Написати листа адміністратору сайта

Головна »2008 » Січень » 24 » КПК: Шахтар стартує з перемогою

КПК: Шахтар стартує з перемогою
    09:55
    Кубок Першого каналу. Група А. 1-й тур. Бейтар (Ізраїль) - Шахтар (Україна) - 0:3. Голи: Фернандіньо (2), Левандовські (57), Гай (90).
    Кубок Першого каналу. Група А. 1-й тур
    Бейтар (Єрусалим, Ізраїль) - Шахтар (Донецьк, Україна) - 0:3
    Голи: Фернандіньо (2), Левандовські (57), Гай (90)
    Попередження: Ромуло (28), Тал (71) - Брандао (12), Чигринський (25), Хюбшман (44)
    Єрусалим. Стадіон "Тедді". Арбітр: Ігор Єгоров
    Початок матчу: 20:00
    Бейтар: Твртко - Бенадо, Бен-йЙосеф (Тал, 46), Боатенг (Козокін, 46), Альберман, Амсалем (Цив, 61), Альварес (Шдад 77), Барухян (Варер, 83), Віза (Азрієль, 61), Бен-Шошан (Зандберг, 46), Ромуло
    Тренер: Іцках Шум
    Шахтар: Пятов - Шевчук, Чигринський, Кучер (Езерський, 46), Адріано (Гладкий, 46), Дуляй (Іллсиньо, 46), Фернандіньо (Гай, 78), Брандао, Вілліан (Кравченко, 46), Хюбшман (Льовандовськи 46), Срна
    Тренер: Мірча Луческу
    1-а хвилина - Матч почався
    2-а хвилина - ГОЛ!!! Фернандіньо заробив штрафний в 26 метрах від воріт Бейтара. Потерпівший пробиває прямим ударом у ворота. М'яч пролітає мимо гравців - 1:0!
    6-а хвилина - Швидка атака ізраїльтян. Боатенг б'є з-під ноги захисника - м'яч летить біля воріт.
    9-а хвилина - Адріано паралельно із захисником входить у штрафну. Захисник падає. Луіс б'є і забиває гол. Але арбітр відмінив гол - порушення правил.
    12-а хвилина - Брандао отримує попередження.
    25-а хвилина - Чигринський отримує жовту картку.
    28-а хвилина - Рамуло потрапив в офсайд. Свисток арбітра. Бразилець пробив у ворота після свистка, за що і отримав попередження від російського рефері.
    32-а хвилина - Сфолілі на Срне. Простріл в штрафну - Боатенг виносить м'яч у поле.
    44-а хвилина - Жовта картка у Хюбшмана.
    45+1-а хвилина - Перший тайм закінчився

46-а хвилина - Другий тайм почався
    Заміни в Шахтарі: Гладкий замість Адріано, Кравченко замість Вілліана, Іллсиньо замість Дуляя, Езерський замість Кучера, Левандовські замість Хюбшмана
    Заміни в Бейтарі: замість Бен Йосефа, Боатенга і Бен-шошама вийшли Тал, Козокін і Зандберг.
    52-а хвилина - Амсалем небезпечно прострілював зліва - Левандовські головою вибиває м'яч.
    57-а хвилина - ГОЛ!!!! Левандовські!!! Навіс з кутового справа. Левандовські головою в боротьбі із захисником б'є в порожні ворота - 2:0 на користь Шахтаря.
    61-а хвилина - Заміни в Бейтарі: Цив замість Амсалема, Азрієль замість Візи
    71-а хвилина - Жовта картка Талу за фол проти Брандао.
    74-а хвилина - Простріл Шевчука зі свого флангу - захисник вибиває м'яч у поле.
    78-а хвилина - Заміни у обох команд: Шдад замість Альвареса (Бейтар), Гай замість Фернандіньо (Шахтар).
    83-а хвилина - Варер виходить замість Барухяна.
    90-а хвилина - ГОЛ!!! Гай!!! Гладкий пройшов з лівого флангу, увійшов до штрафної, зробив точну передачу в центр. І Гай сильним ударом робить рахунок 3:0.