Понеділок, 03.10.2022, 11:04
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Розділи новин
Новини Кобеляччини [1620]
Твоє рідне місто, в якому ти живеш, навчаєшся, працюєш... Гадаєш, тут нічого цікавого не стається? Помиляєшся!
Новини Новосанжарщини [246]
Є таке чудове і чисте місто на Полтавщині - Нові Санжари. І живуть в ньому чудові люди. Але от казуси і там бувають цікаві
Новини України [9826]
Новини з Батьківщини
Новини світу [4403]
Тут усі найважливіші світові новини! Будь у курсі того, що відбуваються далеко, але все-таки навколо тебе!
Відео-новини [119]
Відео-новини зняті нашими кореспонентами. І не тільки нашими...
Новини Царичанки [0]
Наше місто
 • Кобеляцька міська рада
 • Місто Кобеляки
 • Історія міста
 • Розклад руху автобусів Кобеляк
 • Телефони міста (частина 1)
 • Телефони міста (частина 2)
 • Хто на сайті
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Наші користувачі
  Всього: 3466
  Нових сьогодні: 0
  Нових учора: 2
  Нових за тиждень: 2
  Нових за місяць: 2
  Із них:
  Новачків: 1091
  Продвинутих: 2363
  Журналістів: 5
  Модераторів: 3
  Адмінів: 4
  Із них:
  Чоловіків: 2714
  Жінок: 752
  Наш сайт
  Новини: 16229
  Файли: 8769
  Цікавинки: 3279
  Картинки: 1814
  Анекдоти: 922
  Оголошення: 91
  Тести: 75
  Коментарі: 5319
  Форум: 568/31791
  Новини Полтавщини
  Зв'язок з адміном
  Написати листа адміністратору сайта

  Головна »2008 » Квітень » 10 » Кайданами міняються, правдою торгують  Кайданами міняються, правдою торгують
  14:04
  Цими словами великого Кобзаря можна найстисліше і найточніше охарактеризувати ситуацію в найвищих ешелонах влади нашої держави. Опозиція змінює владу, влада змінює опозицію, а все інше залишається на місці. Занепадає економіка, зростає інфляція, зростання цін в кілька разів перевищує незначні надбавки до зарплат і пенсій, рівень життя і його тривалість в Україні одні з найнижчих в Європі. Зате темпи поширення СНІДу, алкоголізм серед дітей і підлітків і, як наслідок, смертність - найвищі. Продовжується зубожіння народу, зате мільйонери і мільярдери ростуть як гриби після дощу.
  Одне лише тішить, що в країні немає бандитів, яких президент обіцяв посадити в тюрми. Так, ніби жартома, «помаранчеві» шукали їх серед «голубих», «голубі» - серед «помаранчевих», декого навіть в прокуратуру викликали, там пальчиком посварили і сказали щось на зразок: «Ну-ну, ніззя!». «Ніззя», скажімо, за державний кошт дівок до Парижу возити.
  Найгірше те, що всі протистояння і обопільні звинувачення в верхах намагаються подати нам, як боротьбу політичних партій за втілення своїх ідей, програмних завдань і передвиборних обіцянок. Все це брехня. Якби це було так, то у Верховній Раді і між гілками влади був би повний консенсус і абсолютна ідилія. Адже в жодної з партій ідей взагалі немає, програми і обіцянки схожі як крапельки води, бо всі вони переважно з «води». Всі партії за квітучу Україну і щастя народу.
  То в чому ж суть боротьби і хто за що бореться. Звісно що проблема російської мови, проблема НАТО чи не НАТО, інші дріб’язкові приводи є надуманими. І навіть те, що на порядку денному – розгляд питання про зняття недоторканості та перегляд пільг для депутатів, не є справжньою причиною блокування роботи Верховної Ради.
  Звинувачувати сьогодні регіоналів можна хіба що в неоригінальності, бо сурми, блокування трибуни, бійки та псування майна першими принесли у Верховну Раду представники нинішньої коаліції. Отже, воістину: «…кайдани міняються…».
  Насправді боротьба точиться між фінансово-олігархічними кланами, представленими партіями, для перерозподілу сфер впливу, за власність, за амбітні претензії і плани, за можливість грабувати і обдурювати народ.
  Але найгірше в цій боротьбі - її форми і методи. Сесії Верховної Ради в усьому світі розглядають як шоу, які принижують імідж України на міжнародній арені, нищать інвестиційну привабливість, а Народ України роблять низькосортною нацією. Скажіть, як можна говорити про обраного нами депутата, який ввесь світ заявив: «Блокуємо ВР кульками, а якщо треба блокувати - хоч презервативами».
  Цей вислів облетів всі телеканали і навіть розміщений в інтернеті. Але якби це ще сказав отой депутат-лобуряка, що всівся без дозволу у святая святих, кріслі спікера, і бавився там кулькою. Його можна було б вибачити, бо у нього на лобі написано, що його інтелект нижчий, ніж у звичайного ПТУшника. Це сказано не заради «слівця». Майже за 20 років роботи в ПТУ я не пам’ятаю, щоб учень дозволив собі ось так нахабно всістися на стілець викладача. Сказано це депутатом поважного віку, який, можливо, й забув, що презерватив можна не тільки надувати. Але де ж його елементарна людська етика. Це шоу дивиться весь народ України і переконується, що за такого депутата і його партію і потрібно голосувати хіба що презервативами (використаними). На жаль, подібні вислови, вітання дулями чи нісками нижче спини стали нормою життя і спілкування очільників різних рівнів у нашому суспільстві.
  Найпопулярнішою зброєю у міжпартійних баталіях є звинувачення у зраді. Всім відомо, що зрада є найганебнішим злочином у будь-якому прояві, тому і звинувачення у ній найобразливіше, найдошкульніше. На мою думку, ніякої зради немає, оскільки люди голосували за програми різних партій, а вони у всіх однакові. Відбувалися звичайні торги, були попит і пропозиція посад, державного майна, грошей, депутати скуповувалися поштучно (вроздріб) і партіями (оптом). Як заявив на міжнародному саміті Борис Тарасюк: «Регіонали скоповували депутатів, як картоплю». Якщо партійні лідери і зраджували, то перш за все самі собі, приймаючи рішення без повідомлення регіональних та місцевих організацій, без врахування їхньої думки, без обґрунтування необхідності свого рішення. Такі партії позбавляли себе не лише підтримки однопартійців і виборців, але й елементарної поваги до себе. Тож хто кого зраджував - «толком розібратись треба…» Дуже схожа ця ситуація на анекдот, де жінка каже: «Мені чоловік постійно вішає лапшу на вуха, а я її акуратно знімаю і намотую йому на роги».
  Так, після відомого демаршу політради Партії промисловців і підприємців я зібрав загальні збори районної організації цієї партії, на яких висловив своє обурення з приводу того, що нами ігнорують і лише ставлять перед фактом, який відбувся. В результаті одноголосно прийнято рішення про розпуск районної організації ПППУ. А я особисто не вступатиму ні в жодну партію ні в будь-що інше. Хіба що з необережності.
  Раджу вчинити так само і іншим організаціям, дрібним партіям, у яких немає майбутнього. Тому що всі вони є сателітами, тобто обслуговують мегапартії і голосувати за них - те ж саме, що ні за кого. До таких партій я відношу і соціалістів, і комуністів. Перші скомпрометували себе не стільки перефарбуванням, скільки найбрутальнішою, найогиднішою поведінкою перед позачерговими виборами, обливаючи брудом все і всіх. Другі - поведінкою свого лідера, який за будь-якої нагоди кричить: «Очістім от востока до запада власть от помаранчевой чуми». Очистити владу - не проблема, а от де подіти половину населення України, яка обрала для себе оту «чуму», адже Колима і Воркута належать іншій державі. За обидві ці партії люди голосували частіше за інерцією, ніж за принципом. А в 2006 році виключно підтримуючи їх у боротьбі проти кучмізму. А вийшло все навпаки.
  Отже, як ви зрозуміли, є три реальні політичні сили. За жодну з них я ні «за», ні «проти». Я за те, що ці політичні сили знайшли в собі сили, мужність і розум знайти спільну мову. Це можливо, якщо відправним пунктом, головним завданням для кожної будуть інтереси держави і добробут народу, а не інтереси фінансово-олігархічних кланів та амбітні претензії. Є у ВР ще одна сила, що на ходу вскочила в «останній вагон» виключно за рахунок бренду – «Україні потрібен Литвин». Але на сьогодні у багатьох є сумнів, а чи потрібна Україна Литвину? Позиція на зразок Нестора Івановича (не Шуфрича) Махна – «Бий білих поки не покрасніють – бий красних поки не побіліють» є досить хистка.
  Що там буде у Верховній Раді – «не нам про теє бідним знати…» У нас своїх проблем вистачає. Ми теж обирали владу і міську, і районну за партійними списками. Але хто кого обрав, де наші депутати, де офіси партій, що пройшли до влади, де години чи графік прийому виборців, де зустрічі з депутатами, де розподіл депутатів від партій за територіями, де депутатські запити чи звіти депутатів про виконання обов’язків. На жаль, і партії, і депутати забули, хто їх обирав. Не доросли ще до партійної структуризації, не дозріли до пропорційних виборів. Шановні депутати і партії, озвіться до своїх виборців, прокоментуйте ті чи інші ситуації, чи події, не бійтесь народу!

  Борис ГАРЕЦЬ

  Категорія: Новини Кобеляччини | Переглядів: 1595 | Додав: Admin


  Всього коментарів: 0

  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Логін:
  Пароль:
  Календар новин
  Пошук по сайту

  Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

  Корисне


  Опитування
  Останнє на форумі
 • Посоветуйте магази... >>
 • Магазины детской о... >>
 • Букмекеры >>
 • Интимные шалости >>
 • Интимные шалости >>
 • Випадкове фото з галереї
  Погода
  Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
  Курси валют
  Курсы валют на PROext
  Корисні посилання


  Статистика


                  

  Copyright EXO © 2022, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net