Субота, 20.04.2024, 03:29
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Гуртожиток » Кухня » Алкогольні напої! (Зробіть своє свято ще "п'янішим))))
Алкогольні напої!
HeartlessДата: Вівторок, 08.04.2008, 18:21 | Повідомлення # 46
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (PePeL-soN)
Так, Займатися Сексом

Підтримую на всі 100!! Це набагато краще алкоголю) і організму не шкодить, а навпаки!

До речі, цікаво, Сашко, а ким ви працюєте і який у вас рівень зарплатні, що дозволяє вам не напрягатися у цьому житті? (Чекаю відповідь на пряме моє питання про суто матеріальні речі, а не на незліченні тезиси про Бога; те що ви це вмієте, на форумі ніхто вже не сумнівається!)

Бо я особисто ніколи не бачила людей, які б НІКОЛИ не напрягалися! Окрім наркоманів під кайфом.

Таке в нас життя)

:)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
sashkoДата: Середа, 09.04.2008, 11:26 | Повідомлення # 47
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (PePeL-soN)
Quote (sashko) А ви можете запропонувати людям інші, більш життерадістні способи розслаблення та зняття стрессів

Так, Займатися Сексом, і як умога білЬше...А ще грати в Баскет і на барабанах....Три мої улюбленні справи.. B)


Щось ці способи вам слабко допомогають, раз ви змушені вживати алкоголь.
Я ж вам раджу прислухатись до моєї поради: Зверніться за допомогою до живого і люблячого вас Отця небесного. Просто помоліться Йому і попросіть про допомогу, адже вона вам потрібна. Він є, і тим хто Йому довіряє і шукає у Нього допомоги завжди радий допомогти і має для цього силу. Нескінченну силу!

Quote (PePeL-soN)
Розумієш, не напрягався б не отримував грошей за які потрібно щось купити на прожиток, урожаю на огороді який мене кормить круглий рік, і моя старенька бабуся, з якою я до речі живу, напевне давно вже б копита відкинула без моєї НАПРЯЖНОЇ!!! допомоги, учитуя те, що ми живем в часному секторі, а я думаю що ти знаєш що таке часний будинок(огород, уборка, ремонт того сього)...

Не варто так!
Розумієшь, у кожного з нас є свої старенькі бабусі, чи матусі, чи дідусі, чи вагітні дружини з дитиною на руках (як, наприклад, у мене) чи хозяйство, чи проблеми з роботою, чи поламана нога, або ж маленька зарплатня чи ще багато чого. Та далеко не всі з нас починають від цього лизати горілку, чи ідти грабувати магазини, чі ширятися в підвалі.
В житті кожного з нас є певні критичні ситуації. Життя не без цього. Але питання в тому, як ми до них відносимось і які виходи ми шукаємо з них.
Один, починає жалітись на долю і бігти в ганделик, аби залити спиртом своє "горе". Та це хибний шлях, щлях у безодню, морок і горе для цієї людини і тих хто її оточує.
Дехто, починає думати, що всі навкруги гниди і придурки, і стає циніком з'їдаючи самого себе.
Я ж, знаю, що є живий Бог, Творець, який неймовірно любить мене і всіх хто оточує мене, і гарних і паганих. Тому я починаю спілкуватися з Ним, адже тільки Він знає найкращий вихід із будь-якої ситуації. І тільки Він здатний мені допомогти. І завжди допомагає. Якщо я слухаюсь Його порад. Я в це вірю. А ти?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Середа, 09.04.2008, 11:26
 
oleksiy11Дата: Середа, 09.04.2008, 11:53 | Повідомлення # 48
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Один, починає жалітись на долю і бігти в ганделик, аби залити спиртом своє "горе". Та це хибний шлях, щлях у безодню, морок і горе для цієї людини і тих хто її оточує.
Дехто, починає думати, що всі навкруги гниди і придурки, і стає циніком з'їдаючи самого себе.

Інші вигадують собі якусь новеньку релігію і всих інших важають повними грішниками...




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
sashkoДата: Середа, 09.04.2008, 12:53 | Повідомлення # 49
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Інші вигадують собі якусь новеньку релігію і всих інших важають повними грішниками...

Не варто клепати про те, чого не знаєте, Олексию11.
Своїми словами ви вбиваєте людей. Людей, яким потрібна допомога.
Невже ви цього не розумієте?
Якщо ви вважаєте, що шлях без Бога, то кращий шлях, тоді, бухайте далі.
Я вже перебачив таких розумників на своєму житті, які хотіли без Бога бути щасливими.
Всіх їх чекало і чекає велике розчарування.

Далі тримайте листа в ЛС.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
oleksiy11Дата: Середа, 09.04.2008, 13:42 | Повідомлення # 50
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Всіх їх чекало і чекає велике розчарування.

Дай бог щоб Ви незазнали розчарування




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

Повідомлення відредагував oleksiy11 - Середа, 09.04.2008, 14:59
 
sashkoДата: Середа, 09.04.2008, 13:56 | Повідомлення # 51
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Да бог щоб Ви незазнали розчарування

Дякую за добре побажання і турботу. :)



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PePeL-soNДата: Середа, 09.04.2008, 14:30 | Повідомлення # 52
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (sashko)
Щось ці способи вам слабко допомогають, раз ви змушені вживати алкоголь.Я ж вам раджу прислухатись до моєї поради: Зверніться за допомогою до живого і люблячого вас Отця небесного. Просто помоліться Йому і попросіть про допомогу, адже вона вам потрібна. Він є, і тим хто Йому довіряє і шукає у Нього допомоги завжди радий допомогти і має для цього силу. Нескінченну силу!

ДопомагаютЬ ще й як....А вживати алкоголь я не перестану....Але не зловживати ним....Бога не існує...Зрозумій це Сашко...Ні живого, ні мертвого...Ніякого...
Quote (sashko)
Не варто так!Розумієшь, у кожного з нас є свої старенькі бабусі, чи матусі, чи дідусі, чи вагітні дружини з дитиною на руках (як, наприклад, у мене) чи хозяйство, чи проблеми з роботою, чи поламана нога, або ж маленька зарплатня чи ще багато чого. Та далеко не всі з нас починають від цього лизати горілку, чи ідти грабувати магазини, чі ширятися в підвалі.В житті кожного з нас є певні критичні ситуації. Життя не без цього. Але питання в тому, як ми до них відносимось і які виходи ми шукаємо з них.Один, починає жалітись на долю і бігти в ганделик, аби залити спиртом своє "горе". Та це хибний шлях, щлях у безодню, морок і горе для цієї людини і тих хто її оточує.Дехто, починає думати, що всі навкруги гниди і придурки, і стає циніком з'їдаючи самого себе.Я ж, знаю, що є живий Бог, Творець, який неймовірно любить мене і всіх хто оточує мене, і гарних і паганих. Тому я починаю спілкуватися з Ним, адже тільки Він знає найкращий вихід із будь-якої ситуації. І тільки Він здатний мені допомогти. І завжди допомагає. Якщо я слухаюсь Його порад. Я в це вірю. А ти?

Це не відповітЬ на поставлене мною і Heartless питання про НЕ НАПРЯГАТИСЯ.....Чекаю відповідЬ...І перестань нарешті в темі про АлкоголЬні напої травити нас своїм Богом...ПерестанЬ ради Бога))))) :D :p



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
HeartlessДата: Середа, 09.04.2008, 14:58 | Повідомлення # 53
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Пане Сашко, ви так і не відповіли на моє питання :)
Майте совість!

Quote (Heartless)
До речі, цікаво, Сашко, а ким ви працюєте і який у вас рівень зарплатні, що дозволяє вам не напрягатися у цьому житті? (Чекаю відповідь на пряме моє питання про суто матеріальні речі, а не на незліченні тезиси про Бога; те що ви це вмієте, на форумі ніхто вже не сумнівається!)

Чекаю на відповідь




... with the frozen heart and soul on fire...
 
sashkoДата: Середа, 09.04.2008, 15:38 | Повідомлення # 54
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (PePeL-soN)
ДопомагаютЬ ще й як....

Не варто обманювати себе, ПеПел-соНе!
Quote
А вживати алкоголь я не перестану....Але не зловживати ним....

Як часто я чув це від людей, які потім залишалися одинокими, хворими і постійно бухими в своєму житті.
Мабуть, ПеПеЛ-соНе, вам зручно ходити по протореним стежкам.
Якщо ви не зупинитесь і не змінете своє ставлення до життя, то мені буде шкода вас, вашу нещасну майбутню дружину і скалічене дитинство ваших дітей. Схаменіться!
Quote (PePeL-soN)
Це не відповітЬ на поставлене мною і Heartless питання про НЕ НАПРЯГАТИСЯ.....

Ні, це відповідь! Дуже проста і дуже корисна для вас, ПеПЕл-соНе!
Та якщо ви не хочете її чути, то залишайтеся й далі з своїми "проблемами", якщо вам подобається займатися мазохізмом.

Quote
Бога не існує...

Візміть в руки Біблію і прочитайте перший вірш Псалму 13

Добавлено (09.04.2008, 15:38)
---------------------------------------------
Добрий день всім, хто читає! :)




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PePeL-soNДата: Середа, 09.04.2008, 15:42 | Повідомлення # 55
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (sashko)
Візміть в руки Біблію і прочитайте перший вірш Псалму 13

Я виріс з того віку, щоб казочки читати... B) І перестань мене тероризувати Повідомленнями...
Quote (sashko)
Ні, це відповідь! Дуже проста і дуже корисна для вас, ПеПЕл-соНе!Та якщо ви не хочете її чути, то залишайтеся й далі з своїми "проблемами", якщо вам подобається займатися мазохізмом.

ЦЕ НЕ ВІДПОВІДЬ....Ти написав мені: "А взагалі не пробували не напрягатись? Тоді б і розслаблюватись не треба було б."
Я відповів, що без напрягу я не виживу..Ніхто в цЬому світі без напрягу НЕ ВИЖИВЕ навіть з твоєю казкою в руках під назвою біблія...Зрозумій це....Якщо Вас релігійних Фанатів кормлять, поють, одівають і т. п. ваші меценати з усього світу, і Ви тільки те й робите що їздите і всіх грузите своєю дрянью, то удачі...Згоден язиком ляпати - безнапряжно...І є час розслабитись...А працювати - це означає НАПРЯГАТИСЬ....Вкури це нарешті...Вибач якщо образив, така моя думка....
Чекаю відповідь за напряг по посту №46,47...



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
sashkoДата: Середа, 09.04.2008, 16:56 | Повідомлення # 56
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (PePeL-soN)
А працювати - це означає НАПРЯГАТИСЬ....

Для мене НАПРЯГ - це відсутність внутрішнього миру і гармонії в людині. Відсутність внутрішнього спокою в серці.
І визивається цей напряг дизгармонійними процессами які створюються самою людиною в самій собі. Тому, якщо тобі паскудно, то не треба валити на працю, чи на бабусю, чи на великий огород, чи на злого сусіда, чи на якісь ще життєві обставини, а варто порозмірковувати над собою.
Задай собі питання: "Що в мені не так? Що я роблю не правильно, адже саме якась моя вада, якась моя помилка в сприйнятті життя є причиною того, що мені так пагано, гидко на душі?"
Коли ти зрозумієш в чому твоя вада, в чому твій прогріх, то починай позбавлятися її. І тоді НАПРЯГІВ в твоєму житті буде ставати все меньше і меньше. Але без Бога цей процес ти сам не осилиш. Бо людина, сама по собі, немічна і сліпа. Пам'ятай про це.
Для мене праця в принципі не є напрягом. Праця - це активність певного роду.
І в суті своїй вона є позитивним фактором. Який благотворно впливає на людину, що працює.

А з твоєї репліки виходить, що ти бухаєш, тому, що працюєшь. Ти вважаєшь, щ цю думку варто приймати серьозно?

Quote (PePeL-soN)
Я відповів, що без напрягу я не виживу..Ніхто в цЬому світі без напрягу НЕ ВИЖИВЕ навіть з твоєю казкою в руках під назвою біблія...Зрозумій це....Якщо Вас релігійних Фанатів кормлять, поють, одівають і т. п. ваші меценати з усього світу, і Ви тільки те й робите що їздите і всіх грузите своєю дрянью, то удачі...Згоден язиком ляпати - безнапряжно...

Вибачте, цей шедевр критичної думки ви самі придумали, чи у когось передрали?

Добавлено (09.04.2008, 16:56)
---------------------------------------------

Quote (Heartless)
Quote (Heartless) До речі, цікаво, Сашко, а ким ви працюєте і який у вас рівень зарплатні, що дозволяє вам не напрягатися у цьому житті? (Чекаю відповідь на пряме моє питання про суто матеріальні речі, а не на незліченні тезиси про Бога; те що ви це вмієте, на форумі ніхто вже не сумнівається!)

Чекаю на відповідь


Вибачте, Хартлесс, думаю, що моя конкретна відповідь вам не допоможе.
Говорю це виходячи з свого досвіду спілкування на цьому форумі.
Вже деякі індивідууми задавали мені це запитання і коли я їм дав конкретну відповідь, то вони почали мене доставати своїм невірством, намагаючись змусити мене признати, що я заробляю не стільки скільки я заробляю! Це так смішно і сумно в одночас. Боюсь, що у вашому випадку буде щось подібне.
Да і навіщо воно вам в загалі, знати, скільки я заробляю.
Ви що, серьозно думаєте, що кількість НАПРЯГІВ в житті обернено пропорційна кількості грошей у кишені?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Середа, 09.04.2008, 16:45
 
oleksiy11Дата: Середа, 09.04.2008, 18:15 | Повідомлення # 57
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Ви що, серйозно думаєте, що кількість НАПРЯГІВ в житті обернено пропорційна кількості грошей у кишені?

Тут сашко я вас підтримую і вважаю що існують випадки коли професія приносить і задоволення і достатній прибуток
Коли ти свою роботу любиш то непотрібно напрягатись щоб її виконувати
Наприклад копати багатьом це напряг, але з власного досвіду знаю що є люди для яких це відпочинок, вони і літом і зимою шукають вільну хвилинку щоб вирватися покопати, вони тратять по декілька тисяч євро на спорядження, вони навіть форуми та клуби власні створюють. :D




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
GreyДата: Середа, 09.04.2008, 18:44 | Повідомлення # 58
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Вибачте, Хартлесс, думаю, що моя конкретна відповідь вам не допоможе.Говорю це виходячи з свого досвіду спілкування на цьому форумі.Вже деякі індивідууми задавали мені це запитання і коли я їм дав конкретну відповідь, то вони почали мене доставати своїм невірством, намагаючись змусити мене признати, що я заробляю не стільки скільки я заробляю! Це так смішно і сумно в одночас. Боюсь, що у вашому випадку буде щось подібне.Да і навіщо воно вам в загалі, знати, скільки я заробляю.

Heartless, sashko НІКОЛИ НЕ ГОВОРИТЬ ПРАВДУ з наступних питань:
1. Ким він працює і скільки заробляє.
2. До якої церкви він ходить.
3. Як йому дісталася квартира в Києві.

Повірте мені - я на форумі з перших його днів. yes





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
HeartlessДата: Середа, 09.04.2008, 22:31 | Повідомлення # 59
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Grey)
sashko НІКОЛИ НЕ ГОВОРИТЬ ПРАВДУ з наступних питань:
1. Ким він працює і скільки заробляє.
2. До якої церкви він ходить.
3. Як йому дісталася квартира в Києві.

Це я вже зрозуміла :)

Ну, якщо не відповідає, а намагається викрутитись, то щось нечисто ;)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
PePeL-soNДата: Четвер, 10.04.2008, 08:19 | Повідомлення # 60
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (sashko)
А з твоєї репліки виходить, що ти бухаєш, тому, що працюєшь. Ти вважаєшь, щ цю думку варто приймати серьозно?

Питання закрите....Безкорисно з тобою говорити вже...
Quote (sashko)
Вибачте, цей шедевр критичної думки ви самі придумали, чи у когось передрали?

ПРикинь.... B) .....Сам.... B)



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
Форум » Гуртожиток » Кухня » Алкогольні напої! (Зробіть своє свято ще "п'янішим))))
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net