Субота, 27.04.2024, 02:43
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Пропозиції (Кого б ви ще хотіли бачити гостем у нашому "Кабінеті")
Пропозиції
PROSPEROДата: Четвер, 20.11.2008, 20:54 | Повідомлення # 46
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Admin)
А я думав до Кременчука все просто - виїхав на трассу та й котися собі до самого місця призначення..


А Ви знаєте що по новим правилам (трясця їхній матері) водіям автобусів і маршруток заборонено підбирати людей в необладнаних для цього місцях... Так що тепер хіба що пішком, якщо не підбере якийсь сердобольний водій якому не шкода заплатити 250 грн. штрафу...

 
mazepas2008Дата: Четвер, 20.11.2008, 23:44 | Повідомлення # 47
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Сьогодні дізнався, що К.В.Бобрищев вручив черговий орден "За примноження добра на Землі".А днями бачив його нову книгу-фотоальбом. Бобрищев дуже цікава і самобутня особистість, багато зробив для популяризації Кобеляцького краю,у розвитку культури.Він неперевершений краєзнавець.
Вношу пропозицію запросити його в "Кабінет"!

 
paliyДата: Пятниця, 21.11.2008, 09:05 | Повідомлення # 48
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Він неперевершений краєзнавець

rofl



Сім-сім
 
oleksiy11Дата: Пятниця, 21.11.2008, 09:50 | Повідомлення # 49
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
mazepas2008, ви хочаб раз читали його "публикації" suicide



Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
СаруманДата: Пятниця, 21.11.2008, 12:08 | Повідомлення # 50
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 80
Репутація: 3
Статус: Offline
mazepas2008, по-моєму Бобрищев - неперевершений майстер випрошувати гроші на дорогущі видання. А чи краєзнавець? Це вже спірне питання. Я знаю двох людей у Кобеляках, які безперечно "порвали" б його у змаганні по знаннях Кобеляччини. Просто вони не кичаться. Мабуть у них немає отієї "майстерності", яка є у Кості.
А ще я знаю дюжину стареньких людей, у яких Костик брав старі фото і обіцяв неодмінно повернути. А потім - БОЛТ! Навіть коли вони до нього звертаються, він, із діловитою роздратованістю, говорить приблизно таке: "Та де я вам його знайду?! Ви знаєте, скільки їх у мене?"
Оце вам і "неперевершений", товаріщі! :D



Весна будет когда-нибудь завтра...
 
mazepas2008Дата: Субота, 22.11.2008, 11:30 | Повідомлення # 51
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Радий, що висунення кандидатури БобрищеваК.В. на запрошення в "Кабінет" викликало обговорення у форумчан. Якщо народ висловлюється- значить кандидатуру можна оцінити, вона не болото.
В ці дні є 4-та річниця помаранчевої революції. Запросіть в "Кабінет"місцевих вождів тих подій в районі.Хай прозвітують перед народом про втілення в життя революційних ідей!

 
oleksiy11Дата: Неділя, 23.11.2008, 08:04 | Повідомлення # 52
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Саруман)
Костик брав старі фото і обіцяв неодмінно повернути. А потім - БОЛТ!

Може хто памятае жив у Кобеляках майстер-різьбляр Черненко він різав по моржовій кості і його роботи були досить не дешеві. Коли він захворі і небуло грошей на лікування йому запропонували продати пару своїх робіт але він категорично відмовився бо хотів передаті їх у музей. А цей самий Костік узяв у нього декілька робіт для того щоб по фотографувати і
Quote (Саруман)
БОЛТ!

Ще маю інформацію що він запустив свою руку у наш Кобеляцький музей але це вже ОБК




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
mazepas2008Дата: Неділя, 23.11.2008, 12:42 | Повідомлення # 53
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Цікаво, а де поділася колекція робіт Черненка (дійсно чудового художника)? Жив він самотньо, дітей не було. То де ж поділися його самобутні роботи?
 
oleksiy11Дата: Неділя, 23.11.2008, 19:09 | Повідомлення # 54
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Цікаво, а де поділася колекція робіт Черненка

У нього були сестри. Що з роботами я незнаю а от все інше вони довго розпродували




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
НерекламаДата: Неділя, 23.11.2008, 21:39 | Повідомлення # 55
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Цікаво, а де поділася колекція робіт Черненка (дійсно чудового художника)? Жив він самотньо, дітей не було. То де ж поділися його самобутні роботи?

Знаю, що сестри продавали його картини за копійки...
Одна людина їх купила лише тому, щоб їх не розпродали у приватні колекції вроздріб за безцінь. Кому цікаве ім’я цієї людини, звертайтесь у ОП, я надам інформацію yes




"Життя - це шанс на щастя."

 
mazepas2008Дата: Середа, 28.01.2009, 22:33 | Повідомлення # 56
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Нереклама)
А я пропоную запросити Жукова Володимира Володимировича. Чомусь виникло таке бажання, чим не людина загад

Підтримою пропозицію запросити Жукова В.В., тим паче є привід- наближається тисячний день, відколи згаданий пан є керівником району. До нього є питання:
1. Якщо Копелець за тисячу днів свого панування організував газифікацію 11 сіл, відбудову районних стадіону та будинку культури, будівництво кінно-спортивної школи, Закінчення будівництва церкви в Кобеляках, реставрацію кінотеатра під спортзал, будівництво Алеї Героїв, Пам"ятника Шевченку, будівництво "копельцевих загородів"; притягнув у район Між. Фонд соцінвестицій, який вложив у відбудову інфраструктури 7млн. грн. Провів три шикарних Міжнародних дитячих фестивалі "Отчий край". При ньому ввели гімн, герб та іншу символіку району( може й ще шось він зробив нормальне для народу , про що я не знаю), то чим можете похвалитися Ви за аналогічний період правління?
2. Яка корись громаді району від ваших закордонних вояжів? ( Чернявський привозив із поїздок договора на постачання медикаментів, пожежних машин, шкільних компів, медобладнання, гуманітарки...)
3. Як покращилося надання управлінських послуг жителям району працівниками ради? І взагалі що робить Ваша команда в складі 20 чол? При Радченку В.Д. в раді працювало 4 спеціалісти, і було не гірше.
Питання до ВВ ще є, задамо якщо він буде в "КАБІНЕТІ""

Добавлено (28.01.2009, 22:33)
---------------------------------------------
Питання до Жукова В,В.:
! Що робить районна влада щоб мінімізувати вплив кризи на економіку району?
2,Невже жоден із Ваших спеціалістів не цікавиться інформаційним простором району, не читає форуму "Ехо", не стає на захист влади ?
3.За які заслуги Ви дали "Колосу" в минулому році дотацію в 200 000грн?
4.Як продвигається справа з будівництвом басейну?
5.В яку країну Ви поїдете з черговим вояжем? І яка користь від цього кобеляччанам?

Якщо районна рада проснеться і відгукнеться- то є ще питання.


 
AdminДата: Пятниця, 06.02.2009, 11:44 | Повідомлення # 57
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Таак, бачу Жукова хочуть бачити дуже. Щоправда, якщо дуже навалювати такими "страшними" питаннями, то він може і не захотіти :) Чи ж думаєте наші місцеві політики на форумі не сидять? То вони тільки не пишуть нічого (окрім кількох із них), а передивляються птеми подібній цій регулярно. Тож буду говорити редактору щоб запрошував Жукова, а ви поки записуйте десь на листочок питання :)


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
mazepas2008Дата: Вівторок, 17.02.2009, 20:45 | Повідомлення # 58
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Admin)
буду говорити редактору щоб запрошував Жукова, а ви поки записуйте десь на листочок питання :)

Дякую, що почули пропозицію. Питання є ще:
1. Олександр Ісип надрукував на сайті міської ради звіт про виконаня міського бюджету ( за що йому-спасибі), а де можна прочитати про виконання районного бюджету за 2008 рік?
2. Чому на сайті райради опрелюднено неповний список її працівників?
3. Наскільки правда те, що на виборах у Верховну Раду 2004 року Ви підтримували есдека Василя Бугрія?
4. Які ділові відносини склалися у Вас із головою облради Удовіченком, депутатами Шкарбаном та Копельцем? Що конструктивного від цієї співпраці одержала громада району?
5. Яке Ваше відношення до того, що в установах району працює дуже багато пенсіонерів, а молодим спеціалістам немає де працювати?
6. Висловіть свою думку про доцільність утримувати громаді району сільські ради, в яких немає на балонсі шкіл, клубів, фапів, дитсадків. Нащо утримувати апарати сільрад, які нізащо не відповідають?
7. Який стан справ із лобіюваннап проекту будівництва обїзної навколо Кобеляк дороги?

Якщо Жуков В.В. погодиться на діалог питання будуть іще!

Додано (17.02.2009, 20:45)
---------------------------------------------
Чому в районному бюджеті на 2009 рік передбачено 995 тис грн на утримання апарату райради, а на проведення громадських робіт не виділено жодної копійки? Які заходи вживає влада району для створення робочих місць, захисту кобеляччан від безробіття?


 
ataskumДата: Четвер, 19.02.2009, 13:39 | Повідомлення # 59
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 125
Репутація: 5
Статус: Offline
Чому в Гадяцькому районі депутати районної ради ( теж 84 чоловіка) скинулись по 50 гривеників на проведення заходів з нагоди вшанування 20 годовщини виведення військ з Афгана -- зробили воїнам-інтернаціоналістам празник, а в нашому районі на сабантуй на день місцевого самоврядування взяли з районного бюджету 12 тисяч гривеників?
 
mazepas2008Дата: Понеділок, 23.02.2009, 16:05 | Повідомлення # 60
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Шановна владо, чому в районі немає ніяких заходів до Дня Захисника Вітчизни?
 
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Пропозиції (Кого б ви ще хотіли бачити гостем у нашому "Кабінеті")
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net