Четвер, 28.03.2024, 18:50
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: ivan  
Форум » Все про все » Політика » Акти вандалізму проти українських пам'яток
Акти вандалізму проти українських пам'яток
mazepas2008Дата: Вівторок, 12.05.2009, 20:52 | Повідомлення # 31
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
розумні і освічені російські шовіністи усвідомллюють, що Ленін напривив свої банди на України і таким чином продовжив окупацію Московією наших земель ще на 70 років. Для "них це мабуть добро.

Я розумний і освідчений українець, а не москаль, всетаки поважаю Леніна.


 
premiumДата: Середа, 13.05.2009, 14:00 | Повідомлення # 32
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Quote (qnpremium/qn)uzqрозумні і освічені російські шовіністи усвідомллюють, що Ленін напривив свої банди на України і таким чином продовжив окупацію Московією наших земель ще на 70 років. Для "них це мабуть добро./uzq/uzquote Я розумний і освідчений українець, а не москаль, всетаки поважаю Леніна.
shok цікаво за що?

Додано (13.05.2009, 14:00)
---------------------------------------------
Я цього ніколи не зрозумію. Це все рівно, що Гітлера поважати.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Середа, 13.05.2009, 23:51 | Повідомлення # 33
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
ОБОЄ МОЇХ дідів воювали проти фашистів. Половину рідного села бабуні спалили гітлерівці. В Кобеляках 40 хвилин зачитують 9-го Травня прізвища загиблих в роки Великої вітчизняної земляків. Майже всі євреї Кобеляк були розстріляні у 1941-1943 роках.Вся промислова база району була зруйнована. Гітлер ніс нашим людям тяжке ярмо рабсва вролі третьосорного народу.

Оцінку мою Леніну я вже писав. Скажу лише, що за царизму мої предки були батраками, жили впроголодь, і не тому що в них у голові небуло смальцю, а тому що діяв закон "Сильніший гнобить слабшого", " Є гроші -буде все". При Леніну дедушки з бабушками безкоштовно повивчались, стали міцно на ноги. При тому, що ніхто із них ніколи не були членами компартії. Я не ідеалізую компартійні часи, але неможна й все так очорнювати як ти.
Промислова база, дороги, школи, лікарні, Багатоповерхові будинки та й багато чого іншого побудовано в Кобеляках за роки ленінської влади. При Гітлеру було спалено пів району. Загинуло 7 тисяч земляків.

premium, і ти ще порівнюєш Гітлера і Леніна.

Quote (premium)
Я цього ніколи не зрозумію.

Тоді немає смислу розводити на цютему дискусію.

 
premiumДата: Четвер, 14.05.2009, 11:09 | Повідомлення # 34
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
ОБОЄ МОЇХ дідів воювали проти фашистів. Половину рідного села бабуні спалили гітлерівці. В Кобеляках 40 хвилин зачитують 9-го Травня прізвища загиблих в роки Великої вітчизняної земляків. Майже всі євреї Кобеляк були розстріляні у 1941-1943 роках.Вся промислова база району була зруйнована. Гітлер ніс нашим людям тяжке ярмо рабсва вролі третьосорного народу. Оцінку мою Леніну я вже писав. Скажу лише, що за царизму мої предки були батраками, жили впроголодь, і не тому що в них у голові небуло смальцю, а тому що діяв закон "Сильніший гнобить слабшого", " Є гроші -буде все". При Леніну дедушки з бабушками безкоштовно повивчались, стали міцно на ноги. При тому, що ніхто із них ніколи не були членами компартії. Я не ідеалізую компартійні часи, але неможна й все так очорнювати як ти. Промислова база, дороги, школи, лікарні, Багатоповерхові будинки та й багато чого іншого побудовано в Кобеляках за роки ленінської влади. При Гітлеру було спалено пів району. Загинуло 7 тисяч земляків. premium, і ти ще порівнюєш Гітлера і Леніна.

В Гітлера ти бачиш лише погане (автобани, школи, лікарні, наука, промисловість... звичайно ти про це не чув), а в Леніна (і ленінців в цілому) бачиш лише хороше. А підніми статистику про втрати Кобеляцького району під час голодоморів, репресій і депортацій, я гарантую, що загинуло на багато більше ніж під час війни. Але ж це була війна, в якій ще не відомо яка сторона була винна, а то був мирний час, під час якого ленінці тероризували український народ. Вибачте мене, але якщо були винищені всі міцні селянські господарства, інтелігенція, духівництво... лише заради того, щоб колишні батраки здобули освіту... я навіть не знаю як це назвати. Звичайно я буду порівнювати Леніна і Гітлера, і порівняння однозначно не на користь Леніна і його послідовників.

Додано (14.05.2009, 11:00)
---------------------------------------------

Quote (mazepas2008)
Скажу лише, що за царизму мої предки були батраками, жили впроголодь
Щодо царизму, то очевидно, що окупаційна московська царська влада нічого хорошого Кобелякам принести не могла, якщо ти не знаєш, то в 1709 році Кобеляки і Нові Санжари були вирізані царськими військами, та й далі на українських землях проводилась типова колонізаторська політика. В 1918 році було проголошено незалежність України (УНР) і от тоді треба було триматися своєї держави, а не слухати місцевих московських підстилок (аналогів сьогоднішньої ПР), якби тоді втримали українську державу, може б не було страшних голодоморів, репресій і війн, а так... але бачу історія нічого не вчить. Знову декому хочеться лягти під Москву, комунізму, чи я ще якоїсь біди.

Додано (14.05.2009, 11:09)
---------------------------------------------

Quote (mazepas2008)
Quote (qnpremium/qn)uzqЯ цього ніколи не зрозумію./uzq/uzquote Тоді немає смислу розводити на цю тему дискусію.
А що тут дивного? І тисячної частини того зла, яку принесли ленінські окупанти в Україні, достатньо для того, щоб вони вічно горіли в пеклі. Те ж саме стосується гітлерівців. І пам'ятникам цим сатанинським ізвергам не місце в українських містах.



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Понеділок, 25.05.2009, 22:53 | Повідомлення # 35
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
Звичайно я буду порівнювати Леніна і Гітлера, і порівняння однозначно не на користь Леніна і його послідовників.

Значить ти за гітлера. Я так і думав.

Quote (premium)
о в 1709 році Кобеляки і Нові Санжари були вирізані царськими військами,

БРЕХНЯ.

Quote (premium)
а не слухати місцевих московських підстилок (аналогів сьогоднішньої ПР),

Маразм.

Quote (premium)
але бачу історія нічого не вчить. Знову декому хочеться лягти під Москву, комунізму, чи я ще якоїсь біди.

Не хочеться!!!!
Quote (premium)
І пам'ятникам цим сатанинським ізвергам не місце в українських містах.

У Біликах на 9 травня розмалювали місцеві пам’ятники свастикою. Напевно справа рук нащадків вояків дивізіїї СС"Галичина".

 
premiumДата: Вівторок, 26.05.2009, 18:32 | Повідомлення # 36
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Quote (qnpremium/qn)uzqЗвичайно я буду порівнювати Леніна і Гітлера, і порівняння однозначно не на користь Леніна і його послідовників./uzq/uzquote Значить ти за гітлера. Я так і думав.

Якщо я кажу, що один знищив 20млн. людей, а другий на кілька мільйонів менше, то це не значить, що я за другого.

Додано (26.05.2009, 18:32)
---------------------------------------------

Quote (mazepas2008)
Quote (premium)
І пам'ятникам цим сатанинським ізвергам не місце в українських містах.

У Біликах на 9 травня розмалювали місцеві пам’ятники свастикою. Напевно справа рук нащадків вояків дивізіїї СС"Галичина".

А може це нащадки тих, чиїх предків замордували комуняцькі окупанти?




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Вівторок, 26.05.2009, 21:24 | Повідомлення # 37
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Гадаю, що отак вони ( комуняки та бендерівці) битимуться один з одним, а примирення та спокою, злагоди в суспільстві не буде. На носі чергові вибори- знову колотнеча для народу.
 
olegdaДата: Четвер, 12.11.2009, 09:03 | Повідомлення # 38
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 6
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Майже всі євреї Кобеляк були розстріляні у 1941-1943 роках.

...відповідно до матеріалів Надзвичайної Державної Комісії (НДК), оригінали яких зберігаються в Державному архіві Російської Федерації в Москві (копію бачив власними очима), окупував м. Кобеляки в 1941 р., німці практично відразу (січень 1942 р. - моя примітка) знищили все доросле єврейське населення(101 людина-моя примітка). 25 дітей,які залишилися в живих через деякий час були убиті водними ін'єкціями морфію (вони помирали на протязі 11 днів)...




 
M@R@Дата: Четвер, 12.11.2009, 09:12 | Повідомлення # 39
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 86
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (olegda)
водними ін'єкціями морфію

Нічого собі!




 
oleksiy11Дата: Четвер, 12.11.2009, 19:28 | Повідомлення # 40
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (olegda)
...відповідно до матеріалів Надзвичайної Державної Комісії (НДК), оригінали яких зберігаються в Державному архіві Російської Федерації в Москві (копію бачив власними очима), окупував м. Кобеляки в 1941 р., німці практично відразу (січень 1942 р. - моя примітка) знищили все доросле єврейське населення(101 людина-моя примітка). 25 дітей,які залишилися в живих через деякий час були убиті водними ін'єкціями морфію (вони помирали на протязі 11 днів)...

Копії цього документу немає?????




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
tanyaisajДата: Четвер, 12.11.2009, 19:59 | Повідомлення # 41
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 370
Репутація: 23
Статус: Offline
Люди добрі!!!А що в нас робиться на кладовищі?Та дітвора,яка возомнила себе готами,рушить хрести,могили осквернює....і нікому це припинити.


Сильная, не та, которая в жизни ни разу не падала... а та что упала, и сумела подняться...
 
mazepas2008Дата: Вівторок, 08.12.2009, 21:34 | Повідомлення # 42
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (tanyaisaj)
нікому це припинити.

Як це нікому? у нас достатньо чиновників: Міськрада- 15 чоловік, райрада-23 чол, адміністрація-57 чол, міліція-69 чол Додайте і безпосередніх працівників з молоддю: районний центр сім"ї, дітей та молодІ; служба у справах неповнолітніх; відділ спорту та молоді.... + вчителі, вихователі, культпрацівники. Тобто, відповідальних за роботу з дітьми та молоддю забагато, а результатів роботи малувато.


 
olegdaДата: Середа, 23.12.2009, 22:39 | Повідомлення # 43
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 6
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Копії цього документу немає?????

Є. У музеї "Яд Вашем" (Ізраїль) , Державному архіві (РФ) та у мене (дуже зменшена, в електронному вигляді, отсканована приблизно в 1951-1961 роках,але читається).Було надано музеєм холокосту "Яд Вашем"
Це список евреїв, яких було знищено.Він є у мене на сайті в цій темі
Якщо у вас є фото, документи чи згадки про Кобеляки в період війни - пишіть в цій темі.




 
mazepas2008Дата: Субота, 26.12.2009, 15:12 | Повідомлення # 44
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
olegda,
Дякую. Цікава інформація зібрана на вашому сайті.

 
olegdaДата: Понеділок, 11.01.2010, 01:09 | Повідомлення # 45
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 6
Репутація: 2
Статус: Offline
P.S. Загиблі євреї поховані в урочищі "Пісок" (тепер це територія лісництва)
Хтось має інформацію,що сталося з нашим єврейським кладовищем?




 
Форум » Все про все » Політика » Акти вандалізму проти українських пам'яток
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net