Пятниця, 29.03.2024, 14:21
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: ivan  
Форум » Все про все » Політика » Чи розмовляєте Ви українською і де її вживаєте?
Чи розмовляєте Ви українською і де її вживаєте?
Чи розмовляєте Ви українською і де її вживаєте?
1.В усіх сферах свого життя[ 26 ][57.78%]
2.Лише з рідними[ 0 ][0.00%]
3.Лише на роботі чи в учбовому закладі[ 1 ][2.22%]
4.Тільки в україномовному середовищі[ 17 ][37.78%]
5.Знаю мову але соромлюсь нею розмовляти[ 0 ][0.00%]
6.Не знаю але хотів би вивчити[ 1 ][2.22%]
7.Не розмовляю, не знаю і знати не хочу[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 45
AdminДата: Неділя, 21.12.2008, 18:43 | Повідомлення # 136
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
В буденному житті я, наприклад, говорю на суржику. Потроху начебто заміняю його чистою українською, кожен день - через день починаю говорити замість одного суржиковського слова, чисте українське. А в інтернеті, наприклад, якщо я знаходжусь в середовищі українців то пишу чи розмовляють ПРИНЦИПОВО на українській. Хоча в інтернеті, як відомо, російська домінує серед нашого брата ще дужче ніж в житті. Дуже прикро коли мені в якомусь чаті заявляють "перестань гаваріть на етом дебільном язикє", а потім виявляється що володар цих слів чи то з Одеси, чи то з Донецьку (але ж таки українець). Я їх не розумію. Я ж їм не забороняю говорити на чужій(!) російській, а як це так вони мені стараються заборонити говорити на рідній українській?! wacko Тому спілкуюся на українській таким лабухам на зло smile

Хоча бувають казуси. Хоча б те що розмовляючи в аські з двома людьми одночасно (один українець а інший росіянин) буває іноді плутаюсь. І якщо українцю напишу на російській то ще нічого, а от коли росіянину щось загну на рідній, так у відповідь вилуплять очі і сміються бо нічого не зрозуміли)




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
МастерДата: Неділя, 21.12.2008, 19:37 | Повідомлення # 137
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 20
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Admin)
Хоча бувають казуси. Хоча б те що розмовляючи в аські з двома людьми одночасно (один українець а інший росіянин) буває іноді плутаюсь. І якщо українцю напишу на російській то ще нічого, а от коли росіянину щось загну на рідній, так у відповідь вилуплять очі і сміються бо нічого не зрозуміли)

Знайома ситуація. Я, наприклад, вирішив (не без допомоги моєї дружини) спілкуватись українською навіть у такій вільномовній програмі, як "аська". От я пишу своїй знайомій із Комсомольська (Полтавської області, а не того, що на Амурі) українською. Пишу день, пишу другий. І тут вона не витримує: "А чего это ты стал по украински писать?". Я пояснюю. що українська це наша рідна мова і нічого дивного тут немає. Зрештою, хто якщо не я? Вона погоджується і ми продовжуємо спілкуватись - я українською, вона російським суржиком із вкрапленням українських слів. Ось такі реалії.



Хочеш бути щасливим - будь ним.
Козьма Прутков
 
AdminДата: Понеділок, 22.12.2008, 09:23 | Повідомлення # 138
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Samoswal)
А я кажу СПС smile

А от тут я перевчився, "пасіба" вже не кажу, постійно "дякую". Це в житті

А от в інтернет-спілкуванні сленг "спс" не викоренився :)




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
premiumДата: Вівторок, 23.12.2008, 12:33 | Повідомлення # 139
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Мастер)
Я, наприклад, вирішив (не без допомоги моєї дружини) спілкуватись українською навіть у такій вільномовній програмі, як "аська". От я пишу своїй знайомій із Комсомольська (Полтавської області, а не того, що на Амурі) українською. Пишу день, пишу другий. І тут вона не витримує: "А чего это ты стал по украински писать?".

Я б на такий наїзд відповів, що я не москаль, щоб московським суржиком писати. biggrin

З Полтавщини страшно познущались, збудувавши Камсамольск. sad

Добавлено (23.12.2008, 12:33)
---------------------------------------------

Quote (Admin)
А от тут я перевчився, "пасіба" вже не кажу, постійно "дякую". Це в житті
А як на рахунок просіння милостині (пажалуй сто) smile



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
МаринкаДата: Неділя, 28.12.2008, 23:19 | Повідомлення # 140
Міс Емоція
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1610
Репутація: 36
Статус: Offline
1)В інституті посварилась з однією своєю одногрупницею, тому що вона просила мене розмовляти на російській мові, а я відмовилась((Спочатку вони взагалі, здивувались, що я вмію нею розмовляти)Адже,як вони говорять я з села, тут тільки суржик(((
2)Також обидно, що коли всі почули, що я з Полтавщини почали називати мене "хохлушкою", а вони ж тоді хто?!?



Життя потрібно прожити так,щоб було не соромно за марно прожиті роки...

Повідомлення відредагував Маринка - Неділя, 28.12.2008, 23:21
 
premiumДата: Понеділок, 29.12.2008, 12:03 | Повідомлення # 141
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Маринка)
1)В інституті посварилась з однією своєю одногрупницею, тому що вона просила мене розмовляти на російській мові, а я відмовилась((Спочатку вони взагалі, здивувались, що я вмію нею розмовляти)Адже,як вони говорять я з села, тут тільки суржик((( 2)Також обидно, що коли всі почули, що я з Полтавщини почали називати мене "хохлушкою", а вони ж тоді хто?!?
Ти що, поїхала в Московію вчитись? :'(

2) а вони москалі, так шо не все так погано :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)

Повідомлення відредагував premium - Понеділок, 29.12.2008, 12:05
 
МаринкаДата: Понеділок, 29.12.2008, 12:40 | Повідомлення # 142
Міс Емоція
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1610
Репутація: 36
Статус: Offline
НІ, я вчуся в Харкові)))) :)


Життя потрібно прожити так,щоб було не соромно за марно прожиті роки...
 
premiumДата: Понеділок, 29.12.2008, 13:17 | Повідомлення # 143
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Ааа, в Харкові російський нацизм процвітає, тому не дивно...


"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
МаринкаДата: Понеділок, 29.12.2008, 14:50 | Повідомлення # 144
Міс Емоція
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1610
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (premium)
в Харкові російський нацизм процвітає, тому не дивно...

Згодна на всі 100 %!!! yes



Життя потрібно прожити так,щоб було не соромно за марно прожиті роки...
 
mazepas2008Дата: Вівторок, 27.01.2009, 01:13 | Повідомлення # 145
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
Ааа, в Харкові російський нацизм процвітає, тому не дивно...

Quote (Маринка)
Згодна на всі 100 %!!!

Я теж у Харкові навчався, закінчив вуз у 2005 році, І з Вашими висновками, шановні добродії ,категорично незгоден!!

 
AxelДата: Середа, 04.02.2009, 02:12 | Повідомлення # 146
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 373
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Маринка)
Ааа, в Харкові російський нацизм процвітає, тому не дивно..

Не згоден ВЗАГАЛІ



Краща бібліотека віршів
 
premiumДата: Четвер, 05.02.2009, 12:21 | Повідомлення # 147
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
чому?

Добавлено (05.02.2009, 12:21)
---------------------------------------------
а це як назвати?

"Украинец , или -- хохол, малоросс,- никогда не был нацией, это просто подвид ( сумчатый)-- такой себе -- " в семье не без урода...".
А украина -- Малороссия,- никогда не была государством и не будет...Что вы там собрались опять делить, уроды ?! -- Какую Кубань ? -- вы в своих портках до горшка добегать успевайте...-- на папины поглядываете...Если ты и будешь когда на Кубани,- то этапом из Сибири, на 3 дня,- посмотреть, как люди живут..."
"Да пусть строят свои мечети, и в Крыму и на Волге, , пусть на Дальнем Востоке китайцы строят себе храмики, а жиды в Бирабиджане и Бердичеве -- синагоги...но не забывают, что богам -- богово, а ЦЕСАРЮ - цесарево. Напомнить не трудно. Россия была и будет империей, надо будет будем крестить заново и татар, и жидов , и хохлов ( филаретовских и неопротестантских)-- КАК ЕРМАК В СИБИРИ КРЕСТИЛ. - НЕ ОДИН ДЕНЬ НЕСКОНЧАЕМЫМ ПОТОКОМ НЕХРИСТЕЙ ГНАЛИ ЦЕЛОВАТЬ НАМЕСТНИКА ВСЕЯ РУСИ В Х..Й...ОЧЕНЬ ПАМЯТЬ У ВАС ВСЕХ КОРОТКА, ПОРА УЖЕ ОСВЕЖАТЬ, ОХ ПОРА..."

Вибачаюсь за цитування москальсько хамства.

"Наци́зм — політична ідеологія, доктрина, політичний режим, заснований на расизмі, шовінізмі, антигуманізмі і тоталітаризмі. Нацизм додержується ідей про зверхність «вищої», «панівної» раси над іншими, «неповноцінними» націями і расами (докртрина «надлюдини» і «недолюдини»); верховенстві нації і держави над особистістю".

Такі погляди на сході і півдні домінують. Я процитував звичайно дегенерата, але якщо забрати мати і хамство, то під цим підпишуться навіть "інтелігенти" російські.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Четвер, 05.02.2009, 21:12 | Повідомлення # 148
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
Такі погляди на сході і півдні домінують.

Цікаво, а які погляди на заході та півночі?

 
Haker_UAДата: Вівторок, 17.02.2009, 20:54 | Повідомлення # 149
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
Народ який не має своєї рідної мови, я не можу вважати "народом", це буде купка людей різномовних народностей. В нас повинна бути одна - рідна мова, українська, на то ми і українці і живемо в Україні. Дивно було якби англічани ввели б державною мову, наприклад білоруську :D :D :D


}{@keR_ua
 
mazepas2008Дата: Середа, 18.02.2009, 20:26 | Повідомлення # 150
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Haker_UA)
В нас повинна бути одна - рідна мова, українська, на то ми і українці і живемо в Україні.

Стовідсоткова істина. yes


 
Форум » Все про все » Політика » Чи розмовляєте Ви українською і де її вживаєте?
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net