Четвер, 28.03.2024, 15:57
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Розділи новин
Новини Кобеляччини [1620]
Твоє рідне місто, в якому ти живеш, навчаєшся, працюєш... Гадаєш, тут нічого цікавого не стається? Помиляєшся!
Новини Новосанжарщини [246]
Є таке чудове і чисте місто на Полтавщині - Нові Санжари. І живуть в ньому чудові люди. Але от казуси і там бувають цікаві
Новини України [9826]
Новини з Батьківщини
Новини світу [4403]
Тут усі найважливіші світові новини! Будь у курсі того, що відбуваються далеко, але все-таки навколо тебе!
Відео-новини [119]
Відео-новини зняті нашими кореспонентами. І не тільки нашими...
Новини Царичанки [0]
Наше місто
  • Кобеляцька міська рада
  • Місто Кобеляки
  • Історія міста
  • Розклад руху автобусів Кобеляк
  • Телефони міста (частина 1)
  • Телефони міста (частина 2)
  • Хто на сайті
    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Наші користувачі
    Всього: 3483
    Нових сьогодні: 0
    Нових учора: 0
    Нових за тиждень: 0
    Нових за місяць: 1
    Із них:
    Новачків: 1108
    Продвинутих: 2363
    Журналістів: 5
    Модераторів: 3
    Адмінів: 4
    Із них:
    Чоловіків: 2731
    Жінок: 752
    Наш сайт
    Новини: 16229
    Файли: 8769
    Цікавинки: 3279
    Картинки: 1814
    Анекдоти: 922
    Оголошення: 91
    Тести: 75
    Коментарі: 5532
    Форум: 555/31812
    Новини Полтавщини
    Зв'язок з адміном
    Написати листа адміністратору сайта

    Головна »2008 » Березень » 27 » МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПОБУВАВ НА СЕМІНАРІ УФСІ



    МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПОБУВАВ НА СЕМІНАРІ УФСІ
    15:58
    Діяльність УФСІ як спільного проекту Кабміну та Світового Банку, що діє з 2002 року під патронатом Міністерства праці та соціальної політики України, - це не лише ремонтно-будівельні роботи. Це також розбудова громадянського суспільства через залучення місцевих громад до покращення соціальних і комунальних послуг та розвиток почуття причетності і відповідальності за результати започаткованої справи. Залучення місцевої громади до реалізації мікропроекту - дієвий спосіб її розвитку. Люди вчаться лобіювати свої інтереси перед владою, знаходити додаткові ресурси, писати проекти для одержання грантів, проводити тендери, контролювати якість виконаних робіт. І село чи містечко за наявності реконструйованих оновлених об’єктів здобуває додатковий шанс позбутися статусу безперспективного.
    Фонди соціальних інвестицій працюють у багатьох країнах світу з 1980-х років. Перший такий фонд був створений у Болівії. Сьогодні їх налічується близько 80.
    - Мікропроекти, орієнтовані на місцеві громади, впроваджуються поетапно у кожній з 25-ти областей України, - говорить Олександр Ісип, міський голова. - В Полтавській області для впровадження проектів було обрано Кобеляцький і Миргородський райони. На Кобеляччині впроваджувалось 12 мікропроектів. В основному вирішувались проблеми сіл та малих міст: ремонтувались ФАПи, дитсадки, школи, будувались водогони тощо. Ми подавали три проекти для Кобеляк – це водогін на Зарічці, благоустрій сміттєзвалища у Ганжівці, ремонт даху у дитячому садку “Золотий півник”. Для впровадження Фонд обрав третій мікропроект.
    Днями міський голова повернувся з Дніпропетровська, де проходив підсумковий семінар у рамках проекту УФСІ “Розвиток потенціалу громад” для Полтавської, Дніпропетровської, Черкаської, Кіровоградської областей, які брали участь у програмі. Крім Олександра Ісипа, на семінар їздили Наталія Новикова, головний економіст Міської сервісної служби, Марина Коваленко, спеціаліст міськради по зв’язкам з громадськістю, Віталій Савенко, землевпорядник міської ради.
    - Протягом 2008 року Фонд соціальних інвестицій не будує об’єктів, а навчає людей, бо планується продовження програми на 2009 рік, - розповів мер. – Зараз триває підготовка в селах і малих містах для написання нових проектів. Кобеляки теж подадуть заявки, в планах такі проекти, як створення родинного парку на місці сміттєзвалища по вулиці Червоноармійській та благоустрій міського пляжу.
    На підсумковому семінарі говорили про хід реалізації японського гранту та перспективи, доповідачі ознайомлювали з проектами розвитку населеного пункту, а Кобеляцький міський голова розповів про вплив тренінгів та семінарів на розвиток громад. Крім того, Олександр Ісип познайомив присутніх з нашим містом за допомогою слайдів та цікавої розповіді про Кобеляки – розказав про чудову природу нашого краю, про духовність людей, легенду про створення міста. Звісно, згадав і про проблеми, які влада міста намагається вирішити спільно з громадою, а це і зменшення сміття на вулицях міста шляхом встановлення контейнерів, і виховання культури у жителів містечка ще з дитячого садка.
    - Часто бюджет не дозволяє щось зробити на благо міста, а жителі хочуть змін, - мовив наостанок Олександр Ісип. – Але хочу сказати, що якщо робити щось разом, то все обов’язково вдасться, тоді й буде результат. Влада ж і громадські організації повинні шукати кошти і вміти їх отримувати з таких програм, як Фонд соціальних інвестицій, вчитись писати проекти і отримувати гранти.

    Марина СІДАШ
    Категорія: Новини Кобеляччини | Переглядів: 1168 | Додав: Admin


    Всього коментарів: 0

    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    Форма входу
    Логін:
    Пароль:
    Календар новин
    Пошук по сайту

    Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

    Корисне


    Опитування
    Останнє на форумі
  • О путешествиях: Из... >>
  • Перевод документов >>
  • Международные SMS ... >>
  • БЕЗДЕПОЗИТНЫЕ БОНУ... >>
  • Наука и смысл жизн... >>
  • Випадкове фото з галереї
    Погода
    Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
    Курси валют
    Курсы валют на PROext
    Корисні посилання


    Статистика










                    

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net