Пятниця, 26.04.2024, 08:01
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Зовсім приватно! » Познайомимося? » Мене зовуть, я люблю, і взагалі...
Мене зовуть, я люблю, і взагалі...
ZaporikДата: Субота, 17.11.2007, 21:59 | Повідомлення # 16
Група: Видалені





Muravka? обожнюю займатися спортом, обговорювати інтимні теми, гуляти на свіжому повітрі, знайомитись з новими цікавими "человеками" , готувати, дивитися цікаві телепередачі. Я взагалі цікава людина. Бажаючим поспілкуватися зімною "про це..." запрошую на "форум". Я вважаю що всім треба не боятися спілкуватися про секс та кохання, бо чим більше про це говориш тим впевненіше себе почуваєш, позбавляєшся багатьох "комлексів", недоліків, вчишся новому, і хоча б на словах виражаєш свої еротичні фантазії, якщо в реальному житті немає можливості це робити. Спробуйте. Перевірено на власному досвіді. Розкрийтеся для себе і для інших. Все одно ви всі під своїми новими іменами і вас ніхто не знає. Чого тут можно боятися? Нерозумію.
Ну думаю вистачить на перший раз.

Навіщо обговорювати інтимні речі краще ними займатися, а як цим займатися можна переглянути на каналах PB .PG по супутниковому телебаченню транспондер SIRIUS :) :'(

Добавлено (17.11.2007, 21:16)
---------------------------------------------
Muravka? обожнюю займатися спортом, обговорювати інтимні теми, гуляти на свіжому повітрі, знайомитись з новими цікавими "человеками" , готувати, дивитися цікаві телепередачі. Я взагалі цікава людина. Бажаючим поспілкуватися зімною "про це..." запрошую на "форум". Я вважаю що всім треба не боятися спілкуватися про секс та кохання, бо чим більше про це говориш тим впевненіше себе почуваєш, позбавляєшся багатьох "комлексів", недоліків, вчишся новому, і хоча б на словах виражаєш свої еротичні фантазії, якщо в реальному житті немає можливості це робити. Спробуйте. Перевірено на власному досвіді. Розкрийтеся для себе і для інших. Все одно ви всі під своїми новими іменами і вас ніхто не знає. Чого тут можно боятися? Нерозумію.
Ну думаю вистачить на перший раз.

Навіщо обговорювати інтимні речі краще ними займатися, а як цим займатися можна переглянути на каналах PB .PG по супутниковому телебаченню транспондер SIRIUS :) :'(

Добавлено (17.11.2007, 21:59)
---------------------------------------------
Мене звати Олексій люблю ламати побутову техніку, захоплююся радіогубітельством)))


 
никТОДата: Неділя, 18.11.2007, 17:34 | Повідомлення # 17
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
[i]ну что же, попробую и я...

пока без имени, только ник...

реалист, не глуп, практичен, упрям (хотя это можно назвать и терпением) ... ценю уют и состояние "спокойствия и стабильности" ... люблю читать, смотреть фильмы, общаться в интернете ... люблю свободу (пока ещё люблю)... ценю искренность и верность ... уважаю женщин с интеллектом и нелюблю сумасбродных "девочек" с непредсказуемыми реакциями, склонных к необдуманным поступкам ...




никТО
 
PePeL-soNДата: Понеділок, 19.11.2007, 11:16 | Повідомлення # 18
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (Grey)
А якщо у тебе шикарний хайєр і ти теліпаєш ним під "Король і шут" або видаєш три акорди за музичні шедеври - то ти вже панк?

А хто тобі сказав, що я видаю три акорди за музИчнИй шедевр???І як ти можеш судити людину, незнаючи про неї взагалі нічого?А?
B)
Тупа в тебе логІка..... :) :) :)



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
GreyДата: Понеділок, 19.11.2007, 11:57 | Повідомлення # 19
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (PePeL-soN)
І як ти можеш судити людину, незнаючи про неї взагалі нічого?А?

А хто себе назвав панком? Хай хоч і на половину. Чому ж тоді Ви шановний себе так називаєте? Спростуйте тупу логіку. Кого ж тоді називати панком?

До речі - рокер - це зовсім не той, хто грає рок-музику! Чи я й тут помиляюсь?





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ShamanДата: Понеділок, 19.11.2007, 16:49 | Повідомлення # 20
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
мдя... форум Кобеляк таки буде мати свій колорит, відмінний від інших.
аби тільки цей колорит був обумовленний наявністю мозку користувачів,
а не психостатевими віковими проблемами. пройде час - подивимся.

 
AdminДата: Понеділок, 19.11.2007, 19:05 | Повідомлення # 21
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Grey)
А хто себе назвав панком? Хай хоч і на половину. Чому ж тоді Ви шановний себе так називаєте? Спростуйте тупу логіку. Кого ж тоді називати панком?

До речі - рокер - це зовсім не той, хто грає рок-музику! Чи я й тут помиляюсь?


Ви щось маєте проти панків? Проти людей, які не бажають піддаватися диктаторству суспільства і, так дуже ярко, але виражають своє бажання бути особливими і не робити все так, як сказав якийсь там дядько.



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
MuravkaДата: Понеділок, 19.11.2007, 20:37 | Повідомлення # 22
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Zaporik привіт. Я не тільки обговорюю це, але й займаюся цим вдосталь.
І багато ти вже зламав техніки???????????????? first_move give_rose kiss



Я люблю людей.

 
GreyДата: Понеділок, 19.11.2007, 22:18 | Повідомлення # 23
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Admin)
дуже ярко, але виражають своє бажання бути особливими

Кобеляцькі панки - хто вони?
Ну і в чому ж їх особливість? Чим вони корисним ДЛЯ СЕБЕ займаються? Чим КОНКРЕТНО вони відрізняються від інших людей?

Добавлено (19.11.2007, 22:18)
---------------------------------------------
Хлопці! А що означає слово "панк" в перекладі з його рідної мови?

Ану поясніть доступно сільському дядькові всі мої запитання. :(





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
MuravkaДата: Вівторок, 20.11.2007, 11:31 | Повідомлення # 24
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Вот затронули вы этих пакнков. Нет никаких госстандартов закрепляющих значение этого. Однако, можно с уверенностью сказать, что панк – это тот, кто слушает панк-рок! Тот, кто покупает записи, ходит на концерты, издает или распространяет DIY продукцию, играет в панк-банде. Тот, кто слышал много панк-групп, а не только те две, что показывают по телику. Тот, для кого панк-рок значит больше, чем просто музыка! И, что немаловажно, панк – это тот, у кого есть собственное, отличное от общепризнанного, мнение, которое он готов отстаивать. Быть панк-рокером, означает не бояться оставаться самим собой в любой ситуации, выглядеть так, как нравится тебе и делать то, что ты хочешь, если, конечно, в последнем случае ты не нарушаешь прав других людей. Вот, что значит «панк», на мой взгляд.
Конечно, существует много пониманий этого слова. Сколько людей, столько и мнений, и никто не имеет ни малейшего права судить другого, говоря: «Вот я панк, а ты нет!» Для одних панк-рок – это Ramones, Buzzcocks, NoFX, а для других – Discharge, GBH и Extreme Noise Terror. Кто-то считает, что быть панком – это значит ходить на концерты и красить волосы, а кто-то уверен, что это подразумевает митинги протеста и закидывание камнями полицейских машин. Кто из них «более панк»? Глупый вопрос! Все люди разные, и каждый должен уметь прислушиваться к мнению другого (Как-то уж очень позитивно получается. Хе,хе..).
beach beach beach beach beach beach



Я люблю людей.

 
ANGELДата: Вівторок, 20.11.2007, 11:47 | Повідомлення # 25
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 20
Репутація: 2
Статус: Offline
[color=red]Вирішила і я завітати сюди. Прикольно тут бачу. ;) Мене звуть Анжеліка. Люблю латино-американські танці, спорт, читати психологічні книги. :p ;)


ПРОСТО АНГЕЛ
 
AdminДата: Вівторок, 20.11.2007, 16:47 | Повідомлення # 26
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Grey)
Ну і в чому ж їх особливість? Чим вони корисним ДЛЯ СЕБЕ займаються? Чим КОНКРЕТНО вони відрізняються від інших людей?

Все тією ж "модою на штани кльош". Муравка дуже добре описала панків, саме так і є. Це та людина, яка робе так як сама хоче, а не так, як їй вказують в тій чи іншій мірі.

Згдався один анекдот, який прочитав у свіжому номері газети "ЕХО Кобеляк":
До перехрестя підкачує 600-ий мерс. На перехресті стоїть панк в косухі, рваних джинсах і з крутим зеленим ірокезом.
Віконце 600-ого відкривається, сидить браток і питає:
- Слиш, пацан, а нащо ти собі таку причоху зробив?
Панк:
-Ну... щоб чимось виділятися...
Браток, проводячи рукою по лисині:
-Розумом виділятися треба!..

Отак і в нас - панки намагаються виділятися, а "розумники" розказують їм які вони дурні, та намагаються вчитися життю. А цього робити не треба - по-преше справжнього панка ні за що в житті не переконаєш що він ПОВИНЕН бути такий як інший, а по-друге, побачивши що вам не довести, що він не бажає цього, панк просто може заїхати по обличчу - більшість них важжають що коли словами не діходе, то треба дати кулаком. Але не всі :)




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
GreyДата: Вівторок, 20.11.2007, 17:32 | Повідомлення # 27
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
1. Любі друзі! Прошу Вас ще раз - перекладіть з чужої мови слово ПАНК.
Повідайте людям - як ВИ себе називаєте рідною мовою.

2. Ну якщо крім панк-року більше нічим виділитися...? Поспіваємо про вурдалаків - оце протест! 99,9% так званих панків ніколи не чули перекладів текстів з англійської. Ірокез і бухло - я вже панк, а шо не так - можна і в морду.

3. Якщо Ви граєте панк-рок - Ви музикант, а не панк!

4. Якщо Ви ідейний панк - Ви повинні дотримуватися правил ПАНКІВ - а це зовнішньо виглядає не зовсім приємно.
Панк з вищою освітою - взагалі нонсенс або як кажуть росіяни - бред. Де ж тоді протест проти системи, якщо ви на неї працюєте. Не заплутуйте людей - не видавайте свої музичні смаки з ідеологією.
А про смаки не сперечаються.





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
perekosДата: Середа, 21.11.2007, 09:28 | Повідомлення # 28
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Ви б зробили в розділі "флейм" гілку "знайомства" і перенесли б туди свою дискусію.

Quote (ANGEL)
Вирішила і я завітати сюди. Прикольно тут бачу

Таких в тему повідомлень уже і не видно :( Давайте хоч трішки притримуватися якогось порядку.
Сорі за офтоп.



 
НерекламаДата: Середа, 21.11.2007, 18:09 | Повідомлення # 29
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (perekos)
Давайте хоч трішки притримуватися якогось порядку.

Підтримую! yes



"Життя - це шанс на щастя."

 
ФибиДата: Четвер, 22.11.2007, 21:35 | Повідомлення # 30
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 683
Репутація: 18
Статус: Offline
А тут завжди так!Розпочинаємо однією темою,а закінчуємо не повнючи з чого починали! scenic


Життя одне,живіть днем!!!!!
Проживи життя так,щоб на горі сказали:"ОГО"
 
Форум » Зовсім приватно! » Познайомимося? » Мене зовуть, я люблю, і взагалі...
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net