Пятниця, 29.03.2024, 12:34
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Все про все » Про життя-буття... » БРЕХНЯ (Правда чи не правда...)
БРЕХНЯ
НерекламаДата: Вівторок, 08.04.2008, 18:28 | Повідомлення # 31
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (sashko)
Так що говоримо один одному правду і лише правду, навіть гірку, або ж мовчимо.

А хіба коли мовчиш після якогось поганого вчинку, коли про нього не кажеш, то це не брехня? shok




"Життя - це шанс на щастя."

 
HeartlessДата: Вівторок, 08.04.2008, 19:10 | Повідомлення # 32
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
У мене теж питання.
Сашко, уяви ситуацію: за хлопцем чи дівчиною полює якась банда бандитів, ця невинна (або винна, це вже не нам вирішувати) особа ховається за якимсь кущем чи деревом, а ти проходишь повз і все бачишь. До тебе підбігають ці бандити і питають чи бачив таку то людину і куди вона пішла... То що ж ти, тикнешь пальцем у той кущі скажешь що вона там? Бо сказати не бачив - це брехня, указати інший напрямок - брехня.

І ще ситуація: бабуся 70-ти років зі слабким серцем дзвонить до сина додому, дізнатися як справи, бере трубку його дружина, а чоловіка немає вдома, бо він потрапив в аварію, але вижив, просто зараз знаходиться у лікарні. То що має відповісти дружина на питання "де він, як у нього справи?"... якщо сказати правду, такий стрес бабуся може не перенести...

чекаю на відповідь




... with the frozen heart and soul on fire...
 
sashkoДата: Середа, 09.04.2008, 18:07 | Повідомлення # 33
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Нереклама)
А хіба коли мовчиш після якогось поганого вчинку, коли про нього не кажеш, то це не брехня?

Я застосував цю фразу у контексті основної думки посту. ТОбто краще мовчати ніж намагатись брехнею зробити краще для себе.
А так, дійсно, якщо ти мовчишь, в той час коли треба казати правду, то це теж зло.

Quote (Heartless)
У мене теж питання. Сашко, уяви ситуацію: за хлопцем чи дівчиною полює якась банда бандитів, ця невинна (або винна, це вже не нам вирішувати) особа ховається за якимсь кущем чи деревом, а ти проходишь повз і все бачишь. До тебе підбігають ці бандити і питають чи бачив таку то людину і куди вона пішла... То що ж ти, тикнешь пальцем у той кущі скажешь що вона там? Бо сказати не бачив - це брехня, указати інший напрямок - брехня.

Повірте, подібні ситуації, трапляються і в реальному житті. Були випадки коли щось подібне запитували німці про євреїв у християн які переховували у себе цих самих євреїв під час війни.
Для невіруючої людини ця дилема взагалі є нерозв'язною. Як можна не збрехати коли тобі, наприклад, загрожує смерть. Та для віруючої людини тут немає ніякої проблеми. Бо є Живий БОг який знає і може все. А головне він любить нас.
Зараз я вам буду говорити досить конкретні речи. Та нажаль ви їх, скоріше за все не сприймете, бо їх зміст для вас є далеким. Така правда. Ось вам реальні тези.
1 Бог каже: "Не бреши. Брехати, то є зло, прокляття".
2 Людина ВІРИТЬ цим словам.
3 Бог каже: "Я Всесильний. Я можу все. І я завжди тебе захищу, якщо ти будеш довіряти Мені. Головне - слухайся Мене. Інакше - загинеш"
4 Людина ВІРИТЬ цим словам
5 В житті людини виникає складна ситуація, начебто треба збрехати, інакше ти помреш.
Та ця людина знає, що Бог каже:
1 брехати, то є зло
2 Він знає як вирішити будь яку проблему в її житті.
Тому людина просто звертається до Бога і просить Його про допомогу у цій ситуації, аби Він дав їй сили не збрехати і в той же час зберіг її від іншого зла.
І це прохання є по волі Його, тому Він і допомогає людині. Різними способами. І тоді в житті відбувається диво. Незбагненне для нас, але реальне. Такий Бог. Він більший за все що ми можемо уявити.

Якось під час війни один християнин сховав у себе декількох біглих євреїв. До нього стукають в двері есесівці з метою обшуку і запитують: "У вашій хаті є жиди?"
Як йому вчинити?
Помолившись Богу, він відповідає "Зайдіть і самі подивіться, раз вам треба". А есесівці стали, покліпали на нього очима, мовчки розвернулись і пішли собі далі."
Бог знає.
Є ще один цікавий випадок з обшуком в радянські часи. Спробую розповісти пізніше. Так що у наведеному випадку, мене змусить збрехати лише одне- моє невірство в силу Божу! Далі буде.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
HeartlessДата: Середа, 09.04.2008, 22:37 | Повідомлення # 34
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Я правильно вас зрозуміла, Сашко, що коли б з вами сталася така ситуація:
Quote (Heartless)
за хлопцем чи дівчиною полює якась банда бандитів, ця невинна (або винна, це вже не нам вирішувати) особа ховається за якимсь кущем чи деревом, а ти проходишь повз і все бачишь. До тебе підбігають ці бандити і питають чи бачив таку то людину і куди вона пішла...


то ви б ткнули на те місце пальцем, і надіялися що бандити різко передумають або на них впаде дерево і невинна людина останеться живою? Так?
shok



... with the frozen heart and soul on fire...
 
sashkoДата: Четвер, 10.04.2008, 09:45 | Повідомлення # 35
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Heartless)
Я правильно вас зрозуміла,

Ні, не правильно!
Прочитайте, будь-ласка, більш уважніше моє повідомлення.
Декілька разів.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
oleksiy11Дата: Четвер, 10.04.2008, 11:19 | Повідомлення # 36
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Є ще один цікавий випадок з обшуком в радянські часи

Можна про цей випадок докладніше :)




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
sashkoДата: Четвер, 10.04.2008, 15:03 | Повідомлення # 37
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Можна. :)

Це було в тридцяті роки. ТОді дуже часто комуняки ходили по селах та відбирали у людей останні харчи (так би мовити на благо соц. суспільства). В принципі така політика і привела до голоду 33-го. Багато які сім'ї після таких експоприяцій змушені були вмерти голодною смертю.
Так от одного разу до одного брата завітали в гості група товаришів з подібним обшуком. Шукали борошно. Завітали зненацька. Сім'я не була готова до обшуку. Один єдиний мішок з борошном, який залишився у цієї сім'ї, спокійно стояв прямо в центрі хати під столом.
Обшукачи запитали у хазяїна "Борошно в хаті є? Доставай все що є, а не то перевернемо тут все і все одно знайдемо."
Хазяїн, був людиною віруючою, звернувся до Бога за допомогою і сказав їм:
"Шукайте де хочете, все що знайдете - ваше."
Ті облазили усю хату і... нічого не побачили! Не побачили мішка з борошном, який стояв прямо посеред хати! Так і пішли не соло нахльобавшись.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Четвер, 10.04.2008, 18:38 | Повідомлення # 38
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Grey)
Heartless, sashko НІКОЛИ НЕ ГОВОРИТЬ ПРАВДУ з наступних питань: 1. Ким він працює і скільки заробляє. 2. До якої церкви він ходить. 3. Як йому дісталася квартира в Києві.

Грей, виж брешете!
Нагло брежете!
Наклепник!

sashko або хто-небудь інший, назвіть мені тему і номер повідомлення, де дано відповіді на перераховані питання.

Добавлено (10.04.2008, 18:38)
---------------------------------------------
Якщо Ви чесний, то скажіть правду - чи сплатили Ви десятину за отриману в дарунок ( читай прибуток ) трикімнатну квартиру в Києві?





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
HeartlessДата: Четвер, 10.04.2008, 20:55 | Повідомлення # 39
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (sashko)
Ні, не правильно!
Прочитайте, будь-ласка, більш уважніше моє повідомлення.
Декілька разів.

Сашко, прочитала.
Але не розумію, чому не правильно :)
Пояність будь ласка. Тільки не на прикладах і метафорах, а конретно - ваші дії у такий випадок.




... with the frozen heart and soul on fire...
 
sashkoДата: Пятниця, 11.04.2008, 13:28 | Повідомлення # 40
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Грей, я не розраховую на щирість ваших відповідей, тому зараз у мене немає бажання з вами спілкуватися. Прошу більше не турбувати.
Quote (Heartless)
Сашко, прочитала. Але не розумію, чому не правильно :) Пояність будь ласка. Тільки не на прикладах і метафорах, а конретно - ваші дії у такий випадок.

Хартлесс, пропоную вам не шукати в моєму повідомленні підтвердження ваших думок. А пропоную намагатися зрозуміти про що людина вам пише.
В своєму пості я виклав надзвичайно читку і ясну позицію по вашому питанню.
Краще, думаю, не зможу.
Повторюю: відповідь читка і ясна. Треба просто щиро ЗАХОТІТИ її зрозуміти.
Успіхів вам.
Продовжувати розмову по цьому питанню також вважаю не доцільним. Принаймні в такому її руслі.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Пятниця, 11.04.2008, 15:11 | Повідомлення # 41
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Грей, я не розраховую на щирість ваших відповідей, тому зараз у мене немає бажання з вами спілкуватися. Прошу більше не турбувати.

sashko, де ж Ваша правда і хто з нас бреше? Чому Ви вводите людей в оману, наговорюєте на мене і обзиваєте наклепником?
Тому, що я знаю методику отримання безкоштовно житла "братами і сестрами"?
Я з такими боровся, борюся і буду боротися!

Чи не про Вас сказано Матф. 24:24?
"появятся лжехристосы и лжепророки и будут совершать чудеса и творить знамения, пытаясь, если удастся, обмануть даже избраных".





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
oleksiy11Дата: Пятниця, 11.04.2008, 16:59 | Повідомлення # 42
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
І не про вас теж Грею???



Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
HeartlessДата: Субота, 12.04.2008, 07:50 | Повідомлення # 43
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (sashko)
Хартлесс, пропоную вам не шукати в моєму повідомленні підтвердження ваших думок. А пропоную намагатися зрозуміти про що людина вам пише.
В своєму пості я виклав надзвичайно читку і ясну позицію по вашому питанню.
Краще, думаю, не зможу.
Повторюю: відповідь читка і ясна. Треба просто щиро ЗАХОТІТИ її зрозуміти.

Я хочу і намагаюсь зрозуміти, а ось ви, Сашко, вперто не хочете говорити правду, або просто не знаєте що відповісти по сутності питання. В такому випадку дійсно немає сенсу подальшого обговорення.
B)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
НерекламаДата: Понеділок, 14.04.2008, 13:14 | Повідомлення # 44
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (Heartless)
то ви б ткнули на те місце пальцем, і надіялися що бандити різко передумають або на них впаде дерево і невинна людина останеться живою? Так?

Heartless, думаю, що Сашко це мав на увазі.... Він ніколи не дає чіткої відповіді на питання. Все лише загальні фрази. Цікаво чи це не є "специфічна" брехня?



"Життя - це шанс на щастя."

 
sashkoДата: Понеділок, 14.04.2008, 13:40 | Повідомлення # 45
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Нереклама)
Heartless, думаю, що Сашко це мав на увазі....

Не вам судити, що я мав на увазі, а що ні. Ви можете спиратися лише на мої слова. Все інше, це лише ваші домисли про мене.
Quote
Він ніколи не дає чіткої відповіді на питання. Все лише загальні фрази.

Нерекламо, ви говорите неправду про мене!
І ви це прекрасно повинні розуміти. Я даю досить часто конкретні відповіді на поставлені мені запитання. І, наприклад, перебіг цієї теми тому підтвердження. перегляньте її ще раз.
Вам варто вибачитись переді мною за публічно сказану неправду про мене.
Якщо ж людина не може в данний час збагнути принцип моєї вельми КОНКРЕТНОЇ відповіді в пості №34, то я нічим не зможу їй допомогти, бо це нерозуміння є принциповим, і воно зникає, тільки після прийняття цією людиною в своєму житті інших принципів ніж ті якими ця людина керується на сьогодні.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 14.04.2008, 13:40
 
Форум » Все про все » Про життя-буття... » БРЕХНЯ (Правда чи не правда...)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net