Середа, 24.04.2024, 08:31
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Наш край » Кобеляччина » Концерт гурту "ПОЛIНА ВIАРДО" - 12 січня в РЦКД о 19-00 (концерт - річниця рок-гурту, який репетирує саме в Кобеляках)
Концерт гурту "ПОЛIНА ВIАРДО" - 12 січня в РЦКД о 19-00
GreyДата: Неділя, 13.01.2008, 17:56 | Повідомлення # 76
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
EVA, GRAND MERCI! smile

Відкрив словник.
Виявляється, що слово "онейроїд" означає одну з форм порушення свідомості.





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).


Повідомлення відредагував Grey - Неділя, 13.01.2008, 18:01
 
EVAДата: Неділя, 13.01.2008, 18:42 | Повідомлення # 77
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (Grey)
Відкрив словник.
Виявляється, що слово "онейроїд" означає одну з форм порушення свідомості.

Цей переклад якнайкраще характеризує цю групу... smile
Мабуть, гурт той спеціально взяв таку назву, і вони, учасники, їй відповідають, адже свідомість їх точно порушена. wink




Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
rock888Дата: Неділя, 13.01.2008, 18:49 | Повідомлення # 78
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 30
Репутація: 7
Статус: Offline
А концерт таки кльовим був... Прикро тільки що не всі дочекалися "Поліну". Про "Онейроїд" краще змовчу (не хочу просто нікого ображати)... Я пишаюся тим що в Кобеляках зуміли організувати пристойне дійство не лише на День міста. Хоча про пристойність останньоназваного можна сперечатися. Тож "РЕСПЕКТ І УВАЖУХА")))


Повідомлення відредагував rock888 - Неділя, 13.01.2008, 18:50
 
ОксанаДата: Неділя, 13.01.2008, 19:08 | Повідомлення # 79
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Шановні! Давайте коментувати виступ "Поліни Віардо". "Онейроїд" не читає наш форум, їм байдуже врешті - решт. Всі хто був на концерті зробили свої висновки. (крапка). Господарі свята намагались його створити (свято) Хто мені це заперечить?


Повідомлення відредагував Оксана - Неділя, 13.01.2008, 19:08
 
PsevdoNimBДата: Неділя, 13.01.2008, 19:51 | Повідомлення # 80
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
biggrin biggrin
Шановні, я вас всіх обожнюю! Саме кльове в тому, що ви всі одноголосно в усьому праві! Онейроїд дійсно своєю хвилею депреса зіпсував дійство, тим паче, що їх прохали виступити 25-30 хв, не більше, а вони майже годину мучали вуха людей. Толерантність завадила їх тимчасово зігнати зі сцени. Вони самі себе вважають дуже продвинутими, і що мовляв глядач нерозвинутий і не готовий до сприйняття їхньої музики. Я, особисто вважаю, що глядач розвинутий завжди!!! І спихувати свою лажу на глядача - це просто не зізнаватися в своїй непрофесійності. Насправді Онейроїд - це культовий і древній гурт (ми їх за це поважаємо), але була надія в нашого менеджера, що вони вміють вибирати репертуар та розвиваються з часом. Тому їх і запросили. Насправді, якщо люди їх не сприйняли, то їх музика дійсно не потрібна (здоровим людям - не наркоманам). Треба вміти працювати з глядачем!!! Особисто ми зробили висновки, і надалі спробуємо таких помилок не повторювати. Лажових груп (які вважають себе крутими) більше не запросимо. От, наприклад, Арахнофобія - це завжди БОМБА! Справжні Зірки!!!!!
Зрозуміло, що ми ризикували.. але майже безкоштовних вхід - для першого разу - це наше алібі. Далі будуть концерти вже сценарійно розвинуті та суцільно задовольняючі ваші вимоги (якщо будуть і якщо ваша ласка...).
Дякую вам всім за вашу небайдужість. Ви - молодці!

 
НерекламаДата: Неділя, 13.01.2008, 19:58 | Повідомлення # 81
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (PsevdoNimB)
Шановні, я вас всіх обожнюю! Саме кльове в тому, що ви всі одноголосно в усьому праві! Онейроїд дійсно своєю хвилею депреса зіпсував дійство, тим паче, що їх прохали виступити 25-30 хв, не більше, а вони майже годину мучали вуха людей. Толерантність завадила їх тимчасово зігнати зі сцени. Вони самі себе вважають дуже продвинутими, і що мовляв глядач нерозвинутий і не готовий до сприйняття їхньої музики. Я, особисто вважаю, що глядач розвинутий завжди!!! І спихувати свою лажу на глядача - це просто не зізнаватися в своїй непрофесійності. Насправді Онейроїд - це культовий і древній гурт (ми їх за це поважаємо), але була надія в нашого менеджера, що вони вміють вибирати репертуар та розвиваються з часом. Тому їх і запросили. Насправді, якщо люди їх не сприйняли, то їх музика дійсно не потрібна (здоровим людям - не наркоманам). Треба вміти працювати з глядачем!!! Особисто ми зробили висновки, і надалі спробуємо таких помилок не повторювати. Лажових груп (які вважають себе крутими) більше не запросимо. От, наприклад, Арахнофобія - це завжди БОМБА! Справжні Зірки!!!!!Зрозуміло, що ми ризикували.. але майже безкоштовних вхід - для першого разу - це наше алібі. Далі будуть концерти вже сценарійно розвинуті та суцільно задовольняючі ваші вимоги (якщо будуть і якщо ваша ласка...).Дякую вам всім за вашу небайдужість. Ви - молодці!


+1

Добавлено (13.01.2008, 19:58)
---------------------------------------------
Все вищесказане підтримую!




"Життя - це шанс на щастя."

 
EVAДата: Неділя, 13.01.2008, 21:17 | Повідомлення # 82
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (PsevdoNimB)
От, наприклад, Арахнофобія - це завжди БОМБА! Справжні Зірки!!!!!

Згодна на всі 100 %!
"Поліна Віардо" теж досить перспективний гурт.
До речі, PsevdoNimB, а демешкають учасники цього рок-гурту? Вони вже поїхали з Кобеляк?




Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
PsevdoNimBДата: Неділя, 13.01.2008, 22:45 | Повідомлення # 83
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
EVA, так, частина вже поїхала. Решта їде завтра. Відпочинемо трохи... Не так награлися на сцені, як натягалися апаратурі smile На невеличкий час зробимо відпочинок (і від музики і один від одного)), а потім треба буде знову збиратися - робити демо-записи.
 
НерекламаДата: Неділя, 13.01.2008, 22:49 | Повідомлення # 84
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
PsevdoNimB, а коли знову намічається подібний захід в Кобеляках і чи намічається взагалі? wink


"Життя - це шанс на щастя."

 
EVAДата: Неділя, 13.01.2008, 23:12 | Повідомлення # 85
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
PsevdoNimB, в яких містах мешкають учасники рок - гурту?


Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
AdminДата: Понеділок, 14.01.2008, 02:02 | Повідомлення # 86
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
PsevdoNimB, а чому не запросили Білицьких хлопців? Мені сказали що вам не сподобався їхній стиль, тобто грають вони не дуже класику року. Так, можливо, у них доволі "хард", можливо вони дещо не осилюють певні висоти які взяли дехто із тих, хто виступав на концерті, але на фоні Онейроїда, мені здається, ПроРок був би аж ніяк не гіршим smile


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
PsevdoNimBДата: Понеділок, 14.01.2008, 08:01 | Повідомлення # 87
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Нереклама, не думаю, що подібний захід в Кобеляках ми скоро організуємо. Хоча, можливо, влітку... Це дуже виснажливо, бо якби ж музиканти грали тільки музику, а не возилися з апаратом, не знаючи сну...

EVA, я з басистом - місцеві аборигени, гитарист - з Кременчука, вокаліст - Полтава, клавішник та менеджер - з Києва.

Admin, ????? не сподобався їхній стиль? Я не міг подібного сказати нікому. В наших краях не так багато живих колективів. Тому ми поважаємо кожний музичний паросток. Насправді планувався наш сольний виступ взагалі. А потім менеждер Сергій запросив ті дві полтавські команди і виявився явний переліміт часу по програмі. І оскільки Край світу були під боком ми їх також запросили на дві композиції. Особисто я в ці справи не втручався, бо якби втручався, то Онейроїд би не запросив ))) Я їхню музику знаю, і знаю, що їх неможливо зігнати зі сцени.. тобто люди ті занадто нав'язливі. Я казав це до концерту - мені Сергій не повірив.. Тепер вірить smile
А Пророк - чудові хлопці. Гитарист зокрема грає професійно. Ми з ними грали не так давно разом в БК на акціії проти СНІДу. Перспективний гурт, якби тільки регулярно репетирували і були самі собою, ні на кого не рівняючись smile
Якщо будемо організовувати ще якісь заходи - покличемо Пророк, якщо вони будуть не проти.


 
СаруманДата: Понеділок, 14.01.2008, 08:54 | Повідомлення # 88
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 80
Репутація: 3
Статус: Offline
PsevdoNimB, а в "Поліни Віардо" є якісь записи? Дуже б хотілося мати вдома і на роботі smile (класна у вас музика!)
Незнаю як зараз, а колись, років 7 тому, ви і ми на "точкі" записувались. Зараз є така можливість?



Весна будет когда-нибудь завтра...


Повідомлення відредагував Саруман - Понеділок, 14.01.2008, 08:56
 
PePeL-soNДата: Понеділок, 14.01.2008, 10:20 | Повідомлення # 89
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (Admin)
І не повернувся, недхо все свято мені зіпсував.

Вибач Адміне......Так вийШло...Таке нашЕжиття....НадіюсЬ ти мене зрозумієш)))Респект Братухо)) biggrin



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!






Повідомлення відредагував PePeL-soN - Вівторок, 15.01.2008, 14:24
 
rock888Дата: Понеділок, 14.01.2008, 10:47 | Повідомлення # 90
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 30
Репутація: 7
Статус: Offline
PePeL-soN, в тому то й весь прикол,що музиканти "Поліни" на сцені показують далеко не пік своїх можливостей. Але це не заважає їм "рвати" зал. Хоча в повсякденному житті я слухаю трохи не таку музику,але вживу й набагато легша музика може рвати на клапті... Така моя думка...


Мах-тук-тара, мак-мєсін.
 
Форум » Наш край » Кобеляччина » Концерт гурту "ПОЛIНА ВIАРДО" - 12 січня в РЦКД о 19-00 (концерт - річниця рок-гурту, який репетирує саме в Кобеляках)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net