Понеділок, 19.04.2021, 20:08
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Розділи новин
Новини Кобеляччини [1620]
Твоє рідне місто, в якому ти живеш, навчаєшся, працюєш... Гадаєш, тут нічого цікавого не стається? Помиляєшся!
Новини Новосанжарщини [246]
Є таке чудове і чисте місто на Полтавщині - Нові Санжари. І живуть в ньому чудові люди. Але от казуси і там бувають цікаві
Новини України [9826]
Новини з Батьківщини
Новини світу [4403]
Тут усі найважливіші світові новини! Будь у курсі того, що відбуваються далеко, але все-таки навколо тебе!
Відео-новини [119]
Відео-новини зняті нашими кореспонентами. І не тільки нашими...
Новини Царичанки [0]
Наше місто
 • Кобеляцька міська рада
 • Місто Кобеляки
 • Історія міста
 • Розклад руху автобусів Кобеляк
 • Телефони міста (частина 1)
 • Телефони міста (частина 2)
 • Хто на сайті
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Наші користувачі
  Всього: 3353
  Нових сьогодні: 0
  Нових учора: 2
  Нових за тиждень: 6
  Нових за місяць: 23
  Із них:
  Новачків: 978
  Продвинутих: 2363
  Журналістів: 5
  Модераторів: 3
  Адмінів: 4
  Із них:
  Чоловіків: 2628
  Жінок: 725
  Наш сайт
  Новини: 16229
  Файли: 8769
  Цікавинки: 3279
  Картинки: 1814
  Анекдоти: 922
  Оголошення: 91
  Тести: 75
  Коментарі: 5081
  Форум: 548/31683
  Новини Полтавщини
  Зв'язок з адміном
  Написати листа адміністратору сайта

  Головна »2007 » Грудень » 28 » (Кабінет)АНАТОЛІЙ ШКАРБАН: «Загальний депутатський стаж нашої родини 60 років»  (Кабінет)АНАТОЛІЙ ШКАРБАН: «Загальний депутатський стаж нашої родини 60 років»
  15:01
  Продовження "Кабінету"

  @ - Цікавить Ваше бачення щодо доцільності будівництва об’їзної дороги. Які підводні камені, плюси і мінуси, стан просування проекту в даний час?
  @ - Чи згодні Ви, що будь-яка влада пила і питиме чужу кров (образно)?
  @ - Ваша думка з приводу раптового ремонту доріг в Кобеляках?
  - Об’їзна дорога будуватиметься незалежно від наших бажань і точок зору. Це доцільно, бо це «артерія держави». Інша справа, як це робиться. Можна згадати Тімерлана: «Великі народи жахнулися, якби дізналися, як вожді ними керують». Це не дослівно, але вірно. При будівництві доріг діють найбільші «відкати» - до 40%. Будівництво доріг – це справа вигідна, особливо перед виборами чи після них.
  Сьогодні найпривабливіший «шматок» для місцевої влади – розподіл землі біля майбутньої дороги. В межах населеного пункту це право міської чи сільської ради, за межами – адміністрації. Сьогодні, впливаючи на це питання, чиновник адміністрації може забезпечити безбідне існування не одного покоління своєї родини.
  - Згоден, що при будь-якій конфігурації влади чиновники будуть шукати шляхи її використання для особистої користі. Протидією цьому може бути лише громадський контроль.
  - Кінець бюджетного року і на область «скинули» субвенцію із Державного бюджету. Якщо ці гроші не освоїти, підтвердивши актом виконаних робіт, то вони повернуться в Київ. Тому їх освоюють штурмовим методом. Це чергове підтвердження бюджетної політики держави у стосунках з регіонами. Кошти збираються і перерозподіляються у ручному режимі. Скинувши субвенцію в 4 кварталі Кабмін і не сподівався на її освоєння.
  Дзвінок
  - Алло, я можу поговорити з Анатолієм Шкарбаном?
  - Так, я Вас слухаю.
  - Це Олександр Андрейко. Чи не склалося у Вас враження під час роботи в раді, що більшість депутатів діють як отара овець. Вони навіть не знають, що їм на сесіях робити потрібно.
  - Ну, я б не став так грубо говорити. Тим більше, що вперше прийшовши в раду також не знав, як діяти.
  - Але ж, вівцями є люди, яких обирають і вдруге, і втретє. Виступають на сесіях 5-6 чоловік, а всі інші сидять мовчки і піднімають руки, коли їм скажуть.
  - Не обов’язково по кожному питанню всім виступати. В такому разі сесії йшли б місяцями. Крім того, потрібно чітко усвідомлювати, що влада не зацікавлена в активності депутатів. Їй вигідніше повністю перетягти ковдру на себе. От скажімо, у нас, в кобеляцькому районі. Голова райради їздить по селах, щось людям обіцяє, відкриває придорожні кафе, їдальні і кіоски. Але ж це не є його службовими повноваженнями. Він повинен чітко організувати роботу ради. І все. Все ж інше – самодіяльність і перетягування ковдри. А щоб цього не було і депутатам, і керівникові ради потрібно просто прочитати законодавство і виконувати свої обов’язки.
  Дзвінок
  - Прочитав у газеті про те, що рада виділяє гроші на придбання машини замість газифікації. Як Ви можете вплинути на ситуацію?
  - Прямого впливу на районну раду депутат облради не має. Хоча не буду лукавити, мені шкода, що деякі керівники не змогли себе реалізувати, заплутались в своїх обов’язках і обіцянках. Я особисто грав не останню роль у тому, щоб Володимир Жуков став головою районної ради. Ось тепер і доводиться чухати потилицю. Хоча в кадрові питання на рівні району втручатися не збираюся. Є фракція, є керівництво парторганізації. Вони повинні діяти.

  @- Ви витратили близько 10 років, щоб отримати диплом лікаря. Чому Ви покинули традиційну медицину?
  - Мене і мою дружину «видавили» із системи охорони здоров’я. Але мітингів з цього приводу ні серед колег, ні серед пацієнтів я не пам’ятаю.
  Дзвінок
  - Оксана, проживаю в Кобеляках. Питання, як до лікаря. Після того, як пішли з медицини, чи чекали запрошення повернутися?
  - Ні, не чекав. Тобто не хотів, і не чекав. Це різні речі.
  - Чи не думали розпочати приватну практику?
  - Це не для мене. Не можу заробляти на життя приватною практикою. Хоча за допомогою люди звертаються. В міру можливостей пробую допомагати.
  - Дякую за відповідь.
  @- Хочу запитати у Шкарбана, яка в його закладі середня зарплата і скільки отримує він?
  - Зарплата працівників інтернату не задовольняє ні їх, ні мене. Держава не надто високо оцінює працю людей, які обслуговують інвалідів і ветеранів. Говорити ж про конкретні зарплатні цифри не буду. Та і права не маю.
  @- Що Ви можете сказати про кваліфікацію лікарів у кобеляцькій лікарні? Зараз майже не залишилось людей, які нею задоволені. В чому причина такого явища?
  - Я виховувався в часи, коли обговорення рівня надання медичної допомоги колегами вважалося неетичним. Тож оцінку робити не буду й зараз. Проблема в іншому. В зниженні авторитету медпрацівника в ринковий період. 20 років назад я прийшов на роботу молодим лікарем. І через півроку мене знав весь район. Інше ставлення у людей було до медиків. А зараз пацієнт сьогодні не пам’ятає ініціалів людини, яка його вчора рятувала. І це проблема. На жаль, до медицини зараз ставляться, як до обслуговування, порівнюючи з іншими надавачами послуг. А це зовсім інші речі.


  @- До мене надійшла інформація, що Вам пропонували більш злачні місця пі сонцем І ви відмовились. Чи це правда? Якщо так, то що тримає Вас в Кобеляках і Ліщинівці?
  - «Злачних» місць мені не пропонували (посміхається). Якщо мова йде про інше місце роботи, то офіційних пропозицій до мене не надходило. Хоча повинен відзначити, що після того, як Юлія Тимошенко стала Прем’єр-міністром стали відбуватися незрозумілі речі. 19 грудня, на свято Миколая до мене телефонували і поздоровляли люди, котрі роками цього не робили. Може щось знають? Жартую. Невже я Кобелякам так набрид? Кобеляки – це нормальне місце для проживання.
  @- А можна особисте запитання? Хто Ви по гороскопу? Ви вірите в дію знаку Зодіака на характер особистості?
  - Рік 1961 – це рік Бика. 19 травня – період Тільця. В сумі маємо подвійний Тілець або Бик в квадраті. Погоджуючись з характеристиками, які дають знаку тлумачі гороскопів, хотілося б їм відповідати. Гороскопам вірю в частині очікуваних подій і не хочеться вірити неприємним попередженням. А взагалі всі ми марновірні, просто соромимося це визнати.
  @- А Ви пам’ятаєте коли останній раз співали?
  - Якщо зараховується «мурчання» собі під ніс, підспів мелодіям в автомобілі і «арії» дома дружині при гарному настрої, то через день. А в компанії чи перед публікою не співав років 10. А й слухом музичним ніколи не міг похвалитися.
  Так у запитаннях і відповідях промайнули дві відведені на розмову в „Кабінеті” години. Перед завершенням ми задали останнє, редакційне запитання.
  - Якого питання Ви очікували, а його не задали?
  - Не було задане цікаве для мене питання про омолодження в політиці і виконавчій владі. Я уявляю це як родину. Є старше покоління, середнє і молодше. Тоді родина повноцінна. А в українській політиці, владі немає молодшого покоління. Тих, хто росли і формувалися вже за часів Незалежності.
  - А може й добре, що немає молодих? Для мене особисто уособленням молодого українського політика є секретар Київської міськради Олесь Довгий. Невже буде добре, якщо у владу прийдуть цинічні і нахабні, які навіть не намагаються приховати цих своїх якостей?
  - А можливо це чесніше? Зараз, в основному, брешуть про турботу про народ, волають, що мають Президента, прем’єра чи спікера в серці, голові чи якійсь іншій частині тіла. А Довгий словом не прикривається, він діє. Та якщо серйозно, то серед молоді більше чистих романтиків та ідеалістів, а не прагматиків і циніків. Навіть в політиці.
  - Спасибі за розмову. Із Новим роком та Різдвом Христовим.
  - Спасибі й Вам, поздоровляю із святами і редакційний колектив.
  Категорія: Новини Кобеляччини | Переглядів: 855 | Додав: Admin


  Всього коментарів: 0

  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Логін:
  Пароль:
  Календар новин
  Пошук по сайту

  Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

  Корисне


  Опитування
  Останнє на форумі
 • Наука и смысл жизн... >>
 • Поиск работы >>
 • Фотообои с абстрак... >>
 • Сантехника >>
 • Роблю будь-які кре... >>
 • Випадкове фото з галереї
  Погода
  Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
  Курси валют
  Курсы валют на PROext
  Корисні посилання


  Статистика


                  

  Copyright EXO © 2021, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net