Вівторок, 23.04.2024, 08:08
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: ivan  
Форум » Все про все » Політика » Політика (Новини)
Політика
xSALaMONZДата: Неділя, 06.07.2008, 20:46 | Повідомлення # 1
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 315
Репутація: 10
Статус: Offline

Украина отмечает 12-ю годовщину Конституции
28 июня 1996 года Верховная Рада независимой Украины, опираясь на многовековую историю создания государства и на мировой опыт, приняла новую Конституцию, ставшую основой построения независимого демократического государства как полноправного участника мирового содружества. Этот документ стал первым Основным законом независимой украинской республики. Депутаты трудились над ним всю ночь с 27 на 28 июля. С этого дня 28 июня обрел статус государственного праздника Украины - Дня Конституции.



 
xSALaMONZДата: Неділя, 06.07.2008, 20:47 | Повідомлення # 2
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 315
Репутація: 10
Статус: Offline
Президент убежден, что НАТО действует по гуманистическим принципам

Сегодня НАТО строит коллективную безопасность не на основе военного противостояния, а на гуманистических принципах взаимопонимания и взаимопомощи. Об этом заявил Президент Украины Виктор Ющенко в ходе телемоста между Украиной и Литвой на телеканале "Первый национальный".

По его словам, такая философия близка всей Европе, и именно на указанных принципах можно сделать мир более безопасным. "Эта дорога, убежден, ожидает Украину", - отметил глава государства. При этом В.Ющенко признал, что она будет непростой.

Президент подчеркнул, что при вступлении Украины в НАТО речь не идет о каких-либо виртуальных ценностях. По его словам, возникает вполне конкретный вопрос: как ты намерен обезопасить свою семью – с помощью ядерного оружия и танков или принципов? "Самое сильное в этом мире – это принципы", - убежден глава государства.

Он отметил, что сегодня сильнейшие страны мира, обладающие ядерным арсеналом, принимают общие принципы и объединяются вокруг них.

Напомним, ранее Президент В. Ющенко заявил, что политика Украины отвечает евроатлантическим приоритетам.

Прикріплення: 5016408.gif (11.4 Kb)



 
xSALaMONZДата: Неділя, 06.07.2008, 20:51 | Повідомлення # 3
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 315
Репутація: 10
Статус: Offline

Правительство Украины ухудшило прогноз инфляции на 2008 год
Правительство Украины пересмотрело макроэкономические прогнозы на 2008 год: ухудшило прогноз инфляции с 9,6% до 15,3% и сохранило прогноз роста валового внутреннего продукта на уровне 6,8%. Согласно постановлению правительства, прогноз номинального ВВП в 2008 году увеличен на 35,6 млрд. грн. - до 956,8 млрд. грн. При этом прогноз увеличения цен производителей в текущем году ухудшен до 24,6% с 19,2%. Подробнее
Прикріплення: 1424387.jpg (2.2 Kb)



 
SamoswalДата: Понеділок, 07.07.2008, 20:52 | Повідомлення # 4
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Сьогодні дивився прес конференцію(якщо так можна це назвати) кабміну, щодо змін до бюджету, все так пафосно проходило і Юля вже назвала його українським проривом. Десь фони нашкребли 30 з гаком міль"ярдів гривень вирішили їх вложити в бюджет. Кругленьку суму хочуть дати на українськи пам"ятки.



I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
SamoswalДата: Пятниця, 10.10.2008, 00:55 | Повідомлення # 5
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
дебілізація народу

В чому???? Цією фразою Ви ображаєту виборців, що проголосували за помаранчевих!!!! А їх більшість.
Quote (mazepas2008)
моральна деградація -- оце так дійсно український прорив так прорив.

Не вірив в прорив, але дещо вони зробили, навідміну від інших партій, які кожного разу обіцяють і приходячи до влади не роблять.




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
mazepas2008Дата: Вівторок, 21.10.2008, 16:37 | Повідомлення # 6
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Виборців не ображаю, а помаранчевих лідерів (як загальнонаціонального так і місцевого пошиву) не переношу.Брехливі,зрадливі,охочі до грошей,землі,нерухомості.Влада для них --понад усе.
Що вони зробили за 4 роки свого панування?

 
ШепітДата: Вівторок, 21.10.2008, 19:14 | Повідомлення # 7
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 400
Репутація: 18
Статус: Offline
mazepas2008, Зараз всі такі: хочеш влади - кради разом з нами, а ні - тобі тут не місце.
А помаранчеві лідери підї***ли народ, він так у них вірив... У мене один знайомий так взагалі такий розчарований, він і людей на їх мітинги збирав і т.д...
Революція це піар і добре продумана стратегія ходу до влади



Господи, сколько уже не сделано! A сколько еще предстоит не сделать...)))

Повідомлення відредагував Шепіт - Вівторок, 21.10.2008, 19:15
 
mazepas2008Дата: Четвер, 19.02.2009, 22:51 | Повідомлення # 8
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Шепіт, з Вашою думкою цілком згоден.

Добавлено (06.02.2009, 21:28)
---------------------------------------------

Quote (Samoswal)
Не вірив в прорив, але дещо вони зробили, .

Цікаво, що ж хорошого зробили помаранчеві вожді для пересічного українця???

Додано (19.02.2009, 22:51)
---------------------------------------------
Що, шановні прихильники помаранчі, немає про що сказати?


 
premiumДата: Пятниця, 20.02.2009, 11:02 | Повідомлення # 9
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
А що тепер скажеш? - світова криза на руку критиканів, тепер все можна валити на помаранчевих... ніхто тепер і не згадає на скільки піднялись зарплати, пенсії, соціальна допомога... що люди мали навіть надлишок грошей і повкладали десятки мільярдів $ в банки, в рік купувалось 600 тис. новеньких авто... ну хоч розстріляйте мене, як казав Литвин mocking , а жити стало краще dash ну не просто так навіть народжуваність збільшилась...
Звичайно, під шумок, як і завжди буває при революціях, налізло безліч брехунів, зрадників, хапуг... тай лідери помаранчеві виявились "пересічними", мабуть хтось думав, що вони боги, то тепер страшно розчаровані... а моя мета в помаранчевій революції була досягнута - недопущення до влади банди, яка при кучмі прихватизувала, тобто вкрала, 80% української промисловості... тепер вже ніяких східняків, буду голосувати виключно за своїх галицьких бандерівців, наразі за "Свободу".



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
AdminДата: Пятниця, 20.02.2009, 12:49 | Повідомлення # 10
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Шепіт)
Революція це піар і добре продумана стратегія ходу до влади

То була не революція, а спланована акція по зміні влади. Мабуть помаранчеві тоді вірили в це, були певні що зроблять багато-багато всього хорошого.. Але, як то кажуть. хотіли як краще, а вийшло як завжди...

А от революції у славян такі не бувають. Справжні революції у нас проводять шикарно: з пострілами, з кров'ю, стражданнями і широкозадими дядьками повішеними на шибеницях. І, чую, можуть довести до такої справи скоро нас. Треба лише один поштовх, десь якусь заворушку анархічну і це все моментом виллється на всю. країну. Не думають головою наші властьімущі що творять. Так само в Греції нещодавно "розслабилися", а в результаті анархія на кілька місяців поглинула всю країну. Так у них хоч рівень розвитку вищий, то у них це легше пройшло ніж у нас буде.

Аж подумати неприємно. Не хочеться такої дурні, звичайно. але наш народж звик зміни робити тільки так, через революцію. Інакше владу ні разу не змінювали, за всю історію славян.




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
mazepas2008Дата: Вівторок, 03.03.2009, 16:10 | Повідомлення # 11
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
. що люди мали навіть надлишок грошей і повкладали десятки мільярдів $ в банки, в рік купувалось 600 тис. новеньких авто... ну хоч розстріляйте мене, як казав Литвин , а жити стало краще

А я у 2003 році получав на роботі 800 грн, що було нормально при цінах на хлібину 1,35 грн, за газ у місяць 30 грн, мішок цукру-90грн і так дальше. Сьогодні я одержую 1000грн: хлібина-2,50 грн, за газ треба віддати 200 грн в місяць, мішок цукру-200грн і так дальше. То де стало " краще жити"???? Помаранчеві ідіоти провалили договір: у 2003 році Бойко договорився про газ за 49 дол за 1000кубів. на 5 років. А Івченко про...в, і росіяни підняли ціну. Сьогодні, взагалі, за 1000куб треба платити 480 грн замість 220 . І Ви хочете щоб я їх поважав----могила їм товариш. Може хтось і купляє машини- але не роботяги.

Quote (premium)
тепер вже ніяких східняків,

Та східняки вас годують. Тут промисловість, економіка, податки, розвиток. А Ви проти нас????

Quote (premium)
налізло безліч брехунів, зрадників, хапуг... тай лідери помаранчеві виявились "пересічними",
До 2004 року в нас керували свої(місцеві). А після помаранчевої революції понаїхали бендерівці: голова облрда із Києва, два заступники Мякушко та Ясинський із Західної України. Та навіть в районі керують західняки: перший заступник та заступник голови РДА. А в Києві у міністерствах та комітетах теж седять галичани та буковинці. Полтавців немає, хоч ми даємо 2 млрд податків у казну. Вони( бендерівці) знали за що боротися!!! Хто сидить на мішку з грошима_ той банкує!

Додано (03.03.2009, 16:10)
---------------------------------------------

Quote (premium)
ну не просто так навіть народжуваність збільшилась...

Значна частка новонароджених із неблагополучних сімей, де батьки женуться за грошима, які платить держава на дітей.

 
premiumДата: Середа, 04.03.2009, 12:00 | Повідомлення # 12
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
А я у 2003 році получав на роботі 800 грн, що було нормально при цінах на хлібину 1,35 грн, за газ у місяць 30 грн, мішок цукру-90грн і так дальше. Сьогодні я одержую 1000грн:...То де стало " краще жити"????
А я тоді отримував 250 грн., а зараз 3000грн. Тобто в Тернополі стало однозначно краще. І наскільки я знаю, в нас зарплати одні з найнижчих по Україні. В Кіровограді мені на випробувальний термін 2500 пропонували, я вже мовчу про Київ.

Quote (mazepas2008)
Та східняки вас годують. Тут промисловість, економіка, податки, розвиток. А Ви проти нас????
Ой, не треба байки поширювати. Тернопіль живе за рахунок заробітчан, які присилають гроші і купують житло. От з цього Тернопіль будувався такими ж темпами як Київ і все крутиться навколо будівництва, меблів, м/п вікон, опалення, ремонтів... в тому числі наша фірма.
Ще цікава інфа, на заході банки більше залучали депозитів, які тепер не можуть забрати, а на сході понабирались кредитів, які тепер не можуть віддати. ... Я не проти вас, а за своїх. Хоча між вашими і нашими різниці не бачу, бо головне, щоб не москаль.

Quote (mazepas2008)
до 2004 року в нас керували свої(місцеві). А після помаранчевої революції понаїхали бендерівці: голова облрда із Києва, два заступники Мякушко та Ясинський із Західної України. Та навіть в районі керують західняки: перший заступник та заступник голови РДА. А в Києві у міністерствах та комітетах теж седять галичани та буковинці. Полтавців немає, хоч ми даємо 2 млрд податків у казну. Вони( бендерівці) знали за що боротися!!! Хто сидить на мішку з грошима_ той банкує!

Так хто з них є бандерівцем? І куди поділись полтавці? Може вони іншими областями керують?




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Середа, 04.03.2009, 17:03 | Повідомлення # 13
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
Ой, не треба байки поширювати. Тернопіль живе за рахунок заробітчан, які присилають гроші і купують житло. От з цього Тернопіль будувався такими ж темпами як Київ і все крутиться навколо будівництва, меблів, м/п вікон, опалення, ремонтів... в тому числі наша фірма.

Те, що заробітчани везуть в Україну значні кошти , це добре.Але я говорив про бюджет. Із зароблених за кордоном еврів ніхто не сплачує податків. Але утримувати лікарні, школи, платити зарплати бюджетникам, надавати субсидії та різні пільги за якісь же надходження потрібно. У західній Україні практично відсутня потужня промислова база, яка забезпечує надходження до бюджету. Взагалі, у державі лише 5 самодостатніх регіонів: Донецька, Харківська, Запорізька, Київська,Полтавська, Дніпропетровська області; інші регіони дотаційні із державного бюджету. Я вже писав, що Донецька область забезпечує 25% надходжень в держбюджет. От і виходить, що значна частка бюджету Тернопільської області зароблена не тернопільцями.

Quote (premium)
І куди поділись полтавці? Може вони іншими областями керують?

Полтавці не пробивні у владу. За останні 5 років лише один полтавець був членом уряду- регіонал Попов, бувший міський голова м. Комсомольська. Проаналізував біографії губернаторів, полтавців серед них не зустрів. Те що полтавців немає у верхніх ешелонах влади не свідчить про їх меншовартність, це свідчить про клановість української влади. Жаль, що ця тенденція поширюється і на місцевий рівень. Я вже писав про варягів у районі,цікаво, що після помаранчевої революції жоден із кобеляцьких помаранчистів не посів владні крісла. У березні виповнюється рівно 4 роки як вони керують районом, але щось вагомого за цей час вони для кобеляцької громади не зробили.

 
premiumДата: Пятниця, 06.03.2009, 12:09 | Повідомлення # 14
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Заробітчанські гроші, звичайно, напряму в бюджет не йдуть, але вони вливаються в економіку і значна частина фірм з цього живе, відповідно люди отримують з цього з/п і платять податки.

Щодо того хто кого годує. Наприклад, величезні платежу до бюджету здійснює Іллічівський порт. То це що, іллічівці годують Україну, а всі інші ледарі, які нічого не роблять? Чи може порт дає платежі тому, що інші також працюють і направляють продукцію на експорт?
Я от спеціально глянув хто найбільше відраховує до загального бюджету, виявляється це Київ (біля 6 млрд.). Інші донори дають максимум пару сотень мільйонів. То це заслуга лише киян, чи все таки такі справи через те, що столиця природньо притягує більшість грошових потоків?
Або наприклад порівняти прибутковий меткомбінат із с/г дотаційним районом. Як можна стверджувати, що годують Україну меткомбінати, а с/г виробники ледарі? Таки щодня ми їмо хліб, а не метал. Тому тут не треба розказувати хто кого кормить, а треба розуміти, що все перевернуто з ніг на голову і праця селян не цінується.
При Кучмі-Януковичі загробили село, знищили промисловість ЗУ, вигнали мільйони людей на заробітки, а тепер щей знущаються, що Україну кормить схід.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)

Повідомлення відредагував premium - Пятниця, 06.03.2009, 12:10
 
mazepas2008Дата: Субота, 07.03.2009, 20:39 | Повідомлення # 15
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
При Кучмі-Януковичі загробили село, знищили промисловість ЗУ, вигнали мільйони людей на заробітки, а тепер щей знущаються, що Україну кормить схід

Не примазуйте Януковича до Кучми. Це Ющенко казав , що він син Кучми, та й повадками вони подібні. Я не ідеалізую Яника, але при ньому порядку, стабільності, впевненості к завтрашньому дні більше. У 2007 році Яник давав пільгову солярку на посівну. А при Ю.В. - дуля з маком. Інший приклад, коли Яник став вперше прем'єром у 2002 р. в район вперше прийшли шкільні автобуси для підвозу школярів.. До цього влада тільки розглагольствувала про програму підвезення до шкіл, а грошей не давали. При Янику вперше в район прийшли гроші на придбання квартир для афганців. За два роки за гроші виділені кабміном придбано 6 таких квартир. Стають регіонали до влади- збільшується промислове виробництво підприємств району, стають керувати на горі сердешні- рецесія, стагнація, спад виробництва....


 
Форум » Все про все » Політика » Політика (Новини)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net