Четвер, 25.04.2024, 13:50
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Зовнішнє незалежне оцінювання (Чи потрібно воно?Чи зменшить воно корупцію в країні?)
Зовнішнє незалежне оцінювання
Чи потрібне ЗНО?
1. Звичайно потрібне! [ 2 ] [12.50%]
2. Попридумоють разну фігню [ 6 ] [37.50%]
3. Ні!Тільки дітей мучають. [ 4 ] [25.00%]
4. А чому б і ні? [ 4 ] [25.00%]
Усього відповідей: 16
ФибиДата: Середа, 23.04.2008, 17:21 | Повідомлення # 1
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 683
Репутація: 18
Статус: Offline
Будь ласка поділіться своєю думкою.
Чи потрібне ЗНО країні?Можливо хватило б і іспитів у школі?



Життя одне,живіть днем!!!!!
Проживи життя так,щоб на горі сказали:"ОГО"
 
HeartlessДата: Середа, 23.04.2008, 19:01 | Повідомлення # 2
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Я вважаю що зовнішнє тестування дійсно зменшить корупцію, але такі реформи повинні проходити поступово, а не так як у нас.

Нестача необхідної інформації по цей захід, некоректно складені завдання - це все ще невирішені проблеми.

А взагалі я дуже рада, що сама не застала цих змін, а сдавала іспити по старій відомій системі. B)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
perekosДата: Четвер, 24.04.2008, 09:33 | Повідомлення # 3
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Взагалі то запровадження тестування - ідея не нова. Ще в 93 році я складав тести при закінченні школи. Але до зарахування в вищі навчальні заклади по їх результатам так і не дійшло. В 94 теж були тести, а дальше вроді заглохло.
Ідея взагалі вірна, думаю до цього потрібно йти, а помилок і перекосів небуває лише в того, хто нічого не робить :)



 
PePeL-soNДата: Четвер, 24.04.2008, 10:29 | Повідомлення # 4
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Не потрібне це оцінювання..Голову тілЬки морочатЬ ним дітям..Краще складати іспити як завжди було.... B)


Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
perekosДата: Четвер, 24.04.2008, 17:46 | Повідомлення # 5
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
З його допомогою можна виявити ДІЙСНІ знання, які людина отримала в школі. А не так як у нас на курсі був один "медаліст" - ні двох слів не зв'яже, ні розрахунки провести, ні креслення виконати, короче повний НОЛЬ. Зате татусь з бабками за нього і школу закінчив і вуз. dash


 
ФибиДата: Четвер, 24.04.2008, 19:52 | Повідомлення # 6
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 683
Репутація: 18
Статус: Offline
А я навіть не можу точно сказати відповідь на це питання.
З одного боку,повна фігня.Але...
це справді покаже кожній дитині свої знання,при умові якщо тести відповідатимуть шкільній програмі



Життя одне,живіть днем!!!!!
Проживи життя так,щоб на горі сказали:"ОГО"
 
ОксанаДата: Четвер, 24.04.2008, 20:45 | Повідомлення # 7
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
На мою думку - потрібне. Бо думаю, що воно об"єктивніше, аніж звичайні іспити і оцінка в атестаті. Адже і в школах, і у вузах діє однакова формула: підсумкова оцінка = середня оцінка в процесі навчання х коефіцієнт відношеня до учня. Тобто на оцінку (як показник знань) впливає ще й поведінка учня, вплив родичів, взаємовідносини з вчителем і т.д А результати незалежного оцінювання покажуть "хто чим дише".
 
sashkoДата: Вівторок, 06.05.2008, 14:13 | Повідомлення # 8
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Виходячи з того, що я знаю про ЗНО, скажу наступне.
Сам принцип, який закладений в цю систему досить гарний, як на мою думку. І дійсно, здатний запобігти в значній мірі корупції при вступі до ВУЗів.
Думаю, якщо його надалі на занедбати, а шлифувати і удосконалювати, то такий підхід дійсно зіграє велику добру службу для підвищення рівня якості вищої освіти в країні, що в свою чергу добре відгукнеться на майбутньому держави в цілому. Адже в результаті впровадження такої системи тестування в вузи зможуть поступати в більшості своїй дійсно ті люди, які прагнуть вчитися і мають бажання оволодівати тою чи іншою професією. А не так як зараз в ВУЗи лізуть всі, аби тільки мати бамажку про те, що він має вищу освіту. Від цього по перше падає престиж і значення дипломів в очах роботодавців, бо вони вже не є ознакою наявності якісних знань (бодай теоретичних) у їх власників. І страждає держава і саміж ці випускники.

Але є і деякі "але", на мою думку.
Наприклад, самі тести, з їх "да" або "ні" не дають можливості в повній мірі виявити рівень інтелекту учня, його здатність до навчання. Варто тести доповнити ще й деякими ситуаційними завданнями, задачами, тощо.
Потім, як я розумію, на всій території України обов’язковими є тести з української мови. Але очевидно, що на сході та півдні країни україномовність населення значно слабша ніж на заході і в центрі. Тому і результати тестів по цьому предмету також будуть відрізнятися в залежності від регіонів. Тобто на заході показник по балам буде кращій ніж на сході, а це означає, що абітурієнти представники західних регіонів будуть мати більше можливостей для вступу ніж східняки. Абітурьенти з заходу, наприклад, будуть мати більше шансів до вступу у ВУЗ на сході країни ніж мешканці цих східних регіонів.
Хоча, думаю, що така ситуація є далекоглядним кроком з боку націоналістичних владних кіл. Адже вона призведе до міграції з заходу на схід молоді з більш вираженою націоналістичністю світосприйняття, ніж та, яку має молодь на сході. Це в майбутньому призведе, як на мою думку, до послаблення культурного і мовного контрасту між східними і західними регіонами України, що також зіграє добру службу в цілому для держави.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
Yur@bossДата: Вівторок, 06.05.2008, 23:28 | Повідомлення # 9
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 31
Репутація: 3
Статус: Offline
не знаю....не знаю......Уже ходять чутки, що це від корупції не врятує, далі беруть хабарі.... Спілкувався з одним професором університету, він натякнув, шо як хочу на 100 % поступити - гроші вперед..


Лучше любить и потерять любовь, чем вообще никогда не любить.
 
sashkoДата: Середа, 07.05.2008, 12:23 | Повідомлення # 10
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
І яким чином цей професор може вплинути на бал вашого сертифіката, який ви отримуєте в результаті зовнішнього тестування? За яку саме "роботу" він бере з вас гроші? Адже, наскільки мені відомо, то прохідний бал в ВУЗі буде визначатися лише на підставі данних сертифікатів, які подали абітурієнти в вибраний ними ВУЗ.
Тобто, наприклад, в ВУЗі є 100 місць з держ. замовленням (тобто - безкоштовне навчання). Подали свої сертифікати наприклад 300 абітурієнтів. На підставі балів цих 300 сертифікатів визначається прохідний бал, який дозволяє поступити в ВУЗ саме сотні абітурьентам. Тобто 100 з них пройдуть по балам своїх сертифікатів інші 200 - в прольоті. Проста, суха, об'єктивна арифметика. Я вірно розумію?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Середа, 07.05.2008, 12:33
 
GreyДата: Середа, 07.05.2008, 15:26 | Повідомлення # 11
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
І яким чином цей професор може вплинути на бал вашого сертифіката, який ви отримуєте в результаті зовнішнього тестування? За яку саме "роботу" він бере з вас гроші?

Елементарно!
ВУЗ включає до програми вступних іспитів предмет, який не входить до переліку тестів ( по закону мають право ).
Наприклад - моя дочка обов"язково здаватиме іноземну мову.
І всі ваші старання коту під хвіст! Се ля ві!




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
Yur@bossДата: Середа, 07.05.2008, 17:41 | Повідомлення # 12
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 31
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (sashko)
І яким чином цей професор може вплинути на бал вашого сертифіката, який ви отримуєте в результаті зовнішнього тестування? За яку саме "роботу" він бере з вас гроші?

не знаю, не уточняв; але ЗНО мало шо дасть. В моїй школі уже багато вступили в ВУЗ по його власних тестах за довго до ЗНО; крім того мені вже казали, що і на ЗНО дуже реально списати.




Лучше любить и потерять любовь, чем вообще никогда не любить.
 
МаринкаДата: Четвер, 08.05.2008, 17:39 | Повідомлення # 13
Міс Емоція
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1610
Репутація: 36
Статус: Offline
Yur@boss, так списати можна, якщо тобі попадеться нормальна аудиторія.Були ж випадки, що діти скаржилися на інших, що ті списують...


Життя потрібно прожити так,щоб було не соромно за марно прожиті роки...
 
HeartlessДата: Пятниця, 09.05.2008, 12:25 | Повідомлення # 14
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Маринка)
Були ж випадки, що діти скаржилися на інших, що ті списують...

shok і що тоді? роботу цього абітурієнта не зараховували, чи просто шпаргалку відбирали?




... with the frozen heart and soul on fire...
 
МаринкаДата: Вівторок, 13.05.2008, 17:42 | Повідомлення # 15
Міс Емоція
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1610
Репутація: 36
Статус: Offline
Я навіть не знаю.Чула, що були такі випадки!Але на мою думку, якщо вже дитині вдається списати, то не потрібно про це розповідати!Можливо їм було завидно, чи що?Я цього просто не розумію!


Життя потрібно прожити так,щоб було не соромно за марно прожиті роки...
 
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Зовнішнє незалежне оцінювання (Чи потрібно воно?Чи зменшить воно корупцію в країні?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net