Пятниця, 29.03.2024, 14:37
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Наш край » Кобеляччина » ЗА ЩО Я НЕ ЛЮБЛЮ КОБЕЛЯКИ! (Поговоримо;))
ЗА ЩО Я НЕ ЛЮБЛЮ КОБЕЛЯКИ!
НерекламаДата: Понеділок, 26.11.2007, 23:18 | Повідомлення # 16
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
B) Судіть самі ;)


"Життя - це шанс на щастя."

 
baskervillyДата: Вівторок, 27.11.2007, 00:10 | Повідомлення # 17
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Блін! А в мене аватара нема, ги!!!!
 
ФибиДата: Вівторок, 27.11.2007, 16:43 | Повідомлення # 18
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 683
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (EVA)
ЯК СПРОБУЄШ - НАПИШИ.

Дякую тобі велике!
Люблю відзивчивих людей yes



Життя одне,живіть днем!!!!!
Проживи життя так,щоб на горі сказали:"ОГО"
 
TitanusДата: Понеділок, 21.01.2008, 17:59 | Повідомлення # 19
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Я не люблю наш город за то что в нем нету норм средств розвлечения. Вот токо дискотека и бары. А это что значит или поди напейся или танцуй с теми кто уже это зделал... Я скоко раз там не был, то восновном приходят туда выпивши. Не все конечно но восновном. Почему у нас нету пропоганды чтения литературы или просто каких нибуть культурных розвлечений?Мне не нравится что в нашем городе люди так часто употребляют МАТ, разве нету других слов что-бы заменить ети "ПЕРЛЫ". У нас вроде как культ такой или закон "Если ты материшся - то ты крут". Лично меня это просто бесит. Отпишите кто со мной согласен или нет.


Мы не на стоко богаты что-бы ваще что то покупать...
 
PsevdoNimBДата: Вівторок, 22.01.2008, 08:32 | Повідомлення # 20
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Titanus, та звичайно ж, що важко з Вами не погодитись.
Але деякі речі, на мою думку, хоч і позитивні, але доволі наівні
"Почему у нас нету пропоганды чтения литературы"
Друже, як ви собі це уявляєте? )) Вірніше, уявити то можливо якийсь літературний гурток, але як він подіє на маси? ) Література - річ суто індивідуальна, хто її читав, той і читатиме, а хто ні - того ніяка пропаганда не заставить.
Хоча я звичайно ж розумію Ваші шляхетні наміри.
Про мат - так воно і є, як Ви сказали. На жаль. Але якщо Вас він дратує, то Ви його будете чути все частіше і частіше по всім парадоксальним (з нашої точки зору) законам буття. Залишається просто не звертати уваги на мат, щоб його стало менше. Чи може Ви гадаєте, що прочитавши заядлому матушнику лекцію про шкідливість мату, він перестане матюхатися? ))
І взагалі, мені здається, що не місце красить людину, а людина - місце. Тому цілком можливо при бажанні самим для себе влаштовувати різноманітні розваги. Ось, наприклад гурт "Поліна Віардо" взяв і організував концерт ))) практично на пустому місці і майже без ніякого попереднього досвіду!
Отже кожна людина, якщо має намір, то може сама корегувати свій настрій та відганяти нудьгу.

 
ОксанаДата: Четвер, 24.01.2008, 21:35 | Повідомлення # 21
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
В Кобеляках "зима завжди приходить несподівано" для комунальних служб :) Хоч в листопаді, хоч в січні, хоч в березні.. - перший сніг і ожеледиця - завжди застає зненацька.
 
AngelFДата: Пятниця, 15.02.2008, 21:47 | Повідомлення # 22
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не люблю наш город за то что в нем нету норм средств розвлечения. Вот токо дискотека и бары. А это что значит или поди напейся или танцуй с теми кто уже это зделал... Я скоко раз там не был, то восновном приходят туда выпивши. Не все конечно но восновном. Почему у нас нету пропоганды чтения литературы или просто каких нибуть культурных розвлечений?Мне не нравится что в нашем городе люди так часто употребляют МАТ, разве нету других слов что-бы заменить ети "ПЕРЛЫ". У нас вроде как культ такой или закон "Если ты материшся - то ты крут". Лично меня это просто бесит. Отпишите кто со мной согласен или нет.

Удевляюсь вам молодеж ! В рыночных отношениях спрос рождает товар, а я насколько знаю у нас пытались открыть хороший Диско-клуб ,и что? спросом он не пользовался результат закрылся.Помимо этого, в свое время мы находили чем заняться и времени поверь нехватало на все . С утра дома работа была после обеда речка, потом футбол, домой перекусил - вечереет волейбол ,стемнело на лавочку в парк с гитарой+ прятки, ну и ночные походы за клубникой,арбузами....... Просто скажите что вы неможете организовать свой досуг правельно- это другое дело

Найбільше за міські туалети в жахливому стані, або взагалі їх відсутність.
За плітки, які розносяться зі швидкість вітру і розвиваються в геометричній прогресії

в туалетах регулярно убираеться , но тут другое дело, чисто не там где убирают, а там где не сорят. С утра уберут , а вечером без фонарика лудше не заходить,обязательно какая нить с...... нагадит прям по среди туалета,и девици не исключения
Я считаю у нас замечательный город , чистый воздух,чистая вода, и что касаеться улиц тожэ сравнительно неплохо обстоят дела!
....люди редко ценят то что у них есть , но за то всегда жалеют о том что теряют
А сплетни - эт нормально для маленького городка как наш, но для этого надо себя просто вести достойно , что касаеться девушек то скажу- лудше носить нижнее белье и не такие короткие набедренные повязки, не бегать полуголыми по дискотеке, не курить, и не пить спиртного так как - тем самым вы обьявляете о своей доступности, и найдите в конце концов ответ на впрос - почему парни с одними гуляют , а на других жэняться?




Чем больше узнаю людей, тем больше нравяться компьютеры!!!!!

Повідомлення відредагував AngelF - Пятниця, 15.02.2008, 21:57
 
PsevdoNimBДата: Пятниця, 15.02.2008, 22:16 | Повідомлення # 23
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
AngelF, так, ми живемо в чудовому місті! :)
 
sashkoДата: Четвер, 13.03.2008, 10:14 | Повідомлення # 24
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Підтримую, АнгелФ!
Взагалі, характер молодіжного досугу визначається характером самої молоді, її світосприйняттям.
Що заважає Кобеляцькій молоді не напиватися чи шастати по барам-дискотекам де нічого путнього не має, а зібратися і вийти на природу для розумного спілкування, з гитарою, той же волейбол, футбол, без спиртного. У мене з друзями саме так. І нам є про що поговорити і без матів та спиртного. Думаю Кобелятчани на це теж здатні.
В решті решт, є масса корисних суспільних справ які молодь може проводити разом у вільний від роботи, навчання час. Допомога старим, підтримати чимось сиріт, виступити з концертом в інтернаті. Да скільки всього можна придумати. аби любов була та бажання.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
FillipAFДата: Вівторок, 06.05.2008, 09:03 | Повідомлення # 25
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (AngelF)
Удевляюсь вам молодеж ! В рыночных отношениях спрос рождает товар, а я насколько знаю у нас пытались открыть хороший Диско-клуб ,и что? спросом он не пользовался результат закрылся.Помимо этого, в свое время мы находили чем заняться и времени поверь нехватало на все . С утра дома работа была после обеда речка, потом футбол, домой перекусил - вечереет волейбол ,стемнело на лавочку в парк с гитарой+ прятки, ну и ночные походы за клубникой,арбузами....... Просто скажите что вы неможете организовать свой досуг правельно- это другое дело

Узнаю старика Гендольфа :)
Всё конечно так, но молодежь судить взрослым дядькам легко...
А Вам не кажется что рыба портится с головы? Тобиш, молодежь на кого-то смотрит… Родители, соседи, знакомые и прочее (те же фильмы).
Кроме того плохому учатся быстрее чем хорошему, вот вам и результат.
Если бы маленькие дети никогда не видели ОГРОМНУЮ КУЧУ гавнища по среди туалета, то им бы и в голову не пришло повторить это произведение.
Так что, ДОРОГИЕ НАШИ КРИТИКИ, постарайтесь сперва сами стать более порядочными, а заодно и примером для подрастающего поколения.

P.S. Ни каких личных притензий к AngelF не имею. Просто проблема по глобальней чем кажется.




Привет учасникам естественного отбора!
 
HeartlessДата: Вівторок, 06.05.2008, 11:37 | Повідомлення # 26
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
А мені особисто подобається м. Кобеляки. Я тут ВІДПОЧИВАЮ... чесно, у повному розумінні цього слова, духовно і фізично. Богато зелені, чудова природа, річка, привітні та приємні люди, атмосфера набагато тепліша за ту, що у моєму рідному місті, хоча і його я теж люблю.

Приїжджаю у Кобеляки до друга у гості ось уже як 4-й рік, і хочеться знову і знову повернутися :)

А що до матів, алкоголю та сигарет хочу сказати що це проблема взагалі всього нашого суспільства. Така ж ситуація з п'яною молоддю і її іноді непристойною поведінкою є усюди. Це загалом і повністю залежить від кожної окремої людини.




... with the frozen heart and soul on fire...
 
SamoswalДата: Вівторок, 06.05.2008, 13:31 | Повідомлення # 27
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Мені загалом наше місто подобається. Та все ж таки є багато але. Звісно у великих містах нам є де приємно провести час (катки, кінотеатри, і т.д.), а в нашому місті ми цього напевно ніколи не дочекаємся :( Згадайте хоча б спробу М. Дж. Кувалдіна відкрити кінотеатр. Довго він протримався?
А що до матів, алкоголю та сигарет:
Прикріплення: 4964254.jpg (59.9 Kb)




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
AvrorAДата: Субота, 10.05.2008, 10:32 | Повідомлення # 28
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 621
Репутація: 21
Статус: Offline
За що я ненавиджу наше місто-так це за плітки,які розносяться зі швидкістю вітру. Наприклад іноді як послухаю,дізнась про себе багато нового і цікавого.От якби знати хто....................Тому не звертайте уваги! А ще за те,що наші жителі неохайні.Роблять з нашого міста смітник,якби кожен слідкував за собою і прибирав після себе,було б значно краще!


Я живу навпроти кладовища і якщо ти мені не сподобаєшся, ЖИТИМЕШ НАВПРОТИ!!!
 
ЯночкаДата: Субота, 10.05.2008, 18:35 | Повідомлення # 29
Леді стиль
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1676
Репутація: 31
Статус: Offline
Больше всего мне не нравиться то,что люди,котырые здесь живут,сами же и мусорят на улицах...А за сплетни...Они в каждом городе, в селе, есть и будут!Просто не обращать внимания


Тільки той вільний, хто самостійно мислить і не повторює чужих слів, змісту яких він не розуміє.

Повідомлення відредагував Яночка - Неділя, 11.05.2008, 21:26
 
MuravkaДата: Субота, 14.06.2008, 14:04 | Повідомлення # 30
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Я нелюблю за те що тут багато равнодушних людей зато попатякати один про одного ой як люблять.


Я люблю людей.

 
Форум » Наш край » Кобеляччина » ЗА ЩО Я НЕ ЛЮБЛЮ КОБЕЛЯКИ! (Поговоримо;))
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net