей які в ньому живуть.
Я наприклад так і намагаюсь чинити, якщо бачу як молодь робить якесь непотребство чи то випиває, чи то смітить. Та нажаль, я це роблю не завжди. І проблема саме в мені.

Добавлено (07.02.2008, 14:59)
---------------------------------------------
Чув, що біля Нових Санжар, є санаторії, пансионати, дитячі лагеря.
А в Кобеляцькому районі вони є? Хто знає?
Якщо є , то цікаво в якому вони стані?

Добавлено (16.04.2008, 14:30)
---------------------------------------------
Як же ж ми будемо жити без актуальної інфрмації про екологічну ситуацію в Кобеляках і районі. Темку варто зберегти. :)




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
ДжиннДата: Середа, 28.01.2009, 17:19 | Повідомлення # 42
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
sashko, десь є турбази біля с.Лучки. І будуються в Світлогірському (приватні)


трах-ті-бі-дох
 
ОляДата: Середа, 09.12.2009, 17:02 | Повідомлення # 43
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 99
Репутація: 10
Статус: Offline
Актуальне, на мій погляд, питання. Хоч я не мешкаю в Кобеляках, та ця тема мене хвилює не менш за кобелячан. По п'ятибальній шкалі оцінювати екологічний стан Кобеляк навряд чи буде правильним з мого боку, тим паче що я - мешканка великого промислового міста та його екологічний стан - суцільне лихо за всіма показниками. Що для мене, перебування в Кобеляках - це своєрідні екологічні канікули та настільки приємні відчуття, що питання про вищезазначені смітники та усілякі показники здаються особисто для мене недоречними та просто непомітними під час перебування в Кобеляках. До речі, без перевищень, краєвиди зі смітниками я побачила тільки в "Галереях", хоча я багато пересувалась містом та за його межами,-ну просто не звертала на них уваги! Та добре розумію обурення кобелячан купами сміття на своїх вулицях та прилеглих територіях. Може трохи втішу Вас, любі, та маю зазначити, що Неаполь просто потопає в смітті, та їх мерія звернулася за допомогою до світової спільноти у вирішенні цього питання...
Так, цілком згодна що Кобеляки потребує будівництва об'їзної дороги. Хоч автівок вулицями пересувається на мій погляд, небагато у порівнянні з деякими іншими містами, та транзитний транспорт у вигляді величезних фур- це досить серьйозна незручність. Коли минулого літа під час прогулянки Першотравневою вулицею (а вона вузенька) від П'ятивуглів до Покрівської церкви та назад, я думками поспівчувала її мешканцям. Фур 5 прогуркотіли за весь цей час повз мене, та мені поперше здалось, що перша розтрощить все на своєму шляху та змете всю вулицю разом зі мною. Від величезної смердючої хмари вихлопного диму, який обдав мене та прилеглі подвір'я, я тільки відвернулась та заплющила очі і закрила обличчя долонями. Так, дуже потрібна об'їзна дорога. Та десь я читала, що Дніпропетровськ до Євро2012 мав наміри її будувати, а коли Днепропетровськ виключили зі списку Євро, то питання будівництва стало неактуальним ... Нажаль...
А нічне небо та повітря заміських Кобеляк- це неперевершено! В річці навіть рибу видно-така прозора вода та вздовж берегів багато латаття-це явна ознака екологічного благополуччя водойми. Та Ворскла суттєво обміліла...
Quote (sashko)
азбесту, а він наче шкідливий для людини.
Що скажете чи правда це?

Так, асбест- дуже токсична канцерогенна речовина. В деяких європейських країнах навіть заборонена.
Та на вул. Дніпропетровській на рекламному щиті побачила рекламу та обімліла: "УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ ПІНОІЗОЛОМ" та номер мобільного. Та не один рік висить.
:'( Співчуваю тим , хто скористався послугами цього горе-підприємця. Та це вже зовсім інша історія...



Жизнь-это борьба и поле битвы- сердце человеческое.

Повідомлення відредагував Оля - Середа, 09.12.2009, 17:10
 
PsevdoNimBДата: Субота, 12.12.2009, 22:44 | Повідомлення # 44
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (Оля)
для мене, перебування в Кобеляках - це своєрідні екологічні канікули та настільки приємні відчуття, що питання про вищезазначені смітники та усілякі показники здаються особисто для мене недоречними та просто непомітними під час перебування в Кобеляках

цілком підтримую! Як це для мене все знайоме :)

 
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Екологія в Кобеляках
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net