Пятниця, 26.04.2024, 16:39
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Все про все » Наука та релігія » Святкування четвертої заповіді з 1 по 19 століття (історичні дані)
Святкування четвертої заповіді з 1 по 19 століття
PsevdoNimBДата: Середа, 27.02.2008, 17:11 | Повідомлення # 16
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (sashko)
Як бачите, ця частина визначення є тавтологічною, тому не може сприйматися серьозно як визначення

Не може, так не може. Хай так :)

Так, ми всі обмінюємося думками (для цього форум і існує) та порадами, але треба відчувати межу між порадою та пропагандою якоїсь теорії. Це інколи важко чітко виразити словами, але відчувається легко і безпомилково.
І якщо порада дійсно була тільки доброю порадою (особливо коли її питали), то, якщо хтось її не сприймає - це не повинно піклувати господаря поради. Мовляв: Ваше право. :)

Quote (sashko)
Якщо це послання в мій адрес

не було ніякого посилання в Вашу адресу. Але, якщо Ви зробили на цьому акцент, то трохи самі себе скомпрометували ;)

Quote (sashko)
Потім, запитання до вас, ПсевдоНімБе, для вас є різниця між такими поняттями як нав'язливість та наполегливість?

Різниця є, але ні те, ні інше поняття я не схвалюю.
Наполегливість може згодитися тільки в спорті, а "давити" на оточуючий світ - то позиція, на мою думку, дуже не мудра.

Добавлено (27.02.2008, 17:06)
---------------------------------------------
oleksiy11, вибач, я не знаю, як сталося, що твоє ім'я туди потрапило )) Мабуть, я натиснув не на ту кнопку "Цитировать"

Добавлено (27.02.2008, 17:11)
---------------------------------------------

Quote (sashko)
Христос та його учні вели "нав'язливу боротьбу за душі"

Ой, прошу Вас, не треба так порочити Христа. Учні самі за ним ходили, відчувши його силу. Нікому він нічого не нав'язував.

Quote (sashko)
З чого ви вирішили, що я хочу непорозуміння?

Я нічого не вирішив, просто Ви самі сказали, що звідки я знаю, що Ви прийшли на форум за порозумінням ))



Повідомлення відредагував PsevdoNimB - Середа, 27.02.2008, 17:03
 
sashkoДата: Середа, 27.02.2008, 17:50 | Повідомлення # 17
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
не було ніякого посилання в Вашу адресу.

Сподіваюсь.

Quote
Учні самі за ним ходили, відчувши його силу.

Були й такі що ходили, а були й такі, що гнали і не хотіли аби Він та його учні навчали їх, були у них. Можу привести приклади

Quote
Наполегливість може згодитися тільки в спорті,

Сумно це чути. А наполегливість в освоєнні нового ремесла, в освоєнні нових знань? Наполегливість в досягненні мети (наприклад, людина хоче відкрити приют для бездомних і прикладає для цього зусилля? Наполегливість в додержанні самим собою та іншими правди, чи слова яке ти сказав?
Quote

Я нічого не вирішив, просто Ви самі сказали, що звідки я знаю, що Ви прийшли на форум за порозумінням ))

Я такого не казав.

Quote
Так, ми всі обмінюємося думками (для цього форум і існує) та порадами, але треба відчувати межу між порадою та пропагандою якоїсь теорії. Це інколи важко чітко виразити словами, але відчувається легко і безпомилково.
І якщо порада дійсно була тільки доброю порадою (особливо коли її питали), то, якщо хтось її не сприймає - це не повинно піклувати господаря поради. Мовляв: Ваше право.

По об'єктивним причинам коментар до цього тексту я зможу вам надати лише після того як ви дасте мені відповідь на інші мої запитання в останньому пості.
Сподіваюсь на відповіді.

Добавлено (27.02.2008, 17:50)
---------------------------------------------
Ось вони.

Quote
Та і взагалі, як ви гадаєте, можуть одні люди бути розумнішими, дійсно знати більше за інших людей в якихось сферах життя?
На підставі чого ви вирішили, що думки людей які "настирно наполягають" на цих думках не можуть бути дійсно правдивими, а є лише їхньою ідеалізацією світу?

Quote
Quote
Міг би, якби мене це цікавило

:)
Цікавило що?

Quote
Quote
не знаю

Ну, то принаймні, викладьте своє розуміння. Адже воно у вас повинно бути. Я ж сподіваюсь ви не з пустого використали цей термін "готовий учень".




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Середа, 27.02.2008, 20:48 | Повідомлення # 18
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Шановний sashko, я зовсім не зобов'язаний давати відповіді на Ваші запитання (тим більше, що мені просто ліньки це робити). На цей раз я відповім. Але якщо ще раз побачу якийсь улитьматум чи вимагання, наприклад:
Quote (sashko)
лише після того як ви дасте мені відповідь на інші мої запитання в останньому пості. чи - Сподіваюсь на відповіді на мої запитання

то я принципово проігнорую Вас, навіть якщо відповісти дуже закортить )))

Quote (sashko)
Та і взагалі, як ви гадаєте, можуть одні люди бути розумнішими, дійсно знати більше за інших людей в якихось сферах життя?На підставі чого ви вирішили, що думки людей які "настирно наполягають" на цих думках не можуть бути дійсно правдивими, а є лише їхньою ідеалізацією світу?

Не бачу з якої такої причини Ви задали мені це провокаційне запитання. Я сказав лише те, що коли людина починає нав'язливо лізти і втручатися в життя інших людей, то це означає, що цей "благодійник" дуже зависокої про себе думки, якщо думає, що саме йому видніше, як краще. Автоматично випливає висновок, що ця людина вважає себе розумнішою за інших (зазвичай це ніколи не є правдою), раз не вважає за потрібне примиритися зі світоглядом інших людей. Це наполегливість барана. Я не осуджую таких людей, а просто роблю відповідний висновок і сторонюся їх. Нехай собі стараються :)
Немає сенсу спорити, хто знає істину, бо кожен завжди гадає, що саме він на вірній дорозі. Але дозволити собі бути собою, а іншим бути іншими - це єдино правильний хід для того, щоб хоч десь таки ця істина збереглася (якщо її взагалі реально комусь осягнути).

Quote (sashko)
Цікавило що?

Цікавило те, для чого Ви ходите на форум.

Quote (sashko)
Ну, то принаймні, викладьте своє розуміння. Адже воно у вас повинно бути. Я ж сподіваюсь ви не з пустого використали цей термін "готовий учень".

Готовий учень - це людина, яка дозріла для сприйняття певного знання, яка хоче в себе впустити те знання, і шукає інформацію про це. Таку людину вчитель знаходить сам по закону "подібне тягнеться до подібного" (або ще по якомусь Божому закону). Таку людину завичай і вчити нічому не треба, а тільки направити в потрібне русло. Учень всього досягне сам на практиці життя. Тим більше, що мудрий вчитель не може знати потреби саме душі учня.

Quote (sashko)
Були й такі що ходили, а були й такі, що гнали і не хотіли аби Він та його учні навчали їх, були у них. Можу привести приклади

Ой))) ради Бога, тільки не треба ніяких прикладів )))
(Бачте, я Вам питання не задаю і відповідей не вимагаю)

Quote (sashko)
Сумно це чути. А наполегливість в освоєнні нового ремесла, в освоєнні нових знань? Наполегливість в досягненні мети (наприклад, людина хоче відкрити приют для бездомних і прикладає для цього зусилля? Наполегливість в додержанні самим собою та іншими правди, чи слова яке ти сказав?

Так я і знав :D ... ех.... боюся навіть починати на цю тему балакати. Мені, як і всім, із дитсадка, школи та ін. старанно внушали нав'язливий стереотип, що потрібно завжди прикладати зусилля, старатися, тиснути на світ, працювати локтями і ногами, битися та боротися за життя. І цей стереотип завнушується кожному, як зомбі-програма. Я, на щастя, позбувся цієї зомбі-програми, бо дещо зрозумів. Що? Не скажу, бо сумніваюсь, що Ви зрозумієте. )) Просто прошу Вас дозволити мені бути собою :)

Додам тільки, що якщо справа, якою займається людина дійсно ЇЇ справа, то ніяких зайвих зусиль робити не потрібно. Все і так чудово вийде. Справа майстра боїться. А із зусиллям пробивають дорогу тільки до чужої мети.
Тут ще є маса нюансів, але я вже втомився писати. Хай буде так, як є.

До речі, Ви казали, що колись читали вчення Будди. Так от. Із усіх Ваших запитань та висловів я роблю висновок, що Ви абсолютно нічого там не зрозуміли. Читати і розуміти - різні речі.

Quote (PsevdoNimB)
Я нічого не вирішив, просто Ви самі сказали, що звідки я знаю, що Ви прийшли на форум за порозумінням ))

Quote (sashko)
Я такого не казав.

А оце що:
Quote (sashko)
З чого ви вирішили, що я або Лютер, або ще хтось, завітали на цей форум лише з метою зустріти радушний прийом та порозуміння?

Але не переживайте, я не буду Вам шкодити, провокувати чи злити Вас (демонструючи непорозуміння). По-перше, мені це зовсім не потрібно :)
А по-друге, на це ще треба заслужити )))))))
Тому Ви мене влаштовуєте таким, який Ви є. Тобто я не збираюсь Вас осуджувати і тим самим тиснути на цей світ.



Повідомлення відредагував PsevdoNimB - Середа, 27.02.2008, 21:11
 
GreyДата: Середа, 27.02.2008, 21:25 | Повідомлення # 19
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (PsevdoNimB)
коли людина починає нав'язливо лізти і втручатися в життя інших людей, то це означає, що цей "благодійник" дуже зависокої про себе думки, якщо думає, що саме йому видніше, як краще. Автоматично випливає висновок, що ця людина вважає себе розумнішою за інших (зазвичай це ніколи не є правдою), раз не вважає за потрібне примиритися зі світоглядом інших людей

Така людина і називається одним коротким влучним словом - СНОБ!
Дуже часто виявляється, що у неї як кажуть англійці - "скелет у шафі" yes




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Четвер, 28.02.2008, 14:35 | Повідомлення # 20
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
А оце що:
Quote (sashko)
З чого ви вирішили, що я або Лютер, або ще хтось, завітали на цей форум лише з метою зустріти радушний прийом та порозуміння?

Але не переживайте, я не буду Вам шкодити, провокувати чи злити Вас (демонструючи непорозуміння). По-перше, мені це зовсім не потрібно :)


ПсевдоНімБе, прочитайте більш уважно мою цитату.

Quote
По об'єктивним причинам коментар до цього тексту я зможу вам надати лише після того як ви дасте мені відповідь на інші мої запитання в останньому пості.
Сподіваюсь на відповіді.

ПсевдоНімБе, на підставі чого ви вирішили, що, наприклад, ці слова зобов'язують вас до чогось, чи є якимось ультиматумом чи вимаганням.
Де в слові "сподіваюсь" ви побачили зобов'язування, чи вимагання.
Ви вважаєте, що якщо людина висловлює сподівання отримати від вас щось, наприклад відповідь, то вона вас тим самим зобов'язує давати її?
Та навіть якби там і не було цього слова "сподіваюсь", а наприклад було б "слово "чекаю". То чому ви вирішили, що я насилую вас до чогось в своєму чеканні. Хіба я позбавляю вас можливості не надати відповіді на мої запитання?
Якщо я кажу, що я змушений "по об'эктивним причинам" надати свій коментар тільки після вашої повної відповіді, то чому ви вирішили, що я насилую вас до чогось? Хіба тим самим я позбавляю вас права не надати ці відповіді? А, ПсевдоНімБе!

Quote
Не бачу з якої такої причини Ви задали мені це провокаційне запитання

Ви її побачите, якщо допоможете мені у відповідях на моїх запитання до вас.
Quote

...Немає сенсу спорити, хто знає істину, бо кожен завжди гадає, що саме він на вірній дорозі. Але дозволити собі бути собою, а іншим бути іншими - це єдино правильний хід для того, щоб хоч десь таки ця істина збереглася (якщо її взагалі реально комусь осягнути).

З цієї "відповіді" я так розумію випливає, що ви вважаєте, що в принципі кожна людина не знає нічого більше за інших в будь якій сфері, а їй це може тільки здаватись. Я вас вірно зрозумів?

Quote
Готовий учень - це людина, яка дозріла для сприйняття певного знання, яка хоче в себе впустити те знання, і шукає інформацію про це.

Дякую за відповідь.
Тепер, подивіться, ПсевдоНімБе, як по вашому, чи ви напевне знаєте, що на форумі немає жодної людини якаб ще не дозріла до "сприйняття якогось певного знання", "яка хоче в себе впустити те знання"? Хіба ви знаєте про те, що жоден з тих на цьому форумі, хто читає наприклад мої чи Лютера, чи будь чиї пости не сприймає їх і не в пускає їх зміст в себе, нехай навіть частково? Ви впевнені в тому, що ніхто на цьому форумі не шукав інформації яка викладена в цих постах? Дозволю собі щиро відповісти за вас: Ні, не знаєте.

І я не знаю і Лютер не знає, і ніхто окрім Бога не знає.
Тому ось ці ваші слова:
Quote
А на цьому форумі навряд чи хтось стане шукати подібну інфу.

Quote
Кажуть, коли учень готовий, то вчитель сам його знаходить. :)
А якщо ні, то всі зусилля - марна трата енергіїї та часу.
.
є лише вашими людськіми припущеннями по відношенню до Лютера і до мене і до будь кого. Адже ви дійсно не знаєте, чи є тут, на цьому форумі бодай одна людина, "готовий учень", чи нема. Тому, ніхто з нас не може сказати, що наприклад мої, чи Лютера, чи ще чиїсь зусилля на цьому форумі є "марною тратою енергії та часу". Погодьтесь з цим.
Quote
Таку людину вчитель знаходить сам по закону "подібне тягнеться до подібного" (або ще по якомусь Божому закону).

Погоджусь з вами. Але цей принцип не можна ставити в основу визначення того чи є вчитель істинним чи ні. Адже по цьому принципу злі учні (ті які не бажають знати правди) будуть біжати до злих вчителів (ті які говорять брехню), а добрі учні будуть тягнутися до добрих, правдивих вчителів. Як бачите не всі люди будуть добрими учнями доброго, правдивого вчителя, адже не всі люди бажають знати правду. Така правда життя.
Тому той факт, що до вчителя йдуть не всі в навчання, що його не всі, або більшість не визнають ще не означає, що він не є правдивим вчителем. Погодьтесь з цим. Адже в житті буває так, що серед більшості є лише декілька які дійсно тягнуться до правди, а інші погоджуються жити в брехні.

Quote
Таку людину завичай і вчити нічому не треба, а тільки направити в потрібне русло.

Можна у вас запитати: яку різницю ви бачите між "навчанням людини" та "направленням людини в потрібне русло"?

Quote
Учень всього досягне сам на практиці життя.

Наскільки я розумію, то люди тому і вчаться аби чогось досягти у житті. І для того їм якраз і потрібні вчителі, аби вони їх вчили.
Хтось вчиться у сапожника аби потім самостійно вміти клепати сапоги.
Хтось вчиться у Христа, аби в своєму житті бути як Він.

Quote
Тим більше, що мудрий вчитель не може знати потреби саме душі учня.

Так якій же він тоді мудрий, якщо він не знає, що потрібно його учневі.
Мудрий вчитель завжди знає , що потрібно його учневі. А от учень не завжди може розуміти, що йому дійсно потрібно і по цій причині може брикатись, думаючи, що те що пропонує мудрий вчитель йому, учневі, не треба. Мудрий вчитель більше знає за учня і краще бачить ситуацію, життя, тому він і вчитель мудріший за свого учня, бо бачить більше.

Quote
Quote (sashko)
Були й такі що ходили, а були й такі, що гнали і не хотіли аби Він та його учні навчали їх, були у них. Можу привести приклади

Ой))) ради Бога, тільки не треба ніяких прикладів )))
(Бачте, я Вам питання не задаю і відповідей не вимагаю)


Якщо боїтеся знати правду, то залишайтеся в своїй неправді й далі.

Quote
Так я і знав :D ... ех.... боюся навіть починати на цю тему балакати. Мені, як і всім, із дитсадка, школи та ін. старанно внушали нав'язливий стереотип, що потрібно завжди прикладати зусилля, старатися, тиснути на світ, працювати локтями і ногами, битися та боротися за життя. І цей стереотип завнушується кожному, як зомбі-програма. Я, на щастя, позбувся цієї зомбі-програми, бо дещо зрозумів. Що? Не скажу, бо сумніваюсь, що Ви зрозумієте. )) Просто прошу Вас дозволити мені бути собою :)

Додам тільки, що якщо справа, якою займається людина дійсно ЇЇ справа, то ніяких зайвих зусиль робити не потрібно. Все і так чудово вийде. Справа майстра боїться.А із зусиллям пробивають дорогу тільки до чужої мети.


Думаю, що виділені червоним слова є висвітленням головної вашої ідеї в цих текстах.
Як ви вважаєте, що знадобилось окрім задатку до малювання маленькому хлопчику Леонардо да Вінчі, аби стати в решті решт великим митцем Леонардо да Вінчі?
Чи потрібно йому було постійно, кожен день сидіти по декілька, а може й більше годин за папером чи холстом і малювати?
Чи потрібно йому було приготовляти фарби та пензлі?
Як ви вважаєте для цього треба прикладати бодай якісь зусилля?
Чи все, як ви кажете, у ного (майстра) відразу чудово виходило?
Як ви вважаєте, чому художник Сєров писав картину "Явлення Христа народу" (картину з ідеальною композицією) на протязі 20 років? Мабуть він пробивав дорогу до чужої мети.

Quote
А із зусиллям пробивають дорогу тільки до чужої мети.

Христос теж ніс свій хрест на Голгофу з вели-и-и-иким зусиллям. Почитайте Евангеліє.

Quote
До речі, Ви казали, що колись читали вчення Будди. Так от. Із усіх Ваших запитань та висловів я роблю висновок, що Ви абсолютно нічого там не зрозуміли.

Справа в тому, що в данній цитаті ви висловлюєте лише своє людське обмежене сприйняття ситуації. Адже з ваших слів випливає, що ви бачите лише два варіанти:
1 Якщо я читаю і розумію що прочитав то я і живу, думаю, пишу виходячи з тих принципів які я прочитав
2 Або Якщо я читаю та не розумію що прочитав - тому і не живу, не думаю, не пишу виходячи з цих принципів.
Та я можу вам запропонувати бодай ще один можливий варіант, який виходить за рамки вашого уявлення:
3 Я читаю - я розумію про що прочитав та вважаю що те, що я прочитав є неправильним і тому відмовляюсь слідувати прочитаному, саме тому, що я зрозумів те, про що прочитав.
Бачите, ПсевдоНімБе, не варто заганяти життя в рамки своїх уявлень про нього.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Четвер, 28.02.2008, 15:16 | Повідомлення # 21
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, розважили :)

Добавлено (28.02.2008, 15:16)
---------------------------------------------
sashko, Шановний, пожалійте свій час. Стільки старалися і все - дарма :D
Підіть краще зробіть справжнє добро: погуляйте з дитиною, приділіть увагу сім'ї та справжнім цінностям :)


 
sashkoДата: Четвер, 28.02.2008, 15:47 | Повідомлення # 22
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Стільки старалися і все - дарма

Вам це здається. Не обманюйте себе, ПсевдоНімБе. Це не красиво. :)

Quote
Підіть краще зробіть справжнє добро:

По вашому, слово не може бути справжнім добром?
Quote
Погуляйте з дитиною, приділіть увагу сім'ї

Приділяю, навіть зараз, маючі вільну годину на роботі. А от коли прийду до дому з роботи, то зможу приділити сім'ъ значно більше уваги. Чого і вам бажаю.
Quote
і справжнім цінностям :)

Я так розумію, відсилаючи мене до дому, до сім'ї, ви на цьому форумі їх, справжніх цінностей, не бачите.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 28.02.2008, 15:56
 
PsevdoNimBДата: Четвер, 28.02.2008, 16:20 | Повідомлення # 23
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, давайте зупинемо дискусію. Мені не цікаво Вам нічого доказувати і оправдовуватись я не буду.

Добавлено (28.02.2008, 16:20)
---------------------------------------------
Знав би Лютер, який резонанс викликали його тексти :D які ніхто не читав :D :D :D


 
sashkoДата: Четвер, 28.02.2008, 16:47 | Повідомлення # 24
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
sashko, давайте зупинемо дискусію.

Ваша воля.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Четвер, 28.02.2008, 17:40 | Повідомлення # 25
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Приділяю, навіть зараз, маючі вільну годину на роботі

Використовуєте робочий комп, щоб шастати в інтернет? Не хорошо yes




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Четвер, 28.02.2008, 22:31 | Повідомлення # 26
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Використовуєте робочий комп, щоб шастати в інтернет? Не хорошо

Вы так думаєте. А що ви знаєте про порядок користування інтернетом на моїй роботі аби так казати, Грей?
Дозвольте відповісти за вас: НІЧОГО. Так що, як чемна людина, вам варто вибачитись за ваш черговий приступ бажання мене очорнити. Та це вже вирішуйте самі.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
СкайДата: Субота, 01.03.2008, 16:44 | Повідомлення # 27
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: -3
Статус: Offline
:) молодці


Я такий який я є ! )
 
LutherДата: Понеділок, 03.03.2008, 10:30 | Повідомлення # 28
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 6
Репутація: 1
Статус: Offline
Сенсація! Не православна, а католицька церква стоєть за зміною біблійного дня відпочинку:
Таємниця “малого рогу”

В книзі Даниїла є пророцтва, щодо тлумачення яких у дослідників Святого Письма не виникає жодних розбіжностей. Це загальновідомі пророцтва про такі світові імперії, як Вавилон, Мідо-Персія, Греція, Рим, що пізніше розпався на десять європейських держав – остготи, бургунди (Швейцарія), герули, вестготи (Іспанія), англосакси (Великобританія), франки (Франція), алемани (Німеччина), свеви (Португалія), ломбарди (Італія), вандали. Та коли йдеться про “малий ріг”, представлений у 7-му та 8-му розділах – погляди розходяться щодо ідентифікації цієї влади. Що ж це за влада, якій, до речі, приділено так багато уваги у вищезгаданих розділах? За добрим християнським звичаєм пропоную звернутись до Святого Письма, де, як виявилося, міститься повна інформація щодо виникнення, діяльності та часу правління влади “малого рогу”.
Отже, звідки бере початок влада “малого рогу”? В Дан. 7:23-24 написано: “Четверте царство буде на землі, яке буде різнитися від усіх царств, і пожере всю землю, і вимолотить її, і розтрощить її. А десять рогів визначають, що з того царства встане десять царів, а по них встане інший, що буде різнитися від попередніх, і скине трьох царів.” Четверте царство після трьох попередніх світових імперій – вавилонської, мідо-перської та грецької, – це Рим. До речі, події, описані в Новому Завіті, відбувалися саме під час правління Риму. Римська імперія пізніше розпалася на десять європейських держав. І тут починається найцікавіше. Згідно пророцтва одна з десяти націй починає “різнитися”, набирає міць, і знищує три нації. З історичних джерел відомо, що під час становлення влади римського єпископа були знищені три аріанські народи – вандали, герули, остготи. Ця 30-літня війна тривала з 508 по 538рр..н. е.
Сенсація! Виявляється, що “малий ріг” – це не Наполеон, який правив на початку ХІХ ст., не Ленін, Гітлер, час правління яких припадає на ХХ ст., і навіть не сирійський цар Антиох Єпіфан (176-164 рр. до н. е.), який, до речі, був восьмим за рахунком царем селевкидів, і після нього правили ще двадцять, що свідчить про локальність його влади. “Малий ріг”, згідно з Святим Письмом, – це середньовічна папська система, правління якої в підручниках історії досить часто класифікується, як період “темних віків”. Підтверджує цю думку й низка інших біблійних ознак, які пропоную розглянути нижче.
Однією з ознак влади “малого рогу” є те, що вона “пригнобить святих Всевишнього” (Дан. 7:25). Інквізиція, масові спалення інакомислячих, Варфоломіївська ніч – ось лише деякі наслідки діяльності Римо-Католицької Церкви в період Середніх віків.
“І він побільшився аж до Вождя того війська, і від Нього була віднята стала жертва, і покинене місце святині Його” (Дан. 8:11). В той час, як “в храмі завіса роздерлась надвоє” (Єв. від св. Луки 23:45), земна святиня припинила своє існування. Ісус Христос, після вознесіння на небо, здійснює посередницьке служіння в “правдивій скинії, що її збудував був Господь, а не людина” (Євр. 8:2). Саме туди слід звертатися в молитві покаяння – до Христа, Небесного Первосвященника. Напади “малого рогу”, спрямовані на святиню – запровадження середньовічною церквою інституту земного священства – це, по суті, незаконне присвоєння служіння, яке здійснює Ісус Христос у Небесній Святині. А це, в свою чергу, дає всі підстави вважати сповідь перед земним священником нелегітимною.
І, нарешті, ця влада “буде думати позмінювати свята і права” (Дан. 7:25). Варто лише порівняти Десять Божих Заповідей у Святому Письмі та в Катехизисі Римо-Католицької Церкви, щоб побачити явні зазіхання на Божий Закон. Друга заповідь, що застерігає від поклоніння статуям, зображенням, реліквіям, скасована взагалі, а день відпочинку з суботи – сьомого дня тижня (Єв. від св. Матв. 28:1), даної Богом ще в Едемі, перенесено на неділю – язичницький день сонця. На превеликий жаль, автори зміни дня поклоніння (Лаодикійський Собор, Карфаген, Vст.) випустили з уваги той факт, що дане рішення не грунтується на новозавітніх книгах Святого Письма, зібраних в канон на цьому ж Соборі.
В книгах Даниїла та Об’явлення міститься також інформація про час правління цієї влади. Вислів “час, часи і половина часу” (Дан. 7:25) означає три з половиною пророчих роки, або 1260 пророчих днів (Об’явл. 12:6), або 42 пророчих місяці (Об’явл. 13:5). В даному випадку один пророчий день дорівнює одному календарному року. Отже, якщо мова йде про період у 1260 років, і за початкову дату відліку візьмемо 538 р., то історично підтверджено, що тривалий період папської політичної влади, відомий масовими переслідуваннями і гоніннями, припинився в 1798-му році, коли французькі війська під командуванням генерала Бертьє увійшли до Риму і взяли в полон Папу Римського.
Подальший розвиток подій описаний в Об’явл. 13:3: ”А одна з її голів була ніби забита на смерть, але рана смертельна її вздоровилась. І вся земля дивувалась, слідкуючи за звіриною!” 11 лютого 1929 року Ватикан знову вийшов на світову арену як релігійно-політична влада, що змінила тактику, але не змінила ідеологію, яка, по суті, донині залишається сумішшю християнства з язичницькими віруваннями. Ми ж можемо лише слідкувати за владою “малого рогу”, яка, згідно з біблійним пророцтвом, існуватиме аж до Другого приходу Ісуса Христа (Дан. 7:26,27).
ГАЗЕТА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ „ЧЕРНІВЦІ”



БОГ Є ЛЮБОВ!
 
PsevdoNimBДата: Понеділок, 03.03.2008, 14:06 | Повідомлення # 29
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Luther, яка захоплююча весела стаття! Щоб я робив без неї? Починаю вчити напам'ять!!! (як тільки вивчу попередню)
 
perekosДата: Понеділок, 03.03.2008, 16:52 | Повідомлення # 30
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
PsevdoNimB,
+1
А ти все прикалуєшся? ;) :D :D :D Хоча дотепно, може і вірною дорогою ідеш.



 
Форум » Все про все » Наука та релігія » Святкування четвертої заповіді з 1 по 19 століття (історичні дані)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net