Пятниця, 26.04.2024, 11:14
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама, paliy  
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » ЗРАДА (Як ми відносимось до такого поняття, як зрада?)
ЗРАДА
PsevdoNimBДата: Субота, 19.01.2008, 11:19 | Повідомлення # 151
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
EVA, ні, я не одружений )))))
екстремальність - це не для мене ;)

але окрім сім'ї є ще дуже багато варіантів зради, і мене дійсно ніхто не зраджує.
Треба думати тільки про позитивне і нічого ні від кого не требувати.
Ми всі гості в цьому світі, нам тут ніхто нічого не винен, і нам ніщо тут не належить, окрім нашої душі.


 
EVAДата: Субота, 19.01.2008, 11:54 | Повідомлення # 152
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (Лтава)
З таким настрієм можна залишитись одинаком у цілому світі.

КРАЩЕ БУТИ ОДНОМУ, ЧИМ РАЗОМ З КИМ ПОПАЛО! yes




Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
TRIADAДата: Субота, 19.01.2008, 11:59 | Повідомлення # 153
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 27
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (EVA)
КРАЩЕ БУТИ ОДНОМУ, ЧИМ РАЗОМ З КИМ ПОПАЛО!

с этим можна согласиться в молодом возрасте, и то не всегда, но а когда речь идет о зрелом или пожилом, то тут я не соглассна! Мужчина и женщина были созданы для того чтобы жить вместе! и пусть мне в старости принесет кружку воды кто попало, чем никто!!!! yes


 
EVAДата: Субота, 19.01.2008, 12:03 | Повідомлення # 154
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (TRIADA)
с этим можна согласиться в молодом возрасте, и то не всегда, но а когда речь идет о зрелом или пожилом, то тут я не соглассна! Мужчина и женщина были созданы для того чтобы жить вместе! и пусть мне в старости принесет кружку воды кто попало, чем никто!!!!

И что, до старости терпеть возле себя этого "кого попало" ?! shok Зачем себя так не уважать? shok




Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.


Повідомлення відредагував EVA - Субота, 19.01.2008, 12:05
 
TRIADAДата: Субота, 19.01.2008, 12:18 | Повідомлення # 155
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 27
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (EVA)
И что, до старости терпеть возле себя этого "кого попало" ?!Зачем себя так не уважать?

а то все тут собрались белые и пушистые... женская измена так же часта, как и мужская. не факт, что до старости у тебя может быть любовников больше, чем у мужа любовниц. ;) или вы все готовы, после свадьбы иметь одного мужа/жену? а как же разнообразие?это тоже самое, что есть регулярно свое пусть даже любимое блюдо на протяжении многих лет! интерессно, как быстро бы оно надоело? и захотелось бы попробовать новенькое! людей тянет все новое и неизведанное! также в отношениях.

 
SEKSIДата: Субота, 19.01.2008, 12:24 | Повідомлення # 156
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (TRIADA)
а то все тут собрались белые и пушистые... женская измена так же часта, как и мужская. не факт, что до старости у тебя может быть любовников больше, чем у мужа любовниц. или вы все готовы, после свадьбы иметь одного мужа/жену? а как же разнообразие?это тоже самое, что есть регулярно свое пусть даже любимое блюдо на протяжении многих лет! интерессно, как быстро бы оно надоело? и захотелось бы попробовать новенькое! людей тянет все новое и неизведанное! также в отношениях.

По - моему, полный бред! Ну как может надоесть любимый человек???




Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
TRIADAДата: Субота, 19.01.2008, 12:34 | Повідомлення # 157
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 27
Репутація: 5
Статус: Offline
SEKSI, у тебя сейчас есть любимый человек?

Добавлено (19.01.2008, 12:34)
---------------------------------------------
и знаешь, нелюбимым не изменяют, от них просто уходят!!!!!!!!!!! B)


 
ANGELДата: Субота, 19.01.2008, 12:35 | Повідомлення # 158
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 20
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (TRIADA)
женская измена так же часта, как и мужская

ОСОБИСТО Я ЖОДНОГО РАЗУ НЕ ЗРАДЖУВАЛА І НЕ ЗБИРАЮСЬ ЦЬОГО РОБИТИ. дЛЯ ЧОГО ВСІХ СУДИТИ ОДНАКОВО? ІНШИМИ СЛОВАМИ - "ДЛЯ ЧОГО ВСІХ ЧЕСАТИ ПІД ОДИН ГРЕБІНЕЦЬ"?




ПРОСТО АНГЕЛ
 
SEKSIДата: Субота, 19.01.2008, 12:50 | Повідомлення # 159
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (TRIADA)
SEKSI, у тебя сейчас есть любимый человек?

Уже несколько лет мы вместе. И я просто не прадставляю, что позволю кому то другому делать со мной то, что делает он, прикасаться ко мне , как он. Ведь даже дыхание любимого такое родное...
Мне кажется, TRIADA, что ты просто никогда не любила по-настоящему!




Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
PsevdoNimBДата: Субота, 19.01.2008, 13:12 | Повідомлення # 160
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Людина так влаштована: все, що її не розвиває, дуже швидко набридає.
Наприклад, люди скучають друг за другом тільки в тому випадку, коли довго не бачились.
У кожно з вас є улюблена страва. А тепер уявіть, що цією стравою вас годують щодня.
Та вже через тиждень вас вже начне від неї нудити!
Тому людині обов'язково потрібна енергетична розрядка та відпочинок від щоденних речей та людей.
Щоденне свято згодом втрачає свою цінність та особливість.
Саме з цього приводу я вважаю одруження (в класичному його розумінні) - крайністю або екстремалізмом.
Шлюб - це не те, що затверджено природою, це те що видумали люди. У тварин немає шлюбів, тому в них і проблем таких немає ;)
Я ні в якому разі не хочу нікого переконати, тим більше, я не хочу образити одружених людей.
Якщо вже в шлюбі, то звичайно ж шукайте в цьому плюси. Вони є! Находьте їх і радійте. ) Врешті решт, відповідайте за свій вчинок, раз додумалися одружитись.
Я просто ділюсь своєю думкою. Тим більше, що вона суто чоловіча.
Якщо добре проаналізувати, то жінкам як раз вигідно виходити заміж (якщо мужик нормальний),
а от чоловікам одружуватися... хм... я плюсів майже не бачу, навіть, якщо трапиться нормальна жінка...
Це пов'язано з реалізацією потреб душі.... чоловічої та жіночої... у них різна місія зазвичай.
Наперед перепрошую.. не сприймайти мої слова близько до серця... просто прийміть до уваги )

Ще кажуть, що коли приходить час комусь там принести стакан води, то пити, як на зло, не хочеться )))




Повідомлення відредагував PsevdoNimB - Субота, 19.01.2008, 13:14
 
GreyДата: Субота, 19.01.2008, 13:29 | Повідомлення # 161
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (SEKSI)
По - моему, полный бред! Ну как может надоесть любимый человек???

+5
Quote (PsevdoNimB)
А тепер уявіть, що цією стравою вас годують щодня.Та вже через тиждень вас вже начне від неї нудити!

Їм хліб щодня більше 40 років - повірте, не нудить!




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
PsevdoNimBДата: Субота, 19.01.2008, 13:58 | Повідомлення # 162
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Grey, так ви і повітрям щодня дихаєте і воду п'єте ;)
хіба хліб - це улюблена страва? Я мав на увазі те, чому надається якесь значення, що символізує свято.
Якщо до людини ставитись, як до хліба, то вона почне шукати того, хто буде її більш цінувати.
Яж не випадково сказав: Людина так влаштована: все, що її не розвиває, дуже швидко набридає.
Тобто з цього можна зробити висновок: якщо одне одного буде розвивати, то такі стосунки надовго!
Робіть друг другу сюрпризи, подорожуйте, знайдіть хоббі, спільну зацікавленість! та ін...
Під час розвитку людині ніколи нудьгувати, їй цікаво жити, кров бурлить і всього хочеться ))
Тому щастя - в розвитку. А коли розвиток зупиняється, одразу ж приходить нудьга, все набридає...
І людина підсвідомо починає шукати інші методи для зацікавлення в житті. Так і трапляється зрада.



Повідомлення відредагував PsevdoNimB - Субота, 19.01.2008, 13:59
 
EVAДата: Субота, 19.01.2008, 14:22 | Повідомлення # 163
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (PsevdoNimB)
Якщо добре проаналізувати, то жінкам як раз вигідно виходити заміж (якщо мужик нормальний),
а от чоловікам одружуватися... хм... я плюсів майже не бачу, навіть, якщо трапиться нормальна жінка...
Це пов'язано з реалізацією потреб душі.... чоловічої та жіночої... у них різна місія зазвичай.

PsevdoNimB, Цікава думка. Але я з нею не можу погодитися!
От я, наприклад, не бачу для жінки ніяких плюсів у шлюбі. yes Адже якщо раніше вона все робила тільки для себе - готувала , прала і т.д., то тепер у неї з появою чоловіка зявиться удвічі більше роботи, адже треба все це робити не тільки для себе, а й для чоловіка. Чим це для неї плюс??? МІНУС! Однозначно!
А чоловіку що - добре як, обстіраний, нагодований, в домі чисто й затишно, сексуальні потреби задоволені. І йому це якраз - ПЛЮС від шлюбу. А Ви говорите...

Quote (PsevdoNimB)
Під час розвитку людині ніколи нудьгувати, їй цікаво жити, кров бурлить і всього хочеться ))
Тому щастя - в розвитку. А коли розвиток зупиняється, одразу ж приходить нудьга, все набридає...
І людина підсвідомо починає шукати інші методи для зацікавлення в житті. Так і трапляється зрада.

Ці слова ще раз доводять, що шлюб потребує розвитку, люди (подружжя) повинні щодня самовдосконалюватися, yes щоб відкривати один в одному все нове, а не щукати новизни на стороні.




Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.


Повідомлення відредагував EVA - Субота, 19.01.2008, 14:29
 
PsevdoNimBДата: Субота, 19.01.2008, 14:39 | Повідомлення # 164
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
EVA, дуже добре, що не можете погодитися ;)
Маєта право, і особисто для самої себе Ви в цьому праві.

А на мою думку справа ось в чому. У жінки найважливіша місія - продовження людського роду (чоловіки тут зі своїми місіями відпочивають). Ця місія "прошита в біосі" жінок. І які б не були у жінки власні погляди чи переконання, вона (якщо фізично здорова) підсвідомо робить все, щоб здійснити своє призначення і народити дитину. Також жінка розуміє, що народити дитину - це ще не все. Треба ще й захистити її та поставити на ноги. В нашому світі самотужки це зробити їй реально, але дуже важко. Тому жінці необхідна опора - чоловік. Реальний захисник сім'ї та годувальник (у всякому разі саме такі сподівання). Ось тут і з'являється доцільність у шлюбі (щоб годувальник (той, хто заробляє гроші) чого доброго не втік). ))
А про всякі такі там прання та возню на кухні - то вже інша річ. Мені здається, що це має бути не зобов'язання, а добровільне бажання людини, якщо вона дійсно кохає іншу. Це іноді і чоловіки роблять.

А от у чоловіків є інші запроси душі, які виконати дуже важко, якщо тратити життя на сім'ю.
Звісно, що це твердження не категоричне. Бувають всякі люди. Але особисто для мене - це так.
Може кому і вдається таки виконувати свою місію навіть в сім'ї. Але яка для цього потрібна розуміюча дружина.......... в наші часи егоізму.


 
ВадимДата: Субота, 19.01.2008, 14:48 | Повідомлення # 165
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (EVA)
А чоловіку що - добре як, обстіраний, нагодований, в домі чисто й затишно, сексуальні потреби задоволені. І йому це якраз - ПЛЮС від шлюбу.

примитивное представление о плюсах брака или о мужчинах вообще %)

 
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » ЗРАДА (Як ми відносимось до такого поняття, як зрада?)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net