Четвер, 28.03.2024, 23:18
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Наш край » Кобеляччина » Михайло Лещук ("Гарячий" заступник голови Кобеляцької РДА)
Михайло Лещук
ЛегіонерДата: Неділя, 21.10.2007, 12:25 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Мабуть, важкувато буде знайти подібного керівника по всіх райцентрах Полтавської області. Уважний, щирий, стриманий - це все не про нього. Але ж який характер!!! Які м’язи!!! Який лексикон "сипеться" з рота!!! От за що люблять і поважають нашого Степановича вся районна громада.
Ця тема на сайті створена для того, щоб і надалі у більш детальній формі розповідати людям про цього керівника, нести "благу вість" про його справи не тільки в Кобеляцький район, а й далеко за його межі.
На щастя, тут можна користуватись ніками, тому ніякий "заступник" не визначить хто є хто на форумі, і навіть не знатиме, що пишуть сюди люди, які щодня "спілкуються" із "заступником" і чують його висловлювання.
Тож, що ви розскажете про Степановича? respect

 
AdminДата: Неділя, 21.10.2007, 18:26 | Повідомлення # 2
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Ось і перший критик на нашому сайті як я зрозумів... Але хотілось би більш конкретно почути про хороші справи цієї людини. А то щось не певно якось, чи схвалювати зібрався чи сварити...


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
ЛегіонерДата: Субота, 27.10.2007, 14:04 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
KING, одразу стає зрозуміло, що Степановича ви погано знаєте.
Щоб похвалити цю людину, треба добряче напружити мізки, задаючись риторичним питанням: за що?
А от щоб сварити... Ха-ха!
Давайте згадаємо події кількарічної давності - тоді Олежик Решетилко приїхав до нас в район керувати разом зі своїм друзякою Степановичем. Якось ввечері, добряче "наковтавшись" горілячечки, вони разом вирішили "построяти" підземних крис. Підземними крисами виявились хлопці з танцювального гурту, які саме репетирували у підвалі приміщення РЦКД. Відбірний мат, руки, ноги і п’яні мордяки - все це було в арсеналі "районних керманичів". "Строяли" вони збентежених хлопців доти, доки не приїхала міліція. Та звісно ж ніхто їх в "обез’янник" не забрав. Вони ж - районна еліта... тфу-тфу-тфу, щоб не наврочити.
До речі, ось ссилка на публікацію про це в "Україна молода"- http://www.umoloda.kiev.ua/number/602/116/21789/
Мало? Скоро розповім ще. snap



Повідомлення відредагував Легіонер - Субота, 27.10.2007, 14:14
 
AdminДата: Субота, 03.11.2007, 16:08 | Повідомлення # 4
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Веселенько живемо. Ось такі у нас в управлінні.

Прочитавши статтю пригадав ситуацію яка неджавно сталася зі мною в Полтаві:
Проходжу пізно вночі по підземному переході, мене зупиняють два мужика, звичаной під мухою, як то кажеться, і починають чіплтися, при чому самі не знаючи чого від мене хочуть (воно майже завжди так). Бачучи що чоловіки вже в літах. та й на ногах погано тримаються, веду себе доволі впевнено і навіть трохи роздратовано - в будь-якому разі їх не страшно, фізно мене не перелюнуть в дайни момент... Підходять двоє нічних озоронців переходу, цікавляться що сталося, намагаються утихомирити чоловіків. Ті, довго не вагаючись, витягують з кишень якісь посвідчення(я не побачив які саме, але так гадаю що вони чи то народні депутати, чи то просто якісь там працівники Облдеожадміністрації і т.п.). І тут же починають "качати права", покривати охоронців нецензурними словами, розказувати, що "Ви нам, ****, ні**** незробите! Ми вас тут віддубасимо, а ви нас і пальцем торкнути не зможете, ясно ****?!". І що, охоронці, звичайно, хдрейфили, відступилися, намагаються замнути все діло.

Аж бридко на це все дивитися. А такі герої, я бачу, в кожному місті є, народні обранці.




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
никТОДата: Понеділок, 05.11.2007, 23:09 | Повідомлення # 5
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
дааааа , знакомые ситуации, что можно сказать, "элита" есть "элита"........ как там говорится - "без бумажки ты никто"... а вообще у нас куда ни плюнь начальники один умнее другого


никТО
 
ANGELДата: Четвер, 08.11.2007, 16:24 | Повідомлення # 6
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 20
Репутація: 2
Статус: Offline
ох які компліменти лещуку!


ПРОСТО АНГЕЛ
 
perekosДата: Четвер, 08.11.2007, 16:44 | Повідомлення # 7
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (ANGEL)
ох які компліменти лещуку!

а за що його любити? що посієш, те й пожнеш.



 
СаруманДата: Пятниця, 09.11.2007, 18:12 | Повідомлення # 8
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 80
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (никТО)
без бумажки ты никто

"Без бумажки - ты какашка, а с бумажкой - человек". Так нынче выражаються.
Но судя из вышеизложеного - упомянутый чиновник - какашка в любом случае. wink



Весна будет когда-нибудь завтра...
 
ЛегіонерДата: Пятниця, 09.11.2007, 18:35 | Повідомлення # 9
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз Лещучара майже не ходить на роботу. А навіщо? Район стояв без нього. І простоїть ще довго.
Та ви не переживайте. Зарплату з наших податків він все одно отримує.

Добавлено (09.11.2007, 18:35)
---------------------------------------------
Цікаво, чи є ще на форумі люди, які працюють в РДА?


 
AdminДата: Пятниця, 09.11.2007, 21:51 | Повідомлення # 10
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Мені теж цікаво якої ВОНИ думки про нього... все ж таки який він з людьми, то мабудь такий же і на роботі....
А взагалі я не знаю, з ним особисто не знайомий... може треба було б поближче подивитися що то за людина



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
ЛтаваДата: Неділя, 11.11.2007, 06:33 | Повідомлення # 11
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 97
Репутація: 4
Статус: Offline
Якщо оцінювати Лещука в порівнянні з Решетилом, то перший хоч розумніший. Тим більше, що після одруження і народження дітей, він уже законний житель Кобеляк. happy
 
никТОДата: Неділя, 18.11.2007, 17:13 | Повідомлення # 12
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Якщо оцінювати Лещука в порівнянні з Решетилом, то перший хоч розумніший. Тим більше, що після одруження і народження дітей...

странное мнение или я может чего либо недопонимаю … сейчас что, процесс деланья детей добавляет ума … лично я не считаю умным ни того ни другого … возможно это моё субъективное мнение, странно только то что у многих людей с которыми я общаюсь оно такое же самое




никТО
 
ЛтаваДата: Понеділок, 19.11.2007, 06:45 | Повідомлення # 13
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 97
Репутація: 4
Статус: Offline
B) Треба визнати що дним із головних подразникі є Новосанжарська прописка Решетила і Лещука. Можна подумати що Канавське чудо - Жуков набагато краще. Але містечковий патріотизм заважає об"єктивності.
 
MuravkaДата: Вівторок, 20.11.2007, 12:14 | Повідомлення # 14
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) "Обосрали" с головы до ног :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
надобно както это все им показать, вот прикольно было бы увидить выражения их "морд".



Я люблю людей.



Повідомлення відредагував Muravka - Вівторок, 20.11.2007, 12:16
 
perekosДата: Вівторок, 20.11.2007, 14:04 | Повідомлення # 15
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Muravka)
надобно както это все им показать, вот прикольно было бы увидить выражения их "морд".

А ти думаєш вони не вкурсі як їх "люблять"? Та їм на це просто начхати, головне - крісло з під Ж щоб нікуди не ділося.



 
Форум » Наш край » Кобеляччина » Михайло Лещук ("Гарячий" заступник голови Кобеляцької РДА)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net