Четвер, 28.03.2024, 20:55
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Наш край » Кобеляччина » Афіша (Блок на сайті)
Афіша
AdminДата: Четвер, 26.03.2009, 10:28 | Повідомлення # 1
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Думаю всі помітили блок "Афіша" на сайті в правій колонці. Але буває часто що він пустує, чи занятий рекламою. Вся проблема в тому, що часто невистачає інформації по проведенню в нашому місті якихось міроприємств чи концертів. Тому є прохання до вас, шановних форумчан, допомогти в підтримці даного блоку. Дізналися про планування якогось заходу в місті та районі? Відписуйте тут і анонс з'явиться в блоці "Афіша"!


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
KINGДата: Понеділок, 11.05.2009, 13:50 | Повідомлення # 16
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 142
Репутація: 22
Статус: Offline
Quote (polomoy)
Йому культура до дупи.

Все у нас в країні по своїх місцях. Начальнику культури культура до дупи, завідуючий міністерством здоров'я не відрізнить грип від ангіни, міністри С/Г культури, як застрягли своїм БМВ в якоумсь селі довго пялились на борону і дивувалися що воно таке і т.п., і т.д. .... Не подумайте, що це я все про наших, ні, ні, я взагалі пояснюю. Дуже часто у нас розсовують по іншим місцям не тих, хто б там мав бути. Бог його зна що наш президент робе на своєму пості (він може і непоганий політик, але не на посту президента), який біс начальник відділу культури по базарам ходить, коли його колектив працює (може його завідуючим базару краще поставити?) і що я не так давно забув на посту поважного мішкотягальщика (в ті часи я був постстудентом, який від вітру ще навіть хилився, а під мішком взагалі носом землю пахав)?..

А взагалі щось ми не по темі завели... Якщо хто ще хоче розввати обговорення про нашу місцеву культуру, то мабуть краще створити нову тему у відповідному розділі...

Додано (11.05.2009, 13:50)
---------------------------------------------

Quote (polomoy)
Ані Палій, ані Шкарбан не мають ніякого відношення до відділу "КУЛЬТУРИ". Шкарбан займається екологією. А Палій - взагалі працює в міській раді.

Я так розумію Мазепас запропонував вислухати цих людей, бо ні один із інших можновладців не наважується на наш форум заглянути. І я впевнение не тому, що у них за півтора року не було і хвилини це зробити. Чи то плюнули, їм не цікаве ні спілкування з народом, ні почитати що про них пишуть; чи то просто бояться почитати що про них пишуть і з народом поспілкуватися :)



Повідомлення відредагував KING - Понеділок, 11.05.2009, 13:40
 
mazepas2008Дата: Неділя, 24.05.2009, 16:27 | Повідомлення # 17
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (KING)
Я так розумію Мазепас запропонував вислухати цих людей, бо ні один із інших можновладців не наважується на наш форум заглянути. І я впевнение не тому, що у них за півтора року не було і хвилини це зробити. Чи то плюнули, їм не цікаве ні спілкування з народом, ні почитати що про них пишуть; чи то просто бояться почитати що про них пишуть і з народом поспілкуватися

Так точно. Я розумію, що вони не мають прямого відношення до управління культурою в районі. Але ж обоє при владі, при тому немалій. От і хотілося почути з цього приводу їх думку.

Quote (KING)
Все у нас в країні по своїх місцях

Знову як кажуть " не в бровь, а в глаз". Під кожним реченням цього абзацу можу підписатися, бо написана реальна правда.

Додано (24.05.2009, 16:27)
---------------------------------------------

Quote (KING)
Не знаю на скільки добре вона фінансується з бюджету,


У бюджеті району на 2009 рік виділено на культуру 2 395 315 грн , із них на зарплату 1 608 590 грн. оплату енергоносіїв та компослуг-119 045грн. Плюс із спецфрнду буде виділено 147 522грн. Всього на культуру в районі виділено 2 542 837 грн. Витрачатии планують так: набібліотеки- 484 904 грн. на музеї- 114 962грн на будинки культури - 409 215грн. на школи естетичного виховання-1 366 926грн. на культурномасові заходи- 166 830 грн.

Для відому: на розвиток спорту виділено 1 271 872грн на 2009 рік. , а на утримання 20-ти чиновників райради-1 006 160 грн.


 
polomoyДата: Понеділок, 25.05.2009, 08:22 | Повідомлення # 18
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 102
Репутація: 20
Статус: Offline
Прикольно. Ну, щодо зарплатні потрібним і не дуже "працівникам" і оплати компослуг та іншого, то там все зрозуміло - люди реально отримують зарплати, по лічильниках платяться послуги. А от найцікавіше - це культурно-масові заходи.
На "Красуню" обіцяли якусь тисячу чи дві - вже й не пам’ятаю. І це при тому, що виручка мала бути тисяч десять. На "Звичайну історію" виділили 0 гривень.
А після виходу другої статті в "ЕХО" про виставу у Журавля зіпсувався настрій і він перехотів платити премію режисеру. В інтерв’ю вперто брехав, що ніби на виставі був.
Можливо, 9 травня витратилися? Квіти купили ветеранам? Не знаю. За чий рахунок варили кашу - теж хто зна. Може й за відділу культури.
Зате п’янки адміністрації оплачуються відділом культури. Це факт. А кожна п’янка - це тисяч 5. От і назбирується 166 тисяч "на культурно-масові заходи". dash

Додано (25.05.2009, 08:22)
---------------------------------------------
Це ж я написав на прикладі РЦКіД. Про весь район мало знаю. Але якщо в головному клабі району нуль, то впевнений, що й у інших те саме. Щось виділять на свято Олеся Гончара. Але воно нікому абсолютно не цікаво. Зроблять для галочки. Поставлять у парку нову сцену. Сподіваюся, що буде цікаво. SNG rock shok




Надо делать то, что надо,
а то, что не надо, - делать не надо.


Повідомлення відредагував polomoy - Понеділок, 25.05.2009, 08:16
 
mazepas2008Дата: Понеділок, 25.05.2009, 22:41 | Повідомлення # 19
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (polomoy)
За чий рахунок варили кашу - теж хто зна. Може й за відділу культури.

Кашу для ветеранів варили точно не за кошти відділу культури. Це теж я знаю точно. То було за рахунок міськради.

Quote (KING)
А взагалі щось ми не по темі завели... Якщо хто ще хоче розввати обговорення про нашу місцеву культуру, то мабуть краще створити нову тему у відповідному розділі...

 
paliyДата: Вівторок, 26.05.2009, 18:07 | Повідомлення # 20
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Цікаво було б почути думку з цього приводу депутата пана Шкарбана, працівника міськради Палія, та може когось із представників районної влади.

Не буду коментувати діяльність окремих посадовців районного відділу культури. Зазначу лише, що люди працюють, як можуть (інтелектуально, організаційно і т.д.) в існуючих умовах. Щодо мене особисто як керівного посадовця в місті, то я ніколи не надіюсь на 100 % на відділ культури, намагаюсь всі власні ідеї сам втілити в життя і за самостійно знайдені ресурси. Нескромно впевнений, що якби міська рада захотіла провести "Надворсклянську красуню", то це шоу було б одним з найкращих. ;)



Сім-сім

Повідомлення відредагував paliy - Вівторок, 26.05.2009, 18:08
 
mazepas2008Дата: Вівторок, 26.05.2009, 21:28 | Повідомлення # 21
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (paliy)
намагаюсь всі власні ідеї сам втілити в життя і за самостійно знайдені ресурси.

Культурно-масові заходи ДІЙСНО СУПЕР. Так тримати. З нетерпінням чекаю чергового ДНЯ МІСТА!!!!


 
PePeL-soNДата: Середа, 27.05.2009, 08:27 | Повідомлення # 22
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
З нетерпінням чекаю чергового ДНЯ МІСТА!!!!

А Альянс запросите???Тільки з неоднією піснею бажано)))



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
paliyДата: Середа, 27.05.2009, 17:03 | Повідомлення # 23
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
З нетерпінням чекаю чергового ДНЯ МІСТА!!!!

Quote (PePeL-soN)
А Альянс запросите???Тільки з неоднією піснею бажано)))

Погані справи, хлопці. Навіть не знаю, чи взагалі буде цього року свято Дня міста. Без спонсорської допомоги традиційного потужного спонсора діла не буде. А в нього фінансовий стан зараз не найкращий. :(



Сім-сім
 
PePeL-soNДата: Четвер, 28.05.2009, 08:07 | Повідомлення # 24
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (paliy)
Погані справи, хлопці. Навіть не знаю, чи взагалі буде цього року свято Дня міста. Без спонсорської допомоги традиційного потужного спонсора діла не буде. А в нього фінансовий стан зараз не найкращий.

Зрозуміло paliy...Погано звичайно(( :( dash



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
AdminДата: Четвер, 28.05.2009, 14:54 | Повідомлення # 25
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (paliy)
А в нього фінансовий стан зараз не найкращий. :(

А якщо перейти в режим "по-народному, по скромніше"?



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
paliyДата: Пятниця, 29.05.2009, 14:12 | Повідомлення # 26
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Admin)
А якщо перейти в режим "по-народному, по скромніше"?

Вчора вирішили, що святкувати будемо. А те, що цього року буде по-скромнішому, то це точно. :(



Сім-сім
 
mazepas2008Дата: Субота, 30.05.2009, 05:56 | Повідомлення # 27
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
А що "Афіша" каже про відзначеня Міжнародного дня захисту дітей?
 
ЯрікДата: Пятниця, 13.11.2009, 12:50 | Повідомлення # 28
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 59
Репутація: 14
Статус: Offline
Концерт
Прикріплення: 4114787.jpg (82.8 Kb)

 
ЯрікДата: Понеділок, 16.11.2009, 19:11 | Повідомлення # 29
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 59
Репутація: 14
Статус: Offline
І 27 листопада
Кобеляцький РЦКіД
18:30

П'ятиріччя гурту Cry Світу

В рамках фесту "ROCK проти СНІДу"

Концерт "П'ять КrockІВ від прірви"

Гурти-учасники:

Cry Світу - Кобеляки
HAMMER - Кобеляки
Made Of Metal - Білики
ГУРТ.UA - Полтава
Blazing Hill - Полтава




Повідомлення відредагував Ярік - Понеділок, 16.11.2009, 19:17
 
ЯрікДата: Понеділок, 16.11.2009, 19:11 | Повідомлення # 30
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 59
Репутація: 14
Статус: Offline
Як би зробити і в газеті оголошення?
Прикріплення: 0147927.jpg (90.2 Kb)



Повідомлення відредагував Ярік - Понеділок, 16.11.2009, 19:16
 
Форум » Наш край » Кобеляччина » Афіша (Блок на сайті)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net