Субота, 20.04.2024, 08:48
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Наш край » Кобеляччина » Тиск води дорівнює нулю!!!!!! (ДОСТАЛИ!)
Тиск води дорівнює нулю!!!!!!
polomoyДата: Субота, 27.06.2009, 10:51 | Повідомлення # 16
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 102
Репутація: 20
Статус: Offline
Ny scho g... Pochinaj z vodu y kranax. Zjavut's'a xoroshuj tusk - todi l'ydu povir'at', zrozymijyt', scho ce ne pysti balachku. A poku voda ne zjavut's'a - nixto tebe ne pidtrumaje, NIXTO. gb


Надо делать то, что надо,
а то, что не надо, - делать не надо.
 
wladislaw1977Дата: Субота, 27.06.2009, 22:34 | Повідомлення # 17
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Я начну писать книгу жизни , меня поддержат люди и это будуть не пустi ,балачки.


Слава Богу
 
polomoyДата: Неділя, 28.06.2009, 02:42 | Повідомлення # 18
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 102
Репутація: 20
Статус: Offline
Ну, як знаеш... Я б все-таки радив почати не з книги, а з води. Книжки вже багато хто з кобелячан написав, а от гарного напору в трубах ще нихто не зумив зробити. Це було б дийсно круто... bd


Надо делать то, что надо,
а то, что не надо, - делать не надо.
 
wladislaw1977Дата: Неділя, 28.06.2009, 18:37 | Повідомлення # 19
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (polomoy)
Ну, як знаеш... Я б все-таки радив почати не з книги, а з води. Книжки вже багато хто з кобелячан написав, а от гарного напору в трубах ще нихто не зумив зробити. Це було б дийсно круто... bd
На первом месте стоит выполнить задание Бога.



Слава Богу
 
KINGДата: Неділя, 28.06.2009, 20:57 | Повідомлення # 20
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 142
Репутація: 22
Статус: Offline
Quote (wladislaw1977)
На первом месте стоит выполнить задание Бога.

Він задав написати книгу? Щось мені здається не такий вже він і дурний, щоб ставити написання книги на більш перше місце, ніж облаштування нормальної подачі води людям.
"Коли шлунок пустий, голодна душа не помічається" (с) Хтось

 
polomoyДата: Неділя, 28.06.2009, 21:29 | Повідомлення # 21
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 102
Репутація: 20
Статус: Offline
Ну от... Як завжди... Наобицяв золоти гори, а потим почав задкувати. dash


Надо делать то, что надо,
а то, что не надо, - делать не надо.
 
mazepas2008Дата: Понеділок, 29.06.2009, 10:26 | Повідомлення # 22
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Зранку тиск води в нормі!
 
AdminДата: Понеділок, 29.06.2009, 10:36 | Повідомлення # 23
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Зранку тиск води в нормі!

У кого як, я в зоні "круга" зранку вмивався з пляшечки воду наливаючи. Вчора була та сама картина - вода з'являється десь після 16.00 і зникає десь о 5.00 (неточний час). І я сумніваюся що в її зникненні винні користувачі, хто в понеділок о 8.00 поливає огороди? Десь вода не доходячи до мене в трубах раптово перекривається мабуть.



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
wladislaw1977Дата: Понеділок, 29.06.2009, 11:17 | Повідомлення # 24
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (KING)

Він задав написати книгу? Щось мені здається не такий вже він і дурний, щоб ставити написання книги на більш перше місце, ніж облаштування нормальної подачі води людям.
"Коли шлунок пустий, голодна душа не помічається" (с) Хтось
Бог по мелочам не отвлекается, он меняет в общем ситуацию в отношениях между людьми, для этого я и послан.По пророчествам волк будет пастись с ягнятами и не тронет их, никто не скажет, что он болен. З тиском води вы сами разберетесь.



Слава Богу
 
KINGДата: Понеділок, 29.06.2009, 11:57 | Повідомлення # 25
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 142
Репутація: 22
Статус: Offline
Владислав, вибачте мені, але я б тоді хотів спочатку задати два запитання вам.

Quote (wladislaw1977)
... для этого я и послан

Ким послані? І в який спосіб (як вам повідомили що на вас покладена дана місія)?

Quote (wladislaw1977)
З тиском води вы сами разберетесь.

Тиск води це невеликий примір. Також є багато інших, в тому числі де проживати. що їсти, чим годувати дітей і далі, далі... говорять що Бог це все і всім дасть (адже доки ми ТУТ то все-таки необхідності фізичної оболочки найважливіші, бо ж лише вона тримає нас ТУТ). А чи таку книгу ви хочете написати, яка допоможе нам нормально утримуватися на цьому світі і раніше заданого терміну не відправитися на той?

І, якщо чесно. мало ви подали інформації про те, ЩО САМЕ ви хочете зробити. написати книгу, а що, та про що... Якось якби поконкретніше...


 
polomoyДата: Понеділок, 29.06.2009, 13:08 | Повідомлення # 26
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 102
Репутація: 20
Статус: Offline
Quote (wladislaw1977)
грошi дадуть держави.Помiркуйте де храми побудувати , якi благоустройства зробити.

Quote (wladislaw1977)
В столице конечно будет хороший напор в кранах.

Скільки всього наобіцяв - і звів до якоїсь книги. Як депутат прямо.



Надо делать то, что надо,
а то, что не надо, - делать не надо.
 
wladislaw1977Дата: Вівторок, 30.06.2009, 08:55 | Повідомлення # 27
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (KING)
Ким послані? І в який спосіб (як вам повідомили що на вас покладена дана місія)?
Об этом прочитайте на wladislaw1977.narod.ru
Quote (KING)
Тиск води це невеликий примір. Також є багато інших, в тому числі де проживати. що їсти, чим годувати дітей і далі, далі... говорять що Бог це все і всім дасть (адже доки ми ТУТ то все-таки необхідності фізичної оболочки найважливіші, бо ж лише вона тримає нас ТУТ). А чи таку книгу ви хочете написати, яка допоможе нам нормально утримуватися на цьому світі і раніше заданого терміну не відправитися на той?

І, якщо чесно. мало ви подали інформації про те, ЩО САМЕ ви хочете зробити. написати книгу, а що, та про що... Якось якби поконкретніше...


Бог не дасть работать надо. Необхiдностi фiзичноi оболочки i саму оболочку можуть вiдiбрати другi люди, щоб цього не було треба щоб свiт жив по законам Бога. Тодi i необхiдностi зменьшаться. Книга допоможе в розумiннi добра i зла. Що допоможе на цьому свiтi -це право Бога i само обнаружение посланника. Сайт , на котором будет находится книга жизни будет очень популярен. Три момента: печать Бога, "Право Бога" ,книга жизни приведут народ к вере в то,что Бог послал посланника.С обнаружением посланника будет больше верующих, они приобретут силу и приструнят волков. Иисус сказал, что он принес меч. Начнiть писати про Т.Г. Шевченко як вiн боровся з нелюбовью в своiх творах. О внесеннi людей в книгу рiшення приймаю я.



Слава Богу
 
AdminДата: Вівторок, 30.06.2009, 16:23 | Повідомлення # 28
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Зранку, просинаюся о 7 годині, питаю у домашніх "-Вода є?". Кажуть нема. Ну, отже не покупатися мені.. засинаю. Просинаюся через годину - з'явилася вода. Чи хтось краном десь грається чи я не знаю.. Шкода тільки що коментувати такі проблеми ніхто не хоче. Всі уповноважені сидять та мовчать...


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
НерекламаДата: Вівторок, 30.06.2009, 20:25 | Повідомлення # 29
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (Admin)
Шкода тільки що коментувати такі проблеми ніхто не хоче. Всі уповноважені сидять та мовчать...

Чому ж, вони коментували і неодноразово. Наприклад:
"Близько 90 кілометрів труб тягнуться по місту. З них 45-50% побудовано більше 20 років тому. Ускладнює ситуацію побудова мереж різними методами: яку трубу на той час кооператив дістав – таку і ставили. У одних труби бетонні, у інших – чавунні або пластикові. Жителі деяких вулиць скаржаться на слабкий тиск води. Коли працівники «Водоканалу» починають розбиратись у причині, то виявляють, що по одній вулиці йдуть труби різної товщини. Наприклад, спочатку прокладена труба діаметром 100мм., потім 50мм., а потім знову 100мм. Зрозуміло, що через такі перепади тиск у мережах не може бути стабільним.Якщо кожного року замінювати по 5 кілометрів водогону, то потрібно 9 років, щоб замінити 45% труб. За цей період можуть вийти з ладу вже інші труби, вік яких – 15 років. Тобто цей процес безкінечний, а отже і його фінансування повинно бути систематичним." – розповідає директор ККП «Водоканал» Юрій Тагадюк. ("ЕХО" від 20 березня 2009р.)




"Життя - це шанс на щастя."

 
tanyaisajДата: Вівторок, 30.06.2009, 21:16 | Повідомлення # 30
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 370
Репутація: 23
Статус: Offline
Мені чомусь здається,що у пана Тагадюка вода є!!!!! girl_sigh


Сильная, не та, которая в жизни ни разу не падала... а та что упала, и сумела подняться...
 
Форум » Наш край » Кобеляччина » Тиск води дорівнює нулю!!!!!! (ДОСТАЛИ!)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net