Написати листа адміністратору сайта

Головна »2008 » Жовтень » 6 » Гладкий та Луіс Адріано рятують Луческу від відставки

Гладкий та Луіс Адріано рятують Луческу від відставки
    10:28
    "Шахтар" міг втратити очки в Одесі, але дубль Адріано у доданий час приніс довгоочікувану перемогу чемпіонам.

"Шахтар" здобув нарешті свою другу перемогу у нинішньому чемпіонаті України. Міг на останніх хвилинах знову впустити її, але Луіс Адріано вчасно вийшов віч-на-віч і забив, а так хто його знає, чим могло все закінчитися. Ювілей відзначає сьогодні Мірча Луческу. Це його 100 перемога у "Шахтарі". А "Чорноморець" знову розгромно програв на домашній арені. Два тижні тому, нагадаємо, з таким же рахунком тут перемогло київське "Динамо".

Команди розпочали матч без розвідки. Уже на перших хвилинах рахунок міг бути відкритим. На першій хвилині Гладкий з хорошої позиції не влучив у ворота. Де Ла Аса у відповідь завдав небезпечний удар з-за меж штрафного - зовсім поруч з дев'яткою воріт П'ятова.

На дванадцятій хвилині Коритько пройшов правим флангом, подав у центр штрафного майданчика - П'ятов помилився на виході, але, на щастя "Шахтаря", нікого з гравців господарів там не було. Через три хвилини Жадсон небезпечно пробивав з гострого кута - Ширяєв з другої спроби накрив м'яч. Ще через дві хвилини у хорошій позиції був Фернандіньо, але по м'ячу він влучити не зміг. Потім Гладкий слабеньким ударом розім'яв Ширяєва.

А на 22-ій арбітр показав на одинадцятиметрову позначку. Це проти Гладкого порушив правила Гришко. Фернандіньо переграти з пенальті Ширяєва не зміг. Голкіпер "Чорноморця" дістав м'яч у лівому від себе куті. Срна добивав, але знову добре зіграв Ширяєв.

І все ж на 28-ій хвилині рахунок таки був відкритий. Срна прострілив справа і цей пас на дальній стійці точним ударом замнув Гладкий. 0:1 - "Шахтар" повів. Згодом Гладкий міг зробити дубль. Це Ширяєв помилився на виході, м'яч опинився у нападника гостей, але перед ним був гострий кут і на удар він не наважився.

Другий тайм розпочався з удару Жадсона з лівого кута - точно в руки Ширяєву. А потім "Шахтар", незважаючи на всі останні події стосовно "феер-плей", м'яч за межі поля не вибив, коли на газоні лежав гравець "Чорноморця". Закінчилася ця атака двома ударами фернандіньо та Луіса Адріано.

"Чорноморець" ненадовго зміг налагодити гру в атаці і спочатку пробивав Васкес після подачі Коритька, але дуже слабенько і П'ятов надійно забрав м'яч. А через кілька хвилин "Чорноморець" мав зрівнювати рахунок. Знову Васкес відірвався від Срни і замикав пас партнера, але П'ятов врятував свою команду, відбивши м'яч.

Під кінець матчу пішов дощ і допоміг "Шахтарю". "Чорноморець" притиснув гостей до їхніх воріт і мав шанс зрівнятися по голах. Косирін, після помилки Чигринського, виходив на П'ятова, обіграв його і пробивав, але на лінії його виніс Іщенко, а Левіга дотягнутися не зміг, щоб замкнути дальню стійку. І, як кажуть, не забиваєш ти - забивають тобі. Одесити зовсім забули про захист і "гірники" їх впіймали на контратаці. Луіс Адріано сам пробіг півполя, а через хвилину все того ж Адріано вивів віч-на-віч Жадсон. Луіс обіграв кіпера і з кількох сантиметрів забив третій м'яч.

Перемога 3:0, і "Шахтар" піднімається на 10-у сходинку. Втім відстань від лідерів так і залишається 13 очок. А от після поразки "Металіста" у Запоріжжі від третього місця "гірників" відділяє дві перемоги.

"Чорноморець"  - "Шахтар" 0:3 (0:1)

Голи: 0:1 - Гладкий (28), 0:2 - Луіс Адріано (90+2), 0:3 - Луіс Адріано (90+3)

Попередження: Васкес, Шандрук, Ніжегородов - Луіс Адріано

Нереалізований пенальті: Фернандіньо (23, воротар)

"Чорноморець": Ширяєв, Ніжегородов, Шандрук, Белецький (Хіменес, 77), Коритько, Гілазєв (Мельник, 57), Косирін, Де Ла Аса, Васкес (Левіга, 82), Гришко, Мжаванадзе

"Шахтар": П'ятов, Срна, Іщенко, Чигринський, Рац (Федецький, 72), Хюбшман, Ілсіньо (Гай, 63), Жадсон, Фернандіньо (Дуляй, 78), Гладкий, Адріано