Четвер, 28.03.2024, 18:05
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Гуртожиток » Жилий сектор » Спальня SEKSI (Кімната № 12)
Спальня SEKSI
TRIADAДата: Пятниця, 01.02.2008, 17:03 | Повідомлення # 46
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 27
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (paliy)
Ну я б не проти...

кто бы сомневался ;)


 
SEKSIДата: Пятниця, 01.02.2008, 20:36 | Повідомлення # 47
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (PsevdoNimB)
Так от цього заряду достатньо для того, щоб наприклад придумати музику чи намалювати картину...

Цікаво... Я подумаю над цим...

Quote (TRIADA)
paliy и SEKSI, я что-то пропустила? мне кажеться что скоро будет что обсудить в теме "Зрада", а SEKSI, таки поймет, что такое оргазм! миф или все-таки реальность)))))))))

blush blush blush




Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
ІванДата: Субота, 02.02.2008, 19:22 | Повідомлення # 48
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 46
Репутація: 5
Статус: Offline
Тук-тук, цікаво тут, і сам свій дебют пригадав... 8-й клас. зимові канікули, захворів, однокласниця зайшла провідати... Хм, відбувалося все секунди дві. Ну, три...


 
SEKSIДата: Субота, 02.02.2008, 22:54 | Повідомлення # 49
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Іван)
Тук-тук, цікаво тут, і сам свій дебют пригадав... 8-й клас. зимові канікули, захворів, однокласниця зайшла провідати... Хм, відбувалося все секунди дві. Ну, три...

Іван, цікаво , ти свій перший поцілунок пригадав чи перший сексульний досвід? ;)




Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
ФибиДата: Неділя, 03.02.2008, 13:09 | Повідомлення # 50
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 683
Репутація: 18
Статус: Offline
Мені теж цікаво... :D


Життя одне,живіть днем!!!!!
Проживи життя так,щоб на горі сказали:"ОГО"
 
TitanusДата: Неділя, 03.02.2008, 19:37 | Повідомлення # 51
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Любовь-морковь. Помидоры блин) B) :)


Мы не на стоко богаты что-бы ваще что то покупать...
 
SEKSIДата: Неділя, 03.02.2008, 19:40 | Повідомлення # 52
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Нереклама)
SEKSI, а як у тебе справи з твоїм коханим? Все добре?

Стараємось ))
Тільки коханий весь час запитує, чи получила я оргазм. Він, оргазм, мені скоро снитися почне.
Нереклама, скажи, будь ласка, а ти його отримуєш?




Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
TitanusДата: Неділя, 03.02.2008, 19:46 | Повідомлення # 53
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
А сколько длится ваш акт? Примерно. Может ето из-за кратковременности, или ты просто неможеш понастоящему росслабится?


Мы не на стоко богаты что-бы ваще что то покупать...
 
SEKSIДата: Неділя, 03.02.2008, 19:49 | Повідомлення # 54
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Titanus)
А сколько длится ваш акт? Примерно.

По-разному. Думаю, проблема не в этом.

Quote (Titanus)
ты просто неможеш понастоящему росслабится?

Наверное, из-за этого... :(




Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
TitanusДата: Неділя, 03.02.2008, 20:10 | Повідомлення # 55
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Дык ето есть проблемка которую нужно решать. Попроси своего партнера, или намекни ему если он неочень хорошо к етому относится что-бы он зделал тебе масаж спины. Еще оч помогает росслабится массаж ступенй, особенно в раене пальцев. Массаж плечей и шеи. А еще в таких случаях неплохо бы предварительные ласки проводить длительное время. Тогда наступает момент когда ты уже не сможеш удержатся и все само-собой произойдет. Если это не помогает то может он ( если вы действительно очень близки ) займется с тобой оральным сексом? Должно помочь) Если же непоможет то пойди к психологу, может у тебя просто нервный стресс и ты из-за этого не можеш получить желаемое. У моих знакомых девушек как раз из-за стресса етого и небыло. Время щас напряженное. Может у тебя и вправду стресс? Ты нервная в последнее время?


Мы не на стоко богаты что-бы ваще что то покупать...
 
MuravkaДата: Неділя, 03.02.2008, 21:19 | Повідомлення # 56
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (Titanus)
Дык ето есть проблемка которую нужно решать. Попроси своего партнера, или намекни ему если он неочень хорошо к етому относится что-бы он зделал тебе масаж спины. Еще оч помогает росслабится массаж ступенй, особенно в раене пальцев. Массаж плечей и шеи. А еще в таких случаях неплохо бы предварительные ласки проводить длительное время. Тогда наступает момент когда ты уже не сможеш удержатся и все само-собой произойдет. Если это не помогает то может он ( если вы действительно очень близки ) займется с тобой оральным сексом? Должно помочь) Если же непоможет то пойди к психологу, может у тебя просто нервный стресс и ты из-за этого не можеш получить желаемое. У моих знакомых девушек как раз из-за стресса етого и небыло. Время щас напряженное. Может у тебя и вправду стресс? Ты нервная в последнее время?

з усим згодна, колись була проблемка, але просто через малий вік, мені було всього 14, мені дуже це неподобалось та і на той час моєме хлопцеві ( на даний час я і досі з ним, і велике спасибі йому за підказку). тепер поділюсь цією підказкою і з тими дівчатками які не можуть отримати оргазм. Може доможе як і мені.
Під час сексу спробуй сама собі допомогти, ніжно своєю ручкою помасажуй свій клітер (гадаю знаєш де знаходиться), ти ж сама себе краще відчуваєш, і розслабся, подумай не про свій зовнішній вигляд, а про щось сексуальне. А якщо не виходить, то спробуй навчитися отримувати оргазм сама від мастурбації ( нема в цьому нічого страшного) коли ти сама собі будеш робити приємно, тобі не доведеться не перед ким кірчити задоволення, якого насправді не відчуваєш бо не взмозі розслабитись, а на самоті ти на 100% зможеш розслабитись, нехай це буде не з першого разу, але буде обов’язково бо ніхто тебе не відчує краще аніж ти сама себе, а от коли відчуєш тоді ти знатимеш що воно з себе представляє, і що тобі потрібно для цього, і знатимеш які повинен роботи рухи твій партнер, і ти разом з ним, і знатимеш яке повинно бути завершення вашого сексу. В сексі нетреба соромитись нічого, запам’ятай. blush Шаленого оргазму ВАМ. yes



Я люблю людей.



Повідомлення відредагував Muravka - Неділя, 03.02.2008, 21:21
 
SEKSIДата: Неділя, 03.02.2008, 21:42 | Повідомлення # 57
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Muravka)
Під час сексу спробуй сама собі допомогти, ніжно своєю ручкою помасажуй свій клітер (гадаю знаєш де знаходиться), ти ж сама себе краще відчуваєш, і розслабся, подумай не про свій зовнішній вигляд, а про щось сексуальне. А якщо не виходить, то спробуй навчитися отримувати оргазм сама від мастурбації ( нема в цьому нічого страшного) коли ти сама собі будеш робити приємно, тобі не доведеться не перед ким кірчити задоволення, якого насправді не відчуваєш бо не взмозі розслабитись, а на самоті ти на 100% зможеш розслабитись, нехай це буде не з першого разу, але буде обов’язково бо ніхто тебе не відчує краще аніж ти сама себе, а от коли відчуєш тоді ти знатимеш що воно з себе представляє, і що тобі потрібно для цього, і знатимеш які повинен роботи рухи твій партнер, і ти разом з ним, і знатимеш яке повинно бути завершення вашого сексу. В сексі нетреба соромитись нічого, запам’ятай.

Muravka, дякую, спробую ще це. :) Але, чесно кажучи не люблю мастурбувати.
Розкажи, будь ласка який він той оргазм. Що при цьому відчуваєш?

Quote (Titanus)
Дык ето есть проблемка которую нужно решать. Попроси своего партнера, или намекни ему если он неочень хорошо к етому относится что-бы он зделал тебе масаж спины. Еще оч помогает росслабится массаж ступенй, особенно в раене пальцев. Массаж плечей и шеи. А еще в таких случаях неплохо бы предварительные ласки проводить длительное время. Тогда наступает момент когда ты уже не сможеш удержатся и все само-собой произойдет. Если это не помогает то может он ( если вы действительно очень близки ) займется с тобой оральным сексом? Должно помочь) Если же непоможет то пойди к психологу, может у тебя просто нервный стресс и ты из-за этого не можеш получить желаемое. У моих знакомых девушек как раз из-за стресса етого и небыло. Время щас напряженное. Может у тебя и вправду стресс? Ты нервная в последнее время?

Titanus, може ти і правий і все через нерви. yes
Може , переживу той напряженний період, що зараз в моєму жииті і все наладиться .
Спасибі, за поради ))




Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
MuravkaДата: Неділя, 03.02.2008, 22:03 | Повідомлення # 58
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (SEKSI)
Розкажи, будь ласка який він той оргазм. Що при цьому відчуваєш?

Розповідала в темі "Оргазм", більше не маю що додати. Та і нехочу, краще побажаю тобі це відчути, і не збожеволіти від насолоди. ;)
Скажу тільки одне, найкращі відчуття для мене коли оргазм відбувається одночасно в мене і в коханого, ото вже насолода. МММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММММ kiss



Я люблю людей.



Повідомлення відредагував Muravka - Неділя, 03.02.2008, 22:06
 
SEKSIДата: Неділя, 03.02.2008, 23:29 | Повідомлення # 59
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Muravka)
Розповідала в темі "Оргазм", більше не маю що додати.

Я там ще не прочитала )) Уже бачу. Спасибі.




Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
MuravkaДата: Неділя, 03.02.2008, 23:35 | Повідомлення # 60
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Завжди рада допомогти чим можу. kiss


Я люблю людей.

 
Форум » Гуртожиток » Жилий сектор » Спальня SEKSI (Кімната № 12)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net