Написати листа адміністратору сайта

Головна »2007 » Грудень » 13 » Динамо програло шостий матч у Лізі Чемпіонів

Динамо програло шостий матч у Лізі Чемпіонів
    10:36
    Ліга Чемпіонів. Група F. 6-й тур. Спортінг (Лісабон, Португалія) - Динамо (Київ, Україна) - 3:0. Голи: Полга (34, пен.), Моутіньо (67), Лієдсон (89).
    Ліга Чемпіонів. Група F. 6-й тур
    Спортінг (Лісабон, Португалія) - Динамо (Київ, Україна) - 3:0
    Голи: Полга (34, пен.), Моутіньо (67), Лієдсон (89)
    Лісабон. Жозе Алваладе. Початок матчу: 21:45
    Арбітр: Стюарт Дугал
    Спортінг: Руї Патрісіо - Полга, Адріан Сілва, Ізмайлов, Ронні, Пурович, Тонель, Фернаруд, Моутіньо, Лієдсон, Абель
    Тренер: Пуло Бенто
    Динамо: Луценко - Гіоане, Ребров, Бангура, Шацьких, Гусєв, Несмачний, Гавранчич, Нінкович, Маркович, Допілка
    Тренер (в.о.): Олег Лужний

1-а хвилина - Матч почався
    3-я хвилина - Кутовий удар біля воріт Спортінга, після удару у виконанні Гусєва, подача м'яча з кутового не вийшла.
    5-а хвилина - Занедбали м'яч з флангу в штрафну у виконанні Ронні, на виході Луценко вибиває м'яч кулаками.
    6-а хвилина - Кутовий удар господарів поля, Ронні розіграв м'яч з Ізмайловим.
    8-а хвилина - Моутіньо робив хорошу передачу низом у штрафну, Несмачний розгадав задум і перехопив м'яч.
    9-а хвилина - Пурович отримав передачу від Лієдсона і пробив мимо воріт.
    10-а хвилина - В атаці кияни, Ребров скинув м'яч на Шацьких і той пробив, але в захисника.
    15-а хвилина - Несмачний робить подачу в штрафну, Гусєв скидає на Бангура, але у того вибивають м'яч на кутовій.
    16-а хвилина - Ізмайлов неточно пробив із гострого кута.
    17-а хвилина - Ізмайлов віддає на Моутіньо, той завдає удар, але Луценко забирає м'яч.
    18-а хвилина - Полга робить передачу на Моутінью, той небезпечно прострілює, але Допілка блокує передачу.
    20-а хвилина -  Далекий удар Ронні - Луценко забирає м'яч.
    23-я хвилина - Гусєв обіграє на правому фланзі Полгу і прострілює в штрафну, але Ребров не дотягується до м'яча.
    25-а хвилина - Ще один далекий удар Ронні - рикошет і кутовий.
    27-а хвилина - Маркович віддає неточну передачу у фланг Гусєва на половині поля суперника.
    28-а хвилина - Після передачі Бангура Нінкович б'є через штрафну, але потрапляє в Тонела.
    29-а хвилина - Марковичу надають допомогу після удару в обличчя Адрієна.
    31-а хвилина - Після подачі Ронні з правого флангу Пурович головою не дотягується до м'яча.
    33-я хвилина - Гусєв відбирає м'яч у штрафній, віддає Бангура, той б'є - воротар. Контратака Спортінга. Пенальті у ворота Динамо, за порушення Несмачного на Лієдсона.
    34-а хвилина - ГОЛ!!! Полга!!  б'є точно в ліву шестірку.
    37-а хвилина - Ребров робить довгу передачу на Гусєва, той прострілює в штрафну, але захисники м'яч перехоплюють.
    38-а хвилина - Пурович проривається і б'є - Гавранчич блокує.
    39-а хвилина - Після пасу Ізмайлова Моутінью пробиває мимо воріт.
    40-а хвилина - Після помилки Гіоане Ізмайлов пробиває з гострого кута - Луценко!
    43-я хвилина - Ронні пробиває штрафний із 40 метрів, м'яч йде на кутовий.
    44-а хвилина - М'яч у Луценка.
    Арбітр додає одну хвилину
    45+1-а хвилина - Гіоане пробив штрафний, неточно.
    Перерва
    46-а хвилина - Другий тайм почався.
    48-а хвилина - Шацьких дуже сильно віддав на Бангура в контратаці.
    49-а хвилина - Нінкович отримав пошкодження, йому надають допомогу.
    51-а хвилина - Гарна нагода для Динамо! Нінкович віддає на Шацьких, той прострілює, Бангура пропускає на Реброва, той поцілює - на жаль, мимо воріт, хоча позиція була ідеальна.
    53-я хвилина - Після непоганої атаки Маркович подає з флангу за ворота.
    56-а хвилина - Заміна в Динамо: замість Бангура виходить Артем Кравець.
    57-а хвилина - Кравець відразу вступає в гру і добивається кутового.
    59-а хвилина - Патрісіу перехоплює подачу Реброва з кутового.
    60-а хвилина - Після подачі Несмачного з флангу Гусєв головою б'є вище воріт.
    61-а хвилина - Велозу замінює Ронні.
    64-а хвилина - Кравець на швидкості обіграє двох захисників і б'є - воротар!
    67-а хвилина - ГОЛ! Моутіньо! Моутінью точно б'є в правий нижні кут із 16 метрів після пасу Ізмайлова, який обіграв двох захисників.
    68-а хвилина - Вукчевич замість Фернаруда.
    71-а хвилина - Ізмайлов справа подає на далеку штангу - Вукчевич у падінні замикає, але не потрапляє до воріт.
    73-я хвилина - Гусєв в офсайді.
    76-а хвилина - Маркович виконав подачу з флангу, Кравець до м'яча не дотягується, а Гіоане з відскоку пробив неточно.
    77-а хвилина - Після удару Пуровича в порожні ворота Несмачний у стрибку виносить м'яч з лінії.
    80-а хвилина - Ребров віддає Белькевичу капітанську пов'язку.
    85-а хвилина - Гусєв завдає несподіваного удару, але мимо.
    86-а хвилина - Замість Пуровича виходить Луіс Паєс.
    89-а хвилина - ГОЛ!!! Лієдсон! Після обрізання Марковича Вукчевич виводить Льєдсона один на один, і той пробиває Луценка.