13 вересня на районному стадіоні «Колос» відбулася районна спартакіада колективів фізкультури сільських громад. Вони були приурочені до Дня фізичної культури. У змаганнях взяли участь 25 спортивних делегацій району.Учасників, які представляли практично всі громади Кобеляччини та гостей із Козельщини привітали заступник голови РДА Михайло Лещук, голова районної ради Володимир Жуков та голова обласної організації ВФСТ Анатолій Головань. Крім поздоровлень вони ще й нагородили спеціальними відзнаками кращих спортсменів, тренерів, інструкторів зі спорту, учителів фізичної культури та ветеранів спорту.
Власне спортивна частина дійства розпочалася із легкоатлетичної естафети. Чотири представники кожної команди мали пробігти по 100 метрів і передати естафетну паличку своїм колегам. В цьому розділі спортивної програми, навіть не дивлячись на відсутність у складі команди колишнього чемпіона району Тараса Несторика, перемогли бігуни з «Динамо». Сам Тарас Васильович вболівав за своїх, сидячи на трибуні. Привітавши колег з перемогою, він зазначив: «Я теж був готовий вийти на старт. Звичайно, як в молодості, за 10,8 «сотку» не пробіжу, але, думаю, «каші» б не зіпсував. Та бігти довірили молодшим. Я радий за них».
У змаганнях по підтягуванню точилася надзвичайно напружена і рівна боротьба. Одразу три спортсмени підтягнулися по 26 разів. Це Євген Жук із Жуків, Володимир Блоха з Радянського та Сергій Бакіров з Біликів.
Серед шашкістів не було рівних старійшинам районного спорту – Юрію Корчукову, котрий захищав кольори Аграрного ліцею та Олексію Жуку із Біликів. Вони набрали рівну кількість очок, та перше місце віддали Юрію Олександровичу. До речі, ветерани ліцею внесли вирішальний внесок у загальнокомандний успіх свого колективу. Виконуючий обов’язки директора Микола Ніколаєнко переміг в турнірі тенісистів, а Володимир Крайник зайняв почесне п’яте місце серед гирьовиків. Володимир Панасович у свої 60 років навіть умудрився поліпшити особистий спортивний рекорд. Взагалі ж у гирьовиків у ваговій категорії до 80 кілограмів переміг Андрій Немудрий із аграрного ліцею, а серед спортсменів важкої категорії перемогу здобув динамівець Ярослав Слісаренко.
У пляжному волейболі, як завжди, не мали собі рівних батько й син Лєбєдєви. В армспорті загальнокомандну першість здобули шенгуряни, на другому місці - Аграрний ліцей, на третьому – спортсмени заводу продтоварів «Мрія».
Ну а найцікавішими, безперечно, стали змагання з перетягування канату. Їх фаворитами традиційно вважалися представники Сухинівки та Аграрного ліцею. Вони врешті-решт і зійшлися у фінальній сутичці. «Найгарячішими» були вболівальники Жуківської команди. Вони і в долоні плескали, і кричали, ледве самі за канат не хапалися. А найкомічнішим став епізод, коли в момент сутички в учасника однієї з команд в кишені задзвонив мобільний телефон. І той, однією рукою тримаючи апарат, говорив з кимось, а іншою рукою канат тягнув.
Сухинівчани дісталися до фіналу без поразок, з мінімальною кількістю сутичок. Ліцеїстам довелось йти «обхідною дорогою» через прикру поразку на старті. Звичайно ж, вони витратили набагато більше сил, аніж їх суперники. Та не дивлячись на втому, ліцеїсти на емоційному підйомі виграли обидва фінальні поєдинки у команди з Сухинівки.
В загальнокомандному заліку саме представники Аграрного ліцею разом із фізкультурниками з Радянського набрали найбільшу кількість очок. Суддівська колегія перше місце віддала спортсменам із наддніпрянського села лише через те, що вони показали кращий результат у легкоатлетичній естафеті. Потрібно також відзначити досить успішний виступ дебютантів подібних змагань – фізкультурників з «Будекспресу», заводу продтоварів «Мрія» та представників села Рибалки, що в Козельщинському районі.
По закінченню спортивного свята майже всі команди отримали комплекти футбольної форми, закуплені за кошти, виділені з районного бюджету.
Наш кор.