Пятниця, 26.04.2024, 12:13
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: ivan  
Форум » Все про все » Політика » Політика (Новини)
Політика
premiumДата: Вівторок, 10.03.2009, 11:24 | Повідомлення # 16
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Quote (qnpremium/qn)uzqПри Кучмі-Януковичі загробили село, знищили промисловість ЗУ, вигнали мільйони людей на заробітки, а тепер щей знущаються, що Україну кормить схід/uzq/uzquote Не примазуйте Януковича до Кучми. Це Ющенко казав , що він син Кучми, та й повадками вони подібні. Я не ідеалізую Яника, але при ньому порядку, стабільності, впевненості к завтрашньому дні більше. У 2007 році Яник давав пільгову солярку на посівну. А при Ю.В. - дуля з маком. Інший приклад, коли Яник став вперше прем'єром у 2002 р. в район вперше прийшли шкільні автобуси для підвозу школярів.. До цього влада тільки розглагольствувала про програму підвезення до шкіл, а грошей не давали. При Янику вперше в район прийшли гроші на придбання квартир для афганців. За два роки за гроші виділені кабміном придбано 6 таких квартир. Стають регіонали до влади- збільшується промислове виробництво підприємств району, стають керувати на горі сердешні- рецесія, стагнація, спад виробництва....

Чого це не примазувати? Янукович був ставлеником і спадкоємцем Кучми. І Ющенко з того ж корита, тільки порода в Юща "Українська біла", а в Яника - "Кабан дикий".

Не знаю де Ви бачили впевненість в завтрашньому дні при Януковичу, але я з тих часів пам'ятаю переважно неймовірне накопичення невдоволення владою, що і переросло в помаранчеву революцію. Я вірю, що на Донбасі тоді стало краще, можливо і Кобелякам щось припало, але є неспростовні факти. Наприклад на Донбас виділялись мільярди на різні програми, а на Тернопілля лише кілька мільйонів. Із західних областей лише Закарпаття (думаю зрозуміло чому) отримувало сотні мільйонів.
Якщо порівняти бюджети Януковича і Тимошенко, то очевидно, що при останній на соціальні заходи виділялось на порядок більше коштів.
Виробництво впало лише зараз, з початком економічної кризи, а починаючи від уряду Ющенка 2000 року постійно зростало при всіх урядах. І заслуга урядів в тому була мінімальна, скоріше навпаки, більше впливала зовнішня кон'юктура.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Вівторок, 10.03.2009, 20:20 | Повідомлення # 17
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
І заслуга урядів в тому була мінімальна, скоріше навпаки, більше впливала зовнішня кон'юктура.

Згоден. Я переконаний ,що тисячі чиновників, які осіли у владних кріслах міністерств, комітетів, управлінь, мають мінімальний вплив на стан справ у реальному секторі економіки, або ж не мають його взагалі. На прикладі району: управління економіки та управління агропромислового розвитку дублюють роль управління статистики по збору інформації, ніякої аналітичної, тим більше керівної функції вони не виконують. При помаранчевих кількість чиновників, які нізащо не відповідають зросла в районі процентів на 25-30.

Quote (premium)
я з тих часів пам'ятаю переважно неймовірне накопичення невдоволення владою,

А зараз що, невже народ вдоволений владою?

Quote (premium)
Тимошенко, то очевидно, що при останній на соціальні заходи виділялось на порядок більше коштів.

То де ті гроші? При Янику у районі відремонтували стадіон та районний клуб, добудували церкву, зробили капітальний ремонт райлікарні, побудували кінно-спортивну школу, побудували пам'ятники Шевченку та всім землякам Героям СРСР, реставрували бувший кінотеатр під ДЮСШ, газифікували більше 10 сіл. Це те що було на слуху. А помаранчеві за 4 роки газифікували Світлогірське, відкрили будинок сімейного типу, встановили контейнери для сміття. Якщо збільшилися кошти на соціальні заходи_ то щось малувато в районі зроблено.

 
premiumДата: Середа, 11.03.2009, 14:05 | Повідомлення # 18
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
То де ті гроші? При Янику у районі відремонтували стадіон та районний клуб, добудували церкву, зробили капітальний ремонт райлікарні, побудували кінно-спортивну школу, побудували пам'ятники Шевченку та всім землякам Героям СРСР, реставрували бувший кінотеатр під ДЮСШ, газифікували більше 10 сіл. Це те що було на слуху. А помаранчеві за 4 роки газифікували Світлогірське, відкрили будинок сімейного типу, встановили контейнери для сміття. Якщо збільшилися кошти на соціальні заходи_ то щось малувато в районі зроблено.
Більше коштів видавалось безпосередньо людям, наприклад допомога при народженні дитини.
Я можу судити лише по тому, що зроблено в Тернополі. При Януковичу - нуль, не можу пригадати жодної хорошої справи, натомість були знищені абсолютно всі заводи і фабрики, занедбані стадіони, залишився лише один найменший кінотеатр... а за останніх кілька років зведено чи реконструйовано сотні об'єктів: багатоповерхові житлові будинки, банки, офісні центри, торгово-розважальні центри, супермаркети.. навіть новий кабельний завод збудовано... хоча і про це соромно розповідати, бо це мізер.



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Четвер, 12.03.2009, 22:21 | Повідомлення # 19
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
premium, а в Кобеляках при помаранчевих розвалилося ПМК69, САТП. В цьому році на ладан диха І ,мабуть, розвалиться автопарк. Вже половина рейсових автобусів по району не курсує.
 
premiumДата: Пятниця, 13.03.2009, 14:22 | Повідомлення # 20
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
я вже не хочу бачити при владі ні помаранчевих, ні голубих...


"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Субота, 14.03.2009, 21:45 | Повідомлення # 21
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
premium, але ж без влади суспільсто та держава існуватине можуть. До того ж ского вибори, от я й хочу для себе виснити "За кого голосувати?"
 
premiumДата: Середа, 18.03.2009, 10:48 | Повідомлення # 22
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Здається Литвин не викликає відторгнення ні на сході, ні на заході, можливо би зміг консолідувати... але ж він також популіст страшний... ще буду спостерігати за Свободою, що вони робитимуть в нашій області після перемоги, але це в майбутньому варіант лише для фракції у ВР (щуку запустити, щоб карасі не дрімали).


"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Середа, 18.03.2009, 21:45 | Повідомлення # 23
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Литвин був керівником адміністрації у Кучми, очолював "За єду". Думаю, що він пропитаний кучмізмом по самі вінця.

За Тягнибока згоден. Маю надію, що крайні праві у великій політиці ще себе проявлять.


 
premiumДата: Пятниця, 10.04.2009, 11:37 | Повідомлення # 24
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
А як Вам Яценюк з його високим рейтингом?


"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Пятниця, 10.04.2009, 23:17 | Повідомлення # 25
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
За Тягнибока згоден. Маю надію, що крайні праві у великій політиці ще себе проявлять.

За останні дні прочитав у неті багато про "Свободу". За Тягнибока НЕ ЗГОДЕН!!!!!

Quote (premium)
А як Вам Яценюк з його високим рейтингом?

Розумний молодий політик, але не зміг організувати роботу Верховної Ради. Здається мені, що це проект Банкової для забезпечення спокійної старості В.А., як свого часу В.А. став гарантом недоторканості Л.Д.

 
premiumДата: Понеділок, 13.04.2009, 10:08 | Повідомлення # 26
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
За останні дні прочитав у неті багато про "Свободу". За Тягнибока НЕ ЗГОДЕН!!!!!
А Ви читайте не про Тягнибока, а читайте і слухайте самого Тягнибока. Тоді все перевертається з голови на ноги.



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Вівторок, 14.04.2009, 21:41 | Повідомлення # 27
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Дивився передачу про молодих політиків на Першому національному , в якій брав участь пан Тягнибок. Сподобалося його відстоювання інтересів України у територіальних спорах з Румунією. Не сподобалася його зверхність, агресія, натиск та висловлювання, які носять екстреміський характер. Звичайно, нічого дивного, адже він лідер крайньо-правої партії.
 
premiumДата: Четвер, 16.04.2009, 16:36 | Повідомлення # 28
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Це не екстримізм, а активне відстоювання українських інтересів. Екстримізм у Корчинського - "спалити ВР", "підірвати уряд"...

Не зверхність, а впевненість. Не агресія, а активність. Натиск - так. moil




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Четвер, 16.04.2009, 19:14 | Повідомлення # 29
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
Екстримізм у Корчинського - "спалити ВР", "підірвати уряд"...

Це точно, Корчинський вартий такої оцінки. Цікаво, хто фінансує його політсилу?

 
premiumДата: Субота, 18.04.2009, 18:11 | Повідомлення # 30
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Корчинський робить бізнес. Він бере гроші за організацію різних акцій і провокацій. Замовників у нього є багато.


"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
Форум » Все про все » Політика » Політика (Новини)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net