Четвер, 28.03.2024, 10:56
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Все про все » Психологія, філософія » Сила слова!
Сила слова!
sashkoДата: Вівторок, 29.01.2008, 15:00 | Повідомлення # 16
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
sashko, до речі, а як Ви пояснете той факт, що в Бібілії сказано, що Сонце (і місяць) Бог створив на третій день після того, як створив Землю?

Ніяк не пояснюю!
Я не знаю відповіді на це запитання! А ви?
:)
Quote
))

І таке вже чули ми не раз!
Колись, в XVIII столітті, французька академія наук заборонила друкувати в своїх наукових виданнях данні про спостереження падіння астероїдів, аргументуючи цю заборону наступним: "На небе камней нет!"

А ось іще прикольне:
Российская Империя, 19-й век.
Царский указ:
"Всех, кто по наущению бесовскому измышляет зловредные байки о полетах
человека в небеса, к Луне и светилам Божьим, ссылать на поселение в
Казахские степи. А дабы ясно было, что живут там лишь гнусные
измышлители богопротивных баек, поселение назвать - Байконур..."
Не варто світ обмежувати нашим знанням про нього. Інакше потім можуть посміятися над нами.
Будемо скромнішими в своїх думках про себе і про те, що ми називаємо знанням.
Бог напевно краще знає, що за чим повинно йти!

А ви як вважаєте?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Вівторок, 29.01.2008, 15:05
 
PsevdoNimBДата: Вівторок, 29.01.2008, 15:37 | Повідомлення # 17
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, та звичайно ж Бог краще знає, хтоб сперечався))
Я просто не про фантастичний термін створення Сонця, а про хронологію винекнення об'єктів.

Якось логічно б було спочатку створити центр системи (Сонце), а потім вже підпорядковані планети, як і доводить теорія Великого Вибуху. Кожна система так і створюється. Та навіть елементарна фізика доведе абсурдність того, що сказано в перших рядках Біблії. Навіть прикинувши по певним факторам (розмірам, вазі, об'єму) дуже приблизні терміни існування об'єктів це все рівно не дасть похибки в хронології їх виникнення.

Я просто натякаю про те, що навряд чи саме Бог так сказав, що спочатку Земля, а потім Сонце... І на те, що саме людські руки (багатьох людей!) писали різні частини Біблії, і що всім людям притаманно помилятися, яка б людина свята не була. І мабудь не дарма Бог нагородив людину розумом. Щоб ним таки користуватись, робити висновки...
Бо можна ж було одразу всім встроїти в розум знання Біблії, як встроєний в наш розум інстинкт виживання. Хоча ж звичайно розум може як допомогти, так і нашкодити людині. Це часто буває.


 
sashkoДата: Середа, 30.01.2008, 13:08 | Повідомлення # 18
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Я просто натякаю про те...

ПсевдоНімБ, я прекрасно розумію на що ви натякаєте
На те, що Біблія не є правдива книга. і що її писали люди зовсім не водимі Духом Святим.
Це до вас робили і будут робити після вас, ще досить багато людей. Хтось з них вже вмер, хтось ще живе, хтось ще не народився. Здається це у Франції, в епоху просвітництва, в XVIII ст, дехто з "просвітників" французів казав, що пройде ще декілька десятиліть і про Біблію усі забудуть, як про стару казочку. Ау- у, "просвітничку", ти де?
:)
Скажу так.
Бог сказав Слово. Таким чином відбулося творіння.
1Найголовніше мірило правди, це Слово Боже. Тому скористуємось розумом аби пізнати Слово Його.
2 Якщо наше розуміння всесвіту неспівпадає з тим яке пропонує нам Слово, то дивись пункт перший. І думай, думай... де я помиляєюсь, що я не так розумію, в чому моя помилка.
Стосовно ж Біблійного тексту який ви навели, то можливо він навіть і не суперечить нашим сучасним уявленням про світ, є там певні моменти в оригіналі самого тексту і в контексті, які не видно в прекладі на російську, які дозволяють так важати. Та я їх не хочу зараз піднімати, ліньки.
:)

Суть всіх наших розмов я бачу в наступному: Що ми ставимо в центрі Всього, себе, з своїми "знаннями", своїм "розумінням" чи Щось Інше, Когось Іншого?
Чи ми намагаємось, весь світ та разом з ним і Бога впихнути в наше уявлення про них.
Чи ж ми себе важаємо мурахами малими і намагаємось прийняти, пізнати ту Правду яка була до нас і буде після нас, як би ми до неї не відносились.
Взагалі, стосовно правдивості Біблії прошу вас завітати до теми "Біблія...", в розділі "Наука та релігія", я там коротко привів деякі аргументи. Ви можете з ними ознайомитись.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Середа, 30.01.2008, 13:09
 
PsevdoNimBДата: Середа, 30.01.2008, 17:00 | Повідомлення # 19
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (sashko)
ПсевдоНімБ, я прекрасно розумію на що ви натякаєтеНа те, що Біблія не є правдива книга. і що її писали люди зовсім не водимі Духом Святим.

У Бібілії дуже багато розумного і напевне правдивого. Але деякі речі просто штрикають межи очі. Звісно ж намагаюсь не звертати уваги на явні наївності, розуміючи, що вцілому книга корисна і робить людей добрішими.
Хоча й читається дуже важко... все ж таки я не єврей, щоб зрозуміти доцільність отих всих імен )))

 
sashkoДата: Середа, 30.01.2008, 17:15 | Повідомлення # 20
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Але деякі речі просто штрикають межи очі.

Не все відразу, ПсевдонімБе, не все відразу!
Міста теж не одразу будуються. Наше розуміння Слова Божого теж має свій розвиток.
:)

Quote
щоб зрозуміти доцільність отих всих імен

яких саме імен? ;)



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Середа, 30.01.2008, 17:18
 
PsevdoNimBДата: Четвер, 31.01.2008, 09:15 | Повідомлення # 21
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (sashko)
яких саме імен?

та всіх отих родичів наших ))) хто кого породив та хто куди увійшов.
Ясно, що зрозуміти можна повагу до свого роду. Люди на сході дійсно знають і шанують свої корені.
Але для нас, грішників відірваних від коренів, ті імена вже майже нічого не кажуть і корисної практичної інформації для життя не несуть. Тому і читається Біблія важко.

 
sashkoДата: Четвер, 31.01.2008, 13:46 | Повідомлення # 22
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Але для нас, грішників відірваних від коренів, ті імена вже майже нічого не кажуть і корисної практичної інформації для життя не несуть.

Для кого і не несуть, а для когось і вельми несуть! :)
Доречи, багато родоводів в Біблії наводяться з дуже конкретною метою, дуже корисною метою, навіть для нас, людей XXI століття.
Quote
Тому і читається Біблія важко.

Ну по перше не будемо зміщувати акценти. Перерахунок родоводів в Біблії займає може одну двухсоту частину усієї книги. А інші 199/200 насичені іншими не менш цікавими текстами.
Важкість розуміння, того чи іншого матеріалу, інформації залежить в певній мірі від того наскількі велике бажання ми маємо аби зрозуміти його.
Так наприклад, якщо нас посадять за читання Підручнику з квантової електроніки, а у нас в голові весна, дівчата, то напевне нам мало, що з того Підручника влізе в голову.
А от якщо ми візьмемо того Підручника з бажанням зрозуміти найцікавіші глибини устрою всесвіту іт. д., то є великий шанс, що з нас вийде в майбутньому гарний фізик. Розумієте?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 31.01.2008, 13:50
 
PsevdoNimBДата: Четвер, 31.01.2008, 13:50 | Повідомлення # 23
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, Розумію :)
 
ШепітДата: Четвер, 11.09.2008, 17:14 | Повідомлення # 24
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 400
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (sashko)
Чи ж ми себе важаємо мурахами малими

... Люди думають що вони розумні коли насправді їх розум капля в морі. Люди вважають себе сильними , але їх сила настільки слабка, що природа може розчавити нас просто таки одним пальцем.
Великі урагани, руйнівні землетруси... це все природа(Бог) яка очищяє свої володіння від негативної енергії яку створюють люди( в тому числі і силою слова)!
Люди самі створюють такі умови життя за які потім і розплачуються трагічно. Ми іноді пхаємо свого носа не туди куди треба і за це сумна плата.
Що тут скажеш, люди самі винні у своїх бідах!

Добавлено (11.09.2008, 17:14)
---------------------------------------------
А сила слова дійсно велика! Слово може змінити все ваше життя!А сильніше слова може бути думка,бо вона є матеріальною. Що б ви не задумали все може здійснитися, важливо на скільки велика ваша віра. Силою думки творяться великі чудеса, це я можу сказати з власного досвіду!




Господи, сколько уже не сделано! A сколько еще предстоит не сделать...)))
 
Withmaster-13Дата: Четвер, 18.12.2008, 22:45 | Повідомлення # 25
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 374
Репутація: 24
Статус: Offline
Я взагалі-топо мірі своїх сил практикую магію(в добрих цілях), тому повірте мені слова мають ВЕЛИКУ силу.

Прикріплення: 3870768.gif (3.5 Kb) · 7866656.jpg (4.4 Kb)



Кожна людина - віддзеркалення свого внутрішнього світу. Як людина мислить, така вона і є.

Beata solitudo

 
Withmaster-13Дата: Четвер, 18.12.2008, 22:48 | Повідомлення # 26
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 374
Репутація: 24
Статус: Offline
Шановні Sashko і PsevdoNimB(хоча тебе я особисто підтримую) здається тема "Сила слова"!!! А тема "Релігія і Наука", є і ви можете розмістити там свою тему і подискутувати там з іншими бажаючими!!!
Прикріплення: 1593148.gif (3.7 Kb)



Кожна людина - віддзеркалення свого внутрішнього світу. Як людина мислить, така вона і є.

Beata solitudo

Повідомлення відредагував Withmaster-13 - Четвер, 18.12.2008, 22:51
 
МастерДата: Пятниця, 19.12.2008, 01:15 | Повідомлення # 27
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 20
Репутація: 2
Статус: Offline
Силу слова важко заперечувати. Згадайте, якщо ми хочемо когось образити, поставити на місце, то підбираємо особливі, "різкі", "болючі" слова. І навпаки, коли говоримо із коханою людиною, другом - підбираємо "ніжні", "м'які" слова.


Хочеш бути щасливим - будь ним.
Козьма Прутков
 
AleSandroДата: Вівторок, 13.02.2018, 15:23 | Повідомлення # 28
Новачок
Група: Новачки
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Раньше не верил в это, но с возрастом стал замечать, что и мысли и слова влияют на нашу жизнь
 
Форум » Все про все » Психологія, філософія » Сила слова!
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

    oldorcsinc
    Зареєстрований - 11:22

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net