Пятниця, 19.04.2024, 20:39
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Наш край » Кобеляччина » Афіша (Блок на сайті)
Афіша
AdminДата: Четвер, 26.03.2009, 10:28 | Повідомлення # 1
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Думаю всі помітили блок "Афіша" на сайті в правій колонці. Але буває часто що він пустує, чи занятий рекламою. Вся проблема в тому, що часто невистачає інформації по проведенню в нашому місті якихось міроприємств чи концертів. Тому є прохання до вас, шановних форумчан, допомогти в підтримці даного блоку. Дізналися про планування якогось заходу в місті та районі? Відписуйте тут і анонс з'явиться в блоці "Афіша"!


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
mazepas2008Дата: Середа, 29.04.2009, 21:24 | Повідомлення # 2
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
В афіші було за конкурс краси. Питання : коли він буде?
 
KINGДата: Четвер, 30.04.2009, 08:04 | Повідомлення # 3
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 142
Репутація: 22
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
В афіші було за конкурс краси. Питання : коли він буде?

Не буде :( Дівчат не набрали, красуні у нас перевелися, ніхто не хоче брати участь... :'(

 
МаринкаДата: Четвер, 30.04.2009, 20:42 | Повідомлення # 4
Міс Емоція
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1610
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (KING)
Не буде

Дуже шкода=(((



Життя потрібно прожити так,щоб було не соромно за марно прожиті роки...
 
mazepas2008Дата: Понеділок, 04.05.2009, 10:17 | Повідомлення # 5
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (KING)
Дівчат не набрали, красуні у нас перевелися, ніхто не хоче брати участь...

тоді проведіть між хлопцями, вони сміливіші! :)


 
AdminДата: Понеділок, 04.05.2009, 10:54 | Повідомлення # 6
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
тоді проведіть між хлопцями, вони сміливіші! :)

До речі також цінна уваги думка. Проведемо конкурс "Я кращий хлопець на селі, а у всьому селі лише я!"



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
mazepas2008Дата: Понеділок, 04.05.2009, 19:30 | Повідомлення # 7
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Admin)
Проведемо конкурс "Я кращий хлопець на селі, а у всьому селі лише я!

Під таким гаслом вряд чи хто вийде на сцену.


 
МаринкаДата: Четвер, 07.05.2009, 20:47 | Повідомлення # 8
Міс Емоція
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1610
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (KING)
Не буде Дівчат не набрали, красуні у нас перевелися, ніхто не хоче брати участь...

А можливо, вони не хочуть брати участь тому що це коштувало 200 гривень????



Життя потрібно прожити так,щоб було не соромно за марно прожиті роки...
 
AdminДата: Пятниця, 08.05.2009, 12:21 | Повідомлення # 9
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Під таким гаслом вряд чи хто вийде на сцену.

Щодо гасла я пожартував. Спробувати все-таки потрібно, тільки сумніваюся я що хлопці візьмуться за цю справу з більшою завзятістю. Та і розмаху такого не візьмеш як з дівчатами - там вони і танцювали і в купальниках дефілювали. А хлопцям що? Далеко не кожен має спортивну статуру, в сімейних трусах по подіуму не пройдешся та і не армреслінг же глядачам показувати... Більш складно для хлопців конкурс робити, імхо.



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
mazepas2008Дата: Пятниця, 08.05.2009, 18:21 | Повідомлення # 10
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Маринка)
А можливо, вони не хочуть брати участь тому що це коштувало 200 гривень

Маринка, це щось дуже дешево. Наскільки мені розповідала одна із учасниць затрати на участь в конкурсі у кілька разів більше. Підраховуй сама: купити або пошити наряди, купальник, взуття; зробити зачіску, макіяж. Заплатити репетитирам за постановку номерів. Викупити квитки для вболівальників. Виставити могорич вболівальникам і тд і тп. %)

 
МаринкаДата: Пятниця, 08.05.2009, 18:42 | Повідомлення # 11
Міс Емоція
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1610
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Маринка, це щось дуже дешево. Наскільки мені розповідала одна із учасниць затрати на участь в конкурсі у кілька разів більше. Підраховуй сама: купити або пошити наряди, купальник, взуття; зробити зачіску, макіяж. Заплатити репетитирам за постановку номерів. Викупити квитки для вболівальників. Виставити могорич вболівальникам і тд і тп.

Та це теж....Просто мені говорили,що в цьому році потрібно була заплатити,тільки для участі 200 гривень...+ всі інші затрати



Життя потрібно прожити так,щоб було не соромно за марно прожиті роки...
 
mazepas2008Дата: Субота, 09.05.2009, 19:52 | Повідомлення # 12
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Маринка)
Та це теж....Просто мені говорили,що в цьому році потрібно була заплатити,тільки для участі 200 гривень...+ всі інші затрати

Оце обнагліли організатори. Яке бабло гребуть. А квитки теж дорогущщі, хоч з них дівчатам нічого не перепадає. %) dash shok

Наскільки я знаю, то культура фінансується з бюджету, тобто за наші податки, чому тоді вони деруть з людуй такі гроші за квитки?


 
KINGДата: Неділя, 10.05.2009, 16:09 | Повідомлення # 13
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 142
Репутація: 22
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Наскільки я знаю, то культура фінансується з бюджету, тобто за наші податки, чому тоді вони деруть з людей такі гроші за квитки?

Не знаю на скільки добре вона фінансується з бюджету, але коли з нашого начальства культури подають команду "проведіть щось!" (саме така команда подається, адже місцевим начальникам культури взагалі по барабану що в ДК будуть проводити, лиш би було що у звітах написати), то на це "щось" не дають ні копійки. Принцип "самі як хочете так і крутіться". І розмір місячних виплат від цього не змінюється ані трохи. А коли начальству пофігу що в тому ДК робиться, як воно робиться; чи хто старається, чи показують на сцені щось, на що максимум 3 чоловіки прийдуть; чи на свої гроші купляються додаткові матеріали, чи вистачило того що є в підвалі; то про які позитивні результати тут можна чекати?
Он, власними зусиллями поставили виставу "Звичайна історія". Сьогодні, до речі, покажуть її ще раз, бо люди попросили повтору. Акторів власних не вистачило, запрошували активістів взагалі тих, які не мають ніякого відношення до РЦКіД. Вхід по 10 грн. Псотаралися, самі придумали, самі репетирували, самі поставили... Хто там начальник у них? НАскільки знаю, забрав виручені гроші, відіслав їх куди треба (не собі в карман, укди треба наче відіслав), чиркнув у паперах що цього місяця план виконаний і до-побачення. НІ грошової, ні навіть моральної подяки актори та організатори не отримали... Все входе в стандартну зарплатню. То і як при таких умовах там будуть щось хороше ставити, коли ні краплі стимулу?



Повідомлення відредагував KING - Неділя, 10.05.2009, 16:30
 
mazepas2008Дата: Неділя, 10.05.2009, 20:53 | Повідомлення # 14
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (KING)
коли з нашого начальства культури подають команду "проведіть щось!" (саме така команда подається, адже місцевим начальникам культури взагалі по барабану що в ДК будуть проводити, лиш би було що у звітах написати), то на це "щось" не дають ні копійки.

Цікаво, а куди тоді подіваються дусятки тисяч гривень, що їх депутати райради спрямовують на культурний розвиток громади?Наскільки мені вдалося знайти цифри по райбюджету, то на галузь "Культура" в цьому році виділяється більше 2000000 гривень. Сума чималенька. А тут " не дають ні копійки". Цікаво було б почути думку з цього приводу депутата пана Шкарбана, працівника міськради Палія, та може когось із представників районної влади.

Quote (KING)
коли начальству пофігу що в тому ДК робиться, як воно робиться; чи хто старається, чи показують на сцені щось,

Нажаль таке начальство не лише в культурі. Моє керівництво аналогічно поводиться.

Quote (KING)
Акторів власних не вистачило, запрошували активістів взагалі тих, які не мають ніякого відношення до РЦКіД.

Теж щось не зрозуміло. В клубі в кожному кабінеті сидить по 3-5 чоловік. А Ви кажете що артистів немає. Чим же тоді займаються працівники, яким громада платить гроші за організацію культурного дозвілля людей?

Quote (KING)
НІ грошової, ні навіть моральної подяки актори та організатори не отримали..

Це знову показує , що начальство поступає по свинськи. Хтось паше, а хтось бабло в карман кладе. А за подяку не переймайтеся. Головне , що вистава сподобалася глядачам. Ми з дружиною одержали море емоцій. Жалкуємо , що прийшли без квітів. Наступного разу виправимося. Артисти молодці!!!!!

 
polomoyДата: Понеділок, 11.05.2009, 11:08 | Повідомлення # 15
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 102
Репутація: 20
Статус: Offline
Шановний mazepas, щоб дати відповіді на деякі запитання, навіть довелося реєструватися на сайті. Ані Палій, ані Шкарбан не мають ніякого відношення до відділу "КУЛЬТУРИ". Шкарбан займається екологією. А Палій - взагалі працює в міській раді. А відділ культури підпорядковується райдержадміністрації. А цифра 2000000 на культуру виглядає щось надто підозріло. На організацію Красуні-2009 взагалі обіцяли лише пару тисяч гривень.
До речі, щодо вимагання від імовірних учасниць 200 гривень за участь у конкурсі, то це дійсно було. Грошей пообіцяли копійки, по спонсорах ходити керівництво відділу не захотіло - нє барскоє ето дєло - тому організатори пішли на такий вимушений крок. А гроші, вилучені з продажу білетів, організатори (не ті, що сидять у кабінетах і за це отримують понад 3000 гривень зарплати, а ті, що працюють, за власні гроші купують матеріали для сцени, ставлять могоричі тим, хто здуру безкоштовно допомагає) не мають права витрачати на проведення конкурсу. Ці кошти йдуть на химерний "спецрахунок", а ним вже розпоряджаються розумні дяді.
Щодо людей, які працюють у РЦКіД але не хочуть брати у часть у культурних міроприємствах. Раніше (це я не шкодую за радянським союзом, просто констатую факт) в клуб на будь-яку роботу брали людей, які згодяться на сцені, навіть водія, прибиральницю, бухгалтера і т.д. Якщо якесь міроприємство, директор просто знімає, наприклад, водія з-за керма (він і так цілими днями абсолютно нічого не робить), і той працює на сцені. А тепер понабирали аби кого. Майже кожен працівник РЦКіД (крім фахівців у галузі культури) має "кумівський" зв"язок з керівництвом. А потім режисер бігає по Кобеляках і шукає дурнів, які б на халяву допомогли. А дурні ці з роботи відпрошуються, замість посадити картоплю ідуть на репетицію, а тим часом по клубу його працівники просто ходять взад-вперед. Ось так.
Начальник відділу культури не прийшов жодного разу на виставу, не сказав "спасибі" жодному учаснику самодіяльності. Зате зарплатню отримав. І по базару 10-го травня ходив. Йому культура до дупи. dash



Надо делать то, что надо,
а то, что не надо, - делать не надо.
 
Форум » Наш край » Кобеляччина » Афіша (Блок на сайті)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net