Субота, 20.04.2024, 10:34
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: ivan  
Форум » Все про все » Політика » ... бездушне стадо радянських людей ...
... бездушне стадо радянських людей ...
ataskumДата: Четвер, 19.02.2009, 13:33 | Повідомлення # 31
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 125
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (premium)
голодомор наприклад

Та в ці роки в усьому світі була криза, навіть у США була велика депресія.

 
premiumДата: Четвер, 19.02.2009, 14:07 | Повідомлення # 32
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
депресія - це не голодомор dash


"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
ataskumДата: Четвер, 19.02.2009, 14:14 | Повідомлення # 33
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 125
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (premium)
це не голодомор

а ЯК НАЗВАТИ СИТУАЦІЮ ЗАРАЗ. у 1990 році в районі проживало 61 тисяч людей, а зараз менше 46тис


 
premiumДата: Четвер, 19.02.2009, 14:27 | Повідомлення # 34
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (ataskum)
а ЯК НАЗВАТИ СИТУАЦІЮ ЗАРАЗ. у 1990 році в районі проживало 61 тисяч людей, а зараз менше 46тис

Це називається депопуляцією і основною причоною є той же голодомор 1933року, плюс колективізація, розкуркулення, руйнування століттями сформованого укладу житя... Порівняйте із західною Україною, де не було голодомору, - в нас рівень життя може й нижчий, ніж на сході, але чомусь кількість населення так не скорочується, навіть є області, де збільшується.



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Понеділок, 23.02.2009, 15:47 | Повідомлення # 35
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
в нас рівень життя може й нижчий, ніж на сході, але чомусь кількість населення так не скорочується, навіть є області, де збільшується.

Та у вас аналогічна сетуація + більшість працездатного населення виїхала на заробітки за кордон.

Додано (23.02.2009, 15:47)
---------------------------------------------

Quote (premium)
Це називається депопуляцією

А як називається те , що в районі у 1990 році було 18 тис великої рогатї худоби, а зараз 1230, свиней було 30 тис , а тепер 2118, промислових підприємств-27, а сьогодні-9 .продукції вироблялося на 530 млн долларів, а у 2008 році на 26о млн грн. І нічого винити комуністів- при них будувалися заводи, житла,були робочі місця, стабільність, впевненість у завтрашньому дні... А сьогодні-"якщо не вкрадеш-то помреш".

 
PROSPEROДата: Вівторок, 24.02.2009, 10:50 | Повідомлення # 36
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (ataskum)
Та в ці роки в усьому світі була криза, навіть у США була велика депресія


Депресія - це не геноцид проти свого народу, я маю на увазі навіть не голодомор 1933 року, а зараз...
Подивіться на села, яких вже практично немає, на тих людей, які там залишились ще поки...
А також на ту їжу, яку ми споживаємо - одна хімія закордонна, від якої боліють люди, а наша медицина нічого не може, хіба що гроші збирати з хворих... І ще не відомо як ці "харчі" відіграються на наших дітях в майбутньому, чи може вимремо від генетичних мутацій... і т.д.
І хіба це не геноцид...

 
premiumДата: Вівторок, 24.02.2009, 12:04 | Повідомлення # 37
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Та у вас аналогічна сетуація + більшість працездатного населення виїхала на заробітки за кордон.
Із заробітків люди повертаються, привозять гроші і будують величезні маєтки навколо Тернополя. А з тих, що виїхали на завжди, наприклад з моєї групи ТДТУ, єврей виїхав в Ізраїль, а росіянин - в Чехію, а українці всі залишились в Україні.

Додано (24.02.2009, 11:38)
---------------------------------------------

Quote (mazepas2008)
А як називається те , що в районі у 1990 році було 18 тис великої рогатї худоби, а зараз 1230, свиней було 30 тис , а тепер 2118, промислових підприємств-27, а сьогодні-9 .продукції вироблялося на 530 млн долларів, а у 2008 році на 26о млн грн. І нічого винити комуністів- при них будувалися заводи, житла,були робочі місця, стабільність, впевненість у завтрашньому дні... А сьогодні-"якщо не вкрадеш-то помреш".
Я не виню комуністів за промисловість чи за свиней, хоча і тут можна придертись, бо будували підприємства в тому числіза рахунок обкрадання селян. А виню за голодомори, колективізацію, знищену екологію,. русифікацію...
Не знаю про який рівень життя при комуністах ви говорите, але навіть в найблагополучніші 80-і роки, ніякого благополуччя особисто я не пригадую.

Додано (24.02.2009, 12:04)
---------------------------------------------

Quote (PROSPERO)
Депресія - це не геноцид проти свого народу, я маю на увазі навіть не голодомор 1933 року, а зараз... Подивіться на села, яких вже практично немає, на тих людей, які там залишились ще поки... А також на ту їжу, яку ми споживаємо - одна хімія закордонна, від якої боліють люди, а наша медицина нічого не може, хіба що гроші збирати з хворих... І ще не відомо як ці "харчі" відіграються на наших дітях в майбутньому, чи може вимремо від генетичних мутацій... і т.д. І хіба це не геноцид...

Ну давайте називати геноцидом, якщо це допоможе. А робити з цим що будемо? В 2004 році пробували революцію - гнали Кучму і його ставленика, які довели до того, що ви описуєте... - не допомогло. Що далі?




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Понеділок, 02.03.2009, 20:37 | Повідомлення # 38
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
Я не виню комуністів за промисловість чи за свиней, хоча і тут можна придертись, бо будували підприємства в тому числіза рахунок обкрадання селян. А виню за голодомори, колективізацію, знищену екологію,. русифікацію... Не знаю про який рівень життя при комуністах ви говорите, але навіть в найблагополучніші 80-і роки, ніякого благополуччя особисто я не пригадую.

Дуже багато дискусійного у Ваших словах, але мені приємно з Вами спілкуватися. Тому, дозволю зауважити, що при комуністах в селах будувалися школи, клуби, лікарні, магазини, дитячі садочки... Практично 100% доріг з твердим покриттям у селах нашого району збудовані за роки соціалізму. Регулярно в кожне село ходили автобуси. Працьовитий комбайнер за пару сезонів міг заробити на нового "Жигуля". За рік чверть колгоспників оздоровлювалася в санаторіях. На сотню сільської молоді було пару-другу алкашів, зеків, повій. А переважна більшість молоді працювала, навчалася,будувала власне життя.
Звичайно, я не ідеалізую той час, то був не "золотий вік" українського села, але порівняно із сьогоденням- протиставлення разюче. І вина в цьому не лише самих селян, влади, нашого менталітету. Просто проводиться запланований єврейськими фінансовими кланами та світовим глобальним імперіалізмом геноцид українства, в тому числі і селянства.


 
premiumДата: Пятниця, 06.03.2009, 12:17 | Повідомлення # 39
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Дякую, мені також з Вами приємно спілкуватись.

Відповім пізніше.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
oleksiy11Дата: Пятниця, 06.03.2009, 16:13 | Повідомлення # 40
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
єврейськими фінансовими кланами

mazepas2008, ви антисеміт???? shok




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
mazepas2008Дата: Субота, 07.03.2009, 09:07 | Повідомлення # 41
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
oleksiy11, ні, скоріше я інтернаціоналіст.

Але схиляюся до думки, що євреї зробили для українців більше зла ніж добра. Загальновідомо, що Жовтневу революцію вони робили для встановлення свого панування. Сьогодні вони практично керують країною, як політично:Порошенко,Тимошенко, Червоненко,Турчинов, Хорошковський.....так і економічно:Ахметов, Коломойський,Фельдман, Пінчук, Губський.... Практично всі ЗМІ,банки, природні ресурси в їхніх руках.
До речі,у "Киевском вестнике" (№24,5.03.2009р.)в статті "Бюрократизм или поддержка неонацизма?"сказано, що за даними міжнародного інститута соціології 36% населення України не хотят бачити євреїв жителями України.


 
mazepas2008Дата: Субота, 07.03.2009, 20:51 | Повідомлення # 42
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
А робити з цим що будемо? В 2004 році пробували революцію - гнали Кучму і його ставленика, які довели до того, що ви описуєте... - не допомогло. Що далі?

Кучму прогнали, а кучмізм не побороли. Єдинае досягнення помаранчі--стало менше цензури, можна вільніше говорити, але питання Чи слухатимуть тебе? Я відправив у найвищі ешелони влади більше 10-ти листів про присвоєння М.А. Касяну звання Героя України, то на три лише одержав відповідь. Дають високі звання бувшим есесовцям, бандуристам. Козловський у 23 роки став заслуженим артистом, і це при тому що за положенням про це звання, щоб його одержати необхідно не менше 10 років займатися крнцертною діяльність. Тобто все для своїх кланів, кумів, родичів.


 
premiumДата: Вівторок, 10.03.2009, 10:45 | Повідомлення # 43
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
при комуністах в селах будувалися школи, клуби, лікарні, магазини, дитячі садочки... Практично 100% доріг з твердим покриттям у селах нашого району збудовані за роки соціалізму. Регулярно в кожне село ходили автобуси. Працьовитий комбайнер за пару сезонів міг заробити на нового "Жигуля". За рік чверть колгоспників оздоровлювалася в санаторіях. На сотню сільської молоді було пару-другу алкашів, зеків, повій. А переважна більшість молоді працювала, навчалася,будувала власне життя. Звичайно, я не ідеалізую той час, то був не "золотий вік" українського села, але порівняно із сьогоденням- протиставлення разюче. І вина в цьому не лише самих селян, влади, нашого менталітету. Просто проводиться запланований єврейськими фінансовими кланами та світовим глобальним імперіалізмом геноцид українства, в тому числі і селянства.

А при фашистах почали будувати (тоді встигли прокласти лише 5 тис. км.) знамениті німецькі автобани, які зараз є візиткою Німеччини... і що з того? негатив десятикратно перекриває позитив, те саме стосується союзу.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)

Повідомлення відредагував premium - Вівторок, 10.03.2009, 10:45
 
mazepas2008Дата: Вівторок, 10.03.2009, 20:34 | Повідомлення # 44
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
негатив десятикратно перекриває позитив, те саме стосується союзу.

Так,при союзі був негатив. Але позитиву було у десятки разів більше ніж негативу. А зараз -навпаки. Ви порівняйте споживання населенням продуктів харчування тоді і тепер. 20 років тому середньостатистичний житель з'їдав харчів у 1,5-2 рази більше ніж тепер. Додайте, що такої кількості хімії, добавок, замінників,стимуляторів тоді в харчах не було. Від харчування залежить здоров'я людей + рівень розвитку закладів здоровохорони. Тому, тоді середня тривалість життя складала75-78 років, а сьогодні 60-63 роки.

Ваша "демократія" довела, що з 52 млн українців маємо 46, і це ще не зупинення спаду чисельності народонаселення.


 
premiumДата: Середа, 11.03.2009, 13:24 | Повідомлення # 45
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Ну це якщо рахувати останніх 20 років союзу, коли ціни на нафту були високими. А якщо подивитись, що було в союзі на 18 році його існування (1936р.) і порівняти з 18 роком незалежної України, то абсолютно весь оптимізм щодо союзу повинен щезнути "як роса на сонці".

І чому демократія "наша"? я ж націоналіст




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
Форум » Все про все » Політика » ... бездушне стадо радянських людей ...
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net