Форум: 555/31819
    Новини Полтавщини
    Зв'язок з адміном
    Написати листа адміністратору сайта

Головна »2008 » Лютий » 1 » Триллер у фіналі Кубка Першого каналу: виграє Динамо

Триллер у фіналі Кубка Першого каналу: виграє Динамо
    10:21
    Кубок Першого каналу. Фінал Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ) - 2:2 Голи: Фернандіньйо (86, пен., 116, пен.) - Юссуф (90+3), Шацьких (105) (2:3 по пенальті)
    Кубок Першого каналу. Фінал  Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ, Україна) - 2:2
    Голи: Фернандіньйо (86, пен., 116, пен.) - Юссуф (90+3), Шацьких (105)
    Попередження: Брандао (90), Хюбшманн (93), Гай (113), Фернандіньйо (119) - Юссуф (22), Федоров (70), Шацьких (114)
    Видалення: Срна (111) - Федоров (103), Гиоане (109)
    Тель-Авів. Блумфільд. Арбітр: Массимо Бузакка (Швейцарія)
     Початок матчу: 20:00
    Шахтар: Шуст (Пятов, 46) - Срна, Кучер, Езерський (Хюбшманн, 46), Шевчук (Гай, 72), Лєвандовський (Вілліан, 46), Дуляй (Жадсон, 68; Кравченко, 99), Фернандіньйо, Ілсинью, Брандао, Гладкий (Луіс Адріано, 46)
    Тренер: Мірча Луческу
    Динамо: Шовковський - Допілка, Міхалік, Юссуф, Несмачний (Федорів, 46), Гиоане, Корреа, Гусєв, Нінкович, Ребров (Шацьких, 79), Кравец (Мілєвський, 63)
    Тренер: Юрій Сьомін
    1-а хвилина - Матч почався
    2-а хвилина - Динамо проводить затяжну атаку, але ударом по воротах вона не закінчується
    3-я хвилина - Кравець дуже жорстко підкотився під Шевчука
    4-а хвилина - Шовковський перериває небезпечний простріл Срни, після чого Ілсинью завдає неточного удару
    6-а хвилина - Шевчук збиває на правій брівці Корреа - штрафний. Карлос тримається за ключицю
    8-а хвилина - Корреа обігрався з Кравцем і пробив вище за ворота
    10-а хвилина - Брандао після контакту з Корреа впав на розі штрафної, Бусакка не зреагував; хльосткий удар Ілсинью з 20 метрів - неточно
    16-а хвилина - Реброва збивають на підступах до штрафної, зриваючи розвиток атаки
    Володіння м'ячем - 60%-40%
    18-а хвилина - Ребров робить довгу передачу в штрафну, але Корреа на неї не встигає
    19-а хвилина - Юссуф фолить проти Гладкого у лицьовій, Срна прострілює з штрафного, Фернандіньйо переправляє м'яч на Брандао, але у того не виходить удар з меж воротарської
    22-а хвилина - У Ілсинью виходить точний пас урозріз на Гладкого, і Юссуф збиває його – попередження
    23-а хвилина - Ребров лягає під удар Брандао з штрафного
    28-а хвилина - Міхалік без фолу зупиняє прорив Брандао
    30-а хвилина - Корреа в контратаці на великій швидкості рвався до воріт по центру, але Езерський його зупинив
    32-а хвилина - Шовковський забирає м'яч після навісної передачі Шевчука
    Володіння м'ячем: 57% - 43%
    33-а хвилина - Ніхто не відгукнувся на верхову передачу в штрафну Реброва
    35-а хвилина - Ребров намагався вивести до воріт передачею урозріз Гусєва, але м'яч вийшов за ліцьову
    37-а хвилина - Корреа віддає в штрафну на Реброва, але дуже високо - Сергій не дотягується до м'яча
    38-а хвилина - Після подачі Срни Гладкий пробив вище за ворота
    42-а хвилина - Після пасу Шевчука Гиоане не дав Брандао пробити з меж штрафної
    43-а хвилина - Гусєв не встигає до м'яча після передачі Міхаліка
    45-а хвилина - Гладкий отримує пошкодження, виникає невелика суперечка за участю Міхаліка і Срни
    45-а хвилина - Перший тайм закінчено
    46-а хвилина - Почався другий тайм
    49-а хвилина - Срна віддав на Ілсинью, і той пробив в Міхаліка. Після цього небезпечно бив Фернандіньйо, але у ворота не потрапив
    50-а хвилина - Корреа віддав довгий точний пас на Кравца, але Шевчук вибив м'яч за бічну
    52-а хвилина - Шовковський в кидку вибиває м'яч після небезпечного прострілу Срни
    54-а хвилина - Срна з штрафного потрапляє в стінку
    54-а хвилина - Фернандінью пробиває з ходу поряд з штангою
    59-а хвилина - Ребров з штрафного б'є неточно
    62-а хвилина - Корреа обігрався з Гусєвим, простріляв з флангу, але Хюбшманн вибив м'яч
    63-а хвилина - Мілєвський замінив Кравця
    64-а хвилина - Брандау пробиває з-під ноги Міхаліка, але Шовковський забирає м'яч
    66-а хвилина - Дуляй збиває Реброва в 25 метрах від воріт, правіше за центр
    67-а хвилина - Корреа з штрафного подає прямо в руки Пятову
    68-а хвилина - Жадсон виходить на поле замість Дуляя
    70-а хвилина - Федорів отримує попередження
    72-а хвилина - Заміна у Шахтаря - замість Шевчука виходить Гай
    73-а хвилина - Гиоане запалює свічку над штрафною, Шовковський йде на перехоплення, але проти нього фолить Фернандіньйо
    Кутові: 8 - 0
    79-а хвилина - Ребров йде з поля, його міняє Швацьких
    83-а хвилина - Мілєвський віддав пас на Шацьких, але Максим не зміг довести атаку до завершення - після його пасу м'яч вийшов за межі поля
    85-а хвилина - Пенальті! Брандао збитий в штрафній киян і арбітр дає 11-метровий!
    86-а хвилина - ГООООЛ!!! 1:0!!! Фернандіньйо розвів м'яч і Шовковського по різних кутах
    88-а хвилина - Алієв замість Нінковича - заміна у Динамо
    90+3 хвилина - ГОООООООЛ!!!!! 1:1!!! Юссуф!!! З передачі Алієва!!!
    90+3 хвилина – Закінчення основного часу
    91 - а хвилина - Почався перший додатковий тайм
     93-а хвилина - Попередження отримує Хюбшманн
    95-а хвилина - Після пасу Алієва Мілєвський тікає по флангу, віддає під удар Юссуфу, але той промахується
    97-а хвилина - Хрестовина! Після удару Гусєва м'яч потрапляє в хрестовину. Другий небезпечний момент біля воріт Шахтаря в додатковому часі
    99-а хвилина - Заміна у Шахтаря - Кравченко замість Жадсона
    101-а хвилина - Срна небезпечно подає справа, Міхалік вибиває, але точно на Гая, а той знову ж таки навішує, але не зовсім точно
    103-а хвилина - Федорів отримує другу жовту і покидає поле! Динамо в меншості!
    105-а хвилина - ГООООООООООООЛ!!! 2:1 на користь Динамо!!!! Шацьких після кутового могутнім ударом пробив Пятова! Корреа подав кутовий, Юссуф пробив, м'яч відскочив до Шацьких, і той ефектно поклавши корпус, точно пробив в кут
    105-а хвилина - Кінець першого тайму додаткового часу
    106-а хвилина - Почався другий тайм додаткового часу
    106-а хвилина - Шовковський накриває м'яч після тієї, що зрізає Допілки
    110-а хвилина - Колотнеча за участю майже всіх гравців. Почали  Срна і Алієв, і обидва, а також Гиоане отримують по картці. Гиоане видалений - одна жовта у нього в пасиві вже була.
     111-а хвилина - Жовта і червона Срні
    116-а хвилина - ГОООООЛ!!! Фернандіньйо!!!! З пенальті бразилець порівнює рахунок в цьому драматичному поєдинку
    120-а хвилина - Кінець додаткового часу. Доля Кубка Першого каналу буде вирішена в серії пенальті!
    Серія пенальті:  Фернандіньйо - 1:0
    Шацьких - не забиває. Сейв Пятова.  Брандао - не забиває.
    Шовковський відповідає своїм сейвом.
    Алієв - повз. Луіс Адріано - не забиває.
    Сейв Шовковського. Корреа - 1:1.
    Вілліан - 2:1. Гусев - 2:2. Гай - не забиває! Знову прекрасний Шовковський! Мілєвський - 2:3!!!
    Кубок Першого каналу виграє Динамо. Перший трофей команди Сьоміна в першому за рахунком турнірі.