Четвер, 28.03.2024, 13:28
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Наше місто
  • Кобеляцька міська рада
  • Місто Кобеляки
  • Історія міста
  • Розклад руху автобусів Кобеляк
  • Телефони міста (частина 1)
  • Телефони міста (частина 2)
  • Хто на сайті
    Онлайн всього: 12
    Гостей: 12
    Користувачів: 0
    Наші користувачі
    Всього: 3483
    Нових сьогодні: 0
    Нових учора: 0
    Нових за тиждень: 0
    Нових за місяць: 1
    Із них:
    Новачків: 1108
    Продвинутих: 2363
    Журналістів: 5
    Модераторів: 3
    Адмінів: 4
    Із них:
    Чоловіків: 2731
    Жінок: 752
    Наш сайт
    Новини: 16229
    Файли: 8769
    Цікавинки: 3279
    Картинки: 1814
    Анекдоти: 922
    Оголошення: 91
    Тести: 75
    Коментарі: 5531
    Форум: 555/31812
    Новини Полтавщини
    Зв'язок з адміном
    Написати листа адміністратору сайта

    Всі статті » Справи життєві » Бізнес [ ]

    Категорії каталога
    Роздуми про життя [35]
    Кримінал [5]
    Творчість [11]
    Літературна творчість
    Бізнес [5]
    Як купити телефон, що був у вжитку?
    По-перше, чому люди продають свої старі телефони? Або хочуть більш нову модель, або він погано працює, або він крадений (найчастіше).
    Зазвичай у продавця краденої мобіли немає ані зарядного пристрою, ані аксесуарів, коробки з документами (чеком, гарантійним талоном, інструкцією), що підтверджують легальне придбання телефону.
    Не ведіться, якщо вам кажуть, що все це загубили, залишили вдома, на морі - зазвичай це банальна брехня.
    Щоб перевірити, співставте IMEI (наберіть *#06#) з серійним номером, що знаходиться під акумулятором, - вони мають співпадати.
    Далі. На що звертати увагу?
    По-перше, це корпус. Він не повинен бути пошкодженим, не повинно бути тріщин, ум’ятин. Чому? Це вказує на те, чи зазнавав телефон механічного навантаження, чи падав. Бо під час цього могла постраждати електроніка, а запас міцності у мобіл невеликий, особливо у сучасних.
    По-друге, це дисплей. Не варто звертати увагу на незначні подряпини захисного пластику - це звичайний результат користування телефоном і це більш-менш можна відновити. Звертати увагу краще на інші аспекти: подивіться, чи немає битих пікселів, рівномірність підсвітлювання, який рівень контрасту встановлений. Якщо він максимальний, то такий телефон краще не брати - він довго не протягне.
    По-третє, це гніздо підзарядки телефону. Тут мають бути видні усі контакти. Вони не мають бути зачищені чи окиснені. Про їх стан красномовно скаже колір - він має бути рівномірним. Обов’язково перевірте, наскільки якісно блок підзаряджання тримається в гнізді телефону.
    По-четверте, це акумулятор. У мобіл, що були у вжитку, це найбільш вразливе місце. Тому до перевірки акумулятора треба поставитися максимально відповідально.
    Треба звернути увагу на рівень зарядки акумулятора. Якщо він повністю заряджений, то продавець або сумлінно підготувався до зустрічі, або хоче приховати факт поганого стану цього елемента. Щоб перевірити, треба зателефонувати у довідкову службу чи на якийсь інший безкоштовний номер і кілька хвилин поговорити - кілька хвилин, а не секунд!
    Якщо акумулятор нормальний, то індикатор заряду на екрані не повинен змінитися. Якщо ж таке сталося, то жити цьому акумулятору не довго залишилося, а новий фірмовий коштує десь 10-30 баксів. А пояснення продавця, що це він не встиг добре зарядити «трубу», - брехня.
    По-п’яте, це клавіатура. Вона може багато розповісти про свою долю. Якщо нова, то звісно це приховування якихось пошкоджень чи стоптаності старої від довготривалого користування телефоном.
    Якщо під час натискання на клавіші чутно якийсь скрипіт чи щось подібне - значить, труба плавала і брати її не варто, бо корозія всередині вже триває і неминуче призведе до «смерті».
    По-шосте, це працеспроможність телефону і його меню. Все одразу дізнатися важко, але якщо немає українського меню, то цей телефон не сертифікований в нашій державі і на гарантійний чи постгарантійний ремонт у фірмових майстернях його не візьмуть. Також під акумулятором є інформація про відповідність моделі українським стандартам.
    Також можна подивитися в меню викликів загальну тривалість розмов - звісно, цей лічільник можна обнулити, але навіщо це робити продавцю - це вже питання...
    По-сьоме, треба перевірити динамік, мікрофон, здатність телефону сигналізувати про виклики та повідомлення.
    Задля цього треба зателефонувати до когось і спитати співрозмовника, як вас чутно, звернути увагу, як його чутно вам. Потім треба, щоб хтось вам зателефонував, таким чином перевірити гучність вхідного сигналу та вібровиклику.
    Якщо таким чином були виявлені якісь негаразди, то краще таку «трубу» не купляти. Але документи на неї треба вимагати в будь-якому разі.
    Ще одне. Можливо вам запропонують «залочений» телефон (закодований апарат, який може працювати з мережею лише одного оператора, під якого його «залочили»). Його можна розлочити, але зауважте, що буль-яке втручання в заводське програмне забезпечення може призвести до поломок.
    Також апарат не повинен запитувати будь-яких кодів, які ви самі не встановили, а також не повинен блокувати дзвінки на будь-які номери.

    Орест Петровський

    Категорія: Бізнес | Додав: Admin (10.04.2009)
    Переглядів: 996 | Рейтинг: 4.0/1 |
    Система Orphus


    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    Форма входу
    Логін:
    Пароль:
    Пошук по сайту

    Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

    Корисне


    Опитування
    Останнє на форумі
  • О путешествиях: Из... >>
  • Перевод документов >>
  • Международные SMS ... >>
  • БЕЗДЕПОЗИТНЫЕ БОНУ... >>
  • Наука и смысл жизн... >>
  • Випадкове фото з галереї
    Погода
    Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
    Курси валют
    Курсы валют на PROext
    Корисні посилання


    Статистика










                    

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net